Procedura instalacji Dell Networking X1052p

Instalacja Dell Networking X1052p jest prosta i szybka. Przed rozpoczęciem procedury należy wykonać wstępną konfigurację, aby upewnić się, że switch spełnia wymagania sieci. Następnie należy podłączyć do switcha zasilacz, porty Gigabit Ethernet i port sieciowy, aby móc dostać się do konsoli. Po wykonaniu tych kroków należy włączyć urządzenie. Następnie należy zalogować się do switcha za pomocą interfejsu konsoli i użyć poleceń, aby wprowadzić wymagane ustawienia sieciowe. Po zakończeniu konfiguracji należy zapisać ustawienia i zresetować switch. Po zakończeniu procedury instalacji Dell Networking X1052p switch będzie gotowy do użycia.

Ostatnia aktualizacja: Procedura instalacji Dell Networking X1052p

Chcesz, abyśmy zadzwonili do Ciebie w 30 sekund?

Odpowiemy na każde pytanie.

Wpisz swój numer telefonu:

Zamawiając połączenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką prywatności.
Twój numer nie zostanie udostępniony firmom trzecim, ani wykorzystany w celach marketingowych.

Kondycja:

Urządzenia NOWE to takie, które są fabrycznie nowe, nie używane. Urządzenia odnowione to takie, które zostały przywrócone do stanu fabrycznego, przetestowane przez nasz dział inżynieryjny i oddane do sprzedaży w 100% sprawne, gotowe do zainstalowania i uruchomienia. Na jego prawidłowe działanie dajemy pełną ochronę gwarancyjną.

Zawartość i opakowanie:

Wraz z urządzeniem dołączone są wszystkie elementy wymienione w opisie powyżej, niezbędne do prawidłowego działania i uruchomienia.

Urządzenie jest zapakowane w w specjalnie przygotowany do niego karton z pełnym zabezpieczeniem w trakcie transportu

Przedstawiane zdjęcia obrazują rzeczywiste urządzenie.

Procedura instalacji Dell Networking X1052p

Bezpośredni link do pobrania Procedura instalacji Dell Networking X1052p

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Procedura instalacji Dell Networking X1052p