Uwaga eksploatacyjna Emerson Rosemount 8750w

Emerson Rosemount 8750w jest przyrządem dozującym stosowanym do precyzyjnego kontrolowania i regulacji przepływu gazu, cieczy lub innych medii występujących w procesach przemysłowych. Urządzenie wykorzystuje technologię Rosemount 8750w, która zapewnia wysoką dokładność i niezawodność. Przyrząd zawiera złącza zaciskowe, które umożliwiają wygodny montaż i demontaż oraz zapobiegają uszkodzeniom wynikającym z działania czynników zewnętrznych. Przyrząd jest zgodny z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i jest wyposażony w funkcję alarmu, która informuje operatora o potencjalnych problemach. Emerson Rosemount 8750w jest wysoce wydajnym, wszechstronnym i niezawodnym przyrządem dozującym, który może poprawić wydajność twojego procesu.

Ostatnia aktualizacja: Uwaga eksploatacyjna Emerson Rosemount 8750w

Hainan Weierkang International Trade Co., Ltd. jest agentem pierwszego poziomuEmerson 8750w, z których wszystkie są importowane w oryginalnych opakowaniach i są dostępne w magazynie. Reprezentujemy również Rosemount, Yokogawa, Honeywell, ABB, Enders plus Hauser, Fisher, ytc, Azbil, Siemens i inne marki. Zapewniamy autentyczne produkty w najlepszej cenie i najszybszym czasie dostawy. Każdy produkt jest w pełni kontrolowany po wyprodukowaniu, zapewniając najwyższą jakość i niezawodne działanie. Nasz profesjonalny zespół inżynierów bezpłatnie dobierze dla Ciebie modele i zapewni kompleksowe wsparcie techniczne posprzedażowe. Specjalizujemy się w obsłudze energetyki, ciepłownictwa, kanalizacji, hutnictwa, hutnictwa, uzdatniania wody, petrochemii, materiałów budowlanych i innych branż, dostarczając różnorodne rozwiązania i kompletne projekty o różnej skali. Naszym celem jest dostarczanie klientom zaawansowanych technologicznie i wysokiej jakości produktów, aby pomóc klientom obniżyć koszty i spełnić wymagania klientów. Mamy nadzieję, że staniemy się Twoim zaufanym partnerem w Chinach. Zapraszamy do zapytania!

Przepływomierz magnetyczny emerson 8750w jest dostępny w wersji z kołnierzem, a przetwornik jest dostępny w konfiguracjach zdalnych i integralnych, aby zapewnić kompatybilność ze wszystkimi aplikacjami komunalnymi, wodnymi i kanalizacyjnymi.

Usługa

Ciecze i zawiesiny przewodzące

Rozmiary linii

½ –w. do 48-w. (15 mm do 1200 mm)

Rezystancja cewki czujnika

7 - 16 Ω

Zamienność

Dokładność systemu jest utrzymywana niezależnie od rozmiaru linii lub opcjonalnych funkcji. Każda tabliczka znamionowa czujnika ma szesnastocyfrowy numer kalibracji, który można wprowadzić do przetwornika podczas konfiguracji.

Górny zakres

limit39, 37 ft/s (12 m/s)

Limity temperatury otoczenia

Standardowa konstrukcja od –20 do 140 stopni F (od –29 do 60 stopni).

l Najlepsza w swojej klasie wydajność, niezawodność i diagnostyka odpowiednia do zastosowań monitorujących

l Niezawodna spawana obudowa cewki i lekka konstrukcja czujnika o stopniu ochrony IP68

l Diagnostyka procesu i weryfikacja licznika SMART™ zapewniają lepszy wgląd w proces i stan licznika

l Dostępne z certyfikatami wody pitnej

Diagnostyka emerson 8750w obniża koszty i poprawia wydajność, umożliwiając nowe praktyki.

Przepływomierze magnetyczne emerson 8750w zapewniają diagnostykę urządzenia, która wykrywa i ostrzega przed nieprawidłowymi sytuacjami przez cały okres eksploatacji przepływomierza — od instalacji po konserwację i weryfikację przepływomierza. Dzięki włączonej diagnostyce przepływomierza magnetycznego emerson 8750w można poprawić dostępność i przepustowość instalacji, a także obniżyć koszty dzięki uproszczonej instalacji, konserwacji i rozwiązywaniu problemów.

TheEmerson 8750WPrzepływomierz magnetyczny jest dostępny w wersji z czujnikiem kołnierzowym. Czujniki są wykonane ze stali nierdzewnej i węglowej oraz spawane w celu zapewnienia szczelnej obudowy cewki, która chroni przed wilgocią lub innymi zanieczyszczeniami. Rozmiary wahają się od 1/2- cala. (15 mm) do 48- cala. (1200 mm). Przetwornik montowany w terenie ma obudowę z odlewanego ciśnieniowo aluminium, co zapewnia doskonałą niezawodność. Nadajnik do montażu na ścianie jest wyposażony w łatwy w użyciu interfejs operatora. Oba typy przetworników są dostępne z zaawansowaną diagnostyką, aby zapewnić najlepszy wgląd w proces i stan licznika.

Popularne Tagi: emerson 8750w, dostawcy, producenci, fabryka, dostosowane, kup, cena, cennik, Singapur, USA, Japonia, Yokogawa

Uwaga eksploatacyjna Emerson Rosemount 8750w

Bezpośredni link do pobrania Uwaga eksploatacyjna Emerson Rosemount 8750w

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwaga eksploatacyjna Emerson Rosemount 8750w