Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Hitachi Uv 3628da W4z

Programowanie, konserwacja i rozwiązywanie problemów w Hitachi UV 3628DA W4Z są ważne dla wszystkich użytkowników. Istnieją różne narzędzia, które można wykorzystać do programowania, konserwacji i naprawy tych urządzeń. Przykładami tych narzędzi są oprogramowanie do programowania, narzędzia do diagnostyki, narzędzia do naprawy i narzędzia do tworzenia dokumentacji. Programowanie jest niezbędne, aby umożliwić urządzeniu wykonywanie określonych zadań. Konserwacja zapewnia, że urządzenie będzie działać poprawnie i bezawaryjnie. Rozwiązywanie problemów polega na identyfikacji i usuwaniu przyczyny awarii. Wszystkie trzy są ważną częścią utrzymania pojedynczego urządzenia lub całej sieci urządzeń.

Ostatnia aktualizacja: Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Hitachi Uv 3628da W4z

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

rafi8112 05 Apr 2010 15:49 2089

 • #1Level 13  

  #1

  Witam! posiadam w/w telewizor nie mam do niego oryginalnego pilota, mam natomiast uniwersalny pilot MAKMAXIM, próbuje wszystkie kody dotyczące firmy Hitachi lecz nie moge znaleźć menu do programowania kanałów, wszystko inne jest.
  Proszę o pomoc, może jest potrzebny oryginalny pilot? Proszę ewentualnie podać mi symbol oryginalnego pilota do tego telewizora.
  Pozdrawiam.

 • #2icmLevel 28  #2

  Pilot CLE921A, strojenie osiągalne jest poprzez menu, z tym że przycisk menu trzeba przytrzymać dłużej. Wszystko jest opisane w instrukcji obsługi.

W przypadku awarii zakładu personel obsługi technicznej jest uzależniony od jak najszybszego posiadania dokumentacji dotkniętego obszaru lub obiektu. Jednym z wyzwań jest poszukiwanie samego obiektu – w wielu folderach, cyfrowych kontenerach systemów zarządzania dokumentami i wreszcie plików PDF. Ale nie wystarczy znaleźć schemat wraz z jego nazwą, potrzebujesz również wszystkich skojarzonych atrybutów i powiązań, aby złącza i pojemność były najlepiej dopasowane, gdy urządzenia są wymieniane lub naprawiane.

Jednak technicy zazwyczaj nie są zaznajomieni ze złożonymi systemami inżynieryjnymi, które zawierają wszystkie te dane, nie mówiąc już o strukturach dokumentacji i standardach. I to nie jest ich praca, tak czy owak. Potrzebują tylko bardzo konkretnych informacji – potrzebują ich prostych i szybkich, ponieważ w przypadku usterki, upływający czas to często dużo pieniędzy.

EB Mobile Viewprosta wyszukiwarka

Dla wszystkich systemów inżynieryjnych AUCOTEC, takich jak ELCAD, AUCOPLAN, RUPLAN, a teraz także dla platformy współpracy Engineering Base (EB), EB Mobile View to narzędzie, które zapewnia najprostszą obsługę i szybkie lokalizowanie w takich przypadkach. W tym celu istniejące projekty można łatwo eksportować z systemów do narzędzia opartego na przeglądarce, czyli niezależnnie od systemu operacyjnego. Ten eksport może być połączony z zarządzaniem rewizjami. EB Mobile View synchronizuje się z najnowszym statusem dokumentacji instalacji.

W celu konserwacji dział serwisowy przeciąga dane projektu, które są również dostępne online, na urządzenie mobilne i przenosi je do instalacji. Wadliwy obiekt można znaleźć w krótkim czasie za pomocą prostego wpisu wyszukiwania. Instalatorzy mogą następnie poruszać się po logice cyfrowego bliźniaka na laptopie lub tablecie za pomocą technologii dotykowej i uzyskać wszelkie potrzebne informacje bezpośrednio na ekranie. Na przykład wyświetlacz "Motor 1" zawiera również dane dotyczące jego działania, wszystkie złącza, informacje o producencie i inne parametry techniczne – bez konieczności posiadania wiedzy systemowej i specjalistycznej wiedzy inżynieryjnej.

Identyfikować, naprawiać, informować

Aplikacja - używana w kontekście Engineering Base — nie tylko sprawia, że lokalizowanie odpowiednich danych obiektu w celu rozwiązywania problemów lub konserwacji jest szczególnie łatwe i wydajne. W końcu wiedza o danym obiekcie nie wystarczy. Po naprawie lub wymianie dokumentacja musi zostać zaktualizowana tak, aby – nie tylko w następnym "najgorszym scenariuszu" – udokumentowany stan as-is faktycznie odpowiadał rzeczywistości instalacji, czyli jest prawdziwym cyfrowym bliźniakiem, a nie "starszą siostrą" eksploatowanego zakładu lub maszyny.

W tym celu EB Mobile View umożliwia redlining bezpośrednio w załadowanej dokumentacji EB. Po wyeliminowaniu usterki technik zaznacza odpowiedni obiekt i nadaje mu nazwę usterki. Znaczenie informacji można również podkreślić, po prostu zaznaczając pole "pilne". Za pomocą jednego kliknięcia na "transfer", EB Mobile View zestawia pakiet ze wszystkimi informacjami o usłudze i eksportuje go w wiadomości do działu inżynieryjnego, gdzie specjaliści wczytują dane do EB.

Bycie na bieżąco to nazwa gry

EB tworzy zadanie inżynieryjne na podstawie informacji o usłudze otrzymanych z EB Mobile View, które automatycznie pojawiają się na liście zadań dla działu inżynieryjnego. Obejmuje to nazwę usterek, komentarze, a także wszystkie arkusze redlining i stan "Importowane z EB Mobile View". Każdy z arkuszy redlining jest połączony z oryginalnym arkuszem w EB. W związku z tym inżynierowie nie muszą również szukać, aby ostatecznie przekazać informacje dotyczące konserwacji do odpowiedniego miejsca. Po wykonaniu tej sprawy pojawia się nowy stan rewizji, który jest przenoszony do EB Mobile vView. W ten sposób bieżący stan w narzędziu jest zapewniony w każdym nowym incydencie, a usługa jest natychmiast gotowa do pracy.

Retencja wartości

Aplikacja niezależna od systemu operacyjnego sprawia, że technicy są bardziej elastyczni i szybsi w rozwiązywaniu problemów i konserwacji. Łatwość obsługi jest tutaj kluczowym czynnikiem. Ponadto aplikacja zapewnia proste i bezpieczne informacje zwrotne o usługach do inżynierii. Oznacza to, że cyfrowy bliźniak instalacji lub maszyny jest zawsze aktualny, a dokumentacja ze wszystkimi starannie skompilowanymi danymi zachowuje swoją wysoką wartość, ponieważ dane te mogą być niezawodnie wykorzystywane w dowolnym momencie - nie tylko do rozwiązywania problemów, ale także do konserwacji, konwersji, planowania wyłączeń lub pozwoleń na pracę.

Drukarka UVzwykle nie wymaga konserwacji, głowica drukująca nie jest zablokowana, alePloter płaski UVdo zastosowań przemysłowych jest inny, wprowadzamy głównie metody konserwacji drukarek płaskich UV w następujący sposób:

Jeden. Konserwacja drukarki płaskiej przed rozpoczęciem

1. Usuńgłowica drukującapłytkę ochronną i sprawdzić, czy gdziekolwiek nie jest zablokowane;

2. Jeśli środowisko drukarki UV jest zbyt zakurzone, łatwo jest spowodować słabą gładkość prowadnicy i zablokowanie głowicy drukującej w procesie drukowania. Doprowadzi to również do niedokładnej orientacji druku maszyny lub kolizji mechanicznej ramy, powodując uszkodzenia i awarie. Zaleca się wyczyszczenie głowicy drukującej, wałka i platformy drukującej drukarki płaskiej oraz wyczyszczenie plam na pasie transportowym.

3, spójrz na atrament w zbiorniku z atramentem, ilość atramentu plus atrament to 8 punktów pełnego stanu;

4, włącz zasilanie, komputer, maszynę, sprawdź, czy oprogramowanie na komputerze podpowiada, że ​​drukarka UV jest normalna;

5. Wyciągnij przycisk zatrzymania awaryjnego na drukarce;

6. Sprawdź, czy każdy system skrzynek części drukarki UV działa normalnie;

7, jeśli nie drukujesz, kiedy możesz użyć ochrony przed rozpryskiem oprogramowania flash;

8. Utrzymuj temperaturę w pomieszczeniu na 240 C i wilgotność na poziomie 55%.

Dwa: konserwacja drukarki UV podczas pracy

1. Kiedygłowica drukującanie jest w ruchu, możesz wyczuć ręką, czy temperatura płyty grzewczej jest odpowiednia;

2. Jeśli w procesie drukowania słychać dziwny dźwięk i dziwny zapach, należy natychmiast zatrzymać działanie drukarki płaskiej i przeprowadzić rozwiązywanie problemów.


Czas publikacji: 28 czerwca-2022

Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Hitachi Uv 3628da W4z

Bezpośredni link do pobrania Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Hitachi Uv 3628da W4z

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Hitachi Uv 3628da W4z