Suplement Craftsman 37148

Craftsman 37148 to profesjonalna maszyna do szycia, która jest idealnym narzędziem dla hobbystów i profesjonalnych szewców. Wyposażona jest w szeroką gamę funkcji, w tym 15 ściegów, automatyczny napinacz nici, szybkie nastawianie długości ściegu, różne stopnie prędkości i działanie bez stopkowania. Maszyna jest łatwa w obsłudze i może wykonywać wiele różnych projektów, takich jak szycie ubrań, krawiectwo i naprawa obuwia. Craftsman 37148 jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z szyciem lub udoskonalić swoje umiejętności szycia.

Ostatnia aktualizacja: Suplement Craftsman 37148

"Best Life to unikalne połączenie składników, których potrzebują nasze mitochondria, aby zdrowo i efektywnie pracować. Jak pokazuje medycyna mitochondrialna “lecząc jedno mitochondrium, leczymy wszystkie mitochondria” - a to właśnie one decydują o jakości naszego zdrowia i siłach witalnych.

Połączenie magnezu, koenzymu Q10, L-karnityny oraz PQQ zapewni nam paliwo energetyczne do najważniejszych procesów przebiegających w naszym organizmie. Natomiast dodatek ekstraktu z kiełków pszenicy, standaryzowany na spermidynę, wpłynie rewelacyjnie na procesy autofagii stojące na straży regeneracji naszego DNA.

Z upływem czasu ilość spermidyny produkowanej przez nasz organizm sukcesywnie spada, dlatego jej regularna suplementacja jest jak najbardziej wskazana dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i długie życie w pełni sił. "

Organizm ludzki jest zdolny do codziennego funkcjonowania dzięki stałemu wytwarzaniu energii w postaci ATP.

Proces ten nosi nazwę oddychania komórkowego i jest przeprowadzany dzięki obecności mitochondriów - małych organelli komórkowych, w których zachodzi jeden z najważniejszych procesów metabolicznych w organizmie ludzkim. Zdolność do wytwarzania odpowiedniej ilości ATP jest czynnikiem kształtującym praktycznie wszystkie procesy zachodzące w naszym ciele.

Często, gdy zabraknie tej energii, organizm staje się niewydolny na wielu płaszczyznach. Liczne choroby powodują zaburzenie pracy mitochondriów, co określa się mianem mitochondriopatii. W takich stanach zapalnych zlokalizowanych w obrębie mitochondriów, często dochodzi do braków poszczególnych składników, które stanowią kluczowe elementy- odpowiedzialne za efektywny proces wytwarzania energii.

Niestety mitochondriopatiom często towarzyszy uczucie zmęczenia, pogorszone samopoczucie, objawy ze strony układu pokarmowego, podatność na infekcje i osłabiona siła mięśniowa. Objawy przeważnie różnią się od siebie względem tego, w której części organizmu następuje stan zapalny i gdzie znajduje się większy odsetek uszkodzonych mitochondriów. Względem tego typu zaburzeń powstała nowa dziedzina badająca przyczyny tych problemów – medycyna mitochondrialna. Jak się okazuje, można sobie pomóc dzięki stosowaniu kompleksu składników niezbędnych do sprawnego funkcjonowania mitochondriów. Dobrym rozwiązaniem jest również stosowanie takich kompleksowych preparatów profilaktycznie w celu ochrony mitochondriów.

Właśnie w takim celu powstał BestLife! BestLife to suplement diety zawierający wszystkie niezbędne składniki aktywne, będące kofaktorami reakcji biochemicznych w tkance mitochondrialnej. Innymi słowy, przyczyniają się one do stałego wspierania mitochondriów w procesie wytwarzania energii w postaci ATP. BestLife to rozwiązanie na lepsze samopoczucie, utrzymanie zdrowia na wysokim poziomie, a przy okazji na podniesienie sprawności układu nerwowego i niesamowitą jasność umysłu.
Preparat BestLife oraz inne suplementy BestLab to inwestycja w długoterminowe zdrowie, lepsze samopoczucie i komfort funkcjonowania na co dzień.

Autorska receptura naszych Ekspertów

Każdy dostępny w naszej ofercie suplement powstał na bazie wieloletniego doświadczenia, codziennej praktyki i istnej pasji specjalistów z zakresu dietetyki i suplementacji, którzy z dumą prezentują nasze produkty, jako ich Ambasadorzy!

Sięgając po nasze suplementy masz pewność, że efekt wynikający z ich stosowania jest sumą badań naukowych i lat praktyki zebranych podczas wymagającej pracy badania przypadków dietetycznych. Co więcej, połączenia składników z naszych suplementów stanowią odzwierciedlenie substancji, które na co dzień pomagały pacjentom naszych specjalistów w odzyskaniu zdrowia i poprawie komfortu funkcjonowania. Warto także dodać, że nasze preparaty stanowią idealne wsparcie dla osób intensywnie pracujących oraz tych, podejmujących regularną aktywność fizyczną na różnym poziomie zaawansowania. pl/userdata/public/assets/offer/allthebest-03. jpg"/>

Czysty skład – „Clean Label”

Czynnikiem gwarantującym jakość i korzystne działanie naszych suplementów diety, jest sprawdzony i przebadany skład.

Produkty firmy BestLab zawierają jedynie składniki aktywne, charakterystyczne dla danego produktu. NIE posiadają one substancji dodatkowych, wypełniaczy, barwników, konserwantów oraz zanieczyszczeń w postaci niepożądanych substancji dodatkowych. Co więcej kapsułki w naszych preparatach są wykonane z roślinnej celulozy, która stanowi najlepszy surowiec do wytwarzania jakościowych preparatów rynkowych. Warto także wiedzieć, że dzięki celulozie roślinnej, nasze suplementy diety mogą być z powodzeniem stosowane u osób na dietach roślinnych!

Skuteczne formuły

Sięgając po suplementy firmy BestLab z pewnością zauważysz oryginalny i innowacyjny skład zastosowanej receptury i mieszanki składników aktywnych, które wspierają wzajemnie swoje działanie, kompleksowo wspierając organizm na wielu płaszczyznach.

Formy składników aktywnych w naszych suplementach charakteryzują się najwyższym możliwym stopniem wchłanialności oraz bezpiecznymi dawkami, które nie tylko wywołają prozdrowotny efekt, ale zabezpieczą również aspekty profilaktyczne codziennej dbałości o swoje zdrowie i najbliższych! Wybór suplementów diety BestLab to inwestycja w zdrowie, poprawę samopoczucia i gwarancję skuteczności. Na pochwałę zasługuje także wiedza naszych ekspertów, którzy dobrali dawki poszczególnych składników w taki sposób, aby te działając synergistycznie, nie powodowały najmniejszego ryzyka jakichkolwiek skutków ubocznych! Suplementy firmy BestLab to gwarancja nie tylko skuteczności, ale także bezpieczeństwa. pl/userdata/public/assets/offer/allthebest-05. pl/userdata/public/assets/offer/allthebest-06. jpg"/>

Standaryzowane ekstrakty roślinne

Z najwyższą dbałością realizujemy standardy „Best Quality”. Oznacza to, że nie idziemy na kompromisy, między jakością, a ilością. Stawiamy zdecydowanie na JAKOŚĆ naszych preparatów, wybierając standaryzowane ekstrakty roślinne.

Dzięki temu masz pewność, że wybierając nasze produkty, podawana zawartość składników aktywnych na etykiecie zgadza się z faktycznym stanem. Co więcej, nasze produkty wywołują efekty adekwatne do zastosowanych dawek poszczególnych składników aktywnych. Zapewne niejednokrotnie zmierzyliście się z sytuacją, kiedy po zakupie innego suplementu, efekt jego działania nie był taki, jakiego oczekiwaliście. Nie z nami takie numery! Stawiając na skuteczne formuły, jakość suplementów i współpracując z ekspertami w swojej dziedzinie, nie mamy najmniejszych wątpliwości, że działanie naszych preparatów zadowoli każdą osobę chcącą poprawić swoje zdrowie i wesprzeć swój organizm.

Europejskie standardy produkcji

Prowadząc naszą działalność na rzecz zdrowia, nie bez powodu nasza firma zawiera słowo „BEST”.

Tworząc nasze suplementy diety bardzo starannie dbamy o realizację światowych standardów produkcji, zgodnych z wymogami GMP (Good Manufacturing Practice), GHP (Good Hygienic Practice), HACCP oraz ISO. Oznaczają one, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze nowo stworzone preparaty szczyciły się najwyższą jakością na każdym etapie produkcyjnym.

Wybierając suplementy marki BestLab masz pewność, że kupujesz produkt bezpieczny w stosowaniu, z czystym i sprawdzonym składem oraz z działaniem popartym badaniami naukowymi i stworzony przez specjalistów.

Począwszy od idealnie skomponowanej receptury opartej o najnowszą wiedzę naukową, poprzez selektywny dobór certyfikowanych składników, a na wysokim standardzie produkcji kończąc, zapewniamy, że dbając o siebie z produktami BestLab, dokonałeś najlepszego wyboru. pl/userdata/public/assets/offer/allthebest-07. pl/userdata/public/assets/offer/bestlife-02. jpg"/>

Działanie suplementu BestLife

Suplement BestLife jest dedykowany praktycznie każdej osobie, która pragnie zadbać o swoje zdrowie od wewnątrz i na zewnątrz, dzięki wysokiej zawartości związków o działaniu antyoksydacyjnym i anti-aging.

Ponadto na suplementacji tym preparatem skorzystają także osoby zmagające się z przewlekłym zmęczeniem, pracujące przy komputerze i fizycznie, trenujące siłowo i nie tylko, i licznymi stanami zapalnymi niekorzystnie wpływającymi na codzienne funkcjonowanie.

Poznaj składniki aktywne suplementu BestLife

Koenzym Q10 jest jednym z najważniejszych związków chemicznych, którego nie powinno zabraknąć w organizmie. Jego główną rolą jest zapewnienie energii każdej komórce w ciele, ponadto wykazuje silną aktywność przeciw wolnym rodnikom, opóźniając tym samym starzenie organizmu. Koenzym Q10 należy do grupy kofaktorów, które warunkują działanie części enzymów. Dzięki swoim właściwościom Q10 pozwala na produkcję cząsteczki ATP, a ta z kolei umożliwia wytworzenie aż 95% całkowitej energii mającej wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Główną właściwością Q10 jest zapewnienie odpowiedniego wytwarzania energii w mitochondrium każdej komórki, ale jest on również niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tkanek oraz najważniejszych narządów wewnętrznych takich jak serce, nerki czy wątroba. Koenzym Q10 pełni bardzo ważną rolę, dlatego tak istotne jest, aby przyjmować jego naturalną i zredukowaną formę tj. Ubichinol - który została zawarty w preparacie BestLife w maksymalnej dawce 100 mg dziennie.

PQQ (pirolochinolinochinon) jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów jakie poznała współczesna nauka. PQQ uruchamia biogenezę mitochondrialną czyli powoduje wzrost nowych mitochondriów w starzejących się komórkach. Wspiera działanie układu nerwowego i funkcji poznawczych, korzystnie wpływa na stan zdrowia psychicznego oraz zapobiega zmianom neurodegeneracyjnym. Współczesna nauka często wskazuje, iż to właśnie długość życia mitochondriów określa ogólną długowieczność organizmu, a zaburzenia mitochondrialne uznawane są za czołowy marker starzenia się. Niestety organizm człowieka nie jest w stanie syntezować PQQ, co oznacza że należy dostarczyć ten mikroelement wraz z pożywieniem lub w formie suplementacji.

Spermidyna należąca do poliamin, to organiczny związek chemiczny należący do specyficznej grupy substancji regulujących wzrost, rozwój i metabolizm na poziomie molekularnym komórek. Poliaminy znajdują się w ścianie komórkowej, mitochondriach i jądrze komórkowym, umożliwiając prawidłowy przebieg procesów fizjologiczno-metabolicznych oraz utrzymanie żywotności komórek. Ponadto spermidyna uczestniczy w tzw. procesie autofagii (naturalny recykling komórek). Jako, że spermidyna opóźnia wiele procesów związanych ze starzeniem się oraz zmniejsza liczbę wolnych rodników, najnowsze doniesienia naukowe traktują o jej wpływie na wydłużenie życia.

N-acetylo-L-karnityna czyli acetylowane postać L-karnityny jest dużo efektywniejsza niż L-karnityna, ponieważ w tej formie jest w stanie pokonać barierę krew-mózg, zwiększając tym samym zakres oddziaływania na strukturę i funkcjonowanie komórek nerwowych. Jedną z kluczowych czynności L-karnityny jest jest jej aktywność w metabolizmie lipidów poprzez transportowanie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów, w których ulegają utlenieniu i w taki sposób powstaje energia niezbędna do prawidłowej pracy komórek organizmu.

Magnez (w formie taurynianiu) – jest formą magnezu, która bardzo sprawnie przekracza barierę krew-mózg i jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie organizmu na poziomie komórkowym oraz w obrębie układu nerwowego. Wspiera on także regenerację mięśni, równowagę elektrolitową, redukuje objawy zmęczenia, wspiera koncentracje i inne funkcje kognitywne, redukuje poziom stresu i przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu pod kątem psycho-fizycznym.

Dokładny skład i formy składników zawartych w suplemencie BestLife znajdziesz w zakładce „Skład”.

Instrukcje odnośnie dawkowania preparatu BestLife znajdziesz w zakładce „Dawkowanie”.

Innowacyjna mieszanka składników aktywnych zawartych w suplemencie BestLife to inwestycja w zdrowie na poziomie komórkowym, zabezpieczenie organizmu pod kątem stałych dostaw niezbędnej energii, poprawa samopoczucia i motywacji, a także wsparcie codziennej profilaktyki w wielu przypadkach stanów zapalnych. pl/userdata/public/assets/offer/bestlife-03. jpg"/>

Zalecana spożycie: 2 kapsułki dziennie do posiłku. Popić wodą. 

Zalecamy codzienną suplementację, ewentualnie jako wsparcie przed treningiem /wysiłkiem fizycznym. W wariancie bez treningowym zalecamy stosować w pierwszej części dnia, ewentualnie do wczesnego popołudnia (14:00-15:00) ze względu na pobudzający charakter CoQ10 i PQQ jako antyoksydantów. W momencie suplementacji przedtreningowej pora podania ma mniejsze znaczenie, ponieważ wysiłek "spożytkuje" antyoksydanty i wszystko zostanie wykorzystane, zatem raczej nie powinno być kłopotów z bezsennością. 

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. 

Środki ostrożności: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

300 mg

24 mg

Ekstrakt z kiełków pszenicy zwyczajnej (Triticum Aestivum), standaryzowany na:

1% spermidyny

100 mg

1 mg

 PQQ

20mg

Składniki aktywne:Zawartość w 2 kapsułkach:% RWS*
N-Acetylo-L-karnityna500 mg -

Taurynian magnezu,

w tym magnez

6, 4% Koenzym Q10 (Ubichinol)100 mg

* Referencyjna Wartość Spożycia

Zawartość opakowania: 60 kapsułek.

Składniki: N-Acetylo-L-Karnityna, Magnez (Taurynian magnezu), Koenzym Q10 (Ubichinol), Ekstrakt z kiełków pszenicy, PQQ (Sól dwusodowa pirolochinolinochinonu), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

W trosce o najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo naszych suplementów, a przede wszystkim mając na uwadze Twoje zdrowie, badamy nasze produkty w niezależnym, akredytowanym laboratorium badawczym J. S. Hamilton.
Aktualne badanie - brak glutenu w BestLife.
Badanie mikrobiologiczne, czystość od metali ciężkich, zawartość glutenu.

 1. Gdzie produkowane są suplementy diety BestLab?
  Wszystkie suplementy diety BestLab produkowane są w Polsce, natomiast składniki z których produkujemy pochodzą z różnych zakątków świata. 
 2. Jak stosować suplement diety BestLife?
  Najlepsze efekty przynosi systematyczna suplementacja, dlatego codziennie przyjmuj 2 kapsułki zaraz po posiłku. Alternatywą dla osób trenujących jest stosowanie jako ewentualne wsparcie przed treningiem /wysiłkiem fizycznym. W momencie suplementacji przedtreningowej pora podania ma mniejsze znaczenie, ponieważ wysiłek "spożytkuje" antyoksydanty i wszystko zostanie wykorzystane, zatem raczej nie powinno być kłopotów z bezsennością. 
 3. Czy suplement diety BestLife może być podawany dzieciom?
  Suplement diety BestLife został zaprojektowany dla osób dorosłych. 
 4. Czy suplement diety BestLife zawiera gluten?
  Tak. W formule preparatu znajduje się ekstrakt z kiełków pszenicy standaryzowany na spermindynę. Produkt nie może być stosowany przez caliaków.
 5. Czy suplement diety BestLife zawiera laktozę?
  Nie, wszystkie produkty BestLab są wolne od laktozy. 
 6. Czy suplement diety BestLife zawiera substancje modyfikowane genetycznie?
  Nie. Każdy z produktów BestLab jest wolny od GMO zgodnie z rozporządzeniem UE 1829/2003 i 1830/2003. 
 7. Czy suplement diety BestLife zawiera substancje pochodzenia zwierzęcego?
  Nie, suplement diety BestLife nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego spełniając w 100% warunki produktu wegańskiego.
 8. Czy mogę łączyć suplement diety BestLife z innymi suplementami BestLab?
  Tak. Komponując formuły naszych suplementów, dobieraliśmy składniki i dawki w taki sposób, aby można było je ze sobą łączyć. 
 9. Czy przed suplementacją BestLife należy wykonać jakieś badania?
  Profilaktyczne badania swojego organizmu to zawsze dobry pomysł, natomiast nie ma wymogu wykonywania badań przed suplementacją. 
 10. Jakie są przeciwwskazania do stosowania suplementu diety BestLife?
  Suplement BestLife nie powinien być stosowany w przypadku alergii na pszenicę.
 11. Na jak długo starcza jedno opakowanie suplementu diety BestLife?
  W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek. Zalecamy stosowanie 2 kapsułek dziennie, zatem jedno opakowanie wystarcza na 30 dni.

Do czego służy suplement do dyplomu?

Suplement do dyplomu to dokument zawierający informacje, które ułatwiają pracodawcom i instytucjom edukacyjnym zrozumienie kwalifikacji absolwenta uczelni wyższej.

Osobom, które składają podanie o pracę za granicą lub wysyłają zgłoszenie do udziału w kursie organizowanym za granicą, może być ciężko wyjaśnić, czego nauczyły się podczas studiów. To dlatego stworzono suplement do dyplomu.

Jakie informacje zawiera suplement do dyplomu?

Suplement do dyplomu zawiera informacje na temat osiągnięć absolwenta, w tym punktów zaliczeniowych, ocen i zakresu przerobionego materiału.

Obejmuje on informacje o: 

 • rodzaju i poziomie uzyskanych kwalifikacji
 • instytucji, która wydała dokument potwierdzający posiadanie kwalifikacji
 • programie studiów i uzyskanych wynikach
 • specyfice krajowego systemu edukacji.

Informacje te mogą ułatwić pracodawcy lub instytucji oświatowej zrozumienie kwalifikacji absolwenta, a absolwentowi – podjęcie kolejnego kroku na ścieżce edukacyjnej lub zawodowej.

W jaki sposób mogę uzyskać suplement do dyplomu?

Zwróć się do swojej instytucji szkolnictwa wyższego z wnioskiem o wydanie suplementu do dyplomu.

W ponad 40 krajach absolwenci uczelni wyższych mają prawo do automatycznego otrzymania suplementu do dyplomu, bezpłatnie i w dowolnym powszechnie używanym języku europejskim.

Przykłady suplementów do dyplomu

Dyplom + suplement do dyplomu = doskonała kombinacja, kiedy ubiegasz się o pracę lub o udział w kursie w innym kraju europejskim

Drogi Użytkowniku,

klikając przycisk „AKCEPTUJĘ”  zgadzasz się, aby serwis Ceneo. pl sp z. o. i jego Zaufani Partnerzy przetwarzali Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż Ceneo. pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie Ceneo. pl.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi Ceneo. pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.

Wyrażając zgodę, otrzymasz reklamy produktów, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź Zaufanych Partnerów Ceneo. pl. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców.Informujemy także, że korzystając z serwisu Ceneo. pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii oraz na wykorzystywanie ich do dopasowywania treści marketingowych i reklam, o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce Plików Cookies.Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo. pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj.Więcej o plikach cookies, w tym o sposobie wycofania zgody, znajdziesz tutaj.Pamiętaj, że klikając przycisk „Nie zgadzam się” nie zmniejszasz liczby wyświetlanych reklam, oznacza to tylko, że ich zawartość nie będzie dostosowana do Twoich zainteresowań.

Nie zgadzam się

Suplement Craftsman 37148

Bezpośredni link do pobrania Suplement Craftsman 37148

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Suplement Craftsman 37148