Opis funkcji Bosch Control Air MPlus

Bosch Control Air MPlus to zaawansowane sterowniki powietrzne, które zapewniają wydajne i precyzyjne sterowanie temperaturą i wilgotnością w wielu zastosowaniach. Urządzenie jest łatwe w użyciu i może być sterowane manualnie lub zdalnie przez sieć. Sterownik jest wyposażony w wiele funkcji, w tym wyświetlanie notyfikacji, alarmy i historię danych. Może również kontrolować do sześciu czujników powietrza. Użytkownicy mogą monitorować i kontrolować temperaturę i wilgotność za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej. Sterownik Bosch Control Air MPlus jest idealnym rozwiązaniem do zapewnienia optymalnego komfortu i bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom.

Ostatnia aktualizacja: Opis funkcji Bosch Control Air MPlus

Skuteczne pranie w niskich temperaturach

EcoBubble™

Skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach dzięki technologii EcoBubble™. Woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę. Piana wnikając w tkaniny rozpuszcza zanieczyszczenia, chroniąc kolor oraz strukturę materiału.

*Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. **Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią Aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Oszczędzaj czas i energię

QuickDrive™

Mniej czasu poświęconego na pranie. QuickDrive™ pozwala na skuteczne pranie w czasie nawet o 50% krótszym, oszczędzając przy tym aż do 20%* energii elektrycznej z zachowaniem pełnej skuteczności prania. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej konstrukcji bębna Q-Drum™, który składa się z dwóch niezależnie obracających się części – bębna głównego i pulsatora. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, ze ubrania poruszają się nie tylko z góry na dół, ale również do przodu i do tyłu, a zabrudzenia usuwane są znacznie szybciej.

* Na podstawie badań Intertek: seria WW8000T vs. WW6500K. Skrócenie czasu prania o 50% oraz zmniejszenie zużycia energii o 20% (40°C, połowa załadunku), przy założeniu wydajności prania ±5%.

Inteligentna personalizacja ustawień

Panel AI Control

Łatwe, wygodne i skuteczne pranie dzięki inteligentnemu panelowi AI Control. Pozwala personalizować ustawienia pralki, zapamiętuje preferencje użytkownika oraz sugeruje programy suszenia w zależności od wybranego programu prania. Dodatkowo aplikacja SmartThings pozwala zdalnie włączać pralkę, ułatwia planowanie prania oraz sugeruje rozwiązania problemów.

Jeśli otrzymasz obrażenia, możesz wyleczyć rany na dwa sposoby. Najłatwiej pozbierać niebieski kryształy, które leżą na ziemi. Wypadają one z wrogów, gdy ich zabijesz lub zranisz. Drugim sposobem jest dotarcie do punktu kontrolnego i aktywowanie go. Wówczas automatycznie uzupełnisz maksymalny poziom zdrowia.

Istnieją modyfikacje, dzięki którym zwiększysz poziom lub regeneracje zdrowia.

Misje czasowe

To grupa zadań na wykonanie których masz określoną ilość czasu - zazwyczaj 20 minut. Gdy pojawi się nazwa misji, rozpocznie się odliczanie. Jeśli czas się skończy lub przeciwnicy cię zabiją, zadanie zakończy się porażką i nie będziesz mógł podejść do niego ponownie. com/007_Sr8K2O4. jpg/BROK/resize/1920x1920%3E/format/jpg/quality/80/007_Sr8K2O4. jpg" target="_blank">

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem takiego zadania, wejdź do menu i przejdź do zakładki Misje, by zapoznać się z celem i miejscem, do którego musisz się udać. Sprawdzisz tam również, ile czasu pozostało ci do wykonania zadania. Wybierając opcję śledź wszystkie te informacje pojawią się na ekranie gry.

Najczęściej celem misji czasowych jest dotarcie do wyznaczonego punktu i rozprawienie się ze wszystkimi przeciwnikami lub zniszczenie wszystkich węzłów Syku. Jako nagrodę za wykonanie zadania otrzymasz modyfikacje oraz rzadkie materiały.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

magneto 03 Sep 2006 15:19 9863

 • #1Level 2  

  #1

  witam, dostalem taka pralke, nie znam niemieckiego, przegladajac forum i slownik co nieco ustalilem natomiast kilka funkcji jest dla mnie dalej niejasne prosze wiec o pomoc jezeli ktos dysponuje instrukcja lub to zwyczajnie wie

  PROGRAMY

  Koch-buntwasche – pranie kolorowe, gotowanie
  Energiesparprogram – program oszczedny
  Leichtprogramm – program lekki
  extraschleudern - dodatkowe odwirowanie
  Pflegeleicht – delikatne [łatwy do prania i prasowania]
  hemden bugelfrei – koszule non-iron??????
  kurzprogramm - program krotki
  Wolleprogramm – wełna
  Schon-Kurzschl. – ponowne odwirowanie??????PRZYCISKI
  Spul-stop – płukanie stop??????
  Wasser plus – woda plus??????
  Leicht eco / kurz – lekkie eco lub szybkie??????
  Fuzzy Control -??????

 • #2PS 663S BIOLevel 31  #2

  Koch/Buntwasche to programy do Bawełny
  Pflegeleicht to syntetyki
  Extraschleudern to dlugie wirowanie
  Schonschleudern to jakies wirowanie interwalowe
  Kurzschleudern to krotkie wirowanie
  Kurzprogramm krotki program
  Energiesparen energooszczednyFuzzy control to inteligentna pralka sama dobiera parametry prania
  Spulstop zostawia pranie z woda z ostatniego plukania w bebnie
  Wasser plus podnosi poziom wody na praniu i dodaje jedno plukanie wiecej
  Leicht Eco-Kurz przelacznik Energooszczedny lub szybki, nie mozna ustawic rownoczesniesorry za brak ogonkow ale od czasu do czasu mi klawiatura sie psuje (ale ta klawiatura to shrott:bad-words:)

 • #3#3

  wielkie dzieki! teraz juz wszystko jest jasne.....

Opis funkcji Bosch Control Air MPlus

Bezpośredni link do pobrania Opis funkcji Bosch Control Air MPlus

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Opis funkcji Bosch Control Air MPlus