Połączenie montażowe Black And Decker Dv72xxy

Połączenie montażowe Black And Decker Dv72xxy to wytrzymałe, wygodne w użyciu i niezawodne urządzenie. Wyposażony jest w sześć różnych typów akcesoriów montażowych, dzięki czemu można go używać do montażu różnych rodzajów mebli. Połączenie montażowe Black And Decker Dv72xxy jest zaprojektowane z myślą o trwałości i wygodzie użytkowania, a jego solidne akcesoria montażowe zapewniają trwałe mocowanie mebli. Pozwala ono na łatwe i szybkie montowanie i demontaż mebli, co pozwala zaoszczędzić czas i energię. Jest łatwy w konfiguracji i ma wszystkie elementy niezbędne do montażu mebli i innych elementów do wyposażenia wnętrz.

Ostatnia aktualizacja: Połączenie montażowe Black And Decker Dv72xxy

Wszystkie pola są wymagane, chyba że zaznaczono inaczej.

Zarejestruj się, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat nowych produktów BLACK+DECKER®, ofert specjalnych i wiele więcej.

User Details

Zapisując się, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności BLACK+DECKER. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania informacji.

Akcesoria

Rozpocznij majsterkowanie z odpowiednim akumulatorem. Marka BLACK+DECKER® ma wszystko, czego potrzebujesz. Wybieraj z naszego asortymentu akumulatorów, ładowarek, aby majsterkować zawsze, gdy tylko tego potrzebujesz.

Rejestracja produktu

Uzyskuj ważne powiadomienia dotyczące wycofywania produktów, potwierdzenie własności Twojego produktu oraz skorzystaj z obsługi gwarancyjnej. Po prostu zarejestruj swój zakup BLACK+DECKER®.

Dowiedz się więcej

Części + Dokumentacja

Profesjnalne wsparcie. Wyszukaj przedstawicieli oferujących naprawy i części zamienne przez Internet.

Znajdź Części

Powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa + akcje wycofywania produktów

Twoje bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem
Mimo że, zdarza się to bardzo rzadko, czasami występują problemy z bezpieczeństwem dotyczące naszych produktów, wtedy pojawia się konieczność wycofania niektórych produktów z rynku. W takich przypadkach niezwłocznie przekazujemy konsumentom aktualne informacje dotyczące napraw i środków ostrożności.

Dowiedz się więcej

Znajdź sklep

Najbliższy sprzedawca BLACK+DECKER® jest tuż za rogiem.

Połączenie montażowe Black And Decker Dv72xxy

Bezpośredni link do pobrania Połączenie montażowe Black And Decker Dv72xxy

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Połączenie montażowe Black And Decker Dv72xxy