Podręcznik wsparcia Black And Decker Ka160

Black & Decker's Ka160 Support Manual to przydatny kompendium wiedzy dla właścicieli narzędzi Black & Decker Ka160. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z narzędzia, jego bezpiecznego używania i zachowania, a także dostępnych opcji i ustawień. Podręcznik zawiera również informacje dotyczące konserwacji i części zamiennych oraz instrukcje, jak wymieniać części, jeśli to konieczne. Podręcznik wsparcia Black & Decker Ka160 jest łatwy do przeczytania i oferuje wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zrozumieć, jak używać i konserwować swoje narzędzie w bezpieczny i wydajny sposób.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik wsparcia Black And Decker Ka160

Rejestracja produktu

Uzyskuj ważne powiadomienia dotyczące wycofywania produktów, potwierdzenie własności Twojego produktu oraz skorzystaj z obsługi gwarancyjnej. Po prostu zarejestruj swój zakup BLACK+DECKER®.

Dowiedz się więcej

Części + Dokumentacja

Profesjnalne wsparcie. Wyszukaj przedstawicieli oferujących naprawy i części zamienne przez Internet.

Znajdź Części

Powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa + akcje wycofywania produktów

Twoje bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem
Mimo że, zdarza się to bardzo rzadko, czasami występują problemy z bezpieczeństwem dotyczące naszych produktów, wtedy pojawia się konieczność wycofania niektórych produktów z rynku. W takich przypadkach niezwłocznie przekazujemy konsumentom aktualne informacje dotyczące napraw i środków ostrożności.

Dowiedz się więcej

Znajdź sklep

Najbliższy sprzedawca BLACK+DECKER® jest tuż za rogiem.

BLACK+DECKER® jest pewny jakości swoich produktów i oferuje ponad-przeciętne warunki gwarancyjne dla ich użytkowników. Warunki te są dodatkowe w stosunku do Twoich uprawnień ustawowych i nie w żadnej mierze ich nie podważają. Gwarancja jest ważna na terytorium państw członkowskich Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Wolnego Handlu.

Jeśli Twój zakupiony produkt BLACK+DECKER® ulegnie uszkodzeniu wskutek wady materiałowej lub wady montażu w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu, BLACK+DECKER® gwarantuje wymianę wszystkich uszkodzonych części i naprawę produktu, z wyłączeniem elementów podlegających normalnemu zużyciu wskutek eksploatacji i pod warunkiem, że:

  • produkt nie był używany do zastosowań profesjonalnych,
  • produkt nie był niewłaściwie używany,
  • produkt posiada trwałe uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi, (przedmiotami, substancjami, w wyniku wypadków, itp. ),
  • były podejmowane próby naprawy przez osoby inne niż autoryzowani agenci serwisowi BLACK+DECKER® lub pracownicy BLACK+DECKER®

Składając reklamacje należy przedłożyć sprzedawcy lub pracownikowi autoryzowanej stacji serwisowej dowód zakupu, a Twój produkt musi posiadać znak CE na tabliczce znamionowej.

Podręcznik wsparcia Black And Decker Ka160

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik wsparcia Black And Decker Ka160

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik wsparcia Black And Decker Ka160