Przed użyciem Fujitsu Airstage Uty Dtgyz1

Fujitsu Airstage Uty Dtgyz1 jest zaawansowanym systemem wentylacji, który jest zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysoce skutecznego ogrzewania i chłodzenia w domu. System wykorzystuje wydajną pompę ciepła, która wykorzystuje energię z powietrza zewnętrznego do ogrzewania i chłodzenia wnętrza. W rezultacie, system jest w stanie zapewnić wysoce skuteczne i ekonomiczne ogrzewanie i chłodzenie, które może znacznie obniżyć koszty energii. System jest również zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wygodnego i łatwego w użyciu interfejsu użytkownika, co oznacza, że można go łatwo włączyć i wyłączyć, a także zmienić ustawienia. Fujitsu Airstage Uty Dtgyz1 to świetny sposób na zapewnienie wysokiej jakości ogrzewania i chłodzenia w domu.

Ostatnia aktualizacja: Przed użyciem Fujitsu Airstage Uty Dtgyz1

Omówienie błędu z formatem dysku

„Dzisiaj, kiedy podłączyłem kartę pamięci Sandisk SD, system Windows przypomniał mi, że:„ Muszę sformatować dysk w napędzie G: zanim będę mógł go użyć ”. Czy jest jakiś sposób, aby naprawić ten błąd bez utraty moich danych? ”

Zwykle, jeśli często wymuszasz odłączenie karty SD, USB, zewnętrznego dysku twardego lub innego urządzenia wymiennego bez korzystania z opcji Bezpieczne usuwanie, tablica partycji urządzenia zostanie uszkodzona i przejdzie na system plików RAW, którego system Windows nie będzie w stanie odczytać. Następnie może pojawić się komunikat o błędzie formatu dysku „Musisz sformatować dysk w napędzie X, zanim będzie można go użyć. Czy chcesz go sformatować? ” podczas próby uzyskania dostępu do urządzenia pamięci masowej. Nie jest to jednak jedyny powód, który może prowadzić do błędu formatu dysku. Istnieją inne powody, w tym:

 • Urządzenie magazynujące cierpi na nagłą awarię zasilania
 • Urządzenie pamięci masowej jest zainfekowane wirusem
 • System plików dysku nie jest zgodny z systemem Windows
 • Napęd flash USB, karta SD, karta pamięci lub zewnętrzny dysk twardy są uszkodzone

Naprawiono błąd „Musisz sformatować dysk w napędzie”

Gdy zobaczysz powiadomienie „Musisz sformatować dysk w napędzie”, niekoniecznie jest to coś złego w Twoim zewnętrznym urządzeniu magazynującym. Dlatego nie spiesz się, aby sformatować dysk, jak zaleca ten monit. To ostatnie rozwiązanie, które możesz wypróbować. Zamiast tego wypróbuj poniższe rozwiązania, aby naprawić błąd. Jeśli po wypróbowaniu poniższych wskazówek powiadomienie nadal istnieje, możesz najpierw odzyskać pliki z urządzenia, a następnie sformatować dysk bez obawy o utratę danych.

Wskazówka 1. Najpierw wypróbuj proste rozwiązania

Wypróbuj inny port USB: Podłącz zewnętrzny dysk twardy, kartę SD lub USB do innego portu USB

Wypróbuj inny komputer: Podłącz zewnętrzne urządzenie pamięci masowej do innego komputera. Możesz spróbować na komputerze z systemem Windows i Mac. Jeśli urządzenie działa poprawnie w systemie macOS, istnieje duże prawdopodobieństwo, że system plików urządzenia nie jest zgodny z systemem Windows, dlatego system Windows nie rozpoznaje go.

Uruchom oprogramowanie antywirusowe: Możliwe, że błąd „Musisz sformatować dysk w napędzie, zanim będzie można go użyć” jest spowodowany atakiem wirusa. Skorzystaj z okazji, uruchamiając na swoim komputerze oprogramowanie antywirusowe.

Jeśli powyższe metody nie działają, nie denerwuj się. Jest więcej wskazówek, które możesz spróbować rozwiązać, nie tracąc nic na zewnętrznym urządzeniu magazynującym.

Wskazówka 2. Sprawdź i napraw urządzenie za pomocą CMD

Wielu użytkowników zgłosiło, że ta metoda pomogła im rozwiązać problem „Przed użyciem należy sformatować dysk w napędzie”. Ta metoda sprawdzi błąd dysku i naprawi go automatycznie.

Krok 1. Naciśnij klawisz „Windows” i wpisz cmd.

Etap 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy „Monit polecenia” i wybierz „Uruchom jako administrator”.

Etap 3. W oknie CMD wpisz chkdsk G: / f i naciśnij „Enter”. (Zamień „G” na literę dysku zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. )

Krok 4. Następnie system Windows zacznie sprawdzać i naprawiać błędy dysku i uszkodzone pliki. Poczekaj na zakończenie procesu.

Po zakończeniu, możesz ponownie spróbować odczytać pamięć USB, kartę SD lub zewnętrzny dysk twardy po ponownym uruchomieniu komputera. 

Jeśli jednak proces nie pójdzie gładko i pojawi się komunikat o błędzie, a typ systemu plików to RAW, CHKDSK nie jest dostępny dla dysków RAW, musisz wykonać przywracanie pierwotnego dysku, aby odzyskać dane. W tym przypadku jest to jedyny sposób naprawienia błędu „musisz sformatować dysk w napędzie”. Jednym słowem, jeśli polecenie chkdsk nie pomoże, następną radą jest odzyskanie plików z dysku, a następnie sformatowanie go zgodnie z sugestią systemu Windows.

Wskazówka 3. Odzyskaj pliki i sformatuj dysk

Jeśli wszystkie te rozwiązania nie pomogą rozwiązać problemu „Przed użyciem należy sformatować dysk w napędzie”, można najpierw odzyskać pliki z zewnętrznego dysku twardego, USB, karty SD, karty pamięci lub innego nośnika pamięci, a następnie sformatuj to. W ten sposób możesz naprawić błąd bez utraty danych na urządzeniu pamięci masowej. Aby odzyskać pliki z niedostępnego dysku, nie można pominąć Kreatora odzyskiwania danych EaseUS, niezawodnego oprogramowania do odzyskiwania dysku twardego. Odzyskuje wszystkie pliki z wadliwego dysku do innej bezpiecznej lokalizacji. Następnie możesz sformatować swoje zewnętrzne urządzenie pamięci bez żadnych obaw.

Krok 1. Uruchom oprogramowanie firmy EaseUS do odzyskiwania z dysku twardego Uruchom program EaseUS Data Recovery Wizard i wybierz z którego dysku chcesz odzyskać utracone pliki Kliknij Scan, aby rozpocząć skanowanie wszystkich utraconych danych i plików.

Krok 2. Skanuj, aby znaleźć wszystkie utracone dane dysku twardego Oprogramowanie do odzyskiwania dysku twardego EaseUS przeskanuje cały wybrany dysk i znajdzie wszystkie utracone pliki, w tym wszystkie istniejące i ukryte dane.

Krok 3. Wyświetl podgląd i przywróć utracone dane i pliki dysku twardego

Wszystkie utracone pliki znadziesz w zakładkach „Deleted files”, Drive” (z literą opisującą dysk)

W zakładce „Extra Files” zostaną wyświetlone dane RAW lub po formatowaniu.

Możesz dwukrotnie kliknąć na znalezionych plikach, aby je podejrzeć.

Po wyświetleniu podglądu, wybierz pożądane pliki, które zostały utracone na dysku i kliknij Recover, aby zapisać je w bezpiecznym miejscu na komputerze lub innych zewnętrznych urządzeniach pamięci masowej.

Jeśli Twoje zewnętrzne urządzenie pamięci masowej jest w formacie RAW lub jest niedostępne, Kreator odzyskiwania danych EaseUS jest w stanie odzyskać wszelkie dane. Poza tym to oprogramowanie obsługuje również odzyskiwanie usuniętych plików, odzyskiwanie sformatowanych plików, odzyskiwanie danych z pustych folderów, odzyskiwanie systemu po awarii i więcej na laptopie / komputerze, zewnętrznym dysku twardym, karcie SD, USB, karcie pamięci itp.

Wniosek

Oprócz wiadomości o tym, że „Musisz sformatować dysk w napędzie, zanim będziesz mógł z niego korzystać”, istnieją też inne problemy związane z formatowaniem, które mogą wystąpić na Twoim zewnętrznym urządzeniu magazynującym, takie jak „ formatowanie nie zakończyło się pomyślnie ” lub „dysk nie jest sformatowany”. W takich sytuacjach dobrym wyborem jest pobranie na komputer narzędzia do odzyskiwania danych, które uratuje dane po utracie plików. Zawsze pamiętaj, że im szybciej wykonasz odzyskiwanie danych, tym większa szansa na odzyskanie danych.

จำนวนสูงสุดที่ควบคุมได้:
คอยล์เย็น 400 ตัว, คอยล์ร้อน 100 ตัว
400 กลุ่ม
ดาวน์โหลด:
แค็ตตาล็อก
 • หน้าจอสี TFT ขนาดใหญ่ 7. 5 นิ้ว
 • ใช้งานจอ LCD ด้วยนิ้วสัมผัสได้ง่าย
 • รูปทรงทันสมัยและดีไซน์เหมาะกับการประยุกต์ใช้ทุกรูปแบบ
 • ไม่มีส่วนประกอบเพิ่มเติมที่จำเป็นสำหรับการติดตั้ง
 • สามารถควบคุมคอยล์เย็นสูงสุด 400 ตัว
 • เลือกการแสดงผลได้ 2 ประเภท (ไอคอน / รายการ) ในโหมดการตรวจสอบ
 • รองรับภาษาต่างๆ 7 ภาษาได้แก่ อังกฤษ, จีน, ฝรั่งเศส, เยอรมัน, สเปน, รัสเซีย, โปแลนด์

การจัดการการทำงานที่หลากหลาย

การควบคุมเดี่ยว

การจัดกลุ่มที่มีความยืดหยุ่น

การควบคุมกำหนดเวลา

การตรวจสอบการทำงานของคอยล์เย็น

การตรวจสอบและการใช้งานจากระยะไกล

 • สามารถตรวจสอบและควบคุมเครื่องปรับอากาศผ่าน LAN จากพีซี
 • แจ้งเนื้อหาข้อผิดพลาดให้ทราบทางอีเมล์โดยอัตโนมัติ ณ เวลาที่เกิดข้อผิดพลาด เพื่อให้สามารถจัดการกับปัญหาได้ทันที
 • การแบ่งสรรค่าไฟฟ้า (ตัวเลือก: UTY-PTGXA) IMG

  สามารถทำการแบ่งสรรค่าไฟฟ้าได้อย่างง่ายดาย เมื่อส่งใบแจ้งหนี้ให้กับผู้ใช้เครื่องปรับอากาศตามปริมาณไฟฟ้าที่ใช้ไป*:มิเตอร์ไฟฟ้า (1 เครื่อง) สามารถเชื่อมต่อเข้ากับตัวเชื่อมต่อเครื่องควบคุมภายนอกของเครื่อง TPC ในกรณีนี้ มิเตอร์ไฟฟ้าจะไม่สามารถเชื่อมต่อกับคอยล์ร้อนได้ในเวลาเดียวกันการติดตั้งง่าย

 • ติดตั้งตัวควบคุมแผงสัมผัสเข้ากับผนังได้อย่างง่ายดาย
 • พื้นผิวด้านหลังแบนราบช่วยให้สามารถติดตั้งได้ทุกที่ที่ต้องการ
 • ไม่ต้องมีส่วนประกอบเพิ่มเติมสำหรับการติดตั้ง
 • Maks. liczba sterowalnych jednostek:
  400 jednostek wewnętrznych, 100 jednostek zewnętrznych
  Maks. liczba sterowanych systemów:
  400 grup
  Pobieranie:
  Katalogi
  • Duży, 7, 5-calowy kolorowy ekran LCD TFT
  • Obsługa za pomocą ekranu dotykowego
  • Stylowe wzornictwo doskonale pasuje do każdego pomieszczenia
  • Do instalacji nie są wymagane żadne dodatkowe części ani podzespoły
  • Sterowanie maksymalnie 400 jednostkami wewnętrznymi.
  • W trybie monitorowania można wybrać widok ikon lub widok listy.
  • Obsługa 7 języków: chiński, angielski, francuski, niemiecki, polski, rosyjski i hiszpański.

  Szeroki zakres zarządzania pracą

  Sterowanie indywidualne

  Elastyczne grupowanie

  Zarządzanie harmonogramem

  Monitorowanie działania jednostek wewnętrznych

  Zdalne monitorowanie i obsługa

 • Klimatyzatory mogą być monitorowane i sterowane za pomocą komputera poprzez sieć LAN.
 • W razie problemów informacja o błędzie jest wysyłana pocztą elektroniczną, umożliwiając szybkie rozwiązanie problemu.
 • Podział opłat za energię elektryczną (opcjonalny dla UTY-PTGXA)

  Koszt energii może być obliczany i przydzielany każdemu użytkownikowi rozliczeniowemu proporcjonalnie do ilości energii zużywanej do klimatyzacji.

  *Miernik zużycia energii elektrycznej można podłączyć do zewnętrznego złącza wejściowego sterownika z panelem dotykowym. W takim przypadku nie można jednocześnie podłączyć miernika do jednostki zewnętrznej.Łatwa instalacja

 • Sterownik z panelem dotykowym można zamontować na ścianie.
 • Jego płaska tylna ścianka ułatwia instalację w dowolnym miejscu na ścianie.
 • Przed użyciem Fujitsu Airstage Uty Dtgyz1

  Bezpośredni link do pobrania Przed użyciem Fujitsu Airstage Uty Dtgyz1

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Przed użyciem Fujitsu Airstage Uty Dtgyz1