Wskazówka dotycząca montażu Beko De 8635 Csrx0

Montaż Beko De 8635 Csrx0 może być łatwy i szybki, jeśli przestrzegasz kilku wskazówek. Przede wszystkim upewnij się, że masz wszystkie niezbędne narzędzia, w tym śrubokręt, wkrętak, wkręty i śruby. Następnie sprawdź, czy masz kompletny zestaw instrukcji montażu, który może Ci pomóc w zrozumieniu poszczególnych etapów montażu. Po zgromadzeniu wszystkich niezbędnych narzędzi i materiałów montażowych możesz przejść do montażu Beko De 8635 Csrx0. Postępuj zgodnie z instrukcją montażu, aby upewnić się, że wszystko jest poprawnie zamontowane.

Ostatnia aktualizacja: Wskazówka dotycząca montażu Beko De 8635 Csrx0

Produkt został dodany do listy życzeń.

Produkt został usunięty z listy życzeń.

Lista życzeń jest pełna. Usuń produkty, aby dodać więcej.

Are you sure you want to clear your wishlist?

Można porównywać produkty tylko z tej samej kategorii.

Dodano element do porównania. Kontynuuj!

Usunięto element z listy porównawczej.

Lista porównawcza jest pełna!

Na liście znajduje się tylko 1 produkt. Dodaj więcej produktów, aby móc je porównać.

Wybierz idealne urządzenie

Utrzymywanie świeżości żywności w lodówce Beko

Ciesz się doskonałymi rezultatami prania za każdym razem

Pełnowymiarowe zmywarki zapewniające łatwe zmywanie

Wielofunkcyjne odkurzacze posprzątają każdy zakamarek domu

  • ChłodnictwoChłodziarki
  • ZamrażarkiChłodziarko-zamrażarkiChłodziarki do zabudowyChłodziarko-zamrażarki do zabudowy
GotowanieKuchnie wolnostojącePiekarniki do zabudowySzuflady grzewczeMikrofale do zabudowyMikrofale wolnostojącePłyty do zabudowyOkapy do zabudowyZestaw do zabudowyZmywanieZmywarki wolnostojąceZmywarki do zabudowyMałe AGDEkspresy do kawyCzajnikiWyciskarkiBlenderyMikseryTostery i OpiekaczePralkiPralki wolnostojącePralki do zabudowyPralko-suszarkiWolnostojące pralko suszarkiPralko suszarki do zabudowySuszarki automatyczneŻelazkaŻelazka paroweStacje parowePranieCzyste powietrzeOczyszczacze powietrzaOdkurzaczeAutomatyczne roboty odkurzająceOdkurzacze bezprzewodoweOdkurzacze tradycyjneUrządzenia do dezynfekcjiUrządzenie UVC do dezynfekcjiO firmie Beko

O nas

Kariera

Dla akcjonariuszy

Partnerstwa

Strategia podatkowa

B2B - InwestycjePomoc technicznaBlogPromocje

Znajdź sprzedawcę detalicznego

Produkty - Funkcje i Innowacje.

Technologia HarvestFresh™

Pełnia witamin zachowana na dłużej, dzięki innowacyjnej technologii 3 kolorów, które imitują 24-godzinny cykl słońca w lodówkach. 

Wiele funkcji gotowania, które ułatwiają zdrowe życie

Funkcje zmywarki, które zaoszczędzą Twój czas.

Doskonałe funkcje piorące, które ułatwiają życie

Zapewniające świeżość funkcje okapu, które ułatwiają życie

Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Znajdź instrukcję obsługi

Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.

Kup teraz

Niektórzy czynność tę uważają za terapeutyczną. Inni jej nie znoszą. Niezależnie od tego, do którego „obozu” przynależysz, prasowanie to tylko jedna z tych rzeczy, które zwyczajnie trzeba zrobić.

Jeśli szukasz wskazówek, jak uprościć cały proces, znajdujesz się we właściwym miejscu. Przestrzegaj tych wskazówek, a błyskawicznie przedrzesz się przez stertę prasowania.

Używaj dobrej jakości deski i pokrowca

Dobra, wytrzymała i – co najważniejsze – płaska powierzchnia ma kluczowe znaczenie dla prasowania. Nawet niewielkie wgniecenie lub wybrzuszenie może spowodować zagniecenie ubrań. Warto więc zainwestować w odpowiednią deskę do prasowania. Pokrowiec jest również ważny. Powinien być ściśle dopasowany i czysty, aby zapewnić najlepszą powierzchnię do prasowania.

Sprawdź stopę żelazka

Stopa żelazka? Nazwa techniczna gorącej powierzchni żelazka. Przed rozpoczęciem upewnij się, że jest ona idealnie czysta. W przeciwnym razie może ona zabrudzić tę świeżo wypraną białą koszulę! Przed rozpoczęciem emisji strumienia pary wciśnij kilkukrotnie przycisk zwalniania pary — w przeciwnym razie kamień wapienny może wystrzelić na czystą odzież.

Upewnij się, że odzież jest czysta

Zaprasowywanie plam sprawi, że wnikną one jeszcze głębiej w tkaninę. Jeśli zauważysz plamę, wrzuć przedmiot z powrotem do prania. Dobrym pomysłem przed prasowaniem jest również użycie rolki do ubrań w celu usunięcia kurzu i zanieczyszczeń z odzieży.

Sprawdź etykietę dotyczącą konserwacji i zastosuj właściwe ustawienie mocy grzania

Czy po prasowaniu na ubraniach zdarzyło Ci się widzieć połysk? Jest to wynikiem użycia zbyt wysokiej temperatury. Włókna stapiają się i pozostawiają błyszczące wykończenie! Nie jest to idealne rozwiązanie. Sprawdź, czy na metce ubrania podano odpowiednią temperaturę prasowania. Aby uzyskać dodatkową warstwę ochronną dla delikatnych materiałów, przed prasowaniem połóż na odzieży szmatkę.

Zagniecenia oporne na rozpryski wody, pary lub spray skrobiowy

Przesuszenie odzieży może prowadzić do powstawania opornych zagnieceń (dlatego w suszarkach bębnowych ustawienie suszenia pozostawia tylko niewielką ilość wilgoci). Rozprysk wody z żelazka, strumień pary lub, jeśli wszystko inne zawiedzie, spray skrobiowy pomoże w rozprostowaniu tych nieprzyjemnych zagięć. 

Wywiń kieszenie 

Jeśli nie chcesz, aby krawędzie kieszeni były przyprasowane do nogawki, po prostu wywróć kieszeń na zewnątrz przed jej prasowaniem.

Rękawy, kołnierze i brzegi należy prasować po drugiej stronie

Jeśli chcesz uniknąć fałdowania (podczas którego materiał się poluzowuje i marszczy) w tych miejscach, najpierw prasuj je po drugiej stronie. Jeśli chcesz sprawić, by kołnierzyk stał, spryskaj go sprayem skrobiowym, przykryj go szmatką, a następnie mocno dociśnij żelazko.

Wskazówka dotycząca montażu Beko De 8635 Csrx0

Bezpośredni link do pobrania Wskazówka dotycząca montażu Beko De 8635 Csrx0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Wskazówka dotycząca montażu Beko De 8635 Csrx0