Podręcznik dla początkujących Bosch Bsgl2move5

Bosch BSGL2MOVE5 to podręcznik dla początkujących, który zawiera wszystkie informacje potrzebne do korzystania z nowego odkurzacza Bosch. Książka zawiera wskazówki dotyczące wymiany filtrów, czyszczenia węży i szczotek oraz sposobów korzystania z odkurzacza. Podręcznik zawiera również informacje o konserwacji i ustalaniu ustawień odkurzacza. Książka zawiera także informacje na temat trybów czyszczenia i wskazówki dotyczące odkurzania różnych rodzajów powierzchni. Podręcznik wyjaśnia również, jak dbać o odkurzacze i dlaczego jest to ważne, aby zapewnić jego długoterminową wydajność.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik dla początkujących Bosch Bsgl2move5

ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ – KLIKNIJ TUTAJ

Jak wygląda szkolenie i kto może z niego skorzystać?

Błyskawiczne szkolenie „Obsługa programu PŁATNIK krok po kroku” – szkolenie w formie lekcji wideo z komentarzem i niezbędnymi materiałami do pobrania. Szkolenie dedykowane przede wszystkim osobom, które w krótkim okresie czasu musza opanować zasady obsługi programu PŁATNIK. Szkolenie online „Płatnik krok po kroku” omawia niezbędne do pracy z programem zagadnienia, na praktycznych przykładach, pokazanych w formie symulacji „sytuacji z życia” pokazuje, jak wygląda obsługa programu PŁATNIK krok po kroku, jakie są zasady wypełniania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, jak się wysyła do ZUS dokumenty programem PŁATNIK, jak importować do PŁATNIKA informacje, przygotowane w zewnętrznych programach kadrowo – płacowych i dużo więcej. Kilka godzin nagrań, komentarz trenera, przydatny podręcznik do pobrania – to wszystko w treści kursu.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest zapisanie się na nie – po zapisaniu się na szkolenie masz swoje konto użytkownika, uczysz się we własnym tempie, korzystając w razie potrzeby z pomocy Trenera. Wszystkie materiały możesz pobrać i wracać do nich zawsze, gdy będzie Ci to potrzebne. Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz drukowany certyfikat oraz zaświadczenie na druku MEN, które wyślemy Ci listem poleconym w ciągu 2 dni od dnia zakończenia szkolenia.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE Obsługa programu PŁATNIK krok po kroku – kurs online z zaświadczeniem MEN?

Dla początkujących i osób, które kiedyś miały kontakt z PŁATNIKIEM i chciałyby szybko przypomnieć sobie obsługę programu. Po ukończeniu szkolenia będziesz swobodnie orientować się w zasadach wypełniania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, nabędziesz umiejętność samodzielnej pracy z programem PŁATNIK. Szkolenie opracowane zostało w taki sposób, aby nawet osoby, które nie mają wiedzy w zakresie płac były w stanie swobodnie wypełniać dokumenty rozliczeniowe – pomocą będą tu kalkulatory i pliki danych, dołączone do lekcji. Zresztą w czasie szkolenia poznasz podstawy rozliczania wynagrodzeń pracowników, które pozwolą Ci na swobodną pracę z programem i praktyczne jego wykorzystanie.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU Obsługa programu PŁATNIK krok po kroku

Dzięki udziałowi w szkoleniu poznasz zasady obsługi programu PŁATNIK, przygotowywania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, obsługi kartotek płatników i ubezpieczonych. Lekcje zawierają symulację zgłoszeń do ZUS i rozliczeń wynagrodzeń oraz przykłady „z życia”, dzięki którym łatwiej Ci będzie zapamiętać przerabiany materiał. Udział w szkoleniu pozwoli Ci również na zdobycie wartościowego certyfikatu i zaświadczenia MEN – jako placówka oświatowa, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, posiadamy prawo do wystawiania takich zaświadczeń.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA PŁATNIK krok po kroku

Dostęp do szkolenia masz przez 90 dni, przy czym gdyby okazało się, że np. ze względów losowych nie możesz go ukończyć w tym czasie, bez żadnych dodatkowych opłat przedłużymy Ci dostęp do szkolenia o kolejne 90 dni.

Tempo i godziny nauki narzucasz sobie sama, uczysz się we własnym tempie, według swojego harmonogramu.

Realny czas ukończenia szkolenia zależy wyłącznie od Ciebie.

UDZIAŁ W SZKOLENIU PŁATNIK krok po kroku

Szkolenie w całości odbywa się przez internet. Uczysz się bez wychodzenia z domu, w trakcie jazdy samochodem, autobusem, na spacerze itp. Szkolenie skonstruowane jest w taki sposób, że najwygodniej oczywiście uczyć się przy komputerze, mając dostęp do uruchomionego programu PŁATNIK, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby nie mając dostępu do programu PŁATNIK za pomocą nagranych lekcji utrwalać sobie zasady obsługi programu PŁATNIK. 

Program kursu

Instrukcja do szkolenia i uwagi wstępne 00:10:00
Instalacja programu PŁATNIK. Tworzenie nowego płatnika 00:30:00Dokumenty zgłoszeniowe płatników składekRejestr ubezpieczonych – tworzenie i obsługa kartotek ubezpieczonych – pracowników, zleceniobiorców i innychRodzaje i zasady wypełniania i wysyłania dokumentów zgłoszeniowych ubezpieczonych – część 1 – ZUS ZUA, ZUS ZZA, ZUS ZCNA i inneDokumenty rozliczeniowe ZUS RCA, ZUS RSA, ZUS DRA – zasady wypełnianiaDokumenty rozliczeniowe ZUS RCA, ZUS RSA, ZUS DRA – zasady wypełniania – część 2Darmowa Korekty dokumentów rozliczeniowych i pozostałe zagadnieniaDokumenty ZUS IWA i ZUS ZSWAPozostałe informacje i zagadnienia 00:05:00

Opinie o kursie

 • 5 gwiazdek17
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0

• Czy chcesz pozbyć się raz na zawsze problemów ze zdrowiem?

• Czy chcesz każdego ranka budzić się wyspanym, w dobrym nastroju i z jasnym umysłem?

• Czy wiesz co zrobić, by chciało ci się tak, jak się nie chce?

• Czy wiesz, jak utrzymać szczupłą sylwetkę bez wydawania mnóstwa pieniędzy na „super” diety i spędzania wielu godzin na siłowni?

• Czy znasz sposoby na podwyższenie libido?

• Czy wiesz, jak usprawnić ciało i umysł, by funkcjonować efektywniej?

Odpowiedzią na te pytania jest Biohacking – nowatorski styl życia, dzięki któremu osiągniesz maksimum swoich możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych.

Wprowadź proste zmiany w swoich codziennych nawykach, by osiągnąć ten cel!

Z poradnika dowiesz się m. in. :

• jakie są korzyści z omijania śniadań,

• jak przyspieszyć metabolizm, redukując liczbę posiłków,

• dlaczego cukier (jeśli już) powinniśmy jeść tylko na noc,

• jak skutecznie wykorzystać zalety chłodu,

• jak uwolnić się od przewlekłego zmęczenia,

• jak poprawić koncentrację, pamięć i jasność umysłu.

Karol Wyszomirski w oparciu o wieloletnie doświadczenie przedstawia zalety Biohackingu jako coraz bardziej popularnej na świecie metody optymalizacji zdrowia bazującej na najnowszych badaniach naukowych.

Karol Wyszomirski – interdyscyplinarny dietetyk, trener i biohaker. Szkolił się u najlepszych światowych ekspertów z branży health & fitness w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Anglii. W pracy z klientami łączy i wykorzystuje takie dziedziny jak: dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka i medycyna funkcjonalna. Biohackingiem zainteresował się kilka lat temu, znajdując w nim skuteczną receptę na problemy ze swoim zdrowiem.

 • #1

  plcsystem

  Level 15  

  #1

  Cześć!
  Posiada ktoś może jakieś tutoriale, samouczki, pdfy z projektami krok po kroku dla Eplana P8? Przerobiłem ogólnie dostępny plik EPLAN Electric p8 - podręcznik dla początkujących. pdf z prostym projektem START/STOP silnika, teraz szukam kolejnych. Mogą być w wersji angielskiej.
  Pozdrawiam

 • #2zembolLevel 24  #2

  Witam i jak wrażenia z pracy z eplanem w porownaniu do klasycznych programow cadowskich?.
  Co do podręczników w wersji elektronicznej poszukam.

 • #3#3

  Nie taki diabeł straszny...
  Będę wdzięczy za wszystkie materiały.

  pozdrawiam

 • #4jam_es

 • #5ArturPanLevel 1  #5

  Dzięki wielkie za materiały. Czy w międzyczasie pojawiło się coś nowego?

 • #6yarpen2Level 22  

 • #7Jaca91Level 10  #7

  Kurs EPLAN P8 - wersja instalacyjna

 • #8minequeLevel 11  

 • #9Eplann#9

  Ma ktos jeszcze jakies pomoce dotyczace projektowania w Eplanie??

 • #10

 • #11edgar_dLevel 12  #11

  Witam wszystkich forumowiczów.
  Poszukuję osoby chętnej do przeprowadzenia odpłatnego szkolenia online z obsługi programu EPLAN. Zakładam, że wystarczy 8 godzin (2x4 godziny) - ale życie zweryfikuje .
  Posiadam doświadczenie w tworzeniu schematów w programie PC Schematic.
  Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
  Sprawa pilna ze wględu na przymusową pracę biurową.

 • #12elektronikq#12

  Co dokładnie Cię interesuje?

 • #13#13

  Schematy wielokreskowe automatyki przemysłowej wraz z generowaniem zestawień i tworzeniem planu zabudowy 2D.

Podręcznik dla początkujących Bosch Bsgl2move5

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik dla początkujących Bosch Bsgl2move5

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik dla początkujących Bosch Bsgl2move5