Użycie podręcznika Bosch Gsd26n11gb

Bosch GSD26N11GB to wysokiej jakości, wielofunkcyjny zmywarka, która jest zaprojektowana, aby zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania. Bosch GSD26N11GB posiada kontrolę przepływu wody, która pozwala na precyzyjne dostosowanie temperatury i czasu mycia. Jest wyposażony w wiele opcji programów, które pozwalają na idealne dopasowanie programu do Twoich potrzeb. Zmywarka Bosch GSD26N11GB jest wyposażona w technologię AquaStop, która zapewnia całkowitą ochronę przed zalaniem. Używając tego podręcznika, możesz w pełni wykorzystać wszystkie zalety zmywarki Bosch GSD26N11GB i cieszyć się doskonałymi efektami mycia.

Ostatnia aktualizacja: Użycie podręcznika Bosch Gsd26n11gb

Punkty artykuły

 1. Szkolenie
 2. Wybierz tryb
 3. Wykorzystanie funduszy
 4. Detergent
 5. Sól
 6. Instrukcja krok po kroku

Bosch niemieckie zmywarki marki są jedną z najwyższej jakości i najpopularniejszych na rynku. Gdy zakupione urządzenia gospodarstwa domowego, a wszystkie elementy są już połączone, właściciele nie będą czekać, aby szybko sprawdzić jego wydajność, doświadczają wszystkich zalet korzystania z zakupu. Jednak nie można się spieszyć, ponieważ pierwszy raz do rozpoczęcia maszyny do zmywarki niemieckiej firmy jest konieczne zgodnie z instrukcjami producenta, dzięki czemu można poprawnie wprowadzić go do działania.

Szkolenie

Przed włączeniem zmywarki Bosch można pozbyć się wszelkich elementów materiałów opakowaniowych i naklejek, które mogą być zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz komory. Na dole urządzenia znajduje się pojemnik na specjalną sól, która musi zostać usunięta pokrywa i wlać tam w pobliżu litra wody, a także zasypianie soli polonowej. Należy zauważyć, że ilość soli dla każdego modelu różni się, więc konieczne jest zwrócenie uwagi na badanie instrukcji, gdzie producent wskazuje optymalną ilość.

Z zatoką do soli, woda czasami może z tego wypłynąć, ale nie jest to warte zdenerwowania z tego powodu, ponieważ w przyszłości w trakcie korzystania zmywarki do zmywarki nie będzie to konieczne do wylewania wody do tego komory.

Większość modeli, specjalne paski są dostarczane, dzięki czemu możliwe jest znalezienie poziomu twardości wody. Jest to ważne, ponieważ zależy to od niego, ile soli będzie musiała dodać naczynia w każdym praniu. Modele premium BOSCH są wyposażone w system automatycznego programowania zużycia soli, aw innych modelach będzie musiał zrobić ręcznie.

Ponadto większość niemieckich modeli marki prezentowanych na rynku może pochwalić się obecnością specjalnych czujników, które są w stanie określić ilość rozpuszczonego sodu w wodzie. Jeśli ten wskaźnik jest poniżej normy, pojemnik musi być uzupełniany za pomocą kompozycji soli.

Na zewnątrz drzwi znajduje się zwykle para przedziałów, które są przeznaczone do detergentów tabletkowych, żelu lub proszku. Tabletki są uważane za optymalne rozwiązanie, ponieważ zawierają one jednocześnie kilka elementów, co znacznie upraszcza proces użytkowania.

Jedyną wadą jest to, że po zastosowaniu nie jest możliwe, aby kontrolować poziom stosowanej soli.

Wybierz tryb

Aby sprzątanie potraw była tak skutecznie, konieczne jest zwrócenie uwagi na wybór trybu optymalnego. Powinien wziąć pod uwagę cechy wykorzystywanych naczyń, materiału produkcji i innych punktów. Niemiecka firma Bosch uwalnia zmywarki z różnymi rodzajami zarządzania, podczas gdy większość modeli zawiera kilka standardowych trybów oprogramowania.

 • Intensywny. Charakterystyczną cechą reżimu jest to, że woda ogrzewa do 70 stopni. Jest to doskonały wybór na płytki i silnie zanieczyszczone obiekty naczyń. Należy pamiętać, że intensywny program zużywa dużo wody i energii elektrycznej, więc nie pasuje do niewielkiej ilości naczyń.

 • Automatyczny. Jest uważany za najbardziej powszechny, w stanie niezależnie określić ciężar ładowania i intensywności prania. Temperatura wody wynosi zwykle nie więcej niż 50 stopni.

 • Ejer. Ogrzewa wodę do 50 stopni, ale jednocześnie zużywa minimalną ilość wody i energii elektrycznej.

 • Beregery. Będzie doskonałym rozwiązaniem dla delikatnych okularów i reszty naczyń, a także produkty wykonane z najlepszych szkła.

 • Wstępny. Używany w procesie moczenia naczyń, czyści go z góry przed głównym zlewem.

W procesie wdrażania pierwszego uruchomienia zmywarki Bosch najlepiej jest użyć trybu ECO lub automatyczny.

Z tego powodu możliwe będzie maksymalizację dokładnie, jak to możliwe, aby przetestować działanie elementu grzewczego urządzeń gospodarstwa domowego, systemu zaopatrzenia w wodę i jego odpływu, a także oczyszczenie palet z dowolnego zanieczyszczenia.

Wykorzystanie funduszy

Zastosowanie różnych środków i elementów detergentowych umożliwia osiągnięcie optymalnego wyniku zmywarki Bosch.

Detergent

Aby prawidłowo wybrać optymalny detergent, konieczne jest określenie, które zadania powinno rozwiązać. Jeśli chcesz umyć naczynia z minimalnym kosztem, nie należy oczekiwać od użycia skutecznego. Jeśli pierwsze miejsce jest jakość, najlepiej przygotować się do poważnych wydatków. Ale obiekty naczyń zostaną umyte, czyste i błyszczące. Nowoczesny rynek do zmywarek jest dość duży i obejmuje proszki, tablety, żele i ogromną liczbę innych substancji.

W procesie wyboru środki na pierwsze włączenie powinny być pamiętane, że dobre i skuteczne narzędzie nie może być zbyt tanie, jednak nie jest warte przepłacania. Najlepiej jest użyć kilku narzędzi do znalezienia optymalnej opcji do stosunku ceny i jakości.

W procesie wyboru podobnego środka konieczne jest przejście do kilku kryteriów.

 • Znak towarowy. W nowoczesnym rynku znajduje się kilka firm, które przez lata ich działalności były w stanie pokonać pewność siebie i udowodnić jakość swoich produktów.

 • Recenzje. Opinia i doświadczenie innych osób, a także ocenę firmy, która jest zaangażowana w produkcję zmywarki. Nie musi jednak być ślepo kierowany przez opinię kogoś innego, ponieważ każda osoba ma własne priorytety i własny rodzaj urządzeń gospodarstwa domowego, więc idealnym rozwiązaniem będzie wybór optymalnych środków opartych na obserwacjach osobistych.

 • Rodzaj funduszu. Należy rozumieć, który będzie używany w życiu codziennym, dzięki czemu możliwe będzie wybranie najbardziej odpowiedniego rodzaju środków do prania.

 • Łatwość użycia. Najwygodniejsze do tej pory są tabletki zawierające kilka elementów, dzięki czemu nie należy stosować żadnych dodatkowych substancji. Niektórzy są gotowi zdobywać podobne fundusze wielofunkcyjne, podczas gdy inni chcą połączyć sprzątanie proszków i łuparki niezależnie. Wszystko zależy od osobistych preferencji każdej osoby.

 • Pogarszać. Detergenty przeznaczone do użytku w zmywarce niemieckiej marki mogą obejmować wiele komponentów. Wpływają na to, jak będzie ostateczny efekt prania, więc warto dokładnie czytać informacje na temat opakowań i ocenić go.

 • Bezpieczeństwo. Tanie fundusze zazwyczaj składają się ze znanych składników. Ponadto są w stanie zaszkodzić urabianiu bosch. Konieczne jest wybór agentów, które nie różnią się agresywności i nie powodują reakcji alergicznych. Ponadto najlepiej porzucić opcje ścierne, ponieważ mogą zaszkodzić wewnętrznym szczegółach urządzeń.

Sól

Produkty wielokomponentów zazwyczaj obejmują sól. Jeśli w kompozycji znajdują się składniki zmiękczające, a następnie kup je oddzielnie. Jednak czasami najlepiej wzmocnić i używać soli jako dodatkowego składnika, zatoki leku na specjalny komorę.

Głównym problemem jest to, że woda z kranu charakteryzuje się zwiększoną sztywnością, więc negatywnie wpływa na stan filtrów i innych elementów zmywarki.

Jeśli woda jest zbyt twarda, jedynym sposobem na poprawę stanu jest użycie specjalnej soli. Pozwala w pełni rozpuścić detergent, zapobiegać zadrapaniom na naczyniach i skali na elementach, takich jak ta technika.

Dokładnie skala jest głównym wrogiem dowolnego urządzenia domowego. A biała kolba pojawia się na elementach grzewczych, wewnętrznych blokach i nie pozwala na ogrzewanie wody. W rezultacie urządzenie zużywa zbyt wiele energii elektrycznej, jest mniej wydajny, a szczegóły szybko się nie powiedzie. Zastosowanie soli pozwala zapobiegać tym wszystkim problemom, zapewnić trwałość zmywarki i mieć pozytywny wpływ na jego wydajność.

Należy zauważyć, że w swoim składzie taka sól jest prawie całkowicie identyczna z kuchnią, ale kucharz może zawierać ogromną ilość zanieczyszczeń i cząstek, które mogą zaszkodzić szczegółowościm zmywarki. Dlatego nie zaleca się zastąpienia, a najlepiej jest użyć specjalnej soli do zmywarki do naczyń.

Instrukcja krok po kroku

Po załadowaniu wszystkich elementów do samochodu można rozpocząć proces pierwszej integracji. Producent oferuje to w określonej sekwencji:

 • Konieczne jest sprawdzenie, czy urządzenia gospodarstwa domowego są instalowane prawidłowo za pomocą poziomu;

 • Niezawodność związków paszowych i węży spustowych należy również sprawdzić, pomoże uniknąć wycieków;

 • W procesie rozpoczęcia testowego konieczne jest sprawdzenie funkcji przycisku, krok po kroku, włączyć tryby suszenia, pranie, uruchom różne tryby, spróbuj otworzyć pokrywę, gdy maszyna i zmienia tryb;

 • Warto upewnić się, że opryskiwacz swobodnie obraca się wokół swojej osi;

 • Po zakończeniu tych procesów konieczne jest wlewanie detergentu z uwzględnieniem rodzaju naczyń, soli i klimatyzacji, wybierz żądany tryb – i uruchom zmywarkę do pracy.

Więc uruchomienie zmywarki Bosch obejmuje wiele niuansów. Konieczne jest poprawnie załadowanie wszystkich detergentów, wybierz tryb, rozkładaj naczynia i wiele więcej. Jeśli włączenie jest wykonywane po raz pierwszy, najpierw należy dokładnie zbadać instrukcje, a następnie rozpocząć korzystanie z urządzeń domowych.

Wskazówki dotyczące pierwszego uruchomienia zmywarki Bosch Zobacz więcej.

W ostatnich tygodniach mogłaśprzeczytać na blogu wpisy, w których podpowiadałam, jak wykorzystać podręcznikna zajęciach. Była to seria, z której jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję,że również Ty z niej skorzystałaś. Dzisiaj na zakończenie tej podręcznikowejserii chciałam zaprosić Cię na pierwszy konkurs, który organizuję dlanauczycieli.

Jeśli z jakiegoś powodu nie zdążyłaśzapoznać się z ostatnimi artykułami, masz teraz szansę nadrobić zaległości.

 • Jak wykorzystać teksty z podręcznika?
 • Ćwiczenia w podręczniku –czy muszą być nudne?
 • Nietypowa powtórka z podręcznikiem
 • Jak rozgadać uczniów na lekcjach z podręcznikiem?

Chociaż moje porady są bardzo uniwersalne, przy okazji tej serii zaprezentowałam Ci również najnowszy podręcznik wydawnictwa Hueber Schritte International. Neu. We wpisach znajdziesz przykładowe strony z podręcznika, zeszytu ćwiczeń oraz zbioru gier językowych.

Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów liceum oraz technikum, którzy rozpoczynają lub kontynuują naukę języka niemieckiego. Nie będę pisała za dużo o jego zawartości, bo możesz się jej przyjrzeć we wcześniejszych wpisach. Stwierdzam jednak, że podręcznik jest ciekawie przygotowany i chętnie będę z niego korzystać na zajęciach z uczniami na niższych poziomach.

KONKURS – wygraj podręcznik

Mam dla Ciebie i innych nauczycieli trzy zestawy z powyższym podręcznikiem! Aby je zdobyć, należy w komentarzu pod tym wpisem odpowiedzieć na pytanie: „Twój kreatywny pomysł na wykorzystanie podręcznika na zajęciach”. Można podawać więcej niż jeden pomysł. Konkurs trwa od dnia publikacji do 26. 05. 19 do godziny 23:59 czasu polskiego.

REGULAMIN

 1. Organizatoremkonkursu jest Aleksandra Jakubowska Niemiecka Sofa.
 2. Konkurs trwaod momentu publikacji do 26. 2019, do godziny 23:59 czasu polskiego.
 3. Zadaniemkonkursowym jest odpowiedź na pytanie: „Twój kreatywny pomysł nawykorzystanie podręcznika na zajęciach”. Odpowiedź należyopublikować w komentarzu pod powyższym wpisem.
 4. Uczestnikkonkursu potwierdza, że odpowiedź jest jego dziełem i nie została skopiowana,ani użyta w jakimkolwiek innym konkursie.
 5. Nagrodą wkonkursie są trzy zestawy składające się z podręcznika nauczyciela znadpisanymi odpowiedziami Schritte International. ,zeszyt ćwiczeń Schritte International. Neu,książka Schritte Neu. Grammatik. orazzestaw gadżetów od wydawnictwa, po jednym dla każdego zwycięzcy.
 6. Wysyłkanagrody możliwa jest na terenie Polski.
 7. Zwycięzcywybrani zostaną przez Organizatora konkursu.
 8. Możnaudzielać więcej odpowiedzi. Organizator konkursu wyłoni trzy osoby i nagrodziich za jedną z odpowiedzi.
 9. W przypadkuwątpliwości, że zwycięzca jest nauczycielem, mogą pojawić się dodatkowe pytaniaweryfikujące.
 10. Wynikikonkursu zostaną opublikowane do czterech dni po zakończeniu konkursu pod tąrecenzją oraz na fanpage’u na Facebooku.
 11. W przypadkubraku kontaktu ze zwycięzcą w ciągu 48h od momentu opublikowania wyników,Organizator zastrzega sobie prawo do wyłonienia innego zwycięzcy.
 12. Wzięcieudziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzaniedanych osobowych w celach konkursowych.
 13. Udział wkonkursie jest jednoznaczny z akceptacją treści tego regulaminu.

WYNIKI KONKURSU

Po Waszych komentarzach było widać, że jesteście doświadczone w boju i macie mnóstwo ciekawych pomysłów na wykorzystanie podręcznika podczas zajęć. Cieszę się z każdego komentarza i z każdego pomysłu, bo nie ukrywam, że będę je wykorzystywać na własnych zajęciach. Nagrody mam jednak tylko trzy i powędrują one do:

 • Justyny – za pomysł z głuchym telefonem.
 • Ali – za słuchanie i zgadywanie.
 • Fajnej lekcji niemieckiego – za pomysł z zalaminowaną folią.

Dziewczyny, gorąco Wam gratuluję i proszę o wysłanie mi na adres e-mail Waszego adresu.

Jeśli masz jakikolwiek problem z napisaniem komentarza, wyślij mi swoją odpowiedź na maila aleksandra(at)niemieckasofa. pl. Opublikuję ją tutaj w Twoim imieniu.

NOTYFIKACJA

Ryzyko uszkodzenia sprzętu

Aby zapewnić prawidłowy podział obciążeniapodczas pracy w trybie obejścia w układzie równoległym:

 • Wszystkie kable obejścia muszą mieć takąsamą długość dla wszystkich zasilaczy UPS.
 • Wszystkie kable wyjściowe muszą mieć taką
 • Wszystkie kable wejściowe muszą mieć takąsamą długość dla wszystkich zasilaczy UPS(wymagane tylko w systemie o pojedynczym zasilaniu).

Nieprzestrzeganie tych instrukcji może skutkować uszkodzeniem sprzętu.

UWAGA: Zasilacz UPS jest wstępnieskonfigurowany do systemu uziemiania TNS. Instalacja 4-przewodowaza pomocą szynoprzewodu łączącego skutkujewiększym prądem upływowym.

 1. Zdemontuj wskazane płyty.

 2. Tylko w przypadku systemu uziemiającego TN-C/3-kablowego: Przesuń szynoprzewód łączący z pozycji(A) do pozycji (B), aby połączyć szynoprzewódN z szynoprzewodem G/PE.

 3. Tylko dla płytek dwuotworowych NEMA: Zamontujopcjonalny zestaw GVSOPT020 dla płytek dwuotworowych NEMA:
  1. Zainstaluj dziewięć płytek dwuotworowychNEMA dla wejścia/wyjścia/obejścia (numer części880-5803) według ilustracji.
  2. Zainstaluj trzy płytki dwuotworowe NEMA dla DCi N (numer części 880-5802) według ilustracji.
  3. Zainstaluj płytkę dwuotworową NEMAdla przewodnika uziemiającego wyposażenie / uziemieniaochronnego (numer części 880-5801) według ilustracji.

 4. Podłącz przewodnik uziemiający wyposażenie/ kable ochronne.
 5. Podłącz kable wejścia.
 6. Dla systemu o podwójnym zasilaniu: Podłączkable obejścia.
 7. Połącz kable wyjściowe.
 8. Do instalacji ze zdalną modułową szafąbateryjną: Podłącz kable DC do szynoprzewodówDC.
 9. Do instalacji z sąsiadującą modułowąszafą bateryjną: Patrz Podłączanie kabli zasilających z sąsiedniejmodułowej szafy bateryjnej.

 10. Ponownie zamontuj trzy płyty zdemontowane w kroku1.

Użycie podręcznika Bosch Gsd26n11gb

Bezpośredni link do pobrania Użycie podręcznika Bosch Gsd26n11gb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Użycie podręcznika Bosch Gsd26n11gb