Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Emerson D150

Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Emerson D150 to obszerny dokument, który zawiera wszystkie informacje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji produktu. Zawiera szczegółowe informacje dotyczące produktu, wymaganych materiałów i części, procesu instalacji, zasad bezpiecznego użytkowania oraz instrukcje dotyczące konserwacji i naprawy. Podręcznik użytkownika przedstawia wszystkie informacje w sposób przejrzysty i zrozumiały dla użytkownika, dzięki czemu jest on w stanie korzystać z produktu w sposób najbardziej optymalny.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Emerson D150

Co mówi specyfikacja? Jeżeli w trakcie problemów z produktem lub usługą, słyszysz takie zdanie, to całkiem dobrze. Specyfikacja powinna zawierać najważniejsze aspekty produktu lub usługi, napisane w sposób zrozumiały. Zrozumiały nie tylko dla osoby, która ją tworzyła, ale dla ludzi pracujących na pierwszej linii frontu. Specyfikacja jakościowa musi być dobrze napisana. Jak to zrobić? Zapraszam.

Specyfikacja jakościowa – aspekty techniczne

Zanim przejdziemy do samego pisania specyfikacji jakościowej, musimy zaplanować jak będzie zbudowana. Chodzi mi o ramę specyfikacji i jej filary. Nie możesz zacząć pisać specyfikacji od wymagań jakościowych.

Specyfikacja jakościowa musi mieć dobry układ, który zawiera standardowe elementy. Jakie to elementy?

 1. Zakres – określ zakres specyfikacji, jakich dotyczy produktów czy usług, jakiego procesu lub jakiej lokalizacji.
 2. Dokumenty powiązane – spisz wszystkie dokumenty powiązane ze specyfikacją np. inne specyfikacje lub standardowe normy ISO.
 3. Definicje – zbierz w tym punkcie wszystkie zwroty i terminy, które mogą być niezrozumiałe dla odbiorcy np. co to jest wada, a co to jest niezgodność itp.
 4. Wymagania jakościowe – określ wymagania dotyczące wyrobu lub usługi.

Specyfikacja jakościowa – nie twórz jej samotnie

Powyżej jest najważniejsze zdanie, jakiego nauczyłem się w trakcie tworzenia specyfikacji. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na tłumaczenie, niepotrzebne dyskusje, wprowadzanie zmian, to nie twórz specyfikacji w pojedynkę!

Niestety często inżynier samotnie tworzy specyfikacje bazując na rysunku i wytycznych klienta lub zespołu konstruktorów. Po utworzeniu specyfikacji, zderzenie z rzeczywistością produkcyjną lub usługową jest zabójcze.

Dlatego ważnym aspektem jest zaproszenie do współpracy przy tworzeniu specyfikacji, kogoś, kto z tą specyfikacją będzie pracował. Pozwoli to już na etapie tworzenia skonfrontować niejasności. Warto zaprosić do tego typu spotkań również osobę odpowiedzialną za konstrukcję, jeżeli mowa o produkcie.

Zaoszczędzisz w ten sposób sporo czasu w przyszłości na tłumaczenia, nanoszenie poprawek i odmienne interpretacje.

Specyfikacja jakościowa – co powinna zawierać?

Specyfikacja jakościowa musi zawierać wymagania jakościowe oraz metody ich weryfikowania. Jasne wymagania jakościowe pomogą zespołowi produkcyjnemu w ich spełnieniu. Metody weryfikowania jakości pomogą zespołowi kontrolerów na sprawdzenie najważniejszych elementów produktu, w celu potwierdzenia zgodności z wymaganiami.

Bardzo ważnym aspektem jest określenie jasnych i zrozumiałych wymagań. Brak precyzji, spowoduje niekończące się dyskusję na temat interpretacji danego wymagania, a co za tym idzie zgodności lub niezgodności produktu.

Dlatego istotne jest napisanie specyfikacji tak, aby nie dawała możliwości nadinterpretacji wymagań w jednym lub drugim kierunku. Poniżej umieściłem 7 najważniejszych punktów, aby twoja specyfikacja jakościowa była klarowna.

Specyfikacja jakościowa – siedem najważniejszy elementów

Do osiągnięcia wysokiej jakości, potrzebujesz mieć jasno określone wymagania. Specyfikacja jakościowa musi zawierać wszystkie informacje potrzebne do wytworzenia wysokiej jakości produktu lub usługi dla klienta. Jeśli wymagania nie są poprawne lub niejasne, przełoży się to na produkt lub usługę, a na końcu na klienta.

Dobre specyfikacja jakościowa uwzględnia 7 elementów:

 1. Wymagany wynik musi być jasno zdefiniowany. Jeżeli wymagamy np. powłoki malarskiej o grubości 0, 2 mm +-0, 01mm, to musi być jasno określone. Używaj standardowych jednostek oraz miar. Określ również w jakich obszarach obowiązuje dane wymaganie.
 2. Określ jasno i klarownie nieakceptowalne wady na produkcie. Nazwij je dokładnie oraz określ ich wielkość oraz umiejscowienie. Używaj standardowych wymiarów oraz nazw. Jeżeli nazwa wady nie jest jednoznaczna, opisz jej definicję w punkcie definicji.
 3. Jeżeli tylko możesz to przedstaw w specyfikacji wady akceptowalne i nieakceptowalne również za pomocą zdjęć lub rysunków. Obraz mówi dużo więcej niż tysiąc słów.
 4. Określ wszystkie wymagania produktu lub usługi określone przez klienta czy konstruktora. Nie oceniaj, które wymagania jest ważniejsze, a które mniej ważne. To nie jest Twoja rola. Wymaganie, które wydaje Ci się nieistotne, może być kluczowe np. w momencie montażu produktu u klienta, a Ty nie znasz procesów u klienta.
 5. Nie dodawaj dodatkowych wymagań, które Tobie mogą wydawać się rozsądne. Jeżeli uważasz, że coś może poprawić jakość produktu, to skonsultuj to najpierw z klientem lub konstruktorem. Może i masz rację, ale dodatkowe wymagania, tak bardzo podniesie koszty produktu lub kontroli (patrz koszty jakości), że nikt za tak drogi produkt nie będzie chciał płacić…
 6. Używaj języka nie dającego pola manewru w interpretacji. Skup się na wyrażeniach „musi”, „nie może”, „jest niedozwolone”, „jest nieakceptowalne” nie pozwalaj sobie na określenia „powinno”, „rekomendowane” itd.
 7. Używaj języka prostego i zrozumiałego dla każdego. Specyfikacja to nie miejsce, do dawania upustu swojej specjalistycznej wiedzy. Musisz pisać tą specyfikację, tak, aby „osoba z ulicy” potrafiła z nią pracować.

Specyfikacja jakościowa – napisana i co dalej?

Kiedy specyfikacja jakościowa jest napisana według powyższych zasad, jest skonsultowana z działem wykonawczym i określającym wymagania, to następuje faza wdrożenia.

Musisz przeszkolić ze specyfikacji wszystkie zaangażowane osoby oraz zapytać, czy wszystko jest zrozumiałe. Ważnym elementem, jest zweryfikowanie po 2-3 tygodniach jak pracownicy interpretują specyfikację i czy nadal dobrze ją rozumieją.

Pomimo najlepszych praktyk w tworzeniu specyfikacji, ograniczenia pola do interpretacji, zawsze znajdzie się ktoś, kto zrozumie dane wymaganie inaczej. Wynika to z wiedzy, doświadczenia, przekonań, a czasem nawet rutyny.

Weryfikację najlepiej przeprowadzić w formie audytu jakościowe, w miejscu wykonywania produktu lub usługi. Zasada Gemba pozwoli ci zweryfikować wszystko na „żywym organizmie”.

Specyfikacja jakościowa – infografika

Postanowiłem stworzyć dla Was infografikę. Wydrukujcie ją i trzymajcie pod ręką jako ściągę, gdy przyjdzie Wam tworzyć specyfikację.

Więcej infografik znajdziecie na stronie: INFOGRAFIKI

Podsumowanie

Specyfikacja jakościowa to często jedyny sposób komunikacji pomiędzy klientem, konstruktorem a działem realizującym produkt czy usługę. Dobrze opracowana dokumentacja, pozwoli uniknąć szeregu błędów w późniejszym etapie.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, podziel się z nim na Facebook lub Linkedin. Jeżeli chcesz zadać pytanie, lub podziękować za wpis, zrób to poniżej w sekcji komentarzy.

Photo by Dominik VO on Unsplash

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeżeli tak, to zarejestruj się poniżej, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tego bloga. Informacje z pierwsze ręki na Twojej skrzynce mailowej!

hp-support-head-portlet

Działania

 • ${title}

Trwa ładowanie...

hp-contact-secondary-navigation-portletPomoc techniczna HP dla klientów

Szukaj

hp-hero-support-search

Przeszukaj wszystkie tematy pomocy

 • Wszystko
 • Oprogramowanie, sterowniki i aktualizacje
 • Rozwiązywanie problemów
 • Jak…
 • Informacje o produktach
 • Podręczniki użytkownika
 • Anuluj

  Przykłady: “LaserJet Pro P1102 zacięcie papieru”, “HP 250 G4 bluetooth”

  hp-share-print-widget-portlet
  • Informacja

   Rozszerzenie programu bezpieczeństwa dotyczącego wycofania akumulatorów firmy HP

   Pokaż szczegóły

   Dowiedz się, jak zaktualizować system do Windows 11

   Przewodnik aktualizacji do systemu Windows 11

  • Opinie

  Sprzęt i okablowanie sterownika EMERSON CC200

  Funkcje CC200

  • Obsługiwane typy obudów o niskiej, średniej i podwójnej temperaturze.
  • Wbudowany sterownik zaworu krokowego.
  • Sterowanie EEPR na podstawie ciśnienia lub temperatury.
   • Nowe, zgłoszone do opatentowania, zarządzanie nastawą SST pływającego parownika automatycznie dostosowuje SST parownika do optymalnej nastawy dla powietrza wylotowego.
  • Wyświetlacz obudowy z ekranem dotykowym.
  • Przekaźniki typu C umożliwiają bezpośrednią kontrolę obciążenia obudowy i uproszczone okablowanie.
  • Uproszczone okablowanie i połączenia skracają czas pracy i konfiguracji.
  • Łączność Bluetooth® dla łatwego sprawdzania statusu i obsługi kontrolera.
  Specyfikacje głównego sterownika CC200
  NameDescription
  Zasilanie24VDC 71(Uziemienie) – 72(+) – 73(-)
  MontowanieSzyna DIN
  wymiary7 3/16″x 4 5/16″x 3″ (szer. x wys. x gł. )
   

  Port szeregowy

  Master/Slave, obciążenie 1/8, do 115. 2 K bodów, izolowane; ogólne 150-omowe zakończenie z przełącznikiem. Złącze 3-zaciskowe z wbudowanym 100-omowym zaciskiem RS485 „C” i izolowanym uziemieniem RS485, aby umożliwić bezpośrednie połączenie uziemienia. Port RS485 B Gnd jest odizolowany od portu RS485 A Gnd oraz wszystkich innych obwodów i uziemień.
  ETH1 ETH2Wzmacniacz BACnet TCP/IP (Ethernet 10/100) Wzmacniacz BACnet TCP/IP (Ethernet 10/100)
  temperatura robocza14 ° F 122 ° F (-10 ° C do 50 ° C)
  Wilgotność względna20-85% wilgotności względnej; bez kondensacji
  Okablowanie i specyfikacje zasilania
  Specyfikacje zasilacza
  Moc podstawowa120VAC
  Moc wtórna24VDC
  Wymagania dotyczące zasilania CC20024VDC 60W
  Wymagany zasilaczZasilacz CC200

  24VDC 60W Emerson P/N 810-3182

  Zaciski zasilania2 (-V) i 3 (+V)
  Zaciski zasilania CC20072(+) –73(-) – 71(Ziemia)
  Specyfikacja drutu16AWG
  Maksymalna długość przewodu 24VDC20 "
  MontowanieMontaż na szynie DIN
  Wymiary zasilacza2. 06” x 3. 54” x 2. 14” (szer. )

  Krok 1: Zamontuj zasilacz i główny sterownik CC200 na szynie DIN.
  Krok 2: Podłącz zasilanie pomocnicze z zasilacza do głównego sterownika CC200.
  a. Specyfikacja referencyjna i rysunek terminali.
  b. To jest wrażliwa na polaryzację.
  Krok 3: Podłącz zasilanie pierwotne do zasilacza. Zapoznaj się ze specyfikacją i rysunkiem terminali.

  Okablowanie wyjściowe głównego kontrolera CC200

  Uwagi: Silniki wentylatorów powyżej 5 amps należy użyć alternatywnej metody okablowania z urządzeniem pilotowym między CC200 a silnikiem

  Krok 1: Sprawdź, czy zasilanie jest WYŁĄCZONE na głównym sterowniku CC200.
  Krok 2: Zapoznaj się z poniższym rysunkiem specyfikacji, aby uzyskać informacje o prawidłowych zaciskach końcowych i sposobie okablowania:

  Dla silników wentylatorów powyżej 5A

  Specyfikacja wyjścia głównego kontrolera CC200
  Relay Specifications
   

  Wózki CC200 Label

   

  AMP/VAC

  LOADS CONPOPIÓŁLLED 

  TERMINALS

   

  Wentylator/CT

  Przekaźnik typu C z wbudowanym przekładnikiem prądowym:

  NO: Rezystancyjne 5A, 240Vac lub mniej;

  5FLA, 30LRA, 240Vac

  lub mniej;

  Pilotażowy B300 NC: Rezystancyjny 5A, 240Vac lub mniej;

  5FLA, 30LRA, 240Vac

  lub mniej;

  Obowiązek pilotażowy C300

   

  Wentylatory parownika

   

  4(C) – 5(NO) – 6(NC)

  RozmrażaćPrzekaźnik typu C.

  NO: Rezystancyjne 12A, 240Vac lub mniej;

  10FLA, 60LRA, 240Vac

  lub mniej;

  Pilotażowy B300 NC: Rezystancyjne 12A, 240Vac lub mniej;

  5FLA, 30LRA, 240Vac

  lub mniej;

  Obowiązek pilotażowy C300

  Grzejniki rozmrażania7(C) – 8(NIE) – 9(NC)
  LekkiOświetlenie obudowy10(C) – 11(NIE) – 12(NC)
  LodówkaLLSV13(C) – 14(NIE) – 15(NC)
   

  Przekaźnik AUX

  Wyjście alarmowe, alarm drzwiowy, satelita do sterowania E2E, kopia zapasowa dla innych RO 

  16(C) – 17(NIE) – 18(NC)

   

  AO1 (AO)

   

  4-20mA lub 0-10VDC

  Satelita do sterowania E2E, future Light Dimming, future Anti- pot 

  39(+) – 40(-)

  AO2 (AO)4-20mA lub 0-10VDCFuture Light Dimming41(+) – 42(-)

  Specyfikacja wejścia głównego kontrolera CC200

  Input Specifications
  Wózki CC200 LabelDescriptionTERMINALS & COLOR
  DATPowietrze wylotowe46 - 47 Green
  TERMZakończenie odszraniania48 - 49 Orange
  SZCZURPowrotne powietrze50 - 51 Purple
  ZWIJANIECofnij się52 - 53
   

  NACISK

  Przetwornik ciśnienia 100 funtów

  Polarity sensiedziećive

  43(0v) – 44(Syg) –

  45(+5V)

  Czarny – Biały – Czerwony

  Def. CT AmpsRozmrażać Amps (tylko odszranianie elektryczne)54(+) – 55(-)
  Aux Inputs AI & DI
  AI1 AI2Konfigurowalne funkcje: CT wentylatora zewnętrznego, temperatura wlotu cewki, temperatura produktu, temperatura ssania obwodu56(+) – 57(-)

  58(+) – 59(-)

  DI1 DI2 DI3 DI4Przełącznik drzwi, przełącznik serwisowy, przełącznik podwójnej temperatury, przełącznik czasu odszraniania, zamknięcie wycieku, satelita 1 dla E2E, satelita 2 dla E2E31(DI1) – 32(C)

  33(DI2) – 34(C)

  35(DI3) – 36(C)

  37(DI4) – 38(C)

  Wire Specifications for extenzg Input and Valves
   

  Analogowe czujniki temperatury lub wejścia cyfrowe

  Kabel ogólny 92454A #22/2 ekranowany

  Emerson P/N 135-0600

  If manufacturer harness należy przedłużyć, połączyć przewody za pomocą koszulki termokurczliwej i lutować.

   

  Przetwornik ciśnienia

  Belden 28326AS #18/4 Ekranowany

  Emerson P/N 135-2832

  If manufacturer harness należy przedłużyć, połączyć przewody za pomocą koszulki termokurczliwej i lutować.

  Okablowanie wejściowe CC200

  Krok 1: Upewnij się, że zasilanie głównego sterownika CC200 jest WYŁĄCZONE.
  Krok 2: Określ, jakie czujniki będą potrzebne i okablowanie zgodnie z powyższą specyfikacją.

  a. Jeśli czujnik wymaga przedłużenia, Emerson obsługuje tylko termokurczliwe i lutowane.

  Krok 3: Określ, ile cewek znajduje się w obudowach. W przypadku obudów z wieloma wężownicami CC200 obsługuje jeden czujnik na wężownicę dla powietrza wylotowego, powietrza powrotnego, zakończenia odszraniania i wylotu wężownicy. Przetworniki ciśnienia dla obudów wielocewkowych mogą być instalowane jeden na cewkę lub jeden dla całej obudowy (do wyboru parametr). W przypadku wielu cewek czujniki na cewce nr 1 kończą się na sterowniku głównym CC200. Cewki drugiego i trzeciego czujnika wymagają modułu rozszerzającego na cewkę, a czujnik każdej cewki kończy się na każdym z modułów rozszerzających. plus/wp-content/uploads/2021/09/wiring-1. jpg" alt="okablowanie 1" width="1091" height="734" data-ezsrcset="https://manuals. jpg 1748w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/09/wiring-1-300x202. jpg 300w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/09/wiring-1-1024x689. jpg 1024w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/09/wiring-1-768x517. jpg 768w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/09/wiring-1-1536x1033. jpg 1536w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/09/wiring-1-1568x1055. jpg 1568w" sizes="(max-width: 1091px) 100vw, 1091px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg" srcset="https://manuals. jpg 1568w"/>

  Okablowanie i specyfikacja zaworu krokowego CC200
  Stepper Valve (Sporlan CDS Only)
   

  Zawór krokowy

   

  Dwubiegunowy

  W2
  76 (biały) – 77 (czarny)
  W1
  78 (czerwony) – 79 (zielony)
   

  Zawór krokowy – moduł rozszerzający

   

  Dwubiegunowy

  W2
  33 (biały) – 34 (czarny)
  W1
  35 (czerwony) – 36 (zielony)

  Krok 1: Upewnij się, że zasilanie głównego sterownika CC200 jest WYŁĄCZONE.
  Krok 2: System sterowania CC200 Case (sterownik główny + moduły rozszerzające) obsługuje sterowanie elektronicznym zaworem rozprężnym (EEV) za pomocą zaworów modulacji szerokości impulsu (PWM) LUB zaworów krokowych, ale NIE obu.
  Pierwszy przypadek w serii CC200 (obudowa „a”) obsługuje sterowanie zaworem krokowym z elektroniczną regulacją ciśnienia parownika (EEPR).

  • PWM EEV 1 lub Stepper EEV 1 zawsze znajduje się na głównym sterowniku CC200
  • PWM EEV 2 lub Stepper EEV 2 zawsze znajduje się na module rozszerzającym 1
  • PWM EEV 3 lub Stepper EEV 3 zawsze znajduje się na module rozszerzającym 2
   Lokalizacja EPENG
  • Gdy używany jest PWM EEV, EEPR zawsze znajduje się na CC200 Main
   Zaciski krokowe sterownika
  • Kiedy używany jest Stepper EEV, EEPR znajduje się na ostatnim rozszerzeniu

  Moduł zaciski krokowe

  a. Powyższa specyfikacja okablowania dotyczy tylko zaworów Sporlan CDS i SER. Jeśli używane są zawory innego producenta, należy zapoznać się ze specyfikacją producenta i skontaktować się z firmą Emerson w celu uzyskania instrukcji dotyczących zakończenia.

  Krok 3: Zapoznać się z rysunkiem i specyfikacją zakończenia zaworu:

  Okablowanie i specyfikacja modułu rozszerzającego CC200
  CC200LabelDescriptionTERMINALS & COLOR
  DATPowietrze wylotowe16 - 17 Green
  TERMZakończenie odszraniania18 - 19 Orange
  SZCZURPowrotne powietrze20 - 21 Purple
  ZWIJANIECofnij się22 -23
   

  NACISK

  Przetwornik ciśnienia 100 funtów Polarity sensiedziećive12(0V) – 13(Syg. ) – 14(+5V)

  Czarny – Biały – Czerwony

  Wire Specs for Extending Inputs and Valves
  Analogowe czujniki temperatury lub wejścia cyfroweTermokurczliwe i lutowane

  Kabel ogólny 92454A #22/2 ekranowany.

  Emerson P/N 135-0600

   

  Przetwornik ciśnienia

  Termokurczliwe i lutowane Belden 28326AS #18/4 ekranowane.

  Emerson P/N 135-2832

   

  Zawór krokowy

  Termokurczliwe i lutowane

  Używaj uprzęży producenta o maksymalnej długości nieprzekraczającej 30 stóp (9 metrów).

  Belden 28326AS #18/4

  Emerson P/N 135-2832

  Krok 1: Określ, czy potrzebujesz modułu rozszerzającego. Dodasz rozszerzenie dla drugiej lub trzeciej cewki. Każda cewka będzie wyposażona w czujniki temperatury i przetwornik i będzie podłączona do odpowiedniego modułu rozszerzającego.
  Krok 2: Adresowanie modułu rozszerzającego
  a. Ustaw adres każdego modułu rozszerzającego za pomocą przełącznika DIP ON/OFF w lewym górnym rogu urządzenia (patrz rysunek poniżej). Moduł rozszerzający jeden musi być ustawiony na adres 1, moduł rozszerzający dwa na adres 2, moduł rozszerzający trzeci na adres 3.
  Krok 3: Zainstaluj moduł rozszerzający. Upewnij się, że zasilanie głównego sterownika CC200 jest WYŁĄCZONE. Zasilanie zostanie przywrócone na późniejszym etapie. Zainstaluj moduł rozszerzający 1 na szynie DIN przylegającej do prawej strony CC200. Zacisk V+ portu rozszerzeń CC200 powinien być wyrównany z zaciskiem V+ portu rozszerzeń 1 modułu rozszerzeń. Wsuń moduł rozszerzający do CC200
  Port rozszerzeń, dzięki czemu oba złącza portów rozszerzeń urządzenia są ze sobą połączone.
  C. Jeśli obecne są moduły rozszerzające 2 i 3, podłącz do portu rozszerzającego modułu rozszerzającego 1 w ten sam sposób, jak opisano w powyższym kroku. Pomiędzy głównym sterownikiem CC200 a rozszerzeniem CC200 nie jest potrzebne żadne okablowanie
  Moduł. Zasilanie i komunikacja są dostarczane z portu rozszerzeń CC200 i przepuszczane przez każdy port rozszerzeń modułu rozszerzeń.
  Krok 4: Zakończ czujniki na module rozszerzającym i zapoznaj się z powyższym rysunkiem i specyfikacją, aby uzyskać informacje o numerach zacisków i sposobie ich zakończenia. Po wykonaniu wszystkich zakończeń czujników i prawidłowym podłączeniu portu rozszerzenia modułu rozszerzającego do portu rozszerzenia CC200, przywróć zasilanie 24VDC sterownika głównego CC200. Po podłączeniu, dioda LED PWR ON modułu rozszerzającego zaświeci się na zielono, wskazując obecność zasilania. plus/wp-content/uploads/2021/09/connection-20. png" alt="połączenie" width="668" height="408" data-ezsrcset="https://manuals. png 576w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/09/connection-20-300x183. png 300w" sizes="(max-width: 668px) 100vw, 668px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. png 300w"/>

  Wyświetlacz obudowy CC200
  CC200 Display Specifications
  ZasilanieZasilany z kontrolera obudowy CC200
  Wymagany przewódBelden #8771 3C22AWG lub Belden #8772 3C22AWG
  MontowanieUżyj białych zacisków przesuwnych dostarczonych z wyświetlaczem CC200
  Temp roboczaUL: 32°F do 131°F / UL: 0°C do 55°C
  Wilgotność względna20 do 85 RH% (wilgotność bez kondensacji)
  ochronaKorpus: IP20; Przód: IP66
  PointsCC200 Terminals to CC200 Display Terminals
  -27(-) do 5(-)
  +28(+) do 4(+)
  NRV29(VNR) do 3(VNR)

  Krok 1: Upewnij się, że zasilanie głównego sterownika CC200 jest WYŁĄCZONE.
  Krok 2: Dokonaj zakończenia pomiędzy głównym sterownikiem CC200 a wyświetlaczem CC200. Prawidłowe wykonanie tych zakończeń jest niezwykle ważne, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obu urządzeń, jeśli nie zostaną prawidłowo zakończone. Zaciśnij i zaizoluj ekran na obu końcach kabla połączeniowego Belden. Utrzymuj długość kabla mniejszą niż 50 stóp (15 metrów).
  Krok 3: Włącz główny sterownik CC200. plus/wp-content/uploads/2021/09/display-1. jpg" alt="wyświetlacz 1" width="799" height="201" data-ezsrcset="https://manuals. jpg 799w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/09/display-1-300x75. plus/wp-content/uploads/2021/09/display-1-768x193. jpg 768w" sizes="(max-width: 799px) 100vw, 799px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 768w"/>

  Numery części do zamawiania
  *Emerson Part NumberDescription
  810-3180Główny sterownik CC200
  810-3181Moduł rozszerzeń CC200
  810-3182Zasilacz CC200 24VDC 60W

  Emerson P/N 810-3182

  810-3183Wyświetlacz obudowy CC200
  501-1122Czujnik temperatury powietrza wylotowego
  501-1127Czujnik temperatury zakończenia odszraniania
  501-1128Czujnik temperatury powietrza powrotnego
  501-1125 (niebieski)

  501-1126 (czerwony)

  Czujnik temperatury na wyjściu cewki
  800-2100Przetwornik ciśnienia 100 funtów

  *W celu uzyskania optymalnej wydajności CC200 wymagane są części firmy Emerson.

  Cold Chain Connect to aplikacja mobilna CC200 do ustawiania parametrów, tworzenia wykresów wejść i wyjść, ustawiania nadpisań usług i viewalarmy. Cold Chain Connect zapewnia wgląd w działanie i diagnostykę CC200 bezpośrednio w lokalizacji urządzenia chłodniczego lub skrzynki do wchodzenia. Pobierz Cold Chain Connect z App Store w Apple: https://www. com/ios/app-store

  Dokument ten może być kopiowany do użytku osobistego. Odwiedź naszą webstrona w http://www. com aby uzyskać najnowszą dokumentację techniczną i aktualizacje.
  Dołącz do pomocy technicznej firmy Emerson na Facebooku http://on. me/WUQRnt
  Aby uzyskać pomoc techniczną, zadzwoń pod numer 479-845-3430 lub wyślij wiadomość e-mail do ColdChain. Serwis techniczny@Emerson. com
  Treść tej publikacji jest przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i nie należy ich interpretować jako gwarancji lub gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących produktów lub usług opisanych w niniejszym dokumencie lub ich użycia lub zastosowania. Emerson Retail Solutions, Inc. i/lub jej podmioty stowarzyszone (zwane łącznie „Emerson”) zastrzegają sobie prawo do modyfikowania projektów lub specyfikacji takich produktów w dowolnym czasie bez powiadomienia. Firma Emerson nie ponosi odpowiedzialności za wybór, użytkowanie ani konserwację
  dowolnego produktu. Odpowiedzialność za właściwy dobór, użytkowanie i konserwację dowolnego produktu spoczywa wyłącznie na nabywcy i użytkowniku końcowym. Emerson jest znakiem towarowym Emerson Electric Co. ©2020 Emerson Retail Solutions, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Dokumenty / Zasoby

  Referencje

  Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Emerson D150

  Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Emerson D150

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Specyfikacja produktu i podręcznik użytkownika Emerson D150