Techniczna instrukcja obsługi produktu Beko Cwb 9441

Techniczna instrukcja obsługi produktu Beko CWB 9441 jest szczegółowym opisem wszystkich funkcji i ustawień tego produktu. Zawiera wszystkie informacje potrzebne do użytkowania produktu Beko CWB 9441 w sposób bezpieczny i zgodny z zaleceniami producenta. Zawiera również wyjaśnienie wszystkich funkcji i innych informacji niezbędnych do optymalnego działania produktu. Instrukcja obejmuje również instrukcje dotyczące konserwacji, wymiany części i usuwania awarii. Wszystkie informacje są wyjaśnione w sposób jasny i zrozumiały dla użytkownika. Techniczna instrukcja obsługi produktu Beko CWB 9441 jest niezbędna, aby uzyskać najlepszy możliwy wynik z użytkowania produktu.

Ostatnia aktualizacja: Techniczna instrukcja obsługi produktu Beko Cwb 9441

Moc oświetleni w okapie BEKO CWB 9610 X wynosi: 40 W. Okap pracuje w trybach: Wyciąg/Pochłaniacz. Pracę okapu kuchennego można regulować w zakresie 3 poziomów prędkości. Okap kuchenny CWB 9610 X znakomicie pochłania zapachy, wytwarzane podczas codziennego gotowania. Poziom hałasu okapu nie przekracza 66 dB. Producent urządzenia wyposażył go w następującą liczbę silników: 1. Sterowanie okapu jest Elektroniczne. Wydajność urządzenia jest na poziomie 703 m3/h. Kolor obudowy okapu kuchennego: Inox. Szerokość urządzenia: 900 mm. Kominowy okap kuchenny jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni, podobnie jat lodówka czy też kuchenka gazowa.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do okapu kuchennego BEKO CWB 9610 X.Przewodnik użytkowania został dodany 04. 07. 2011.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BEKO CWB 9610 X i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 2. 6 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • instrukcja obsługi do okapu BEKO CWB 9610 X
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Funkcje
Tryb pracyWyciąg/Pochłaniacz
Ogólne
KolorInox
Rozmiary i Waga Karty graficznej
Głębokość500 mm
Wysokość545 mm
Informacje dodatkoweMaksymalna wysokość okapu 980 [mm]
Wyświetlacz elektronicznyFalse
Fltr odtłuszczającyTak
Kod_producentaCWB 9610 X
ZarządzanieElektroniczne
Typ okapuKominowy
Strona wwwwww. beko. com. pl
Ilość punktów świetlnych2
Szerokość900 mm
Wydajność703 kg/min
Liczba stopni regulacji prędkości3
Wyłącznik czasowy (timer)True
Sprzęt do zabudowy
Oświetlenie - szczegóły2 x 20 halogenowe
Ilość silników1
Filtr węglowyOpcjonalnie
Panel sterującyPrzyciski
Moc oświetlenia40 W
Poziom hałasu66

Oceń BEKO CWB 9610 X

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych... PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!!!

Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz – pobierz ją teraz. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy BEKO CWB 9831 ANP. Mamy nadzieję, że instrukcja firmy BEKO CWB 9831 ANP będzie przydatna.

Lastmanuals pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla BEKO CWB 9831 ANP


Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika BEKO CWB 9831 ANP

Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

[... ] Mamy nadziej, e uda si Wam uzyska jak najwicej korzyci z uywania tego wyrobu, który zostal wyprodukowany przy zachowaniu wysokiej jakoci i zastosowaniu najnowszej technologii. Dlatego prosimy o uwane przeczytanie calej tej instrukcji obslugi i wszystkich towarzyszcych jej dokumentów przed uyciem tego wyrobu i zachowanie jej do wgldu w przyszloci. W przypadku przekazania tego wyrobu komu innemu, prosimy odda take t instrukcj. [... ] przylczcie wycig do wylotu oparów rur o rednicy co najmniej 120 mm. Urzdzeniem, w którym spala si gaz), trzeba zapewni odpowiednie wietrzenie tego pomieszczenia, aby zapobiec cofaniu si spalin. w kuchni musi wtedy by otwór, który umoliwi bezporedni naplyw czystego powietrza z zewntrz. Gdy okapu kuchennego uywa si w polczeniu z urzdze zasilanym energi inn ni elektryczna, podcinienie w pomieszczeniu nie moe przekracza 0, 04 mbar, aby zapobiec zasysaniu oparów przez okap z powrotem do pomieszczenia. W przypadku uszkodzenia przewodu zasilajcego, wymieni go musi producent lub punkt serwisowy, aby unikn jakiegokolwiek ryzyka. Nie wolno pozostawia wysokich plomieni otwartego ognia pod dzialajcym okapem. Intensywno plomienia naley ustawi tak, aby skierowa go tylko na dno naczynia, upewniajc si, e nie siga na boki. Urzdzenie to nie jest przeznaczone do uytku przez osoby (w tym dzieci) o ograniczonej sprawnoci fizycznej, sensorycznej lub umyslowej, lub osoby, którym brak dowiadczenia i wiedzy, chyba e bd one nadzorowane, lub zostan poinstruowane co do korzystania z tego urzdzenia przez osob odpowiedzialn za ich bezpieczestwo. Przed przystpieniem do jakichkolwiek czynnoci konserwacyjnych urzdzenie to trzeba wylczy lub odlczy od zasilania. Po uplywie okrelonego czasu trzeba czyci oraz / lub wymienia filtry (zagroenie poarem). Oznakowanie na wyrobie lub wartoci zawarte w innych dokumentach dolczonych do produktu s to wartoci uzyskane w warunkach laboratoryjnych, zgodnych z odnonymi normami. Jeeli chce si uywa okapu w wersji sscej z wylotem powietrza z tylu okapu, aby poprawnie wywierci otwór na wylot powietrza naley postpowa zgodnie ze wskazówkami podanymi poniej na rysunku. Przy montau okapu w wersji recyklingowej trzeba pamita, e pomidzy okapem a powierzchni ponad nim (sufitem lub pólk) naley pozostawi co najmniej 8-10 cm odstp. Jak pokazano, zaznaczy punkt odniesienia 53 mm powyej poziomej linii odniesienia, w rodku pionowej linii odniesienia. ] Przy zakladaniu filtrów naley upewni si, e uchwyt jest widoczny od zewntrz. Filtrów tych nie myje si i nie mona ich regenerowa, trzeba je wic wymienia raz na okolo 4 miesicy, lub czciej, przy czstym uytkowaniu. Uwaga: Urzdzenie to wyposaone jest w bial lampk LED klasyfikowan jako 1M wg norm [... ]


WARUNKI NA KTÓRYCH POBIERASZ INSTRUKCJĘ FIRMY BEKO CWB 9831 ANP

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych...
W żadnym wypadku Lastmanuals nie ponosi odpowiedzialności za to, że dokument którego poszukujesz jest niedostępny, niepełny, w innym języku niż Twój albo jeśli model lub język nie pokrywają się z opisem. Lastmanuals, w takim przypadku, nie oferuje usługi tłumaczenia.

Kliknij na „Pobierz instrukcję” na końcu tej umowy, jeśli akceptujesz jej warunki, wtedy rozpocznie się pobieranie instrukcji produktu firmy BEKO CWB 9831 ANP.

Sterowanie okapu BEKO CWB 9600 X jest Mechaniczne. Pracę okapu kuchennego można regulować w zakresie 3 poziomów prędkości. Moc oświetlenia: 80 W. Kominowy okap kuchenny jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni, podobnie jat lodówka czy też kuchenka gazowa. Okap kuchenny CWB 9600 X znakomicie pochłania zapachy, wytwarzane podczas codziennego gotowania. Poziom hałasu okapu nie przekracza 63 dB. Szerokość urządzenia: 900 mm. Producent urządzenia wyposażył go w następującą liczbę silników: 1. Kolor obudowy okapu kuchennego: Inox + szkło. Wydajność urządzenia jest na poziomie 500 m3/h. Okap pracuje w trybach: Wyciąg/Pochłaniacz.

Funkcje
Tryb pracyWyciąg/Pochłaniacz
Ogólne
KolorInox + szkło
Parametry techniczne
ZasilanieAC 220-240 V 50Hz
Informacje dodatkoweWydajność okapu na poszczególnych biegach: 275/320/500 Promocja 5 lat gwarancji!!! Szczegóły pod linkiem: http://www. beko. com. pl/PROMOCJE, 163. htmlRozwiń
Wyświetlacz elektronicznyFalse
Fltr odtłuszczającyTak
Kod_producentaCWB 9600 X
ZarządzanieMechaniczne
Typ okapuKominowy
Strona wwwwww. pl
Ilość punktów świetlnych2
Szerokość900 mm
Wydajność500 kg/min
Liczba stopni regulacji prędkości3
Wyłącznik czasowy (timer)
Sprzęt do zabudowyTrue
Moc całkowita230
Oświetlenie - szczegóły2 x 40W
Ilość silników1
Filtr węglowyOpcjonalnie
Panel sterującyPrzyciski
Moc oświetlenia80 W
Poziom hałasu63

Oceń BEKO CWB 9600 X

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Techniczna instrukcja obsługi produktu Beko Cwb 9441

Bezpośredni link do pobrania Techniczna instrukcja obsługi produktu Beko Cwb 9441

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Techniczna instrukcja obsługi produktu Beko Cwb 9441