Opisy cykli Craftsman 358 795791

Craftsman 358 795791 to wytrzymały, lekki pilarka łańcuchowa firmy Craftsman. Posiada 16-calowy łańcuch o zmiennej szerokości, który zapewnia wydajne wycinanie drzew i gałęzi. Jest wyposażony w silnik o mocy 2,7 KM z olejem napędzanym i systemem automatycznego smarowania łańcucha. Pilarka jest łatwa w obsłudze i łatwa w serwisowaniu, dzięki czemu jest idealna do wycinania gałęzi w ogrodzie lub do usuwania gałęzi po burzy. Jest wyposażona w antywibracyjny uchwyt i ergonomiczny uchwyt wygodny do trzymania przez długi czas.

Ostatnia aktualizacja: Opisy cykli Craftsman 358 795791

Mały i bardzo wydajny autoklaw klasy B dla medycyny.

Najnowsza odsłona legendarnych autoklawów kasetowych STATIM z serii 5000. Tym razem z wysuwaną szufladą zamiast kasety oraz pełnokrwistymi cyklami typu B dla narzędzi opakowanych i nieopakowanych. STATIM 6000B G4+ jest wynikiem ponad 60 letniego doświadczenia kanadyjskiej firmy SciCan w produkcji najbardziej niezawodnych autoklawów na świecie.

Podobnie jak inne autoklawy STATIM nie podlega obowiązkowi zgłoszenia do Urzędu Dozoru Technicznego.

Połączenie znakomitych korzeni z ultranowoczesną technologią XXI wieku zaowocowało produktem bardzo dojrzałym. Na każdym kroku czuć dbałość o szczegóły techniczne oraz jak najlepsze dostosowanie do ergonomii pracy oraz najbardziej rygorystycznych wymagań sanitarnych.

Jaki jest STATIM 6000B G4+ opowiemy i pokażemy poniżej. Zapraszamy do krótkiej podróży w zupełnie nowy wymiar idei sterylizacji parowej narzędzi medycznych.

KOLOROWY EKRAN DOTYKOWY.

Duży, kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości zapewnia znakomite doznania wizualne oraz znacząco poprawia ergonomię codziennej obsługi autoklawu. Wszystkie funkcje są logicznie rozmieszczone. Informacje o stanie urządzenia, przebiegu cyklu oraz zarejestrowanych danych jest prezentowana w sposób efektowny oraz czytelny i zrozumiały nawet dla osób nieprzeszkolonych do obsługi autoklawu.

Na krawędzi ekranu zamontowana jest inteligentna listwa LED, która zmienia kolor w zależności od aktualnego statusu pracy autoklawu.

SYSTEM ZARZĄDZANIA INFORMACJĄ - G4+.

System operacyjny G4+ wznosi przetwarzanie informacji oraz zarządzanie samym autoklawem na jeszcze wyższy poziom. Podłączanie zewnętrznych drukarek, parowanie z urządzeniami mobilnymi, gromadzenie danych w chmurze SciCan i sama codzienna obsługa nigdy nie były tak proste.

Zgromadzone rejestry przeprowadzonych cykli sterylizacji możesz zapisać na pendrive via USB. Wyślesz na wybrany adres e-mail lub zwyczajnie zapiszesz w chmurze danych zarządzanej przez SciCan.

Systemy operacyjne nowoczesnych urządzeń są zazwyczaj skalowalne i pozwalają na ciągłe ulepszenia. Podobnie jest z systemem G4+, który po podłączeniu autoklawu do internetu sam znajdzie nową wersję oprogramowania i zainstaluje ją w dogodnym dla Ciebie momencie.

ELEKTRONICZNA INSTRUKCJA OBSŁUGI.

Jeżeli mamy do dyspozycji najwyższej jakości kolorowy ekran, to nie musimy wykorzystywać go tylko do obsługi autoklawu. Świetnym rozwiązaniem są krótkie filmy instruktażowe wspierające użytkownika w codziennej obsłudze urządzenia. Doskonały przykład, to instrukcja wymiany uszczelki komory.

PRACA W SIECI LAN.

Autoklaw STATIM 6000B G4+ posiada dwa interfejsy sieciowe. Możesz go podłączyć do swojej lokalnej sieci LAN za pomocą zwykłego kabla ethernet lub jak przystało na nowoczesne urządzenie, za pomocą WiFi. Konfiguracja jest banalnie prosta. Obsługuje najnowsze protokoły bezpieczeństwa.

Oczywiście nie musisz podłączać swojego super autoklawu do sieci LAN. Bez tego również będzie znakomicie i szybko sterylizował narzędzia wspierając Twoją praktykę medyczną.

KOMORA STERYLIZACYJNA.

STATIM 6000B G4+ odmiennie od swoich poprzedników posiada zamiast wyjmowanej kasety, wysuwaną szufladę. Bardzo pojemną i łatwą w obsłudze. Możesz w niej zmieścić do 12 pakietów narzędziowych umieszczonych na specjalnym stelażu, który znajduje się na wyposażeniu standardowym autoklawu.

Komorę można łatwo modyfikować tak aby najlepiej dopasować ją do własnych potrzeb. com/embed/x_6GbV0CXAU" width="853" height="480" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

Norma EN13060.

Autoklawy STATIM 6000B G4+ spełniają w 100% założenia normy EN13060 dla sterylizacji wsadów typu A i B. Można zatem w nich skutecznie sterylizować wsady o budowie kapilarnej (wgłębione). Wszystkie narzędzia stomatologiczne z końcówkami włącznie. Narzędzia chirurgiczne oraz inne zabiegowe. Narzędzia okulistyczne z końcówkami Faco włącznie.

DEDYKOWANE CYKLE TESTOWE.

W autoklawie STATIM 6000B G4+ zaimplementowano gotowe programy testowe. Może w łatwy sposób uruchomić program testujący skuteczność próżni (sprawdzane są parametry pracy min. pompy próżniowej) oraz standardowe testy HELIX lub Bowie&Dick. Codzienna kontrola sprawności Twojego autoklawu STATIM nigdy nie była tak łatwa. com/embed/4f89uWD9o-Y" width="853" height="480" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

OPÓŹNIONY START CYKLU.

Jeżeli chcesz codziennie rano wykonać cykl testowy np. HELIX lub Bowie&Dick możesz zaprogramować opóźnione uruchomienie cyklu. Przed końcem pracy ustawiasz wybrany cykl testowy i programujesz czas, w którym zostanie on uruchomiony np. 6. 30 rano dnia następnego.

Dzięki temu autoklaw wykona cykl testowy i zgłosi gotowość do pracy zanim jeszcze personel rozpocznie regularną pracę. Znacznie przyspiesza, to gotowość operacyjną każdej praktyki medycznej. com/embed/SMyPIHmCBFI" width="853" height="480" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

REJESTRACJA CYKLI.

STATIM 6000B G4+ posiada wbudowany system rejestracji przebiegu cykli sterylizacyjnych. Każdy przeprowadzony cykl zarówno testowy jak również regularny generuje zapis w formacie cyfrowym rejestrowany w pamięci autoklawu. Rejestry możemy przeglądać z poziomu ekranu dotykowego.

Każdy rejestr może być w łatwy sposób przeniesiony na pendrive podłączony do gniazda USB lub wysłany na wskazany adres e-mail. Może być również w łatwy sposób wydrukowany na dowolnej drukarce pracującej w lokalnej sieci LAN lub na dedykowanej drukarce podłączonej do portu USB.

PODSUMOWANIE.

Najnowsze dzieło inżynierów z Toronto, to nie ewolucja, a całkowita rewolucja. STATIM 6000B G4+ z jednej strony nawiązuje ideą małego, szybkiego autoklawu medycznego do swoich korzeni jednocześnie z drugiej strony zupełnie z nimi zrywa oferując rozwiązanie na najwyższym światowym poziomie.

Mamy do dyspozycji dojrzałą, nowoczesną jednostkę potrafiącą wszystko, czego można oczekiwać od małego autoklawu medycznego.

Pozornie niewielkie gabaryty pozwalają na wysterylizowanie w 1 godzinę aż 24 pakietów narzędziowych. Tyle co wielokrotnie większy autoklaw komorowy o pojemności 22-24 litry, który najczęściej będzie potrzebował na to około 75 minut i pochłonie przy tym kilka razy więcej energii elektrycznej.

Jeżeli prowadzisz gabinet zabiegowy i potrzebujesz bezpiecznych narzędzi dla swoich pacjentów.

Jeżeli wykonujesz zabiegi okulistyczne i potrzebujesz bezpiecznego i szybkiego autoklawu.

Jeżeli masz jednofotelowy gabinet stomatologiczny i przydałby Ci się ultranowoczesny autoklaw do narzędzi i końcówek, który zajmie bardzo mało miejsca.

Jeżeli prowadzisz dużą klinikę medyczną lub stomatologiczną i przydałby się szybki i niezawodny autoklaw do sterylizacji narzędzi na CITO.

STATIM 6000B G4+ jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie!

Dwa autoklawy. Rózne gabaryty. Taka sama wydajność!!!

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

 • autoklaw STATIM 6000B G4+
 • wbudowany rejestrator cykli Data Logger,
 • taca narzędziowa,
 • stelaż na narzędzia opakowane,
 • narzędzie do wyjmowania tec,
 • butla na skropliny,
 • kabel zasilający,
 • komplet przyłączy wodnych,
 • pendrive,
 • kabel Ethernet,
 • filtr komory,
 • filtr biologiczny HEPA,
 • instrukcja obsługi w języku polskim,
 • karta gwarancyjna.

MEDBIT. PL Sp. z o. o.

Jesteśmy obecni na rynku medycznym i stomatologicznym od 2005 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości urządzeń do sterylizacji i dezynfekcji narzędzi medycznych i stomatologicznych. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Szczęściara, reż. John Sheedy

Pierwsze skojarzenie z hasłem "film edukacyjny" zazwyczaj przywodzi na myśl nudne i długie pokazy, połączone z jeszcze nudniejszymi wykładami. W ramach Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej już od ponad 17 lat obalamy ten stereotyp i udowadniamy, że nauczanie poprzez kino to jeden z najlepszych sposób na zdobycie wiedzy oraz kompetencji.

Zapisy na rok szkolny 2022/2023 już trwają.

Wyślij zgłoszenie

Co to za projekt?

Projekt NHEF skierowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W ramach spotkań zapraszamy na wyjątkowe pokazy filmowe, prelekcje, analizy i dyskusje przygotowane przez ekspertów z różnych dziedzin (m. in. filmoznawcy, socjolodzy, psycholodzy czy kulturoznawcy), realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych. Dodatkowo przygotowujemy materiały dydaktyczne dla nauczycieli, proponujemy także oparte na tematach i wątkach z filmów scenariusze lekcji.

Nasz program powiązany jest z podstawą programową polskiego szkolnictwa i organizowany przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jak to działa?

Chęć udziału w projekcie mogą zgłaszać nauczyciele, zapisując swoich uczniów na wybrany cykl (szczegółowe opisy cykli można znaleźć tutaj).

Program NHEF 2022/2023 to comiesięczne projekcje blisko 150 tytułów, w tym aż 20 nowości, realizowanych w ramach 17 cykli tematycznych. Największe zmiany zaplanowaliśmy dla najstarszych uczniów ze szkół ponadpodstawowych, dbając o to, aby nasza inicjatywa jeszcze bardziej wpisywała się w potrzeby nauczycieli oraz ich podopiecznych. Przygotowaliśmy dla tej grupy wiekowej dwa zupełnie nowe cykle: „Film na maturze” – mający na celu wsparcie uczniów w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości oraz „Ważne tematy” – stanowiący przyczynek do rozmów na aktualne, nurtujące współczesną młodzież zagadnienia. Cykl „Ważne tematy” oferujemy w dwóch wariantach – wersji rekomendowanej dla klas 1 i 2 szkoły ponadpodstawowej, gdzie koncentrujemy się na zagadnieniach istotnych dla młodzieży funkcjonującej w nowym zespole klasowym, oraz wersji rekomendowanej dla starszych roczników szkół ponadpodstawowych.

Jak pracujemy z filmem?

Filmy dostosowane są do każdego poziomu edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pedagogów wyposażamy w materiały dydaktyczne, takie jak: karty pracy, scenariusze lekcji oraz analizy psychologiczne. Aby lepiej zrozumieć nasz projekt, przedstawiamy słowa klucze, czyli wartości, które towarzyszą uczniom i nauczycielom w trakcie rozmów oraz lekcji po seansach filmowych:

 • przedszkole: komunikacja, ekologia, współpraca, przyjaźń, tradycje podróże pomoc, rodzina, pokonywanie trudności;
 • szkoła podstawowa klasy 1-3: przyjaźń odwaga, wyobraźnia, emocje, film, świat, rodzina;
 • szkoła podstawowa klasy 4-6: szacunek, zaufanie, akceptacja, marzenie, relacja, współdziałanie;
 • szkoła podstawowa klasy 7-8: tolerancja, uczciwość, odpowiedzialność, empatia, tożsamość, społeczeństwo, internet;
 • szkoła ponadpodstawowa: dojrzałość, tolerancja, bohaterstwo, historia, sztuka, tradycja, matura.

W jakiej formie realizujemy program?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli oraz uczniów, w roku szkolnym 2022/2023 kontynuujemy hybrydową formę udziału w projekcie. Do nadchodzącej edycji zgłosiło się już 130 kin i domów kultury z całej Polski, jesteśmy zatem pewni, że każda placówka oświatowa znajdzie dla siebie dogodną lokalizację. Gdyby stacjonarne seanse okazały się niemożliwe do zrealizowania w instytucjach biorących udział w programie, istnieje możliwość korzystania z naszej oferty w wersji online. Szkoły w całym kraju, niezależnie od tego, czy pobliskie kina współpracują z Nowymi Horyzontami Edukacji Filmowej, czy też nie, będą mogły organizować projekcje filmowe w trakcie lekcji lub zapraszać uczniów do oglądania materiałów w domu. NHEF jest powiązany z podstawą programową oraz realizowany przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Co daje program?

Jesteśmy przekonani, że udział w NHEF-ie wzbogaci wychowawczo-profilaktyczne programy szkół, a filmy oglądane w domu z udziałem rodziny stanowić będą inspirujący punkt wyjścia do dalszej pracy. Wierzymy bowiem, że seans filmowy to wspaniała okazja do zdobywania wiedzy oraz dzielenia się doświadczeniami, a rozmowy o kinie rozwijają kompetencje społeczne i emocjonalne, które są dla młodych ludzi bezcenne.

Nabór do programu 2022/2023 potrwa do 4 października.

Aby zapisać grupy lub klasy do projektu, należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego.

Kontakt 

Justyna Oczkowska
tel. 698 166 947
j. pl

Opisy cykli oraz katalog z filmami

aktualności

WYSZUKIWARKA INSTRUKCJI OBSŁUGI

PROGRAM CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Instrukcje sterowania radiowego Space

Oprogramowanie do sterowania radiowego Space

Dodatkowe instrukcje Instalatora

PL | PL

WYBIERZ KRAJ

Skąd pochodzisz?

Opisy cykli Craftsman 358 795791

Bezpośredni link do pobrania Opisy cykli Craftsman 358 795791

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Opisy cykli Craftsman 358 795791