Szkolenie w zakresie urządzeń Dell Poweredge C6320

Szkolenie w zakresie urządzeń Dell Poweredge C6320 to zaawansowane szkolenie, które pozwala użytkownikom zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do pełnego wykorzystania potencjału tego zaawansowanego systemu. Szkolenie obejmuje zarówno wykłady, jak i praktyczne ćwiczenia, w których uczestnicy nauczą się, jak konfigurować i zarządzać serwerem Dell Poweredge C6320. Oprócz tego uczestnicy uzyskają wiedzę na temat optymalizacji wydajności i bezpieczeństwa systemu. Szkolenie w zakresie urządzeń Dell Poweredge C6320 jest idealne dla osób, które chcą w pełni wykorzystać wszystkie funkcje tego zaawansowanego systemu.

Ostatnia aktualizacja: Szkolenie w zakresie urządzeń Dell Poweredge C6320

Cechuje nas kompetencja, profesjonalizm, solidność oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres szkoleń, resursów oraz usługi z zakresu doradztwo techniczno-prawnego i nadzorów. 

Zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

CT Szkolenia tworzy zespół specjalistów z doświadczeniem pracy w Transportowym Dozorze Technicznym.

Zdobytą ekspercką wiedzę chcemy przekazywać dalej, wyposażając uczestników kursów w kwalifikacje zawodowe zwiększające atrakcyjność na rynku pracy. Kompleksowo przygotowujemy do egzaminu w ramach starannie przygotowanych kursów, wierząc, że sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

0+

Przeprowadzonych
szkoleń

Nasze kursy i szkolenia zawodowe

Nasze kursy to sposób na pozyskanie kwalifikacji zawodowych w zakresie urządzeń UDT / TDT oraz maszyn do robót zmiennych. Prowadzimy je z najwyższą starannością i dbałością o jakość kształcenia. Ponadto oferujemy resurs oraz doradztwo technologiczno-prawne, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę.

Obsługa urządzeń UDT / TDT

Nasze kursy zawodowe dotyczą zróżnicowanych urządzeń podlegających dozorowi technicznemu. To między innymi suwnice, żurawie czy podesty ruchome, których obsługa wymaga dobrej znajomości zagadnień teoretycznych i praktycznych metod wydajnej pracy.

Obsługa maszyn do robót ziemnych Możemy przeprowadzić kurs zawodowy w zakresie obsługi koparki, koparko-ładowarki lub ładowarki. W ten sposób przygotowujemy uczestników naszych szkoleń do pracy w ramach robót ziemnych. Dbamy o praktyczne umiejętności i o to, by egzamin nie stanowił problemu.

Konserwacja urządzeń UDT / TDT Przygotowaliśmy także kursy zawodowe, których celem jest nauka konserwacji poszczególnych urządzeń UDT / TDT, takich jak suwnice, urządzenia do manipulacji kontenerami, dźwigniki czy wózki podnośnikowe. Pełen wykaz naszych kursów znajdziesz w odpowiedniej zakładce.

Resurs Na zamówienie wykonujemy resurs: określenie projektowanej żywotności eksploatacyjnej urządzenia (PŻE), stopień jej wykorzystania czy ocenę stanu technicznego. Naszym celem jest bezpieczna i przewidywalna praca urządzeń transportu bliskiego zgodnie z rzeczywistymi warunkami użytkowania.

Doradztwo Proponujemy doradztwo w trakcie prac z urządzeniami, które obejmuje dozór techniczny. Wspieramy zarówno w doborze urządzeń, rozwiązywaniu problemów i projektowaniu, jak i pomagamy interpretować prawo czy tworzyć dokumentację i ekspertyzy. Korzystamy tu z własnego doświadczenia w inspektoracie UDT.

Kontakt Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Udzielimy wszystkich niezbędnych odpowiedzi.

Firma szkoleniowa – Szkolenia zawodowe Gdańsk

Nasze zajęcia obejmują zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne problemy i metody.

Tak wyposażamy uczestników w cenione umiejętności i wiedzę, którą mogą realnie wykorzystać w pracy. Wiemy, czego oczekują pracodawcy, a jakie są wymogi prawne i Urzędu Dozoru Technicznego. Tym samym nasza oferta kursów i ich przebieg odpowiada na realne potrzeby.

Dlaczego warto wybrać szkolenia i kursy zawodowe w CT Szkolenia?

Nasza oferta jest skierowana do osób, którym zależy na zdobyciu cenionych kwalifikacji zawodowych. Przygotowujemy w formie kursów do egzaminów Urzędu Dozoru Technicznego i Transportowego Dozoru Technicznego, korzystając z własnej praktyki i zaplecza teoretycznego.

Doświadczenie Naszą firmę tworzą specjaliści z doświadczeniem zdobytym podczas pracy w Transportowym Dozorze Technicznym. To przekłada się na doskonałą znajomość poszczególnych zagadnień.

Szeroka oferta Stworzyliśmy rozbudowaną ofertę szkoleń w zakresie urządzeń transportu bliskiego, maszyn do robót ziemnych oraz do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych, odpowiadającą na potrzeby różnych branż.

Kompleksowa usługa Prowadzimy kursy zawodowe w formie wykładów starannie przygotowujących do egzaminu. Na zajęciach przedstawiamy praktykę obsługi lub konserwacji urządzeń, prawo ich dotyczące oraz zagadnienia teoretyczne.

Czy warto podjąć kursy zawodowe?

Decydując się na kurs, zyskujesz możliwość zwiększenia atrakcyjności na rynku pracy poprzez zdobycie cenionych kwalifikacji. Dodatkowe kompetencje dają szansę na zmianę ścieżki zawodowej i lepsze zarobki.

Czy po kursie lub szkoleniu otrzymam certyfikat?

Kurs zawodowy lub szkolenie dla dorosłych jest ścieżką przygotowującą do egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego lub Transportowego Dozoru Technicznego oraz egzaminu Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Nie wydajemy więc certyfikatów ale przeprowadzone przez nasz szkolenie daje uczestnikowi wiedzę i umiejętności, które pozwalają na zdanie egzaminu oraz uzyskanie odpowiedniego certyfikatu w UDT / TDT oraz IMBiGS.

Czy po kursie łatwo zdobyć pracę?

Uczestnik kursu zyskuje kwalifikacje zawodowe, które znacznie ułatwiają znalezienie pracy. Po otrzymaniu uprawnień może poszukiwać opłacalnego stanowiska — warto mieć na uwadze, że proponowane przez nas szkolenia wyposażają w rzadkie umiejętności, które na rynku pracy cenione i opłacane są wyżej.

Zadzwoń, napisz, odwiedź nas w biurze lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Uzupełnij podstawowe dane i opisz czego potrzebujesz. Na Twoją wiadomość odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Biuro ul. Potokowa 2, 80-283 Gdańsk

W związku z wejściem w życie ustawy RODO uaktualniliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych oraz plików cookies. Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zapoznaj się z naszą Polityka Prywatności i plików Cookies.
Akceptuję Szczegóły

Warto postawić na rozwój kompetencji pracowników wykorzystując ofertę szkoleniową S4EDU. Certyfikaty stanowią najlepszy dowód kompetencji i doświadczenia danego inżyniera, resellera czy integratora. Na konkurencyjnym rynku stanowią one ważną przewagę i często są przysłowiowym „języczkiem u wagi”, ze względu na który Klient decyduje się na współpracę z danym partnerem.

Staramy się wychodzi na przeciw potrzeb edukacyjnych naszych Partnerów
Oferujemy szeroki wachlarz autorskich szkoleń Dell EMC. Od podstawowych rozwiązań po systemy HCI. Dane IDC wyraźnie pokazują, że rozwiązania hiperkonwergentne cieszą się aktualnie rosnącą popularnością. W trzecim kwartale 2019 roku globalne przychody ze sprzedaży tych urządzeń wzrosły o 18, 7% w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.

Analizując zapytania naszych Partnerów, również w Polsce obserwujemy rosnące zainteresowanie tego typu rozwiązaniami. Nic dziwnego, infrastruktura HCI to nie tylko mniejsze rozmiary, lecz przede wszystkim prostsza instalacja, efektywne wdrożenia i wysoka wydajność. W S4E dostrzegliśmy tent trend już kilka lat temu i od tego czasu systematycznie rozwijamy naszą ofertę i kompetencje w tym zakresie. Dziś oferujemy rozwiązania hiperkonwergentne renomowanych vendorów, w tym Dell Technologies, który aktualnie jest wiodącym, globalnym producentem rozwiązań z tego obszaru.

Dwadzieścia lat doświadczeń w realizacji projektów IT
Jako specjalistyczny dystrybutor IT, działający w modelu VAD, od dwudziestu lat zbieramy doświadczenie na rynku IT. Posiadamy własne centrum kompetencyjno-edukacyjne, dostępne pod marką S4EDU, odpowiadające na aktualne potrzeby Partnerów i Klientów. To, co wyróżnia nas na tle innych firm, to przede wszystkim: unikalna autorska oferta kilkudziesięciu specjalistycznych szkoleń technicznych, np. z technologii Dell EMC, prowadzonych przez S4Engineers. To zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem we wdrożeniach i codziennym utrzymaniu zaawansowanych rozwiązań IT.

Posiadamy jednym z największych Demo LAB-ów w Polsce
Dzięki niemu nasze szkolenia mają zwykle formę praktycznych warsztatów, podczas których administratorzy mają możliwość przećwiczyć różne konfiguracje czy optymalne sposoby reakcji na ewentualne awarie. Co istotne, jakość i skuteczność naszych szkoleń są stale mierzone ankietami, raportami poszkoleniowymi oraz poprzez wzajemną ocenę trenerów. Szkolenia dopasowujemy też do indywidualnych potrzeb klienta, osoby szkolonej. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu przekazujemy wiedzę, która jest pomocna zarówno administratorom, jak i inżynierom prowadzącym wdrożenia.

Nasze szkolenia z technologii Dell EMC przygotowują do egzaminów certyfikacyjnych producenta. Uczestnicy zdają egzaminy za pośrednictwem ośrodka egzaminacyjnego Pearson VUE.
W naszym portfolio znajdują się szkolenia otwarte z zakresu Unity, Isilon, IDPA, Compellent, Data Domain, Avamar czy Networker.

Praktyczne warsztaty z rozwiązań Dell Networking
Dodatkowo oferujemy także warsztaty z zakresu komplementarnych i bardzo zaawansowanych technologicznie rozwiązań sieciowych Dell EMC Networking. Przygotowane są one z myślą o wszystkich obszarach rynku. W świecie produktów sieciowych rozwiązania DELL EMC charakteryzują się wprost wyjątkową elastycznością i funkcjonalnością. Ich podstawę stanowią zaawansowane rozwiązania LAN, na których można instalować sieciowe systemy operacyjne innych producentów oraz zaawansowane przełączniki Dell EMC Networking, otwarte na współpracę z różnymi systemami operacyjnymi. Dzięki tym rozwiązaniom klienci nie są skazani na sprzęt pochodzący od konkretnego dostawcy lecz sami decydują o architekturze sieci.
Obecnie prowadzimy szkolenia z takich technologii Dell EMC jak;

  • AVAMAR administracja i konfiguracja
  • DATA DOMAIN administracja i konfiguracja
  • ISILON administracja i konfiguracja
  • UNITY administracja i konfiguracja
  • NETWORKER administracja i konfiguracja
  • Szkolenia Dell EMC Networking: Dell Tech Circles – Networking Fundamentals, Del l Tech Circles – Basic Switching, Dell Tech Circles – Advanced Switching, Dell Tech Circles – Advanced Switching OS10.

Ideą działania S4EDU jest ścisła współpraca z Partnerem i często jego klientem.
Co istotne, tworzymy również szkolenia „szyte na miarę”, dostosowane do konkretnego Partnera i jego indywidualnych potrzeb. Realizujemy największe projekty w Polsce i za granicą - to daje uczestnikom dostęp do świeżej i praktycznej wiedzy z zakresu wdrożeń.

Aktualne informacje dostępne są na stronie www. pl. Zapraszamy do współpracy.
Dla wygody naszych Partnerów i ich Klientów szkolenia organizowane są w Warszawie lub Krakowie.

Jeżeli interesują Cię autorskie szkolenia Dell Technologies / Dell EMC.
Zapraszamy do kontaktu

Anna Przygoda-Rostek
Manager ds. szkoleń S4EDU
+48 785 060 024
anna. pl

Marcin Bartkowski
Dell EMC team leader
+48 504 589 090
marcin. pl

Źródła; https://www. idc. com/getdoc. jsp? containerId=prUS45731219


Oferujemy szkolenia i warsztaty z zaawansowanych technik informatycznych dla biznesu, instytucji państwowych oraz placówek oświatowych

Szkolenia IT to nasza pasja, poparta długoletnim doświadczeniem.

Od wielu lat prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie zaawansowanych technik informatycznych dla banków, instytucji publicznych i firm. Naszą specjalnością są również szkolenia informatyczne realizowane w średnich szkołach technicznych w ramach Wizyt Zawodoznawczych – programu Modernizacja Kształcenia Zawodowego. Dzięki współpracy z firmą INFOX oferujemy naszym Klientom szkolenia ABI, ASI i in.

Poszerzaj swoją wiedzę i kwalifikacje!

W ramach świadczonych przez nas usług możemy Państwu polecić:

Szkolenie w zakresie urządzeń Dell Poweredge C6320

Bezpośredni link do pobrania Szkolenie w zakresie urządzeń Dell Poweredge C6320

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szkolenie w zakresie urządzeń Dell Poweredge C6320