Podręcznik pacjenta Bosch Bbz42tb

Podręcznik pacjenta Bosch Bbz42tb to szeroko stosowany system służący do monitorowania i zarządzania zdrowiem pacjenta. System ten tworzy profil pacjenta i monitoruje jego stan zdrowia poprzez wykonywanie badań, wywiadów i obserwacji. Informacje medyczne są następnie przechowywane w bazie danych, co pozwala lekarzom na łatwy dostęp do informacji medycznych pacjenta. System ten może również umożliwiać pacjentom samodzielne monitorowanie swojego stanu zdrowia poprzez stały dostęp do aktualizacji i danych medycznych. Podręcznik pacjenta Bosch Bbz42tb zapewnia lekarzom i pacjentom wygodny i wydajny sposób zarządzania zdrowiem pacjenta.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik pacjenta Bosch Bbz42tb

O nas

ManualDB to baza danych instrukcji użytkowania, która jest ciągle rozszerzana o inne podręczniki. Grupujemy instrukcje z kilku stron wraz z podręcznikami, więc nie trzeba szukać na wielu serwerach, ale instrukcję znaleźć można łatwo u nas, a przekierujemy na odpowiednią stronę internetową. Wszystkie podręczniki sprawdza zespół doświadczonych pracowników. Masz pewność, że u nas znajdziesz zawsze instrukcją użytkownika. Pobranie (download) podręczników i instrukcji w języku polskim jest bezpłatne.

Opis

Wahania nastroju mogą być częścią naszego życia, ale walka z nimi wcale nie musi w nim dominować. Wraz z odpowiednio dobraną farmakoterapią Podręcznik pacjenta pomoże nam w odzyskaniu kontroli. Monica Ramirez Basco przedstawia zbiór wszechstronnych narzędzi – strategii o potwierdzonej skuteczności, dzięki którym rozpoznamy wczesne sygnały nawrotu choroby, oprzemy się pokusom epizodu manii i unikniemy paraliżu w depresji. Ten prosty program postępowania z chorobą pozwala na przejęcie inicjatywy każdemu pacjentowi, niezależnie od tego, czy dopiero niedawno postawiono mu diagnozę (i nie jest pewien jej trafności), czy też chce wzbogacić dotychczasowy plan leczenia. Łatwe wskazówki i ćwiczenia pomagają w rozpoznawaniu problemów i łagodzeniu konsekwencji. Podczas lektury nauczymy się::
- zapobiegać nawrotom choroby i łagodzić nasilenie objawów;
- zwalniać tempo życia i wysypiać się podczas ataku manii;
- znajdować motywację i nie odkładać spraw na później w depresji;
- wynosić możliwie największe korzyści w różnych metod leczenia;
- nie tracić z oczu wyznaczonych celów i konsekwentnie je realizować.
Ponieważ każdy pacjent jest niepowtarzalny i przeżywa chorobę na swój sposób, Basco zachęca do opracowania planu leczenia, który będzie najlepiej dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Warto więc przejąć kontrolę i zmienić swoje życie na lepsze.
Ten podręcznik będzie codziennie przypominał osobom z rozpoznaniem zaburzeń afektywnych dwubiegunowych o tym, jak wiele mogą zrobić, aby prowadzić szczęśliwe i konstruktywne życie.
- Dr Robert T. Leahy, autor Technik terapii poznawczej

Szczegóły produktu

7640

9788323324263

978-83-233-2426-3

Opis

Miejsce wydania
Kraków
Rok wydania
2008
Numer wydania
1
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
225
Wymiary
170 x 240
Waga
570
 • Co wiem o zaburzeniach afektywnych dwubiegunowych?
  Jak przejąć kontrolę nad chorobą?
 • KROK 1. JAK ZAUWAŻYĆ NADEJŚCIE OBJAWÓW?
  Co warto wiedzieć o zaburzeniach afektywnych dwubiegunowych?
  Wykres życia z chorobą
  Jak opracować system wczesnego ostrzegania?
 • KROK 2. ZASTOSOWAĆ ŚRODKI ZAPOBIEGAWCZE
  Jak zmniejszyć podatność na nawroty zaburzeń?
  Jak najlepiej wykorzystać leki?
  Jak poradzić sobie z zaprzeczeniem?
 • KROK 3. JAK ZŁAGODZIĆ OBJAWY?
  Jak zauważyć i rozpoznać błędy w myśleniu?
  Jak opanować emocjonalne myśli?
  Jak powstrzymać awarię umysłu?
 • KROK 4. KONTROLA POSTĘPÓW
  Jak wprowadzić zmiany na lepsze?
  Materiały, instytucje i organizacje
  Indeks

Wahania nastroju mogą być częścią naszego życia, ale walka z nimi wcale nie musi w nim dominować. Wraz z odpowiednio dobraną farmakoterapią Podręcznik pacjenta pomoże nam w odzyskaniu kontroli. Monica Ramirez Basco przedstawia zbiór wszechstronnych narzędzi – strategii o potwierdzonej skuteczności, dzięki którym rozpoznamy wczesne sygnały nawrotu choroby, oprzemy się pokusom epizodu manii i unikniemy paraliżu w depresji. Ten prosty program postępowania z chorobą pozwala na przejęcie inicjatywy każdemu pacjentowi, niezależnie od tego, czy dopiero niedawno postawiono mu diagnozę (i nie jest pewien jej trafności), czy też chce wzbogacić dotychczasowy plan leczenia. Łatwe wskazówki i ćwiczenia pomagają w rozpoznawaniu problemów i łagodzeniu konsekwencji. Podczas lektury nauczymy się:
• zapobiegać nawrotom choroby i łagodzić nasilenie objawów;
• zwalniać tempo życia i wysypiać się podczas ataku manii;
• znajdować motywację i nie odkładać spraw na później w depresji;
• wynosić możliwie największe korzyści w różnych metod leczenia;
• nie tracić z oczu wyznaczonych celów i konsekwentnie je realizować.

Ponieważ każdy pacjent jest niepowtarzalny i przeżywa chorobę na swój sposób, Basco zachęca do opracowania planu leczenia, który będzie najlepiej dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Warto więc przejąć kontrolę i zmienić swoje życie na lepsze.

Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży.Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę.Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.

Podręcznik pacjenta Bosch Bbz42tb

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik pacjenta Bosch Bbz42tb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik pacjenta Bosch Bbz42tb