Przeczytaj mnie Haier Ab242febia

Przeczytaj mnie Haier AB242FEBIA to inteligentny zestaw dla domu, który umożliwia ludziom tworzenie bezprzewodowych sieci w swoim domu za pośrednictwem urządzenia Haier. Jest to inteligentna sytuacja, która pozwala na lepsze zarządzanie urządzeniami, takimi jak żarówki, klimatyzatory, wentylatory i inne inteligentne sprzęty, oraz umożliwia dostęp do innych urządzeń połączonych z siecią domową. Ponadto Przeczytaj mnie Haier AB242FEBIA umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi urządzeniami za pomocą aplikacji mobilnej lub głosowej, a także monitorowanie i kontrolowanie ruchu sieciowego w całym domu.

Ostatnia aktualizacja: Przeczytaj mnie Haier Ab242febia

08. 2020 10:50

W czwartek w Meloradiu przedpremierowo zagraliśmy nową piosenkę Andrzeja Piasecznego „Przeczytaj mnie” z gościnnym udziałem Grzegorza Skawińskiego. Andrzej Piaseczny pojawił się w naszym studiu i osobiście zapowiedział premierę nagrania.

„Przeczytaj mnie” to nowy utwór Andrzeja Piasecznego. W Meloradiu odbyła się wyjątkowa prapremiera tej piosenki.

Andrzej Piaseczny o swoim nowym utworze: 

Przeczytaj mnie, przyjrzyj się, dostrzeż. Spokojnie, powoli, dokładnie. W świecie krzyczącym jednoznacznością, znakami uproszczeń, spychającym delikatność gdzieś daleko poza widoczne, miej odwagę zobaczyć. Dostrzeż szczegół, element. 

To, że nie rzuca się w oczy, nie stanowi o jego mniejszej wadze. Czasem właśnie on jest definicją tego, na co patrzysz. Bądź czuły, bądź wrażliwy. Miej odwagę delikatności równej w sile wyjściu na barykady. Przeczytaj ze mnie ślad każdego dobrego i złego słowa oraz czynu. Jest zapisany dokładnie tak jak w Tobie. 

Szkolne pytanie „co autor chciał przez to powiedzieć”, będące zmorą lat przeszłych, z biegiem czasu nie wydaje się aż tak brutalnym. 

Z jednej strony każdy odbiorca, według własnej chęci i doświadczeń i tak usłyszy w utworze to, co podpowie mu jego wewnętrzny głos. Z drugiej zaś przywołany do tablicy twórca zyskuje możliwość własnego komentarza, na którą nie powinien się chyba obrażać. 

Tym razem światło, w jakim chciałbym pokazać moje słowa, postanowiłem powiększyć o obraz własnego pomysłu. Do jego realizacji zaprosiłem troje artystów plastyków. Jaśmina Parkita, Zuza Milewska i Mateusz Pięta malują to światło w sposób dosłowny. 

Ciało dorosłego mężczyzny, pełne niedoskonałości i śladów życia, zapisują własnym obrazem. Choć trwa on jedynie moment, to przecież zostanie jak każda znacząca, miniona chwila. 

Bardzo dziękuję moim nowym przyjaciołom za podjęcie tego tematu. Za ich pracę, która nie wychodzi przecież poza ramy popkultury, rzuca na nią jedynie trochę inne światło. 

Gościem specjalnym ścieżki dźwiękowej jest Grzegorz Skawiński. Opowiedziałem mu, choć pewnie innymi słowami, co chciałbym przekazać, działając na zmysły słuchacza i widza. Jego wkład w ten obraz, to partia solowa na gitarze. Grzegorzu, Tobie również pięknie dziękuję.

A teraz... zapraszam do czytania. 

Przeczytaj mnie

Do piosenki powstał piękny teledysk wyreżyserowany przez Andrzeja Piasecznego.

Andrzej Piaseczny zaprezentował nowy utwór „Przeczytaj mnie”. Artysta napisał nie tylko tekst piosenki, ale również stworzył koncepcję oficjalnego teledysku.

W zaskakującym klipie Andrzej Piaseczny postanowił pokazać się w samych bokserkach. Jego ciało pokryły obrazy artystów.

Andrzej Piaseczny jest w związku? Zdradził szczegóły w programie TVN

Andrzej Piaseczny bez koszulki i z pomalowanym ciałem. Teledysk do piosenki „Przeczytaj mnie”

Andrzej Piaseczny powrócił z nowym singlem „Przeczytaj mnie”. Utwór współtworzył Grzegorz Skawiński, który nagrał solo gitarowe.

W klipie Andrzej Piaseczny zaprezentował umięśnione ciało pokryte kolorowymi obrazami. 49-letni muzyk zajął się scenariuszem i reżyserią teledysku. Do jego realizacji zaprosił troje artystów plastyków: Jaśminę Parkitę, Zuzę Milewską i Mateusza Piętę.

Przeczytaj mnie, przyjrzyj się, dostrzeż. Spokojnie, powoli, dokładnie. W świecie krzyczącym jednoznacznością, znakami uproszczeń, spychającym delikatność gdzieś daleko poza widoczne, miej odwagę zobaczyć. Dostrzeż szczegół, element (…) Bądź czuły, bądź wrażliwy. Miej odwagę delikatności równej w sile wyjściu na barykady. Przeczytaj ze mnie ślad każdego dobrego i złego słowa oraz czynu. Jest zapisany dokładnie tak jak w Tobie

Andrzej Piaseczny o nowym teledysku

Wraz z premierą klipu Andrzej Piaseczny opublikował obszerny wpis, w którym wyjaśnił swoim fanom i słuchaczom koncepcję jego najnowszego teledysku.

Szkolne pytanie „co autor chciał przez to powiedzieć”, będące zmorą lat przeszłych, z biegiem czasu nie wydaje się aż tak brutalnym. Z jednej strony każdy odbiorca, według własnej chęci i doświadczeń i tak usłyszy w utworze to, co podpowie mu jego wewnętrzny głos. Z drugiej zaś przywołany do tablicy twórca zyskuje możliwość własnego komentarza, na którą nie powinien się chyba obrażać (…) Ciało dorosłego mężczyzny, pełne niedoskonałości i śladów życia, zapisują własnym obrazem. Choć trwa on jedynie moment, to przecież zostanie jak każda znacząca, miniona chwila — wyjaśnił muzyk.

Andrzej Piaseczny podziękował również Grzegorzowi Skawińskiemu, który gościnnie pojawił się w utworze.

Opowiedziałem mu, choć pewnie innymi słowami, co chciałbym przekazać, działając na zmysły słuchacza i widza. Jego wkład w ten obraz, to partia solowa na gitarze. Grzegorzu, Tobie również pięknie dziękuję — napisał artysta. pl/Muzyka/Anna-Jurksztowicz-Andrzej-Piaseczny-Kochanie-ja-nie-wiem-nowa-piosenka-duet-wideo" target="_blank" rel="dofollow noopener">Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny nagrali razem utwór. Duet będzie hitem? [WIDEO]

RadioZET. pl/mat. prasowe/PK

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

  • O firmie Haier
  • Haier Group
  • Newsletter
  • Investor relations
  • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Przeczytaj mnie Haier Ab242febia

Bezpośredni link do pobrania Przeczytaj mnie Haier Ab242febia

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przeczytaj mnie Haier Ab242febia