Ustawienie Cab A3

Ustawienie Cab A3 to narzędzie służące do tworzenia wirtualnych sieci szczegółowych i złożonych przepływów za pomocą prostych skryptów. Narzędzie to pozwala tworzyć złożone scenariusze zadań przy użyciu prostych skryptów, a także wykonywać je w czasie rzeczywistym. Ustawienie Cab A3 umożliwia tworzenie wirtualnych środowisk w celu symulacji różnych warunków i procesów. Narzędzie to jest szczególnie przydatne w tworzeniu aplikacji, które wymagają wielu różnych funkcji i procesów, a także w celu testowania i optymalizacji tych aplikacji. Ustawienie Cab A3 jest szybkie i łatwe w użyciu, a także wyposażone w szereg narzędzi i funkcji, które ułatwiają tworzenie skomplikowanych przepływów.

Ostatnia aktualizacja: Ustawienie Cab A3

AUDI A3 - samodzielna naprawa i serwis krok po kroku

Chcesz uzyskać więcej przydatnych informacji?

Zadawaj pytania lub dziel się swoim doświadczeniem w zakresie napraw na forum samochodowym. Subskrybuj aktualizacje, aby nie przegapić nowych poradników.

Filmy instruktażowe do naprawy popularnych modeli AUDI A3

 • Play all playlists

  AUDI A3 (8L1) instrukcja naprawy samochodu | Lekcje wideo krok po kroku

 • AUDI A3 2 (8PA) instrukcja naprawy samochodu | Lekcje wideo krok po kroku

Wskazówki i triki do AUDI A3

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Aby pobrać aplikację:

 • - zeskanuj kod QR
 • - pobierz z App Store
 • - pobierz z Google Play

Twój profil jest Twoim osobistym asystentem

Śledzi wydatki na auto, prowadzi książkę serwisową, harmonogram wymiany i zapisuje ulubione materiały, notatki i dokumenty

  • Prod. Rok od: (09/1996 - 06/2003)
  • Typ karoserii: liftbackMoc (KM): 90 - 224Moc (KW): 66 - 165Typ napędu: Napęd na wszystkie koła, Napęd przednich kółTyp silnika: olej napędowy, Silnik benzynowy
  • Prod. Rok od: (09/2004 - 03/2013)Moc (KM): 90 - 340Moc (KW): 66 - 250Prod. Rok od: (05/2003 - 08/2012)Moc (KM): 90 - 265Moc (KW): 66 - 195Prod. Rok od: (09/2012 -... )Moc (KM): 105 - 400Moc (KW): 77 - 294Typ silnika: Hybryda Plug-In, olej napędowy, Silnik benzynowyProd. Rok od: (05/2013 -... )Typ karoserii: sedanProd. Rok od: (04/2012 -... )Moc (KM): 105 - 310Moc (KW): 77 - 228

Samodzielna wymiana części w AUDI A3

Samodzielna naprawa i serwisowanie Audi A3

Jak ustawić pana AutoCADa, aby działał na naszą korzyść? Co sprawi, że odzyskasz uszkodzone pliki. Co zrobić, aby pan AutoCAD nie nudził swoją powolnością.

Tekst jest dla osób, które pierwszy raz zainstalowały pana AutoCADa na swoim komputerze. Dla tych, co dostali go w spadku z całą jego zawartością lub chcą dowiedzieć się jak usprawnić pracę z panem AutoCADem.

Przeprowadzę cię przez podstawowe ustawienia, i pokaże obie, jakie warto poznać i umiejętnie wykorzystać w kryzysowych sytuacjach.

JEDNOSTKI

Pierwsze na liście są jednostki, choć nic się nie stanie, jeśli ustawisz je w drugiej kolejności np. przy tworzeniu bloków lub ustawień do druku.

Okno do ustawień jednostek w AutoCADzie wywołasz wpisując na klawiaturze polecenie

JEDN kliknij ENTER

Lub przejdź do ikonki MENU w lewym górnym rogu pana AutoCADa i kliknij ją, aby rozwinąć listę (patrz poniżej)

Zdecydowanie jest szybciej wpisać z klawiatury pol. JEDN niż klikać trzykrotnie w poszukiwaniu okna do ustawień jednostek. Pisze o dwóch metodach abyś mogła/mógł wybrać tą odpowiednią dla siebie.

Ok, masz otwarte okno do ustawień jednostek, ale jeszcze chce Tobie przekazać jedną zasadę:

OBIEKTY RYSUNKOWE (u mnie to plany mpzp, rzuty, przekroje, elewacje obiektów budowlanych) RYSUJ W NATURALNYCH JEDNOTKACH, co ro znaczy:


OBIEKTY RYSUNKOWE (u mnie to plany mpzp, rzuty, przekroje, elewacje obiektów budowlanych)RYSUJ W NATURALNYCH JEDNOTKACH, co ro znaczy:

Na rysunku z branży mechanicznej 160 jednostek to 160 mm

Na rysunku z branży architektoniczno-budowlanej 160 jednostek to 160 cm

Na rysunku z branży urbanistycznej 160 jednostek to 160 m, bo mapy geodezyjne są metryczne.

PODSUMOWUJĄC:

Przed rozpoczęciem rysowania należy zdecydować, jakiej wielkości na rysunku będzie odpowiadała jedna jednostka rysunku. Utwórz rysunek w rzeczywistym rozmiarze zgodnym z jednostkami rysunku, których chcesz użyć.

Tak na dobrą sprawę nie ma znaczenia, w jakich jednostkach kreślisz projekt, staje się to ważne w chwili:

 1. Przygotowywania projektu do druku i ustawianiu skali opisu tekstu.
 2. Definiowaniu i wstawianiu bloków do projektu.

Optymalne ustawienia jednostek dla branży architektoniczno-budowlanej znajdują się poniżej:

rys

Po zakończeniu wszystkich ustawień kliknij OK, okno się zamknie.

Jeśli twoją jednostką w ustawieniach programu są mm a przy tworzeniu bloków jednostki będą inne to blok po akceptacji się pomniejszy lub powiększy względem skali rysunku, który kreślisz.

WNIOSKI:

1. Ustaw jednostki na mm, bo w ustawieniach do druku masz do wyboru mm lub cale. Pan AutoCAD jest programem milimetrycznym.

2. Przy definiowaniu bloków skontroluj czy jednostki ustawień bloku są identyczne jak jednostki programu.

Zagadnieniami, na które warto zwrócić uwagę to ustawienia w oknie OPCJE.

Aby wywołać okno OPCJI kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu w polu modelu ( tam gdzie rysujesz) i na końcu rozwiniętej listy wybierz OPCJE

Będziemy tu dłużej. W pierwszej kolejności omówimy zakładkę OTWORZ I ZAPISZ kolejno SYSTEM, PARAMRTRY UŻYTKOWNIKA, WYBÓR wiec nie zamykaj tego okna. Co w opcjach dla nas architektów i projektantów jest kluczowe? Bo jak widzisz jest tam kilka zakładek.

OTWÓRZ I ZAPISZ [1. ]

Z doświadczenia i różnych przygód komputerowo-projektowych już wiem, że w tej karcie warto zwrócić uwagę na dwa kluczowe ustawienia:

 • jeśli współpracujesz z innymi projektantami, którzy posiadają niższą wersję AutoCADa to w polu ZAPISZ JAKO wybierz niższą wersję programu np. AutoCad 2010/LT2010 lub jeszcze niższą jeśli wymaga tego współpracownik.
 • Zmiana ustawienia typu pliku pozwoli Tobie na każdorazowy zapis pliku do niższej wersji bez pamiętania o zmianie przy każdym zapisie nowego projektu. Gdy to ustawisz nie będziesz już otrzymywać informacji zwrotnej, że twój plik dwg nie otwiera się na innym komputerze. pl/wp-content/uploads/2018/08/5_otworz-i-zapisz. pl/wp-content/uploads/2018/08/5_otworz-i-zapisz-300x225. jpg" alt="" width="465" height="349" srcset="https://www. pl/wp-content/uploads/2018/08/5_otworz-i-zapisz-600x450. pl/wp-content/uploads/2018/08/5_otworz-i-zapisz-768x575. pl/wp-content/uploads/2018/08/5_otworz-i-zapisz-1024x767. jpg 1600w" sizes="(max-width: 465px) 100vw, 465px"/>

  2. W polu ŚRODKI OCHRONY PLIKU zaznacz opcję AUTOMATYCZNY ZAPIS [oznaczanie nr 1. ] i jego liczbę minut zmień na około 5-7 minut w zależności jak szybko rysujesz. W 5 minut można już naprawdę dużo wykreślić.

  3. Zaznacz również opcję [oznaczenie nr 2. ] TWÓRZ KOPIE ZAPASOWĄ PRZY KAŻDYM ZAPISIE

  Powyższe ustawienia pozwolą na odzyskanie niektórych zmian w rysunku, jeśli w sposób niekontrolowany zamknie się oprogramowanie lub nie planowo dystrybutor energii wyłączy zasilanie. Uwierz to się zdarza w najmniej pożądanym czasie.

  Jeśli opcje TWÓRZ KOPIE ZAPASOWĄ PRZY KAŻDYM ZAPISIE masz zaznaczoną to przy każdym pliku nazwaprojektu. dwg tworzy się dodatkowy plik nazwaprojektu. bak aktualizowany po każdym zapisie pliku nazwaprojektu. dwg. Baki to „magiczne” pliki, które pomogą Ci, gdy stracisz pierwotny plik nazwaprojektu. dwg np. ulegnie zepsuciu z przyczyn technicznych, nie będziesz mogła/mógł go naprawić a w rezultacie końcowym już go nie otworzysz. Nie życzę Ci tego. Przeczytaj, co się stało u mnie.

  [blockquote align=left]

  [/blockquote]Kreśliłam inwentaryzację pałacu w Nawrze.  Dostępna była wersja papierowa. Potrzebowałam elektroniczną, która posłuży, jako podkład do pracy dyplomowej. Etap prac był bardzo zaawansowany. Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn technicznych program nagle się zamknął. Pliku. dwg już nie otworzyłam, pojawił się komunikat, że plik jest uszkodzony.

  W kryzysowej sytuacji maszyna wygrywa, ale nie w ostatecznej rozgrywce. Na pomoc przychodzą wspomniane baki.

  Jak to zrobić?

  Klikasz 1x nanazwaprojektu. bak, aby móc edytować jego nazwę i zmieniasz rozszerzenie/słowo bak na dwg i zatwierdzasz enter. Program zapyta Cię „czy na pewno chcesz zmienić rozszerzenie” wybierz TAK

  W tym momencie masz odzyskany kawał swojej roboty projektowej. Rzecz bardzo prosta a dla niektórych może i banalna, ale dla początkujących użytkowników wiedza o bakach niezbędna i obowiązkowa.

  SYSTEM [2. ]

  Rysunek u pana AutoCADa długo się ładuje i masz przy tym trudności w sprawnym poruszaniu się po nim. Rysunek ciężko pracuje, mimo że nie masz go aż tak zaawansowanego. Jest na to sposób.

  W oknie OPCJI przejdź do zakładki SYSTEM.

  W polu wydajność kliknij na WYDAJNOŚĆ GRAFIKI i w polu ustawienia efektów WŁĄCZ przyspieszenie sprzętowe. Jak na zdjęciu poniżej. pl/wp-content/uploads/2018/08/8_system. pl/wp-content/uploads/2018/08/8_system-1024x426. jpg" alt="" width="940" height="391" srcset="https://www. pl/wp-content/uploads/2018/08/8_system-600x250. pl/wp-content/uploads/2018/08/8_system-300x125. pl/wp-content/uploads/2018/08/8_system-768x320. jpg 1600w" sizes="(max-width: 940px) 100vw, 940px"/>

  Do włączania przyspieszenia sprzętowego służy również w prawym dolnym rogu, w pasku stanu ikona wydajności grafiki oznaczona symbolem:

  Jeśli ikona podświetla się na niebiesko [1] znaczy to, że jest włączone przyspieszenie sprzętowe. Ikona nie jest widoczna na pasku to, aby ją włączyć kliknij w symbol hamburgera [2] w prawym dolnym rogu pana AutoCADa, rozwinie się lista i zaznacz WYDAJNOŚĆ GRAFIKI [3]. pl/wp-content/uploads/2018/08/10_przyspieszenie-sprzętowe. pl/wp-content/uploads/2018/08/10_przyspieszenie-sprzętowe-300x256. jpg" alt="" width="347" height="296" srcset="https://www. pl/wp-content/uploads/2018/08/10_przyspieszenie-sprzętowe-600x512. pl/wp-content/uploads/2018/08/10_przyspieszenie-sprzętowe-768x655. pl/wp-content/uploads/2018/08/10_przyspieszenie-sprzętowe-1024x874. jpg 1289w" sizes="(max-width: 347px) 100vw, 347px"/>

  W karcie PARAMETRY UŻYTKOWNIKA warte uwagi są USTAWIENIA PRAWEGO PRZYCISKU MYSZY, które pozwolą na wykorzystanie tego przycisku do akceptowania i zakończenia poleceń bez konieczności przechodzenia druga ręką na ENTER z pozycji klawiatury.

  Kliknij USTAWIENIA PRAWEGO PRZYCISKU MYSZY, po czym zaznacz opcje jak na poniższym zdjęciu. pl/wp-content/uploads/2018/08/11_parametry-urzytkownika. pl/wp-content/uploads/2018/08/11_parametry-urzytkownika-1024x820. jpg" alt="" width="485" height="388" srcset="https://www. pl/wp-content/uploads/2018/08/11_parametry-urzytkownika-600x480. pl/wp-content/uploads/2018/08/11_parametry-urzytkownika-300x240. pl/wp-content/uploads/2018/08/11_parametry-urzytkownika-768x615. jpg 1438w" sizes="(max-width: 485px) 100vw, 485px"/>

  Pamiętaj, że w każdym momencie te ustawienia można zmienić, jeśli uznasz, że są one dla ciebie nie przydatne lub przysparzają pewnych nieudogodnień.

  POMOCE RYSUNKOWE [4]

  Nadszedł czas na trochę kosmetyki pana AutoCADa. Przejdź do zakładki pomoce rysunkowe i spójrz w pierwszej kolejności na USTAWIENIA AutoSnap. pl/wp-content/uploads/2018/08/pomoce-rysunkowe. pl/wp-content/uploads/2018/08/pomoce-rysunkowe-1024x785. jpg" alt="" width="646" height="495" srcset="https://www. pl/wp-content/uploads/2018/08/pomoce-rysunkowe-600x460. pl/wp-content/uploads/2018/08/pomoce-rysunkowe-300x230. pl/wp-content/uploads/2018/08/pomoce-rysunkowe-768x589. jpg 1600w" sizes="(max-width: 646px) 100vw, 646px"/>

  Ustawienia AutoSnap [1] to automatyczne przyciąganie obiektów, które pomaga w precyzyjnym kreśleniu projektów (np. linia łączy się z kolejna linią końcami lub pod danym kątem)

  Zaznaczona opcja ZNACZNIK wyświetla symbol geometryczny (u mnie żółty„kwadrat”), kiedy rysowana jest np. kolejna linia, która będzie przyciągana do istniejącej. Gdy jest Odznaczona ta opcja automatycznie „kwadrat” nie będzie wyświetlany i wizualnie będzie to sprawiało trudności w kreśleniu.

  Rozmiar znacznika AutoSnap [2] – Zmień go przesuwając suwak w prawo lub lewo. Testuj, jaka wielkość znacznika Tobie odpowiada. Każdy ma inne preferencje.

  Rozmiar celownika [3] można go dostosować do indywidualnych potrzeb pod warunkiem, że w ustawieniach AutoSnap zaznaczona jest opcja wyświetl celownik AutoSnap.

  USTAWIENIA Auto Track [4] są to linie pomocnicze (w domyślnych ustawieniach po pierwszej instalacji zielone przerywane linie pojawiające się w trakcie kreślenia [1] np.. lini/polilini) dzięki którym można kreślić linie pod określonym kątem bez potrzeby wpisywania wartości konta. Kliknij na ikonę śledzenie biegunowe [2] aby ją aktywować, podświetli się na niebiesko, rozwiń listę [3] i wybierz interesujący Cię zbiór kątów. pl/wp-content/uploads/2018/08/12_parametry-urzytkownika. pl/wp-content/uploads/2018/08/12_parametry-urzytkownika-1024x313. jpg" alt="" width="829" height="253" srcset="https://www. pl/wp-content/uploads/2018/08/12_parametry-urzytkownika-600x183. pl/wp-content/uploads/2018/08/12_parametry-urzytkownika-300x92. pl/wp-content/uploads/2018/08/12_parametry-urzytkownika-768x235. jpg 1600w" sizes="(max-width: 829px) 100vw, 829px"/>

  WYBÓR [5]

  Ostatnia z omawianych tu kart opcji, w której zmienimy ustawienia dotyczące uchwytów oraz efektu ich zaznaczania. pl/wp-content/uploads/2018/08/13_wybór. pl/wp-content/uploads/2018/08/13_wybór-1024x778. jpg" alt="" width="502" height="381" srcset="https://www. pl/wp-content/uploads/2018/08/13_wybór-600x456. pl/wp-content/uploads/2018/08/13_wybór-300x228. pl/wp-content/uploads/2018/08/13_wybór-768x584. jpg 1600w" sizes="(max-width: 502px) 100vw, 502px"/>

  Rozmiar wskaźnika zbioru zadań [1] – jest to zbiorowe zaznaczanie wielu elementów na rysunku

  Widoczny jest obszar niebieski i zielony ( kolorystykę również można zmienić w ustawieniach efektu wizualnego [numerek]

  Tryby wyboru [2] – pozostaw ustawienia domyślne lub testuj każdą z opcji i wybierz dla siebie najwygodniejsze ustawienia. Warto tu zwrócić uwagę na zaznaczona opcje Lasso, która umożliwia zaznaczanie obiektów dowolnym obrysem odręcznym, gdy przytrzymany jest lewy przycisk myszy.

  Rozmiar uchwytów [3] – są to elementy geometryczne „kwadraty i prostokąty” wypełnione kolorem. Widoczne po zaznaczeniu elementu np. linii, okręgu itp.

  Kolory uchwytów [4] – jeśli chcesz zmienić kolorystykę to kliknij w kolory uchwytów [4] i wybierz ulubione.

  Smart Switch pozwala na szybkie przesłanie kontaktów, ustawień, zdjęć oraz innych danych do nowego telefonu. Dzięki aplikacji Smart Switch możesz przesłać wszystkie swoje dane, w tym ustawienia swojego urządzenia, przez co możesz zyskać nowe urządzenie i rozpocząć korzystanie z niego, z takimi samymi ustawieniami jak w poprzednim telefonie. Możesz nawet utworzyć kopię zapasową danych swojego starego telefonu na komputerze PC lub Mac, a następnie przesłać lub zsynchronizować dane z nowym telefonem Galaxy.

  Zapamiętaj: Żeby używać Smart Switch, twój smartfon musi posiadać wersję systemu Android 4. 3, iOS 4. 2. 1 lub wyższą.

  Możesz przesłać swoje dane zarówno z urządzenia z systemem Android oraz iOS poprzez sieć Wi-Fi, za pomocą kabla USB lub za pomocą komputera PC lub Mac. Wybierz metodę, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza i pozwól, że Smart Switch wykona resztę.

  Smart Switch pozwala szybko przenieść Twoje kontakty, ustawienia, zdjęcia oraz inne dane do nowego telefonu. 

  Uwaga:

  • Obydwa urządzenia muszą posiadać przynajmniej 500MB wolnego miejsca w zintegrowanej pamięci.
  • Żeby przesłać dane przez USB, urządzenie musi wspierać protokół przesyłania plików Media Transfer Protocol (MTP).

  Przesyłanie przez Wi- FiKliknij, aby rozszerzyć

  1Połącz obydwa urządzenia do tej samej sieci Wi- Fi.

  2

  Pobierz aplikację Smart Switch na obydwa urządzenia za pomocą Sklepu Play Google. Przeczytaj zasady i warunki użytkowania, a następnie dotknij „Akceptuję”.

  Nowsze modele smartfonów Galaxy posiadają pre- instalowaną wersję aplikacji Smart Switch. Jeżeli masz już ją u siebie, możesz pominąć ten krok.

  3

  Uruchom aplikację Smart Switch na starym urządzeniu.

  4Dotknij „Ustawienia” na nowym urządzeniu.

  5Dotknij „Konta i kopia zapasowa”.

  6Dotknij „Smart Switch”. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/3-how-to-transfer-data-to-a-new-device. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Wybierz opcję Smart Switch w ustawieniach swojego telefonu Samsung Galaxy i sprawdź jak proste może być przesyłanie danych przy zmianie telefonu na nowy. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  7Dotknij „Odbierz dane” na nowym urządzeniu. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/4-how-to-transfer-data-to-a-new-device. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Bezprzewodowe przenoszenie danych na nowy telefon? Sprawdź jak działa Samsung Smart Switch i skorzystaj z wifi w celu przesyłania danych. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  8Dotknij „Bezprzewodowo” na nowym urządzeniu. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/5-how-to-transfer-data-to-a-new-device. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Wybierz opcję bezprzewodowego przesyłania danych na nowy smartfon Samsung Galaxy za pomocą Smart Switch. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  9Wybierz typ urządzenia, z jakim chcesz połączyć swój telefon, w tym przypadku „Galaxy/ Android”. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/6-how-to-transfer-data-to-a-new-device. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Korzystaj z Samsung Smart Switch przenosząc dane z różnych urządzeń, w tym Galaxy/Android, iPhone/iPad lub Windows Phone/BlackBerry. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  10Dotknij „Wyślij dane” na starym urządzeniu. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/7-how-to-transfer-data-to-a-new-device. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Sprawdź szybki i prosty sposób na przenoszenie danych na nowy telefon z Samsung Smart Switch. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  11Dotknij „Zezwól” na starym urządzeniu. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/8-how-to-transfer-data-to-a-new-device. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Zezwól na połączenie i uruchom usługę Samsung Smart Switch w celu szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych na nowy telefon. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  Jeżeli automatyczne połączenie urządzeń trwa zbyt długo, wybierz „Użyj kodu PIN” na nowym urządzeniu i wprowadź kod PIN wyświetlany na starym urządzeniu.

  12Po połączeniu urządzeń, na ekranie pojawią się dostępne opcje przesyłania danych, które możesz zaimportować ze starego telefonu.

  Dotknij „Wszystkie”, lub wybierz konkretne dane które chcesz przesłać do nowego urządzenia, następnie dotknij „Prześlij”.

  13Na ekranie starego telefonu, pojawi się okno informujące o tym, że inne urządzenie chce skopiować dane. Wybierz „Kopiuj”, żeby zaakceptować wysyłanie danych, lub „Anuluj”, żeby odrzucić. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/10-how-to-transfer-data-to-a-new-device. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Tworzenie kopii zapasowej telefonu to szybki i łatwy proces z aplikacją Samsung Smart Switch, sprawdź! " src="https://images. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  Czas przesyłania danych zależy od ilości oraz wielkości wysyłanych danych. Po zakończeniu procesu, możesz zobaczyć przesłaną zawartość oraz jej rozmiar.

  Przesyłanie danych przez USB

  Pobierz aplikację Smart Switch na obydwa urządzenia, za pomocą Sklep Play Google. Przeczytaj zasady i warunki używania, następnie dotknij “Akceptuję”.

  Nowsze modele smartfonów Galaxy posiadają pre- instalowaną aplikację Smart Switch. Jeżeli masz ją także na swoim urządzeniu, możesz pominąć ten krok.

  Dotknij „Wyślij dane”. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Wykorzystaj Samsung Smart Switch by sprawnie przenieść dane za pomocą połączenia USB. png? $ORIGIN_PNG$"/>Dotknij „Kabel”. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/12-how-to-transfer-data-to-a-new-device. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Wybierz opcję połączenia przewodowego USB by skorzystać z przenoszenia danych na nowy telefon Samsung Galaxy z Smart Switch. png? $ORIGIN_PNG$"/>Użyj konektora USB oraz kabla, żeby połączyć jedno urządzenie do drugiego.

  Na ekranie nowego urządzenia pojawi się wyskakujące okno. Wybierz aplikację Smart Switch, następnie dotknij „Tylko raz” lub „Zawsze”.

  Dotknij „Odbierz dane” na nowym telefonie. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Przenoszenie danych na nowy telefon z pomocą Samsung Smart Switch i połączenia USB jest szybkie, proste i bezpieczne. png? $ORIGIN_PNG$"/>

  Wybierz dane do skopiowania na nowe urządzenie, następnie dotknij “Prześlij”. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/9-how-to-transfer-data-to-a-new-device. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Sam wybierz dane, które chcesz przesłać na swój nowy telefon. Aplikacja Samsung Smart Switch pomoże Ci w tym. png? $ORIGIN_PNG$"/>Przesyłanie danych za pomocą komputera PC / Mac

  Pobierz Smart Switch na swój Komputer PC lub Mac, następnie uruchom program i przejdź przez proces instalacji. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/1-przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Z aplikacji Samsung Smart Switch możesz skorzystać również za pomocą komputera PC lub Mac - poznaj szybki sposób na przesyłanie danych i tworzenie kopii zapasowej. png? $ORIGIN_PNG$"/>Połącz swoje stare urządzenie do komputera za pośrednictwem USB. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/2-przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Połącz swoje stare urządzenie z komputerem za pomocą USB i włącz aplikację Samsung Smart Switch. png? $ORIGIN_PNG$"/>W programie Smart Switch na swoim komputerze, wybierz „Archiwizuj urządzenie”. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/3-przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe. png? $ORIGIN_PNG$" alt="W aplikacji Samsung Smart Switch na komputerze wybierz opcję archiwizowania urządzenia w celu stworzenia kopii zapasowej telefonu. png? $ORIGIN_PNG$"/>Dotknij “Zezwalaj” na telefonie. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/4-przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Zezwól aplikacji Smart Switch na dostęp do danych Twojego telefonu w celu tworzenia kopii zapasowej. png? $ORIGIN_PNG$"/>Jak tworzenie kopi zapasowej, zostanie zakończone dotknij „OK” i odłącz stary telefon. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/5-przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Kopia zapasowa Samsung zostanie zapisana w aplikacji Smart Switch na Twoim komputerze PC/Mac. png? $ORIGIN_PNG$"/>Podłącz nowy telefon do komputera za pośrednictwem USB.

  W programie Smart Switch na komputerze, dotknij „Przywróć”. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/6-przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Podłącz swój nowy smartfon Samsung Galaxy do komputera i w aplikacji Smart Switch wybierz opcję "Przywróć" by przesłać dane na nowy telefon. png? $ORIGIN_PNG$"/>Wybierz „Wybierz dane kopii zapasowej”. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/7-przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Wybierz kopię zapasową telefonu, z którego chcesz przenieść dane, i rozpocznij przywracanie na swój nowy telefon Samsung Galaxy. png? $ORIGIN_PNG$"/>Z rozwijanego menu na górze, wybierz „Dane urządzenia Samsung” i wybraną kopię urządzenia obok. Zaznacz wszystkie informacje, które chcesz skopiować, następnie dotknij “Ok”. com/is/image/samsung/assets/pl/support/mobile-devices/przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe/images/8-przesytanie-danych-ze-starego-urzadzenia-na-nowe. png? $ORIGIN_PNG$" alt="Wybierz dane, które chcesz przenieść na swój nowy telefon Galaxy i poczekaj aż aplikacja Samsung Smart Switch zakończy przesyłanie danych. png? $ORIGIN_PNG$"/>Wybierz „Przywróć teraz”, a następnie „Zezwól” na smartfonie. Wybrane dane zostaną przeniesione do nowego smartfona.

  Treści możliwe do przesłania

  Zapoznaj się z poniższymi tabelami, żeby sprawdzić rodzaje danych, dostępnych do przesyłania za pomocą Smart Switch.

  Transfer 

  z systemu Android

  Transfer z systemu IOS (przez chmurę)

  Transfer z systemu IOS (przez złącze USB)

  Ścieżka do zawartości na Samsung Galaxy

  Tak

  Aplikacje > Kalendarz

  Kontakty

  Telefon > Kontakty

  Wiadomości

  Aplikacje > Wiadomości

  S Notes

  Aplikacje > S NoteTM

  Treści możliwe do przesyłania

  Treść

  Kalendarz

  Treści multimedialne

  Transfer

  Transfer z systemu IOS (przez chmurę)

  Muzyka

  Nie*

  Aplikacje > Muzyka

  Zdjęcia

  Aplikacje > Galeria

  Filmy

  Tak**

  Transfer z systemu Android

  Alarmy

  Aplikacje > Zegar

  Lista aplikacji

  Użyj Samsung Smart Switch w celu zobaczenia listy aplikacji

  Spis połączeń

  Telefon > Ostatnie

  Dokumenty

  Tak***

  Aplikacje > Moje pliki

  Blokady ekranu

  Aplikacje > Ustawienia > Ekran blokady i zabezpieczenia

  Story AlbumTM

  Aplikacje > Story Album

  Tapety

  Lokalizacja zależy od Twojego urządzenia

  Wi-Fi

  Aplikacje > Ustawienia > Wi-Fi

  * W celu zakończenia transferu danych, użyj aplikacji Samsung Smart Switch dla PC/Mac®.
  ** Tylko filmy utworzone przez użytkownika (tzn., nie komercyjne, telewizyjne)
  *** Tylko dokumenty Microsoft® Office lub PDF 

  Naciśnij „WYŚLIJ” aby przesłać nam swoją opinię. Dziękujemy za udział w ankiecie.

  Dziękujemy za twoją opinię

  Ustawienie Cab A3

  Bezpośredni link do pobrania Ustawienie Cab A3

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Ustawienie Cab A3