Odnośnik Beko D 6102 B

Odnośnik Beko D 6102 B to zmywarka o szerokości 45 cm, która jest doskonałym rozwiązaniem dla nowoczesnych kuchni. Posiada ona funkcję szuflady, która umożliwia przechowywanie naczyń w porządku. Przełącznik ręczny umożliwia łatwe ustawianie temperatury i czasu trwania cyklu, a wewnętrzny pojemnik na sól i płyn do mycia pozwala dostosować urządzenie do rodzaju zmywanego naczynia. Zmywarka ma także wyświetlacz LED, który informuje o postępie mycia i pozostałym czasie. Użytkownicy doceniają również energooszczędne funkcje zmywarki, takie jak opcja półpłukania, która pozwala zmniejszyć zużycie wody. Odnośnik Beko D 6102 B to idealna zmywarka dla osób poszukujących wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie.

Ostatnia aktualizacja: Odnośnik Beko D 6102 B

Znajdujesz się na stronie Silniki do pralek Beko EV 6102. Po pomoc w naprawie zajrzyj do naszej Bazy Porad , gdzie prezentujemy wskazówki i porady odnośnie drobnych napraw w sprzęcie AGD. Po więcej przydatnych informacji zapraszamy na kanał YouTube, gdzie znajdziesz filmiki o sprzętach domowych. Chcemy, abyś miał wszystko pod kontrolą, więc wyświetlamy również inne części odpowiednie dla Twojego modelu pralek Beko EV 6102. Dowiedz się więcej!

Obudowa produktu jest w kolorze biały. Pralka o maksymalnej prędkości wirowania 1000 obr/min. Maksymalny ciężar wsadu w pralce wynosi 6 kg. Pralka jest urządzeniem pracującym w klasie energetycznej AA(A+). Średnie zużycie energii przez pralkę wynosi 0, 804 kWh/cykl. Pralka o klasie skuteczności prania A. Urządzenie o klasie skuteczności wirowania C. Sterowanie/programator w urządzeniu: Elektroniczny.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki BEKO EV 6102.Przewodnik użytkowania został dodany 05. 01. 2012.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BEKO EV 6102 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 3. 1 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • Instrukcja obsługi do pralki BEKO EV 6102
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Techniczne parametry
Klasa skuteczności odwirowaniaC
CertyfikatyCE
Zasilanie230V50Hz
Klasa efektywności praniaA
Dopuszczalna wielkość wsadu6
Klasa energetycznaAA(A+)
Funkcje i Technologie
Programy podstawowe: bawełna, syntetyki, delikatneTrue
Program "Szybkie pranie"
Program z praniem wstępnym
Parametry fizyczne
Wysokość [cm]850
Szerokość [cm]600
Głębokość [cm]450
Zakresy temperatur - opis30/40/60/95
Wąż doprowadzający wodę1
Maksymalna prędkość wirowania1000 obr/min
Zużycie energii (średnie, bawełna, kolor 60 st. C)0, 804 kWh/cykl
Automatyka wagowa
Strona wwwwww. beko. com. pl
Wyświetlacz elektronicznyFalse
Wskaźnik czasu do końca programu
Sterowanie / programatorElektroniczny
Kolor obudowybiały
Sprzęt do zabudowyNie
Niezależna regulacja temperatury
Redukcja prędkości wirowaniaTak
Maksymalna wielkość wsadu6 kg
Sposób ładowaniaZ przodu
Wnętrze ze stali nierdzewnej
Wąż odpływowy
Funkcja opóźniony start
Informacja o transporcieTransport nie obejmuje wniesienia oraz instalacji.
Automatyczna blokada drzwi

Oceń BEKO EV 6102

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Znalazłeś się na stronie kategorii Filtry do pralek Beko D6 102 B. Aby ułatwić Tobie domowe naprawy, zbudowaliśmy portal Baza Porad , gdzie dzielimy się wskazówkami odnośnie drobnych napraw w sprzętach AGD. Dalszym krokiem jest kanał na Youtube, który rozwijamy pod kątem użytecznych filmików instruktażowych. Zestawiliśmy obok części, które szukasz akcesoria pasujące do Twojego modelu pralek Beko D6 102 B. Zobacz koniecznie!

Odnośnik Beko D 6102 B

Bezpośredni link do pobrania Odnośnik Beko D 6102 B

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Odnośnik Beko D 6102 B