Podręcznik informacyjny właściciela Bosch Hbe5452uc 45

Podręcznik informacyjny właściciela Bosch Hbe5452uc 45 jest idealny dla tych, którzy poszukują wysoce wydajnego, inteligentnego urządzenia do gotowania. Urządzenie zawiera potężny czterostopniowy wentylator, który zapewnia optymalną kontrolę temperatury, a także system automatycznego czyszczenia, który usuwa zanieczyszczenia znajdujące się w urządzeniu. Urządzenie ma również dwa panel sterujący, które umożliwiają łatwe sterowanie, a także dostęp do szerokiej gamy funkcji. Te funkcje obejmują wybór temperatury i czasu gotowania, a także funkcje kontroli czasu i temperatury, które zmniejszają ryzyko przypalenia jedzenia. Podręcznik informacyjny właściciela Bosch Hbe5452uc 45 zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące użytkowania i konserwacji urządzenia, dzięki czemu można z niego korzystać z maksymalnym bezpieczeństwem.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik informacyjny właściciela Bosch Hbe5452uc 45

Wyszukaj akcesoria i części zamienne.

Nasza wyszukiwarka online pomoże Ci zlokalizować i zakupić oryginalne części zamienne do Twojego urządzenia gospodarstwa domowego. Musisz tylko znać E-numer swojego urządzenia (E-Nr). Zazwyczaj znajduje się on w okolicy drzwiczek lub na tabliczce znamionowej urządzenia.

Wprowadź numer modelu (E-Nr)

Proszę wprowadzić E-numer

Podane dane są niepoprawne

Niepoprawna liczba znaków

Wprowadź prawidłowy E-numer

To pole przyjmuje tylko cyfry

E-numer urządzenia nie istnieje. Sprawdź format dodawanego pliku. Tylko formaty. png i. jpg są akceptowane.

Problem techniczny. Spróbuj ponownie lub wpisz e-numer urządzenia ręcznie.

Proszę wprowadzić numer urządzenia

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Punkty artykuły

 1. Obszar zastosowań
 2. Specyfikacje
 3. Zalety i wady
 4. Popularne modele
 5. Wskazówki dotyczące wyboru
 6. Obsługa i obsługa

Dzisiaj w zakresie profesjonalnych budowniczych i domowych mistrzów istnieje duża liczba różnych narzędzi, wśród których istnieją piły tarczowe o różnych typach i konfiguracji. Urządzenia te są prezentowane na rynku wielu znaków towarowych, ale narzędzia Bosch są szczególnie popularne, co zasłużyło na zaufanie mistrzów z powodu ich charakterystyki operacyjnej.

Obszar zastosowań

Obecnie dziedzina działania tego instrumentu nie ogranicza się do profesjonalnego stosowania w ramach branży obróbki drewna i tartaków, więc inwentaryzacja jest wdrażana w wielu supermarketach budowlanych.

Piła typu kołowań to narzędzie o wysokiej wydajności, z którym można wykonać duże objętości lasu, Materiały zawierające drewno, a także miękkie typy metalowych, produktów gipsowo-kartonowych i inne nowoczesne surowce używane do potrzeb budowlanych, naprawczych i domowych. Jeśli chodzi o okrągłe PYL BOSCH, linia narzędzia wynika z jego charakterystyki popytu podczas budowy dużych obiektów, a także do układu działek domowych i budowy sprzątania, zbierających meble.

Ponadto okrągły był często stosowany w procesie naprawy pracy w pomieszczeniach mieszkalnych i publicznych, na przykład do cięcia materiału do powierzchni powierzchni, w tym ścian i przekładnie.

Ale w świetle jego wydajności, takie narzędzie jest nadal ograniczone w dziedzinie zastosowania, ponieważ urządzenie ma na celu rozwiązanie problemów związanych z dokładnymi i bezpośrednimi piłami. Jednak działanie piły tarczowej zawsze wyróżnia się wysokim poziomem dokładności i dokładności plastrów, gdzie narzędzie do cięcia jigsik lub łańcucha nie będzie w stanie poradzić sobie. Produkty produkowane przez BOSCH znak towarowy mogą być używane do przetwarzania materiałów o wysokiej gęstości. Ponadto jest on wdrażany z określonym zestawem dodatkowych funkcji, które umożliwiają rozwiązywanie problemów dowolnego poziomu złożoności. Warto również zauważyć, że najbardziej podwozie, z którymi pracują z piłą tarczową – drewno. Można go przeciąć zarówno wraz z włóknami, ten niuans nie zastanawia się nad jakością cięcia.

A większość zakresu modelu marki Bosch jest wyposażona w funkcję cięcia na drzewie, plastiku lub metalu pod kątem 45 stopni.

Specyfikacje

Zgodnie z jego konstruktywnymi funkcjami narzędzie jest obudowa, z silnikiem umieszczonym w nim za pomocą wału, tarcza, obudowa ochronna. Ponadto niektóre modyfikacje mogą mieć dodatkowe przedmioty. Elektryczne marki widziały BOSCH poziom mocy silnika, z którego wydajność urządzenia zależy od wielkości dysku cięcia i obecności dodatkowej funkcjonalności. Z urządzeń pomocniczych piły dyskowe mogą być wyposażone w mechanizmy zawiasowe, linijką lub dyszą wylotową.

W zależności od zdolności piły Bosch istnieje kilka specyfikacji technicznych.

 • Wydajność elektryczna od 0, 8 do 1, 2 kW. Podobne narzędzie jest zalecane do cięcia grubości 4-5 centymetrów grubości. Urządzenie może pracować z elementami cięcia, której średnica wynosi 130-160 mm. Podobne modele służą do wykonywania małej pojemności.
 • Do 1, 8 kW kruszywa. Takie piły mogą wykonywać głębokość cięcia 6 centymetrów. Dla narzędzi używanych dysków o średnicy 200 mm.
 • Piły, o pojemności ponad 2 kW. Ten produkt nadaje się do cięcia drewna i blachy blach. Urządzenia są wyposażone w ostrza piły o średnicy 350 mm.

Z reguły, podobna linia towarów może być przymocowana do maszyny roboczej, więc narzędzie można przypisać kategorii zawodowej.

Ważny! Ważnym parametrami technicznymi PYL BOSCH są wagi i częstotliwość obrotów. Zgodnie z pierwszym kryterium narzędzie waha się w granicach 2-8 kg, z częstotliwością obrotów dysku tarczy w granicach 2100-6250 r. / Minutę.

Bosch marka handlowa oferuje konsumentami piły tarczowe kilku typów.

 • podręcznik. Ten rodzaj sprzętu jest podświetlony przez minimalną masę i zwartą wielkość, ale nie zmniejsza wydajności urządzeń, w świetle którego narzędzie ręczne odnosi się do linii uniwersalnej produkt.

 • Stacjonarny. Modele stacjonarne będą ważą więcej podręcznika. Ponadto obudowa urządzenia będzie również bardziej imponująca. Z reguły sprzęt stacjonarny jest wyposażony w szereg elementów pomocniczych, takich jak szuflady do akcesoriów, stojaków, nóg.

 • Zatapialny. Takie piły odnoszą się do kategorii drogich narzędzi. Takie urządzenia zawierają w magistrale instrukcji konfiguracji, układ emisji Chip, a także elektronikę sterującą.

Zalety i wady

Aby uzyskać szczegółową uwzględnienie zakresu modelu widzenia kołowego Bosch, pozytywne i negatywne cechy instrumentu powinny być podświetlone. Zalety produktów obejmują takie funkcje, jak:

 • Charakterystyczną zaletą całego zakresu modeli proponowanych urządzeń jest wyposażanie agregatów z silnikami o wysokiej wydajności, które dodatkowo mają system stabilizacji, eliminując wyjście sprzętu w nieprzewidzianych przypadkach;
 • Urządzenia mają wiele narzędzi pomocniczych, dzięki czemu można regulować kąt nachylenia i głębokość cięcia na warsztatach;
 • Piły kołowe współpracują ze stałym systemem elektronicznym, co pozwala na obsługę urządzenia w stałej prędkości obrotu dysku piły; Ponadto narzędzia mają możliwość naprawienia wrzeciona, dzięki czemu można szybko wymienić materiał eksploatacyjny;

 • Piły Bosch wyróżniają się wysoką dokładnością cięcia, podczas operatora, operator może obserwować linię cięcia;
 • Narzędzia całej linii marki handlowej mają ergonomiczny przypadek, co ułatwia obsługę typu zawodowego i krajowego;
 • Mechanizm cięcia kołowym również wbudowany blokowanie z błędnych inkluzji;
 • Narzędzia charakteryzują się płynnym uruchomieniem i ochroną przed przeciążeniami silnika;
 • Piły tarczowe są wygodnie wykorzystywane na lewym ręce i prawym ręce, a także piły w trakcie pracy produkują bardzo mały hałas;
 • Wiele modeli ma wbudowaną illuminację i znacznik typu laserowego.

Ale jak każdy inny sprzęt, piły mają następujące minusy:

 • Potężne jednostki są wyróżnione imponującą wagą;
 • Technika ma wysoki koszt, w porównaniu z chińskimi analogami przedstawionymi w sprzedaży.

Popularne modele

Obecnie nowoczesne produkty Bosch są reprezentowane przez szeroki model. Szczególnie popularność kilku piły tarczowej.

 • GKS 10. 8 v-li. Ten model odnosi się do serii baterii Ostatnie generacji. Urządzenie jest godne uwagi z jego mini design, a także masą tylko o 1, 4 kilograma. Piła tej modyfikacji jest nabyta do wykonywania cięć mebli, dla pracy stolarskiej, a także do cięcia materiałów do układania czystego i czarnego seksu w pomieszczeniach mieszkalnych i publicznych. Jednostka działa z dyskiem, której średnica wynosi 85 mm. Urządzenie może wykonać cięcie na produktach o grubości około 26 mm.

 • PKS 40. Jest to narzędzie na dysku uniwersalnym, odnosząc się do klasy piły tarczowe budżetowego. Waga urządzenia wynosi 2, 5 kilograma. W konfiguracji standardowej plasterki piły za pomocą ściereczki dyskowej o średnicy 130 mm, maksymalna głębokość cięcia wynosi 40 mm. Narzędzie może wykonać sekcje pod różnymi kątami, aby dostosować tryb, mechanizm jest wyposażony w uproszczony róg.

  Włączony do piły. Producent oferuje konsumentom ergonomiczny uchwyt i obudowę ochronną.

  • GKS 65. Jest to popularna modyfikacja piły tarczowej typu zawodowego, który jest zalecany do wykonywania piły poprzecznej, ukośnych i bezpośrednich. Narzędzie może działać pod kątem 45 i 90 stopni, sekcje są podświetlone dokładnością i dokładnością. Moc urządzenia wynosi 18 woltów. Narzędzie może być wykonane z materiałów z drewna i warstw drewna, a także pracy z polimerami i produktami aluminiowymi. Głębokość cięcia wynosi 65 mm. Masa profesjonalnej piły – 5 kg.

  Wskazówki dotyczące wyboru

  Przed zakupem piły tarczowej konieczne jest określenie celu i zakresu prac, które instrument będzie musiał być wykonany w przyszłości. Specjaliści są zalecane do poważnych prac budowlanych z drewnem, parkietem, płytami wiórowymi i lekami, aby obsługiwać wysokowydajne narzędzie BOSCH, które jest przeznaczone do długotrwałej pracy z podwyższonym materiałem gęstości. W przypadku potrzeb krajowych możesz zapewnić preferencję jasnych modeli, które będą wygodniejsze w obsłudze podczas roztworu małych zadań. Z reguły, wykonanie tych agregatów z więcej niż wystarczającą ilością cięcia różnych materiałów o średniej gęstości. Jeśli chodzi o rodzaj narzędzia, wybór wersji ręcznej lub stacjonarnej zależy od charakteru pracy i osobistych preferencji właściciela. Bosch marka zaleca wyposażenie warsztatów pulpitu. Jeśli praca będzie wykonywana w różnych miejscach, preferencja jest warta płacenia narzędzia ręcznego, które jest wygodne, a także modyfikacje hypoidów okólników.

  Obsługa i obsługa

  Producent piardów zaleca, aby przeczytać instrukcje dotyczące pracy z narzędziem, aby uniknąć sytuacji traumatycznych.

  • Przede wszystkim przed podłączeniem narzędzia należy monitorować zdrowie urządzenia i dostępnych komponentów, w tym kabla i widelca. Nawet przy minimalnych defektach do obsługi urządzenia jest zabronione, ponieważ istnieje ryzyko wstrząsu lub zwarcia. W okresie gwarancyjnym konieczne jest naprawienie tylko w centrum serwisowym.
  • Operator podczas pracy z piłą powinien zapewnić sobie osobiste wyposażenie ochronne. Dotyczy masek, okularów, słuchawek, aby chronić przed hałasem. A także mistrz musi wykonać cięcie w butach z gumową podeszwą.
  • Narzędzie wymaga regularnej kontroli technicznej i konserwacji po każdej operacji. Konieczne jest regularnie smarować części, nie używaj ściereczek dysków z wadami, oczyść narzędzie z żetonów.

  Przechowywanie piły kołowej Bosch jest możliwe w suchych pomieszczeniach, z wyłączeniem kontaktu narzędzia z wilgocią, unikając kondensatu klastrów na mechanizmach.

  Przegląd ręcznej piły tarczowej Bosch GKS 600 profesjonalna piła zobacz w poniższym filmie.

  Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

  Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

  [global. cookielawextended. txt. firstparagraph]

  [global. secondparagraph]

  Podręcznik informacyjny właściciela Bosch Hbe5452uc 45

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik informacyjny właściciela Bosch Hbe5452uc 45

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik informacyjny właściciela Bosch Hbe5452uc 45