Podręcznik funkcji i sterowania Asus Pundit P3 Ph4

Podręcznik funkcji i sterowania dla Asus Pundit P3 Ph4 to samouczek, który zawiera informacje dotyczące konfiguracji, instalacji i użytkowania systemu. Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne do skonfigurowania, zainstalowania i używania komputera Asus Pundit P3 Ph4. Zawiera instrukcje dotyczące uruchamiania i przeglądania systemu, instalacji aplikacji i urządzeń, a także ustawień zabezpieczeń i sieci. Podręcznik zawiera także wskazówki dotyczące korzystania z funkcji, takich jak usuwanie i instalowanie programów i sterowników, wykonywanie kopii zapasowych i odzyskiwanie systemu. Podręcznik jest przydatny dla osób, które chcą zapoznać się z funkcjami i konfiguracjami dostarczonymi przez system Asus Pundit P3 Ph4.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik funkcji i sterowania Asus Pundit P3 Ph4

Czy te informacje były pomocne?

Jaka jest jakość języka?
Co wpłynęło na Twoje wrażenia?

Dziękujemy za opinię!

×

Z790-P

Płyty główne z serii ASUS Prime zostały profesjonalnie zaprojektowane pod kątem wyzwolenia pełnego potencjału procesorów Intel® Core™ 13. generacji.Dzięki solidnemu układowi zasilania, rozbudowanym rozwiązaniom chłodzenia i inteligentnym opcjom dostrajania, PRIME Z790-P zapewnia użytkownikom i konstruktorom systemów szereg optymalizacji w zakresie wydajności - z intuicyjnym oprogramowaniem i funkcjami firmware

  • Zgrupowane stopnie zasilania w konfiguracji 14 + 1 (50 A) z powiększonymi radiatorami

  • Gniazdo 5 gen. do podłączenia karty graficznej

    Technologia AEMP II dla optymalnej wydajności DDR5

    USB 3. 2 Gen 2x2 Type-C® i Thunderbolt (USB4®)

ELASTYCZNOŚĆ

Bogaty zestaw opcji sterowania stanowi podstawę wszystkich płyt głównych ASUS z serii Prime. Płyta główna PRIME Z790-P oferuje elastyczne w obsłudze narzędzia do dopasowania każdego aspektu Twojego systemu, umożliwiając Ci dostrojenie ustawień wydajności, aby idealnie pasowały do Twojego stylu pracy - co przełoży się na maksymalizację produktywności
CHŁODZENIE
Płyta główna Z790-P jest wyposażona w kilka zintegrowanych radiatorów oraz zestaw hybrydowych gniazd na wentylatory dla zagwarantowania, że Twój system zachowa chłodną temperaturę i stabilność pod wysokim obciążeniemRadiatory

Wyjmowane śruby z zabezpieczeniem przed wypadaniem zmniejszają ryzyko upadków lub zgubienia podczas zdejmowania radiatora.

Radiator M. 2

Radiator M. 2 obejmuje dwa gniazda M. 2, zapobiegając efektowi throttlingu, który może wystąpić w dysku M. 2 podczas długotrwałych transferów danych.Radiatory VRM i podkładki termiczne Bardzo duże radiatory o rozległej powierzchni obejmują układ VRM i dławiki, zapewniając lepsze rozpraszanie ciepła. Wraz ze specjalnie zaprojektowanymi podkładkami termicznymi umożliwiają one bardziej efektywne przenoszenie ciepła z tranzystorów MOSFET i dławików, co przekłada się na lepszą wydajność chłodzenia.
Konstrukcja ulepszająca chłodzenie Płyty główne z serii PRIME Z790-P zapewniają najlepsze jak dotąd sterowanie układem chłodzenia, które można skonfigurować w oprogramowaniu Fan Xpert 4 lub w UEFI BIOSIE

Kilka źródeł monitorowania temperatury Każde gniazdo może dynamicznie reagować na odczyty trzech czujników temperatury. Fan Xpert 4 umożliwia wyznaczenie progów temperatury dla obsługiwanych kart graficznych ASUS, aby zoptymalizować chłodzenie do zadań intensywnie obciążających układy GPU i CPU.Gniazdo na pompę układu chłodzenia AIO Dedykowane gniazdo PWM/DC na gotowe zestawy chłodzenia wodnego.Inteligentna ochrona Wbudowany dedykowany obwód elektryczny chroni wszystkie gniazda na wentylatory przed przegrzaniem oraz przepięciami.4-pinowy wentylator PWM/DC Każde gniazdo obsługuje funkcję automatycznego wykrywania wentylatorów PWM lub DC.Wydajność Płyta główna PRIME Z790-P została stworzona pod kątem obsługi wielordzeniowych procesorów Intel ® Core™ 13. generacji. Płyta główna ASUS Z790 zapewnia wszystkie podstawowe funkcje do zwiększenia codziennej produktywności. Twój system będzie natychmiast gotowy do pracy dzięki stabilnemu zasilaniu, intuicyjnemu sterowaniu chłodzeniem i elastycznym opcjom w zakresie transferów danych.

Personalizacja Płyta główna Z790-P udostępnia również praktyczne detale, które w każdym aspekcie poprawiają wrażenia użytkownika. Począwszy od ekskluzywnych kodeków zapewniających nieskazitelnie czysty dźwięk, aż po intuicyjne sterowanie oświetleniem RGB, które pozwala dostosować system w celu stworzenia wyglądu o maksymalnej indywidualności

Kopia zapasowa osi czasu

Automatyczna kopia zapasowa dla Twojego komputera

Specjalna oferta dla użytkownika ASUS. |Kup 1 TB i otrzymaj 200 GB za darmo.

Ekskluzywna technologia AEMP


ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) to wyjątkowa funkcja oprogramowania firmware do modułów pamięci z zablokowanym układem PMIC. Funkcja AEMP automatycznie wykrywa moduły pamięci z Twojego zestawu, a następnie podaje zoptymalizowane profile częstotliwości, taktowania i napięcia, które możesz łatwo zastosować, aby wyzwolić pełną wydajność systemu.

Ulepszenie PBO


Technologia AMD Precision Boost Overdrive (PBO) umożliwia wyjście poza wartości progowe w zakresie natężenia prądu i napięcia procesora, aby zwiększyć wydajność, kiedy zajdzie taka potrzeba.Agresywnie dostrajając parametry PBO, algorytm AMD wykorzystuje solidny układ zasilania płyty głównej, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność systemu.

NOWE FUNKCJE


Jako że jest to pierwsza próba zastosowania funkcji AI Overclocking do procesorów opartych na architekturze AMD, zestaw parametrów znacznie się zmienił, ale wartości napięcia i częstotliwości taktowania zegara nadal są głównymi celami dostrajania.

Ustawienia predykcyjne w narzędziu zostały zaprojektowane pod kątem współpracy z funkcją Precision Boost Overdrive (PBO), ale idą jeszcze o krok dalej, zwiększając wartości EDC, TDC i PPT, a także dostrajając optymalizację krzywej.

Ponadto poprzez aktywację dynamicznego przełącznika OC, funkcja AI Overclocking zapewnia, że - procesor pracuje z idealnymi ustawieniami zarówno podczas obciążeń jednego wątku, jak i wielu wątków.

Pobieranie sterowników
ASUS Barebone P3-PH4C (Pundit)


Kroki, aby ręcznie zaktualizować sterowniki Barebone P3-PH4C:

Podstawowe wersje sterowników Barebone P3-PH4C są dołączone do systemu%%os%% lub poprzez zainstalowanie najnowszych aktualizacji systemu Windows®. Wbudowany sterownik obsługuje podstawowe funkcje sprzętu P3-PH4C.Oto pełny przewodnik na temat ręcznego aktualizowania tych sterowników urządzeń ASUS.

Firma: ASUS
Grupa: Komputer stacjonarny
konfiguracja: Barebone
Seria: Pundit
Numer modelu: P3-PH4C
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Narzędzie do automatycznego aktualizowania Barebone P3-PH4C:

Sugestia: Użytkownicy Windows, którzy nie mają doświadczenia w aktualizacji sterowników urządzeń typu ASUS Komputer stacjonarny, mogą skorzystać z narzędzia DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], aby łatwiej pobrać najnowsze sterowniki P3-PH4C. DriverDoc zapewnia oszczędność czasu i zachodu poprzez automatyczne pobieranie i instalację prawidłowych sterowników Barebone P3-PH4C.

Największą zaletą korzystania z DriverDoc jest dostęp do bazy ponad 2 150 000 sterowników (z codziennymi aktualizacjami), dzięki czemu wszystkie sterowniki na Twoim komputerze, a nie tylko z kategorii Komputer stacjonarny, pozostaną zawsze aktualne.


Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji P3-PH4C


Jak często należy aktualizować sterowniki Barebone P3-PH4C?

Powszechną rekomendacją jest aktualizacja sterowników Barebone P3-PH4C po dużych aktualizacjach systemu Windows.

Jaka jest funkcja sterowników Komputer stacjonarny ASUS?

Sterowniki stanowią zasadniczo niewielkie aplikacje, które umożliwiają urządzeniom Barebone P3-PH4C kontakt z systemem operacyjnym w celu odblokowania funkcjonalności tych urządzeń. org/Question">

Dlaczego użytkownicy nie aktualizują sterowników Barebone P3-PH4C?

Większość osób nie podejmuje aktualizacji sterowników Barebone P3-PH4C, ponieważ mogą napotkać błędy lub awarie. org/Question">

Czy możesz opisać korzyści płynące z aktualizacji sterowników Barebone P3-PH4C?

Zwiększona kompatybilność sprzętowa, zakres funkcji i wydajność to tylko niektóre korzyści płynące z aktualizacji sterownika Barebone P3-PH4C. Z drugiej strony, zainstalowanie nieprawidłowych sterowników Komputer stacjonarny może prowadzić do awarii oprogramowania, spadku wydajności i ogólnej niestabilności komputera.Komplikacje utrzymania kierowców

Możliwe jest kojarzenie błędów Barebone P3-PH4C z uszkodzonymi sterownikami komputera. Sterowniki komputerów PC mogą stać się problematyczne bez wyraźnej przyczyny. Nie martw się, ponieważ te problemy z komputerem zostaną prawdopodobnie naprawione po zaktualizowaniu sterowników Komputer stacjonarny.

Znalezienie odpowiedniego sterownika Barebone P3-PH4C bezpośrednio na stronie internetowej firmy ASUS lub powiązanego producenta Komputer stacjonarny może wydawać się niemożliwe. Nawet dla kogoś, kto ma doświadczenie w znajdowaniu, pobieraniu i ręcznym aktualizowaniu sterowników Barebone P3-PH4C, proces ten może być wyjątkowo uciążliwy i niezwykle denerwujący. Problemy można pogorszyć tylko wtedy, gdy zainstalujesz niewłaściwy sterownik dla sprzętu.

Zdecydowanie zaleca się używanie programu aktualizującego sterowniki, ponieważ aktualizacje mogą być czasochłonne i złożone. Te aktualizacje zapewnią, że zawsze masz odpowiednie sterowniki dla sprzętu i że są one zawsze kopiowane do momentu uaktualnienia do nowych wersji. Utrzymanie kopii zapasowej sterownika zapewnia bezpieczeństwo, że można przywrócić dowolny sterownik do poprzedniej wersji (jeśli to konieczne).3 najpopularniejsze sterownika do ASUS Barebone P3-PH4C (Pundit):


  • P1-AH1


  • P1-AH2


  • P1-PE2X(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki ASUS Barebone P3-PH4C jednym kliknięciem w DriverDoc:Podręcznik funkcji i sterowania Asus Pundit P3 Ph4

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik funkcji i sterowania Asus Pundit P3 Ph4

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik funkcji i sterowania Asus Pundit P3 Ph4