Procedury instalacyjne Dewalt Dcf900

Instalacja Dewalt Dcf900 jest prosta i szybka. Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że urządzenie jest włączone i wyłączone. Następnie należy odłączyć akumulator, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Następnie należy wyjąć wszystkie części i odłączyć wszystkie przewody i kable. Następnie należy zamontować przednią osłonę i zamontować silnik. Następnie należy ustawić wyłącznik na pozycji "on" i podłączyć akumulator. Na koniec należy zamontować pozostałe części i włączyć zasilanie. Po wykonaniu wszystkich kroków Dewalt Dcf900 jest gotowy do użycia.

Ostatnia aktualizacja: Procedury instalacyjne Dewalt Dcf900

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    Przy podłączaniu urządzenia do drukarki, gdy jest już do niej podłączone inne urządzenie (np. smartfon), podłącz je, korzystając z tej samej metody, jaką zastosowano w przypadku podłączonego już urządzenia.
    Jeśli podłączysz je, korzystając z innej metody, komunikacja z podłączonym już urządzeniem zostanie przerwana.

    Połączenia z użyciem sieci przewodowej nie można zastosować w przypadku drukarek, które nie obsługują połączeń przewodowych.

    Połączenie z użyciem punktu dostępu

    • Upewnij się, że urządzenie jest połączone z punktem dostępu (lub bezprzewodowym routerem sieciowym). Szczegółowe informacje na temat sprawdzania ustawień można znaleźć w podręczniku dostarczonym z punktem dostępu lub uzyskać od jego producenta.
     W przypadku urządzenia podłączonego już do drukarki bez użycia punktu dostępu, podłącz je ponownie, ale za pośrednictwem punktu dostępu.
    • Konfiguracja, funkcje routera, procedury instalacji i ustawienia zabezpieczeń urządzenia sieciowego mogą się zmieniać w zależności od środowiska systemowego. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w podręczniku urządzenia sieciowego lub uzyskać u jego producenta.
    • Sprawdź, czy urządzenie jest zgodne ze standardem IEEE802. 11n (2, 4 GHz), IEEE802. 11g lub IEEE802. 11b.
    • Jeśli w urządzeniu jest włączony tryb „Tylko IEEE802. 11n”, nie można używać protokołu zabezpieczeń WEP ani TKIP. Zmień w urządzeniu protokół sieciowy na jakiś inny niż WEP i TKIP lub zmień tryb na jakiś inny niż „Tylko IEEE802. 11n”.
     Podczas zmiany ustawień połączenie między urządzeniem a punktem dostępu zostanie tymczasowo wyłączone. Dopóki konfiguracja nie zostanie zakończona, nie wolno korzystać z ekranu tego przewodnika.
    • W przypadku eksploatacji w biurze skontaktuj się z administratorem sieci.
    • Należy zachować szczególną ostrożność przy nawiązywaniu połączenia z niezabezpieczoną siecią, ponieważ występuje ryzyko ujawnienia osobom trzecim takich informacji, jak dane osobowe.

    Połączenie bez użycia punktu dostępu

    Ważne

   • Jeśli podłączasz do drukarki, która działa w trybie punktu dostępu, urządzenie komunikujące się z Internetem za pośrednictwem punktu dostępu, połączenie między urządzeniem a punktem dostępu zostanie przerwane. W takim przypadku urządzenie może automatycznie przełączyć się na połączenie danych komórkowych, w zależności od modelu urządzenia. Komunikacja z Internetem za pośrednictwem połączenia danych komórkowych może powodować naliczanie opłat w zależności od umowy z operatorem.

   • Po podłączeniu urządzenia do drukarki działającej w trybie punktu dostępu informacje o połączeniu zostaną zapisane w ustawieniach sieci Wi-Fi. Urządzenie może automatycznie nawiązywać połączenie z drukarką nawet po odłączeniu go lub po podłączeniu do innego punktu dostępu.
   • Urządzenie nie może mieć równocześnie nawiązanego połączenia z punktem dostępu i z drukarką działającą w trybie punktu dostępu. Jeśli masz punkt dostępu, zaleca się nawiązywanie połączenia z drukarką za jego pośrednictwem.
   • Aby zapobiec automatycznemu nawiązywaniu połączenia z drukarką, która działa w trybie punktu dostępu, po zakończeniu korzystania z drukarki zmień tryb połączenia lub w ustawieniach sieci Wi-Fi w urządzeniu wyłącz automatyczne nawiązywanie połączeń.
    Szczegółowe informacje na temat sposobu zmiany ustawień urządzenia można znaleźć w dostarczonym z nim podręczniku lub uzyskać od jego producenta.
   • Przy podłączaniu urządzenia do drukarki działającej w trybie punktu dostępu połączenie z Internetem może zostać przerwane. W takim przypadku nie można korzystać z usług sieci Web przeznaczonych dla drukarki.
   • W trybie punktu dostępu możesz podłączyć maksymalnie pięć urządzeń naraz. Jeśli spróbujesz podłączyć szóste urządzenie, gdy będzie już podłączonych ich pięć, pojawi się komunikat o błędzie.
    W takim przypadku odłącz urządzenie, które nie korzysta aktualnie z drukarki, a następnie jeszcze raz skonfiguruj ustawienia.
   • Urządzenia podłączone do drukarki działającej w trybie punktu dostępu nie mogą komunikować się ze sobą nawzajem.
   • Aktualizacje oprogramowania układowego drukarki są niedostępne, gdy działa ona w trybie punktu dostępu.
   • Jeśli urządzenie zostało podłączone do drukarki bez użycia punktu dostępu i chcesz je ponownie skonfigurować, korzystając z tej samej metody połączenia, najpierw je odłącz. Przerwij połączenie między urządzeniem a drukarką na ekranie ustawień sieci Wi-Fi.
   • Połączenie z użyciem sieci przewodowej

   • Z drukarki nie można korzystać jednocześnie za pośrednictwem połączenia przewodowego i bezprzewodowego.
   • W przypadku korzystania z routera należy podłączyć drukarkę i urządzenie po stronie sieci LAN (w tym samym segmencie sieci).
    • Klucz udarowy DeWALT DCF900N. Napięcie: 18V. Technologia akumulatorów: Litowo-jonowa. Seria narzędzi DeWALT: DeWALT 18V XR. Ilość biegów: 3 biegi/tryby pracy. Prędkość obrotowa: 0-2000/min. Maksymalny moment obrotowy: 1355 Nm. Moment zrywający: 1898 Nm

    1 089, 00 zł

    brutto/szt.

    Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)

    30 dni na łatwy zwrot

    Bezpieczne zakupy

    Kup na raty 0% (oblicz ratę)

    Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

    Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

    Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo (tylko dla zamówień o wartości od 10 do 2000 zł).

    PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
    Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.

    Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.

    W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

    Klucz udarowy DeWALT DCF900N to nowoczesny - akumulatorowy klucz udarowy DeWALT o maksymalnym momencie obrotowym na poziomie 1355 Nm i 1898 Nm momentu zrywającego. Klucz DCF900N to bezszczotkowe narzędzie klasy 18V, które zapewnia dużą moc, wydajność i optymalną pracę narzędzia na zasilaniu bezprzewodowym. Silnik bezszczotkowy, w odróżnieniu od kluczy wykorzystujących szczotki węglowe - zapewnia również lepszą odporność na kurz, pył i zachlapanie. Narzędzie zostało wyposażone w pół-calowy (1/2") uchwyt roboczy ze spinką, którego znamionowa moc szacowana jest na 760W. Klucz udarowy DeWALT DCF900N oferuje prędkość roboczą w zakresie od 0 do 2000 obrotów/minutę oraz częstotliwość udaru do xxx ipm. Klucz DCF900N można określić mianem następcy modelu DCF899 - narzędzie będzie posiadało bardzo zbliżone gabaryty/własności fizyczne, oferując jednakże ponad 40% przyrost mocy.

    Innowacją w modelu DCF900N prócz wysokiej wartości momentu jest panel sterowania "Precision Wrench", który oferuje 4-tryby pracy narzędzia, w tym trzy predefiniowane ustawienia momentu oraz opcję automatyczną - zapobiegającą nadmiernemu dokręcaniu śrub. Dodatkowo, panel ten pozwoli na dostosowanie działania oświetlenia LED - pozwalając na ustawienie sposobu działania oświetlenia.

    Klucz udarowy DeWALT DCF900N jest kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami Dewalt pracującymi na napięciu 18V w technologii litowo-jonowej z serii Dewalt 18V XR, Dewalt FlexVolt oraz nowoczesnych akumulatorów z płaskimi ogniwami - Dewalt PowerStack.

     

    Cechy szczególne Dewalt CF900N:

    • Największy moment obrotowy i zrywający w klasie narzędzi akumulatorowych 18V
    • Nowoczesny silnik bezszczotkowy, zapewniający optymalną pracę na zasilaniu akumulatorowym
    • Kwadratowy uchwyt roboczy - kowadło 1/2" ze spinką
    • Nowoczesny panel dotykowy do zarządzania pracą klucza udarowego, jego momentem obrotowym i oświetleniem
    • Oświetlenie robocze LED z możliwością zmiany trybu pracy/świecenia
    • Ponad 40% przyrost oferowanego momentu obrotowego względem poprzednika
    • Klucz dostępny w różnych wersjach wyposażenia, w wersji DCF900N - dostarczany jest bez zestawu zasilającego w kartonowym opakowaniu transportowym

    Dane techniczne DeWALT DCF900N:

   • Zasilanie: akumulatorowe
   • Napięcie zasilania: 18V
   • Technologia akumulatorów: Litowo-jonowa
   • Seria narzędzi: DeWALT 18V XR
   • Ilość akumulatorów w zestawie: brak
   • Zdolność i wydajność

   • Mocowanie: kwadrat: 1/2" z pierścieniem
   • Ilość biegów: 3 biegi + tryby śrub
   • Prędkość obrotowa: 0-2000 obr/min
   • Częstotliwość udaru: 1800/min
   • Maksymalny moment: 1355 Nm
   • Moment zrywający: 1898 Nm
   • Własności fizyczne

   • Wymiary: 135 mm
   • Waga: 1, 8 kg
   • Producent: Dewalt
   • kod produktu: DCF900N-XJ
   • EAN: 5035048743331
   • Zestaw DeWALT DCF900N-XJ zawiera:

   • Klucz udarowy DeWALT DCF900N 
   • Kartonowe opakowanie transportowe
   • *Zestaw DeWALT DCF900N nie zawiera akumulatorów i ładowarki

    Z naszego bloga

    DeWALT DCBP518 - nowy 5Ah POWERSTACK

    Platforma akumulatorowa DeWALT POWERSTACK oparta na płytach Li-polimer zostanie uzupełniona akumulatorem DCBP518 o pojemności 5 Ah.

    Porównanie DCF899 vs DCF900

    Porównanie DCF899 vs DCF900 czyli porównanie najmocniejszego akumulatorowego klucza udarowego DeWALT i jego następcy. Sprawdź co oferować będzie najnowszy i najmocniejszy, akumulatorowy klucz udarowy 18 V marki DeWALT

    Nowości od DeWALT - maj 2022

    Prezentujemy nowe produkty DeWALT w ofercie naszego sklepu - Domitech. pl

    Sprawdź jakie nowości przygotowaliśmy dla was na majówkę

    DeWALT POWERSTACK

    Nowa generacja akumulatorów DeWALT. Zobacz co nowego przygotował DeWALT w technologii zasilania elektronarzędzi. Nowe akumulatory POWERSTACK w pełni kompatybilne z narzędziami 18V XR. Mniejsza masa, większa wydajność i oddawana moc.

    Zasady i warunki gwarancji produktów marki DeWalt

    Procedury instalacyjne Dewalt Dcf900

    Bezpośredni link do pobrania Procedury instalacyjne Dewalt Dcf900

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Procedury instalacyjne Dewalt Dcf900