Przed użyciem Bosch 3 600 Hb1 071

Bosch 3 600 Hb1 071 to wielofunkcyjne narzędzie do cięcia, szlifowania i cięcia drewna. Posiada 8-stopniową regulację prędkości, co pozwala dostosować obroty do różnych materiałów. Ostrza 3 600 Hb1 071 są wykonane z wysokiej jakości stali i mają ząbki do cięcia, dzięki czemu są bardzo trwałe i niezawodne. Wyposażony jest w ergonomiczną rękojeść ułatwiającą pracę. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom, narzędzie posiada system blokowania, ochronny element podstawy i ochronne osłony. Przed użyciem Bosch 3 600 Hb1 071 należy dokładnie przeczytać instrukcję i zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa.

Ostatnia aktualizacja: Przed użyciem Bosch 3 600 Hb1 071

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Piekarnik nieprzyjemnie pachnie podczas pierwszego użycia - co zrobić?

Czy Twój piekarnik śmierdzi podczas pierwszego użycia? Nie martw się: pewien “zapach nowego piekarnika” jest absolutnie normalny. Jeśli chcesz szybko pozbyć się dziwnego zapachu wydobywającego się z nowego urządzenia, w Bosch Home Appliances zalecamy, aby zacząć od przetarcia urządzenia wilgotną szmatką. Pomaga również rozgrzanie piekarnika z udziałem górnej/dolnej grzałki przez 30 minut w 250°C. To także powinno wystarczyć do pozbycia się każdego nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z nowego piekarnika.

Jeśli Twój nowy piekarnik pachnie plastikiem, proszę dokładnie sprawdzić, czy przed użyciem go po raz pierwszy, usunięte zostały wszystkie opakowania z wnętrza piekarnika. To może być przyczyna, dla której z nowego piekarnika wydobywa się zapach spalenizny.

Czy masz jakieś pytania na temat zapachów wydobywających się z piekarnika podczas jego pierwszego użycia?

Możesz zadzwonić do naszego zespołu serwisowego marki Bosch dla dużych urządzeń. Skontaktuj się z naszym Call Center.

Przejdź do produktów do czyszczenia i pielęgnacji

  • Powrót

Kątomierze i mierniki kąta nachylenia firmy Bosch to prawdziwie profesjonalne przyrządy pomiarowe, pomocne wszędzie tam, gdzie należy dokładnie zmierzyć kąt nachylenia, ustalić poziom czy wymierzyć kąty w zakresie od 0° do 360°. Przyrządy te przydatne są np. do pomiaru spadku dachu, przy adaptacji mebli lub okien, układaniu rur lub też przy pracach związanych z architekturą krajobrazową.

Aby strona wyświetlała się prawidłowo, należy ją odświeżyć. Naciśnij przycisk poniżej, aby odświeżyć stronę.

Odśwież teraz

Przed użyciem Bosch 3 600 Hb1 071

Bezpośredni link do pobrania Przed użyciem Bosch 3 600 Hb1 071

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przed użyciem Bosch 3 600 Hb1 071