Podręcznik komunikacji Craftsman 172 79957

Podręcznik komunikacji Craftsman 172 79957 to instrukcja, która zawiera informacje na temat obsługi i konserwacji produktu Craftsman. Zawiera ona także wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, a także instrukcje dotyczące użytkowania i czyszczenia produktu. Podręcznik zawiera również informacje o używanych częściach i ich numerach katalogowych oraz wskazówki dotyczące napraw i części zamiennych. Podręcznik jest niezbędnym narzędziem do utrzymania produktu Craftsman w doskonałym stanie.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik komunikacji Craftsman 172 79957

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Craftsman Trimmer 172. 79957. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Craftsman Trimmer 172.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Craftsman Trimmer 172. 79957 bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

 • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Craftsman Trimmer 172. 79957 na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
 • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Craftsman Trimmer 172. 79957 na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Craftsman Trimmer 172. 79957

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Craftsman Trimmer 172. 79957 a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Craftsman Trimmer 172. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Mosty zamiast murów

Wyobraź sobie, że jesteś na Ziemi sam, zupełnie sam, i możesz wybrać jedno z dwojga, książki lub ludzi. Często spotykam osoby ceniące sobie samotność, ale jest to możliwe tylko dzięki temu, że gdzieś na Ziemi, nawet bardzo daleko, są inni ludzie. Nie miałem pojęcia o książkach, gdy wydobyłem się z łona matki, i umrę bez książek, z dłonią innej istoty ludzkiej w mojej dłoni. Owszem, zamykam czasem drzwi, by poświęcić się książce, ale ze świadomością, że zawsze mogę znów je otworzyć i spojrzeć w oczy ludzkiej istocie.

(Martin Buber)

Interdyscyplinarny podręcznik komunikacji interpersonalnej!

Kompendium wiedzy o komunikowaniu się między ludźmi pisane z perspektywy psychologicznej, a także socjokulturowej i filozoficznej. Zawiera bogaty i trafny wybór tekstów naukowych i popularnonaukowych z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

W książce omówiono m. in. :

 • rozwijanie umiejętności posługiwania się słowem,
 • docieranie do tajemnicy twórczej mocy języka,
 • interpretację zachowań niewerbalnych, mowę ciała, międzynarodowy słownik gestów, rolę dotyku,
 • różne style ekspresji u kobiet i u mężczyzn,
 • rozwijanie umiejętności słuchania, odkrywanie własnych barier komunikacyjnych,
 • samospełniające się proroctwa interpersonalne,
 • specyfikę komunikacji w przyjaźni, rodzinie, z bliskim partnerem,
 • komunikację międzykulturową.

Podręcznik został napisany z myślą o studentach psychologii, socjologii, kulturoznawstwa, pedagogiki. Dzięki atrakcyjności tematów i przystępnemu językowi może wzbogacić wiedzę każdego zainteresowanego własnym rozwojem i polepszeniem kontaktów z ludźmi.

O redaktorze naukowym:

John Stewart - od roku 1969 wykłada w University of Washington. Jest tam koordynatorem kursu komunikacji interpersonalnej na poziomie podstawowym, prowadzi także zajęcia na wyższych latach i na kursach magisterskich. Pochodzi z zachodniego wybrzeża. Uczył w Centralia (Junior) College. Zagadnienia komunikacji zainteresowały go podczas studiów w Pacific Lutheran University i Northwestern University, gdzie uzyskał magisterium. Doktoryzował się w 1970 roku w University of Southern California. Pasjonuje go - jak sam pisze - przeszczepianie analiz filozoficznych na grunt teorii komunikacji, a także praktyczne aspekty związku jakości komunikacji z jakością życia. Twierdzi - zafascynowany filozofią Martina Bubera - że komunikacja nie tylko pełni funkcje ekspresyjne i instrumentalne, lecz jest przede wszystkim procesem kształtowania osoby. Opisując procesy komunikacyjne, często posługuje się przykładami własnych bliskich związków - z obecną żoną Kris Chrey, prokuratorką w Seattle, dwojgiem dzieci z pierwszego małżeństwa i dwojgiem wnuków oraz synem Lincolnem, który miał dwa lata, kiedy Stewart przygotowywał szóste wydanie Mostów zamiast murów.

Można tylko wyrazić wdzięczność Redaktorowi tej pozycji za podjęcie trudu pokazania odbiorcy, że język ludzkiego porozumiewania się to coś więcej niż narzędzie rozmowy, podawania komunikatów, czy przekazywaniem informacji. I właśnie to coś więcej znajdzie czytelnik w tej pracy, to coś więcej , czego nie ma w innych standartowych podręcznikach o tej tematyce. Sposób opracowania materiału zawartego w pracy jest usystematyzowany, przejrzysty, wielopłaszczyznowy, umożliwiający samodzielne studiowanie zagadnień i bardzo inspirujący.

Akademia Pedagogiczna w Krakowie

Zarówno pośród wydanych na naszym rynku prac z zakresu komunikacji interpersonalnej, jak i pośród podręczników akademickich, jest to książka - w pozytywnym sensie - zupełnie wyjątkowa. (... ) Teksty tu zawarte są zatem niezrównaną pomocą dydaktyczną - nie tylko dostarczają nowych informacji czy porządkują wiedzę przy pomocy oryginalnych modeli. One przede wszystkim inspirują. Przeczytanie jednego z nich przez studentów często bywa zaczynem żywych dyskusji, wymykających się spod kontroli, czyli takich, w trakcie których prowadzący zajęcia i słuchacze najwięcej uczą się od siebie nawzajem.

dr Bianka Lewandowska, Uniwersytet Wrocławski

W Mosty zamiast murów autorzy prowadzą dialog z czytelnikiem. Książka nt. komunikacji wykorzystująca dialog staje się wiarygodnym źródłem na bazie którego można uczyć się kontaktu interpersonalnego. Publikacja wprowadza nas w świat osobowy, sprzyja refleksji, wrażliwości na osobę. Czytając Mosty... można uczyć się komunikacji, a nie tylko nabywać wiedzy na temat komunikacji.

dr Elżbieta Kornacka-Skwara, Akademia Jana Długosza w Częstochowie

Jej niewątpliwym atutem jest nowatorska koncepcja prezentacji zagadnień - układ książki, która przy całej złożoności prezentowanych zagadnień pozostaje czytelna i przejrzysta zwracając się zarazem do czytelnika wprost. Tym samym książka ta wykracza poza ramy typowo podręcznikowe - w kierunku rozmowy (komunikacji inter - personalnej), pozwalając niemal doświadczyć w praktyce omawianych strategii komunikacyjnych.

dr Urszula Tokarska,

Szczegółowo omówione są tutaj wszystkie istotne elementy procesu komunikacji werbalnej, jak choćby nadawanie komunikatów czy słuchanie. Klasyczna wiedza z tego zakresu poszerzona została o inspirujące do dalszych przemyśleń własne koncepcje i teorie Autorów publikacji. Podobnie wyczerpująco i ciekawie scharakteryzowano komunikację niewerbalną. Dodatkowym walorem poznawczym książki jest jej interdyscyplinarność. Dzięki niej student ma możliwość spojrzenia na problem komunikacji nie tylko z punktu widzenia psychologii, ale także medycyny, socjologii, filozofii i antropologii kulturowej.

dr Bożena Makselon-Kowalska, Uniwersytet Śląski

Dodatkowym atutem omawianej lektury, stanowiącym o jej walorach dydaktycznych, jest fakt, iż pod każdym rozdziałem znajdują się pytania przeglądowe, ułatwiające studentowi dokonanie syntetycznego powtórzenia przeczytanych treści. Pod poszczególnymi rozdziałami wypunktowano także tzw. kwestie do omówienia, które skłaniają do autorefleksji w związku z poruszonymi w rozdziale problemami oraz mogą stanowić temat dyskusji czy ćwiczeń. Niezwykle bogata bibliografia i brak zbiorów artykułów czy esejów tego typu czyni z omawianej lektury bardzo przydatny podręcznik.

dr Agata Chudzicka-Czapała,

Największym walorem Mostów zamiast murów jest bogactwo treści, a ich różnorodność sprawia, że książka ta, na przykład w odniesieniu do studentów psychologii, może być pomocna nie tylko w zdobywaniu wiedzy i umiejętności dotyczących komunikacji międzyludzkiej ale i szerszej wiedzy związanej z innymi przedmiotami kierunkowymi.

dr Lidia Zuber-Dzik,

 • Kategorie:
   Książki » Publikacje akademickie
  Publikacje akademickie » Nauki społeczne » Komunikowanie Psychologia, Psychoterapia » Relacje interpersonalne Osobowość, Samorealizacja, Kariera Seria: Komunikowanie Pedagogika, Oświata i szkolnictwo Socjologia, Społeczeństwo Publikacje specjalistyczne » Publikacje PWN » Podręczniki akademickie » Podręczniki PWN Podręczniki PWN » Psychologia
  Redakcja: John StewartJęzyk wydania:polskiISBN:9788301145132EAN:9788301145132Liczba stron:616Wymiary:16. 5x23. 5cmWaga:0. 84kg

Sposób dostarczenia produktu fizycznego

Sposoby i terminy dostawy:

 • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa 2-3 dni robocze
 • Odbiór w InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
 • Kurier pocztowy (dostawa do domu lub pracy) - dostawa 2 dni robocze
 • Odbiór w Punktach Poczta, Żabka - dostawa 2 dni robocze
 • Punkty partnerskie ORLEN Paczka - dostawa 1-2 dni
 • Kurier (DPD) - dostawa 1 dzień roboczy
 • Ważne informacje:

  Czas oczekiwania na zamówiony towar = czas wysyłki produktu + dostawa przez przewoźnika

 • Całkowity czas oczekiwania na realizację zamówienia jest sumą czasu wysyłki podanej na stronie każdego produktu oraz czasu potrzebnego przewoźnikowi na dostarczenie paczki. Podane terminy dotyczą zawsze dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
 • Wysyłkę zamówień prowadzimy jedynie na terenie Polski.
 • Dostawa do Księgarni PWN, punktów ORLEN Paczka, stacji Orlen, sklepów Żabka oraz Paczkomatów InPost nie jest realizowana dla zamówień z płatnością przy odbiorze.
 • Cena towaru na fakturze VAT jest podwyższona o ewentualny koszt transportu.
 • W przypadku zamówienia kilku towarów koszt przesyłki wybranej przez Klienta zostanie podzielony i przyporządkowany proporcjonalnie do cen kupionych produktów.
 • Produkty dostępne w PRZEDSPRZEDAŻY wysyłane są po dacie premiery wydawniczej.
 • 14 kwietnia 2022 r.

  Podręcznik Komunikacji i Identyfikacji Wizualnej w ramach Funduszy Norweskich i EOG 2014-2021 zaktualizowany w grudniu 2021 r. doczekał się polskiej, roboczej wersji językowej.

  Przypominamy, że zmiany wprowadzone w grudniu ubiegłego roku dotyczyły możliwości tworzenia logotypów dla programów i projektów (modyfikacja zapisu na str. 22, nowe strony nr 25, 26, 62 i 63) oraz dodania nowego tekstu do tablic pamiątkowych (zmiana na stronie 76).

  Dokument, wraz ze szczegółowym opisem zmian można znaleźć na stronie.

  Podręcznik komunikacji Craftsman 172 79957

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik komunikacji Craftsman 172 79957

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik komunikacji Craftsman 172 79957