Uwaga dotycząca konfiguracji Bosch Wtw874h3

Konfiguracja Bosch WTW874H3 jest łatwa i prosta, ale ważne jest, aby przestrzegać pewnych zasad. Przede wszystkim, zaleca się, aby przeczytać instrukcję obsługi i w pełni zrozumieć wszystkie jej elementy. Następnie należy ustawić urządzenie i ustawić odpowiednie parametry, aby zapewnić optymalne działanie. Ważne jest również, aby regularnie sprawdzać wszystkie części, w tym filtry, w celu zapewnienia prawidłowego działania. Uważnie przestrzegając tych zasad, możesz cieszyć się używaniem pralki Bosch WTW874H3 bez żadnych problemów.

Ostatnia aktualizacja: Uwaga dotycząca konfiguracji Bosch Wtw874h3

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Co oznaczaJak rozwiązać problemE01, E02Zalecamy czyszczenie filtra mikrowłókien po każdym cyklu suszenia. Nasz film pokazuje, jak wyczyścić suchy filtr bębnowy.E03Zablokowany lub zagięty wąż odpływowy kondensatu. Sprawdź, czy wąż został zainstalowany bez załamań.1. Poluzuj zacisk węża na syfonie
2. Ostrożnie wyjmij wąż odpływowy
3. Oczyść wąż i króciec syfonu.E06Kod błędu E06 występuje z powodu usterki w obwodzie grzewczym.Może to wyeliminować tylko doświadczony serwisant Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.E08, E09, E24, E25, E28, E90Te kody błędów występują z powodu usterki elektroniki.
Kody błędu
Filtr puchu suszarki zablokował się resztkami zmiękczacza tkanin (trudnymi do wykrycia) lub mikrowłókien.

Sklep internetowy

Od oryginalnych części zamiennych, do dodatkowych akcesoriów i szerokiej gamy produktów do czyszczenia i pielęgnacji dla Twoich urządzeń gospodarstwa domowego – to wszystko znajdziesz w sklepie internetowym marki Bosch.

 • Przejdź do sklepu

Asystent Serwisowy

Asystent Serwisowy marki Bosch zapewni Ci pełen dostęp do wielu porad i użytecznych informacji dotyczących Twojego urządzenia.

 • Przejdź do Asystenta Serwisowego
 • Kontakt i Informacje

  Nasi doświadczeni eksperci w zakresie urządzeń gospodarstwa domowego mają gotowe odpowiedzi na Twoje pytania na naszej infolinii serwisowej. pl/serwis/kontakt-i-informacje">Skontaktuj się z nami

  Instrukcje poszczególnych urządzeń można łatwo pobrać korzystając z wyszukiwarki dokumentacji technicznej

  Przejdź do wyszukiwarki

  Linki do instrukcji są również dostępne w danych technicznych urządzenia w zakładce "Produkty".

  Uwaga dotycząca konfiguracji Bosch Wtw874h3

  Bezpośredni link do pobrania Uwaga dotycząca konfiguracji Bosch Wtw874h3

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Uwaga dotycząca konfiguracji Bosch Wtw874h3