Procedury instalacji uaktualnienia 4rain Flat 7 500 L

Procedura instalacji aktualizacji 4rain Flat 7 500 L jest prosta i można ją wykonać samodzielnie. Przed rozpoczęciem aktualizacji należy upewnić się, że oprogramowanie jest w pełni zaktualizowane, a wszystkie wymagane sterowniki są zainstalowane i w pełni działają. Następnie należy pobrać i zainstalować aktualizację, która może być dostępna jako plik instalacyjny lub jako aktualizacja online. Po zakończeniu instalacji aktualizacji system zostanie ponownie uruchomiony i wszystkie zmiany zostaną zastosowane. Możliwe jest również wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych w celu zabezpieczenia ich przed utratą w trakcie aktualizacji. Po zakończeniu aktualizacji system powinien być gotowy do pracy.

Ostatnia aktualizacja: Procedury instalacji uaktualnienia 4rain Flat 7 500 L

Zawartość

Aktualizacja 4Trans za pomocą INELO Updater

Aby pobrać aktualizacje należy otworzyć okno Updater’a:

 • Kliknij ikonę którą znajdziesz po prawej stronie dolnego paska Windows®, obok daty systemowej
 • Poczekaj na nawiązanie połączenia
 • Program wyświetli okno z informacjami o ważności gwarancji, dostępnej aktualizacji i listę wiadomości.

InformacjaW przypadku zwiększonych zabezpieczeń w systemie Windows, zaleca się uruchomienie programu INELO Updater z uprawnieniami Administratora lokalnego.W pierwszej kolejności należy zamknąć program INELO Updater, następnie wyszukać go w menu Windows i używając prawego przycisku myszki na skrócie INELO Updater >> Uruchom jako Administrator.

 • W celu aktualizacji programu kliknij przycisk “Aktualizuj
 • Program uruchomi proces pobierania i instalacji aktualizacji programu.

! Aktualizacja nie będzie dostępna jeśli program nie ma aktualnie wykupionej gwarancji. Pojawi się wtedy informacja:

W takim przypadku, w celu pobrania najnowszej aktualizacji konieczne jest wykupienie przedłużenia gwarancji na program 4Trans.

W tym celu wystarczy kliknąć przycisk “Kup teraz” które otwiera okno formularza zamówienia gwarancji.

Aktualizacja programu 4Trans i szybkie aktualizacje (HotFix)

W celu weryfikacji czy program 4Trans ma włączone automatyczne aktualizacje należy sprawdzić:

 1. Menu główne >> Dane podstawowe
 2. Ustawienia
 3. Panel administracyjny
 4. Aktualizacje automatyczne
Użytkownik musi posiadać uprawnienia do wglądu w Panel Administracyjny, w przeciwnym razie opcje nie będą widoczne.
W takim przypadku należy zalogować się na użytkownika: administrator.

Jeśli chcemy, żeby program sam pobierał szybkie aktualizacje (HotFix), należy włączyć opcje:

 • Automatycznie sprawdzaj, czy są dostępne aktualizacja dla bieżącej wersji
 • Pobieraj i instaluj poprawki

Aktualizacje są pobierane w tle, po poprawnym pobraniu należy zrestartować program w celu ich zainstalowania.

Ostatnia aktualizacja 5 grudnia 2022

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły

 • Jak usunąć błędnie wystawiony urlop w programie 4Trans?
 • Jak zmienić wysokość diet w programie 4Trans? 4Trans – jak wyłączyć sprawdzanie złożoności hasła na użytkownikach MS SQL Server? SQL Server Express – wykorzystanie limitu wielkości bazy danychJak podłączyć bazę danych w programie 4Trans? Co oznacza niebieski pytajnik w kalendarzu ciągłości danych w programie 4Trans?

  Potrzebujesz pomocy?

  Nie możesz znaleźć odpowiedzi, której szukasz? Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

  Kontakt

  You are navigating to a product version that reached End of Life. The requested Online Help page for your product version is no longer available.

  What can I do?

  • Learn more about the ESET End of Life policy
  • ESET PROTECT (formerly ESET Security Management Center) | Visit the help page for the latest version
  • Browse all ESET help pages at help. com

  Przy instalacji aktualizacji może wyświetlić się po ponownym uruchomieniu komputera komunikat, że konfiguracja nie została ukończone pomyślnie i system wycofa wszystkie zmiany, odinstalowując aktualizacje. Jak sobie z tym poradzić? Co zrobić, aby aktualizacje się zainstalowały i poprawnie skonfigurowały?

  Ten problem dotyczy zarówno Windowsa 7 jak i nowszych wersji oznaczonych numerkami 8 oraz 8. 1. Aktualizacje pobiorą się poprawnie, zainstalują przy wyłączeniu komputera, ale po jego ponownym uruchomieniu system wycofa wszystkie zmiany, informując użytkownika komunikatem, że doszło do niepowodzenia instalacji. Dzieję się tak najczęściej wtedy, gdy mamy do zainstalowania sporą ilość aktualizacji, czyli zazwyczaj po przeinstalowaniu Windowsa.

  Powodem jest właśnie zbyt duża ilość aktualizacji, które instalują się w niepoprawnej kolejności lub są blokowane przez programy antywirusowe. Aby rozwiązać ten problem, najlepiej zainstalować aktualizacje w mniejszych partiach. Możemy także spróbować je zainstalować za pomocą innego narzędzia, lecz jest to nieco bardziej zaawansowane metoda.

  Instalujemy aktualizacje stopniowo

  Pierwszym krokiem, czysto zapobiegawczym, jest wyłączenie swojego programu antywirusowego na czas instalacji aktualizacji. Zazwyczaj programy antywirusowe posiadają odpowiednią opcję po prawym kliknięciu myszą na ikonę w zasobniku - wystarczy wtedy wybrać funkcję typu "Wyłącz ochronę na X czasu".

  Gdy już wyłączyliśmy antywirusa, to kolejnym krokiem jest przejście do Panelu sterowania. W górnym prawym rogu znajdziemy wyszukiwarkę - wpisujemy w niej "Windows Update". Wchodzimy do znalezionej usługi aktualizacji. Na ekranie wyświetli się informacja, że mamy dostępnych kilkanaście lub kilkadziesiąt ważnych aktualizacji.

  Nie klikamy jednak w przycisk instalowania. Zamiast tego klikamy w odnośnik z liczbą aktualizacji - wyświetli się wtedy szczegółowa lista wszystkich uaktualnień, które mają być zainstalowane. Zauważymy, że wszystkie są zaznaczone. Odznaczamy wszystkie aktualizacje zarówno z kategorii "Ważne" jak i "Opcjonalne". pl/uploaded/News%20July%202014/Windows%20Update/wybor-aktualizacji. png" alt="Wybór aktualizacji do zainstalowania"/>

  Następnie zaznaczamy tylko kilka aktualizacji, np. 5 lub 10 (w zależności od tego, ile uaktualnień mamy do zainstalowania) i potwierdzamy instalację. Instalujemy wybrane aktualizacje, a następnie ponownie uruchamiamy komputer. Wykonujemy tę operację ponownie, tym razem lekko zwiększając liczbę aktualizacji, aż w końcu zainstalujemy wszystkie. Aktualizacje w mniejszych partiach powinny przejść bez większego problemu, ale zajmie to nam niestety sporo czasu.

  Ręczne pobranie i zainstalowanie aktualizacji

  Aktualizacje możemy także pobrać na nasz dysk za pomocą WSUS Offline Update. To program, który automatycznie ściąga pliki instalacyjne dla wybranych przez nas wersji systemu. Posiada dodatkowy moduł umożliwiający późniejsze zainstalowanie pobranych aktualizacji za pomocą zautomatyzowanego skryptu wiersza polecenia. pl/uploaded/news/WindowsUpdate/windowsupdate-1. png" alt="WSUS Offline Update - pobieranie aktualizacji"/>

  Szczegółową instrukcję pobierania i instalowania aktualizacji w ten sposób znajdziecie w naszym poradniku: Jak szybciej pobrać i zainstalować aktualizacje Windows. Pamiętajcie jednak, żeby wybrać w programie odpowiedni system (XP / 7 / 8 / 8. 1) i jego wersję (x86 - 32bit lub x64 - 64bit).

  Procedury instalacji uaktualnienia 4rain Flat 7 500 L

  Bezpośredni link do pobrania Procedury instalacji uaktualnienia 4rain Flat 7 500 L

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Procedury instalacji uaktualnienia 4rain Flat 7 500 L