Praktyka techniczna Haier L19k3

Praktyka techniczna Haier L19k3 to jeden z najnowocześniejszych produktów Haier, przeznaczony dla profesjonalistów z branży technicznej. Produkt został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnego poziomu wydajności i niezawodności. Jego konstrukcja obejmuje szereg wysokiej jakości komponentów, w tym wysoce wydajny procesor, pamięć RAM DDR4 oraz wytrzymałe podzespoły, które sprawiają, że jest to doskonały wybór dla profesjonalistów. Przystosowany do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, produkt oferuje wyjątkową trwałość i niezawodność w pracy. Połączenie najnowszej technologii i niezawodności sprawia, że Praktyka techniczna Haier L19k3 jest idealnym wyborem dla wymagających profesjonalistów.

Ostatnia aktualizacja: Praktyka techniczna Haier L19k3

HAIER SMART HOME

600690SSE

600690

HAIER SMART HOMESSE

Twoje podsumowanie analizy technicznej dla HAIER SMART HOME

Ten wskaźnik wyświetla przegląd analizy technicznej w czasie rzeczywistym dla wybranego przedziału czasowego. Podsumowanie HAIER SMART HOME opiera się na najpopularniejszych wskaźnikach technicznych, takich jak średnie kroczące, oscylatory i pivoty. Dowiedz się więcej.

Klimatyzacja dla domu i biura

Marka Haier jest dostępna na Polskim rynku od 2013 roku. Generalnym dystrybutorem produktów Haier AC w Polsce jest Refsystem Sp. z o. o. Firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji dla domów, mieszkań, apartamentów, biur, restauracji oraz większych przestrzeni, na przykład magazynowych. Wśród systemów klimatyzacyjnych Haier znajdują się urządzenia z funkcją Self Clean, która umożliwia automatyczne usuwanie zanieczyszczeń z parownika, aby zapewnić czyste powietrze. Dodatkowe funkcje zapewniające komfort oraz zdrowe powietrze w pomieszczeniu to Eko czujniki, filtr IFD, bardzo cicha praca lub wygodne sterowanie Wi-Fi. Klimatyzacja Haier to inteligentne rozwiązania dla domu i mieszkania, które zapewniają chłodzenie latem i dogrzewanie w sezonie zimowym.

Dobry klimatyzator marki Haier

Haier klimatyzacja dostarcza sprawdzone rozwiązania zarówno dla domu, jak i biznesu. Dobry klimatyzator poszukiwany jest bowiem coraz częściej przez użytkowników indywidualnych, którzy cenią sobie komfort cieplny latem i zimą. Firmy natomiast coraz chętniej inwestują w sprawdzone na rynku rozwiązania, aby zapewnić jak najlepsze warunki do pracy.

Klimatyzacja dla alergików

Haier klimatyzacja to także rozwiązania dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie, u których łatwo o katar sienny, opuchnięte oczy i inne dolegliwości. To dla nich marka Haier przygotowała ofertę wielozadaniowych filtrów, które eliminują alergeny, nieprzyjemne zapachy i wiele innych. Klimatyzacja dla alergików pozwala oddychać czystym i świeżym powietrzem o odpowiedniej temperaturze.

Klimatyzator Haier – jakość na światowym poziomie

Marka Haier znana jest na całym świecie z niezawodnych i nowoczesnych urządzeń chłodzących, które pomagają w uzyskaniu komfortu cieplnego w domu i w biurze. Świadczą o tym liczne nagrody oraz wyróżnienia przez międzynarodowe organizacje, którymi może pochwalić się zarówno producent, jak i jego lokalni dystrybutorzy. Produkty tej marki doceniane są również w gronie osób skarżących się na katar sienny, jako idealna klimatyzacja dla alergików.

Na szczególną uwagę zasługują klimatyzatory Haier posiadające funkcję samooczyszczania, czyli Self Clean. Kolekcja produktów Self Clean oznaczona jest słowem „plus” w nazwie.

Klimatyzacja Haier – gwarancja satysfakcji

Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie najnowszych technologicznie rozwiązań w naszych produktów pozwalają nam zaoferować pięcioletnią gwarancję na klimatyzator Haier z serii Split, Multi Split, MRV oraz dostępne akcesoria. Warunkiem obowiązującej gwarancji jest wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń dwa razy w ciągu dwunastu miesięcy.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: HAIER
 • Dostępność:Mała ilość (2 szt)

 • Historia ceny

  Czas realizacji: Zapytaj o dostepność

  Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

  Wybierając przedłużoną gwarancję zyskujesz nawet 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej swojego sprzętu.

  szt6 236, 00 zł5 300, 00 zł / szt

  Klimatyzator ścienny Haier Jade Plus AS50S2SJ1FA-3 - Multisplit


  Zapytaj o Rabat!!!
  Możliwy Autoryzowany montaż klimatyzatora
  na terenie Małopolski - Zapytaj tel. 698 514 800

  Klimatyzator ścienny Haier Jade Plus AS50S2SJ1FA-3 - 5, 0 kW

  Haier JADE Plus klimatyzator ścienny to Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza. Klimatyzatory JADE Plus posiadają filtr IFD, który dba o czyste powietrze, zaawansowana siatka filtrująca zapewnia wysoką zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Klimatyzator Haier Jade Plus 2, 5 kW to najwyższa klasa energetyczna A+++ dla chłodzenia oraz grzania.

  Klimatyzator został wyposażony w precyzyjny zestaw filtrów, dzięki któremu jest najlepszym klimatyzatorem do oczyszczania powietrza.
  Klimatyzator posiada Funkcję 56°C Steri Clean - skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut.

  Obsługiwana powierzchnia do 50 m2

  Podstawowe Zalety Klimatyzatora Haier Jade Plus AS50S2SJ1FA-3 - 5, 0 kWSelf Purify / Filtr IFD - Seria klimatyzatorów JADE Plus jest wyposażona w funkcję Self Purify z filtrem IFD, która jest odpowiedzialna za skuteczne oczyszczanie powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Zdolność oczyszczania powietrza jest równie wysoka, jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. Praca oczyszczacza powietrza oraz klimatyzatora nie są od siebie zależne. W praktyce oznacza to, że możesz używać swoje urządzenie tylko w trybie oczyszczania powietrza, bez konieczności klimatyzowania pomieszczenia.
  Self Clean - automatyczne czyszczenie parownika Funkcja zapobiega gromadzeniu się osadowi, który występuje na parowniku podczas jego pracy. Osad ten sprzyja rozwojowi bakterii i wpływa na jakość powietrza. Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnie parownika i usuwa brud przy rozmrażaniu. Co więcej, w funkcję tą zostały wyposażone obydwie jednostki (zewnętrzna i wewnętrzna).

  Bardzo cichy – 15 dB(A) - Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania hałasu, poziom hałasu może być obniżony nawet do 15dB.
  Sterowanie Wi-Fi - Steruj swoim systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.
  Self Hygiene - Antybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Bakterie w kontakcie z jonami srebra są niszczone i zahamowany jest ich dalszy rozwój.
  Eco pilot – czujnik ruchu - Eco pilot wykrywa i zmniejsza straty energii. Inteligentny czujnik wykrywa potencjalne straty energii, wykorzystując czujnik aktywności człowieka, który monitoruje obecność człowieka oraz jego ruchy.
  Eco pilot – czujnik światła - Eco pilot wykrywa i zmniejsza straty energii. Inteligentny czujnik bada natężenie światła słonecznego automatycznie dostosowując moc chłodzenia jednocześnie zapewniając wygodę nieprzerywanego chłodzenia.
  Przepływ powietrza 3D - Dzięki poziomemu i pionowemu ruchowi łopatek wentylatora można uzyskać przepływ powietrza skierowany do góry, na dół, w lewo i prawo. Dzięki temu użytkownik czuje się komfortowo w każdym miejscu pomieszczenia.
  Funkcja osuszania - Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.
  Intuicyjny wyświetlacz LED - pozwala na odczyt 3 parametrów (temperatura, jakość powietrza, wilgotność powietrza)
  Auto restart - Funkcja pozwala na automatyczne przywrócenie wszystkich wcześniejszych parametrów po nagłym zaniku napięcia.
  Ekologiczny czynnik chłodniczy R32
  Nowy czytelny pilot bezprzewodowy

  Chcesz wiedzieć więcej o urządzeniach? Pobierz Katalog klimatyzatorów Haier

  Informacje dodatkowe

   - Cena zawiera jednostkę wewnętrzną oraz pilota bezprzewodowego
   - Gwarancja: 60 mc. na urządzenie*
   - Czas realizacji zamówienia 1-3 dni
   - Przy płatności przelewem wysyłka kurierem GRATIS
   - Stali klienci mają możliwość zamówienia z odroczonym terminem płatności
   - Możliwość płatności przelewem
   - Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym


  Produkt pochodzi z oficjalnej sieci dystrybucji Haier. Do produktu dołączona jest karta gwarancyjna, na której znajduje się pieczęć sprzedawcy oraz miejsce na pieczątkę instalatora.

  Do nieodpłatnej diagnostyki i naprawy klimatyzatora w ramach gwarancji zobowiązana jest firma, która wykonała montaż urządzenia ( Instalator)

  *Gwarancja na podstawie wymogów określonych w karcie Gwarancyjnej


  PARAMETRY TECHNICZNE -
  Haier Jade Plus AS50S2SJ1FA-3 - 5, 0 kW

  6, 0

  Model  AS50S2SJ1FA-3
   Wydajność Chłodzenie kW

  5, 2

   Grzanie  Specyfikacja elektryczna Napięcief/V/Hz1/230/50 Przyłacza rur
   Ciecz(cale) 1/4
   Gaz(cale)1/2
   GłośnośćPoziom ciśnienia akustycznego
   j. wew. (max/min)dB(A)41/37/33/28

  38/39/29/21

  źródło: http://klima-sklep. pl/klimatyzatory-multi/18526-klimatyzator-scienny-fuji-electric-rsg07kgtb. html
  Powyższa treść jest własnością Evolution Brand SP. Z O. O. SP. K.

   Wymiary urządzenia
   Jednostka. S. x G. xW. mm1050/235/350
   Polecamy produkty

Praktyka techniczna Haier L19k3

Bezpośredni link do pobrania Praktyka techniczna Haier L19k3

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Praktyka techniczna Haier L19k3