Podręcznik opisu i stosowania Black And Decker Li2000t

Podręcznik opisu i stosowania Black And Decker Li2000t zapewnia użytkownikom kompleksowe wyjaśnienie i instrukcje dotyczące bezpiecznego stosowania, czyszczenia i konserwacji wkrętarki. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji wkrętarki, w tym wszystkich przycisków i opcji, jak również instrukcje dotyczące użytkowania narzędzia w sposób bezpieczny. Podręcznik zawiera również informacje na temat czyszczenia i konserwacji wkrętarki, w tym wskazówki dotyczące regularnego czyszczenia i konserwacji narzędzia oraz informacje na temat wymiany części, jeśli to konieczne.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik opisu i stosowania Black And Decker Li2000t

Podręczniki szkolne nie należą do tanich. Niestety okazuje się, że przygotowanie wyprawki szkolnej jest naprawdę dużym obciążeniem dla rodzinnego budżetu. Liczba podręczników, jaką trzeba kupić każdego roku, jest naprawdę duża. Sumując wydatki, okazuje się potem, że koszt zakupu książek dla jednego dziecka wynosi ponad 1000 zł, a do tego wszystkiego trzeba też kupić ćwiczenia, zeszyty czy przybory. Czy można jakoś zaoszczędzić, czy tylko zakup nowych podręczników ma sens?

Na wielu kierunkach studiów czy też w szkołach branżowych często nauczyciele wymagają podręczników specjalistycznych, których zakup bywa utrudniony /materiały promocyjne

Zakup używanych podręczników - dlaczego warto?

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, ale czy to oznacza, że trzeba kupować tylko nowe podręczniki. Otóż niekoniecznie. Biorąc pod uwagę aktualne ceny, okazuje się, że sensowny jest zakup podręczników używanych. Rzecz jasna trzeba pamiętać, że podręcznik musi być w odpowiedniej wersji wymaganej przez daną szkołę. Podręczniki różnią się edycjami, rokiem wydania, ale też zakresem. W niektórych przypadkach trzeba wybrać zakres podstawowy, a w innych zakres rozszerzony, ale zasadniczo sprawdzenie tego nie jest problematyczne. Trzeba jeszcze pamiętać o tym, by podręczniki były w dobrym stanie technicznym. Jeżeli szukacie ciekawej, ale i szerokiej oferty, to sprawdźcie tę na stronie: https://skupszop. pl/ksiazki/podreczniki-szkolne-edukacja-145984.

Poza naprawdę konkurencyjnymi cenami przy każdym podręczniku widnieją wszystkie niezbędne informacje, choćby dotyczące roku wydania, zakresu tematycznego, ale i rodzaju okładki. Do tego wszystkiego na stronie znajdziecie opis, w jakim stanie jest dany podręcznik. Opis "jak nowy" oznacza, że nie widnieją na nim żadne ślady użytkowania. Oczywiście można też wybrać podręcznik "w stanie dobrym" czy "z widocznymi śladami użytkowania", które nie przeszkadzają w procesie nauki. Kupując używane podręczniki z dobrego źródła, można sporo zaoszczędzić, a gdy do tego wybór jest szeroki, to wszystkie niezbędne podręczniki czy książki możecie kupić w jednym miejscu. 

Czy warto wybierać podręczniki nowe? 

Jeżeli trudno znaleźć egzemplarz używanego podręcznika z danego wydania i rozszerzenia, to nie pozostaje nic innego jak zakupić nowy podręcznik. Jednak jeśli istnieje możliwość zakupu używanej książki, to dla oszczędności, ale i ekologii warto go wybrać. W ten prosty sposób zaoszczędzone pieniądze możecie przeznaczyć na zakupienie lepszej wyprawki, choćby wyższej jakości tornistrów czy plecaków, które będą zapobiegać wadom postawy. Ale możecie też postawić na rozwój dziecka i zainwestować w kursy językowe czy też dodatkowe zajęcia z danego przedmiotu. Swoją drogą, jeżeli kupicie podręczniki w dobrym stanie, to możecie je znowu odsprzedać i na tym zarobić.

Podręczniki do przedmiotów technicznych i podręczniki specjalistyczne – gdy trudno je zakupić

Na wielu kierunkach studiów czy też w szkołach branżowych często nauczyciele wymagają podręczników specjalistycznych, których zakup bywa utrudniony, a często nie ma już nowych wydań. W takim przypadku jedynym słusznym rozwiązaniem jest poszukanie podręcznika w miejscach takich jak skupszop. pl, gdzie wybór jest naprawdę duży. Podręczniki specjalistyczne mogą przydać się nawet w późniejszej pracy, dlatego warto uzupełnić o nie biblioteczkę ucznia czy studenta. Warto jeszcze pamiętać, że specjalistyczne podręczniki często można zakupić na aukcjach internetowych, ale ich cena bywa bardzo wysoka. Na szczęście w skupie ceny są uczciwe i niezawyżane, stąd jest to dobra oferta dla każdego. Warto stawiać na takie praktyczne i ekologiczne rozwiązanie, które pomoże poszerzać wiedzę niewielkim kosztem.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Zobacz podobne produkty:

Zobacz wszystkie z kategorii: Kompresory i akcesoria - Kompresory

Sprawdź produkty

Inne przedmioty sprzedającego

365pro

Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy

94, 3% kupujących poleca ten sklep

Zapytaj o produkt

Masz pytanie?

Parametry:

Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Waga (z opakowaniem)
2. 92 kg
Pojemność zbiornika
0 l
Ciśnienie maksymalne
11 bar
Wydajność efektywna
13 l/min
Moc
0 kW
Moc silnika
0 KM
Kod producenta
ASI300
Napięcie zasilania
12 V

Opis produktu:

BLACK+DECKER ASI300

Kompresor wielofunkcyjny

Wyposażenie standardowe:

  • wąż doprowadzający powietrze i końcówki do pompowania opon
  • akcesoria do pompowania sprzętu sportowego (3 sztuki)
  • 3-metrowy przewód do podłączenia przez gniazdko zapaliczki samochodowej 12 V
  • 1, 8-metrowy przewód zasilający do podłączenia do prądu zmiennego 230 V

Cechy produktu:

Kompresor może być zasilany prądem zmiennym 230 V lub z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V - umożliwia to wszechstronne wykorzystanie

Kompaktowa budowa pozwala na łatwe i wygodne przechowywanie w bagażniku, szafce, itp.

W obudowie znajduje się także schowek na akcesoria - bezpieczne ich przechowywanie

Prosty w obsłudze selektor wyboru pozwala na dokładne ustawienie wybranej wartości ciśnienia w Bar, zgodnie z aktualną potrzebą

Mocny kompresor o ciśnieniu do 11 Bar pozwala na wykonanie wielu zadań związanych z pompowaniem

W obudowie kompresora znajduje się schowek na przewód zasilający i przewód ciśnieniowy

Podświetlane pokrętło wyboru pozwala na wygodną pracę nocą (np. pompowanie opony)

Bardzo wytrzymała budowa - wykonywanie wszelkich prac związanych z pompowaniem

Funkcja automatycznego wyłączenia zapewnia idealny efekt precyzyjnego napompowania za każdym razem; bez ryzyka niedopompowania lub przekroczenia zadanego ciśnienia

Zastosowania:

  • Pompowanie opon samochodowych w dużych pojazdach
  • Pompowanie opon samochodowych
  • Pompowanie opon w taczkach
  • Pompowanie sprzętu sportowego np. piłek do gry w koszykówkę, siatkówkę lub piłkę nożną
  • Pompowanie opon rowerowych (również opon w profesjonalnych rowerach górskich)
  • Pompowanie opon motocyklowych

Gwarancja

2 lata

Dostawa i płatność

Kurier DHL za 0 zł

Reklamacja

2 lata

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy

O sprzedającym

94, 3% kupujących poleca ten sklep

Nasze produkty ułatwiają sprzątanie i sprawiają, że masz więcej czasu. Na to, co kochasz!

BLACK+DECKER POWERCONNECT

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnych elektronarzędzi do majsterkowania, produktów do pielęgnacji ogrodu, czy też uniwersalnych urządzeń do sprzątania, aby odświeżyć dom - poradzisz sobie bez problemu dzięki POWERCONNECT.

Więcej Mocy

Wyższy moment obrotowy i dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora dzięki zastosowaniu siników bezszczotkowych.

Pozostaw swój dom idealnie czysty, dzięki odkurzaczowi.

BLACK+DECKER® 18V POWERSERIES Extreme 4-w-1, zaprojektowanemu z myślą o ułatwianiu Twojego życia.

Kompatybilność z systemem 18V.

Ponieważ ten produkt jest częścią platformy akumulatorowej 18V, możesz wyjąć akumulator i użyć go w innym narzędziu 18V B+D - to takie proste!

Moc Tworzenia

Moc tworzenia na wyciągnięcie ręki, dzięki elektronarzędziom BLACK+DECKER. Możliwości są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią.

Śledź nas w social mediach!

Zainspiruj się i podziel się swoimi projektami #BLACKANDDECKER.

Podręcznik opisu i stosowania Black And Decker Li2000t

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik opisu i stosowania Black And Decker Li2000t

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik opisu i stosowania Black And Decker Li2000t