Rozpocznij Honeywell Hd3vc4sax

Honeywell HD3VC4SAX to profesjonalny system kontroli dostępu, który oferuje bezpieczne, wygodne i spersonalizowane rozwiązania dla Twojej firmy. System umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie działalności, bez konieczności wdrażania skomplikowanych systemów. System łączy w sobie zaawansowane technologie, takie jak kontrola dostępu, inwentaryzacja i identyfikacja osób, oraz funkcje analityczne, dzięki czemu można uzyskać pełen obraz kontroli dostępu. System jest łatwy w użyciu, a jego wprowadzenie nie wymaga skomplikowanych konfiguracji. System jest dostępny w wielu wersjach, co pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Ostatnia aktualizacja: Rozpocznij Honeywell Hd3vc4sax

rozpocznie - Słownik SJP

SJP

*

SŁOWNIK SJP

 • słownik języka polskiego sjp
 • lista
 • komentarze
 • więcej

X

dopuszczalne w grach (i)

rozpocząć

dać początek

KOMENTARZE

(brak)

LOTNICTWO I KOSMONAUTYKA

Bardziej oszczędne statki powietrzne.

Bardziej bezpośrednie loty na czas. Bezpieczniejsze przestworza i lotniska. Jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich statkach powietrznych – cywilnych, wojskowych – oraz statkach kosmicznych.

TECHNOLOGIA BUDOWLANA

Ponad 100 lat temu zdefiniowaliśmy efektywność energetyczną dzięki automatycznemu kreowaniu komfortowych warunków w pomieszczeniach.

Dziś na nowo definiujemy je w 10 milionach budynków, w których stosowane są nasze technologie.

ZAAWANSOWANE MATERIAŁY I TECHNOLOGIE

Jesteśmy pionierami w dziedzinie automatyki.

Dlatego rozumiemy sposób działania założonych zakładów przemysłowych i wiemy, jak tworzyć wysokiej jakości substancje chemiczne i materiały o wysokich parametrach.

ROZWIĄZANIA W DZIEDZINIE BEZPIECZEŃSTWA I PRODUKTYWNOŚCI

Każdego roku zwiększamy bezpieczeństwo i produktywność ponad pół miliarda pracowników.

Korzystając z oprogramowania z obsługą głosową, skanerów kodów kreskowych, komputerów mobilnych i sprzętu ochronnego.

BIURO

Charlotte, Karolina Północna, USA

 • Home
 • Kursy
 • Akcje*
 • Honeywell HON

Dzięki Bitpandzie możesz łatwo inwestować w Honeywell już od 1 €. Inwestuj 24/7 bez prowizji i z niskim spreadem.

*Bitpanda Stocks są kontraktami replikującymi akcje bazowe lub ETF-y.

Rozpocznij

 • 1DN.
 • 7DN.
 • 30DN.
 • 1R.

* Bitpanda Stocks to kontrakty odzwierciedlające akcje bazowe lub ETF-y.

Jak zainwestować w Honeywell

Z Bitpandą możesz inwestować w Honeywell łatwo, szybko i bezpiecznie.

1

Zarejestruj się na Bitpandzie

Utwórz konto na Bitpandzie i potwierdź swój adres e-mail.

2

Dokonaj weryfikacji i wpłać środki

Potwierdź swoją tożsamość u jednego z naszych zaufanych partnerów i wpłać środki.

3

Zacznij inwestować w Honeywell

Wszystko gotowe! Zacznij inwestować z Bitpanda Stocks w Honeywell i ponad 1000 innych aktywów cyfrowych.

O Honeywell (HON)

Honeywell International, Inc. jest firmą przemysłową oferującą rozwiązania dla przemysłu lotniczego i kosmicznego oraz produktów i usług motoryzacyjnych. Specjalizuje się w kontroli turbosprężarek, technologiach wykrywania i bezpieczeństwa dla budynków i domów, specjalistycznych chemikaliach, materiałach elektronicznych i zaawansowanych, technologiach procesowych dla rafinacji i petrochemii oraz produktach energooszczędnych, a także rozwiązaniach dla domów, biznesu i transportu. Firma działa poprzez następujące segmenty: Aerospace, Honeywell Building Technologies, Performance Materials and Technologies oraz Safety and Productivity Solutions. Segment Aerospace dostarcza silniki lotnicze, zintegrowaną awionikę, systemy i rozwiązania serwisowe oraz powiązane produkty i usługi dla producentów samolotów, turbosprężarki poprawiające osiągi i wydajność samochodów osobowych i pojazdów użytkowych, a także części zamienne i usługi serwisowe. Segment Home and Building Technologies dostarcza produkty, oprogramowanie, rozwiązania i technologie, które pomagają właścicielom domów zachować łączność i kontrolę nad ich komfortem, bezpieczeństwem i zużyciem energii, takie jak sterowniki i wyświetlacze do ogrzewania, chłodzenia, jakości powietrza w pomieszczeniach, wentylacji, nawilżania spalin, oświetlenia i automatyki domowej, zaawansowane aplikacje programowe do sterowania i optymalizacji budynków; czujniki, przełączniki, systemy sterowania i instrumenty do pomiaru powietrza i systemów gazowych. Segment Performance Materials and Technologies zajmuje się opracowywaniem i produkcją materiałów, technologii procesowych oraz rozwiązań z zakresu automatyki. Dostarcza rozwiązania procesowe w zakresie automatyki kontrolnej, oprzyrządowania, zaawansowanego oprogramowania i powiązanych usług dla przemysłu naftowego i gazowego, rafineryjnego, celulozowo-papierniczego, energetyki przemysłowej, chemicznego i petrochemicznego, biopaliw, nauk przyrodniczych oraz przemysłu metalowego, mineralnego i wydobywczego. Segment Safety and Productivity Solutions dostarcza produkty, oprogramowanie i połączone rozwiązania, które obejmują sprzęt ochrony osobistej i obuwie przeznaczone do pracy, zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Oferuje również technologię wykrywania gazu, urządzenia mobilne i oprogramowanie do obliczeń, gromadzenia danych i druku termicznego, sprzęt, oprogramowanie i rozwiązania do automatyzacji łańcucha dostaw i magazynów, zaprojektowane na zamówienie czujniki, przełączniki i sterowniki do rozwiązań w zakresie wykrywania i produktywności, a także oparte na oprogramowaniu rozwiązania produktywności w zakresie zarządzania danymi i aktywami. Firma została założona przez Alberta M. Butza w 1906 roku, a jej siedziba znajduje się w Charlotte, NC.

Oceny analityków

w oparciu o oceny analityków

Data ostatniej aktualizacji:
Dane dostarczone przez FactSet. Informacje te nie stanowią porady inwestycyjnej.

Statystyki rynkowe Honeywell

Kapitalizacja rynkowa

Najwyższa cena dobowa

Najniższa cena dobowa

Zmienność (1M)

Dochód netto

Stopa dywidendy

Wskaźnik C/Z

Dywidenda przypadająca na jedną akcję

Zysk przypadający na jedną akcję

Przychód

* Bitpanda Stocks to kontrakty odzwierciedlające akcje bazowe lub ETF-y.

Rozpocznij Honeywell Hd3vc4sax

Bezpośredni link do pobrania Rozpocznij Honeywell Hd3vc4sax

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Rozpocznij Honeywell Hd3vc4sax