Obsługa skanera sieciowego 808 Audio Hex Encore

Obsługa skanera sieciowego 808 Audio Hex Encore jest bardzo łatwa. Skaner sieciowy Hex Encore jest przeznaczony do łączenia głośników Bluetooth do sieci Wi-Fi domowej. Dzięki temu możesz słuchać muzyki na dowolnym głośniku w domu za pomocą jednego skanera sieciowego. Skaner sieciowy Hex Encore jest zgodny zarówno ze standardami Wi-Fi 2,4 GHz, jak i 5 GHz, dzięki czemu możesz bez problemu łączyć go z siecią i przesyłać muzykę przez Bluetooth. Skaner sieciowy Hex Encore wyposażony jest w jeden port Ethernet, umożliwiający podłączanie go do routera lub modemu. Oprócz tego skaner ma także przycisk zasilania, który można włączyć lub wyłączyć w celu włączenia lub wyłączenia skanera. Skaner może być również podłączony do komputera za pomocą kabla USB. Skaner sieciowy Hex Encore jest doskonałym sposobem na uzyskanie w pełni wykorzystanego dźwięku w domu.

Ostatnia aktualizacja: Obsługa skanera sieciowego 808 Audio Hex Encore

Model wycofany. Ta strona nie jest już aktualizowana.

Mogę drukować, ale nie mogę skanować za pośrednictwem sieci. (Windows)

Prawdopodobnie ustawienie sieci dla sterownika skanera jest nieprawidłowe.
Aby rozwiązać problem, wykonaj poniższe czynności:

Aby skorzystać z funkcji skanowania za pośrednictwem sieci, należy skonfigurować urządzenie Brother do pracy w środowisku sieciowym peer-to-peer. Funkcja skanowania sieciowego nie działa we współdzielonym środowisku sieciowym.

Krok 1: Sprawdź adres IP Twojego urządzenia Brother

 1. Naciśnij przycisk Menu lub Menu/Set na Twoim urządzeniu Brother i wybierz opcję Sieć lub LAN.
 2. Wybierz kolejno TCP/IP => Adres IP
  (W przypadku urządzenia bezprzewodowego: wybierz opcję Sieć lub LAN => WLAN lub Wired LAN (Przewodowa sieć LAN) => TCP/IP => Adres IP)

Krok 2: Ustaw adres IP w sterowniku skanera

UWAGA: Kroki mogą się różnić w zależności od używanego systemu operacyjnego.

 • Użytkownicy systemu Windows XP:
  Kliknij Start => Panel sterowania => Drukarki i inny sprzęt => Skanery i aparaty fotograficzne. Użytkownicy systemu Windows Vista:
  Kliknij Start => Panel sterowania => Sprzęt i dźwięk => Skanery i aparaty fotograficzne. Użytkownicy systemu Windows 7:
  Kliknij Start i w polu wyszukiwania wpisz „skan”. Następnie kliknij opcję Wyświetl skanery i aparaty fotograficzne.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę skanera dla Twojego urządzenia i wybierz opcję Właściwości.
  (Użytkownicy systemu Windows 7: Wybierz skaner i kliknij Właściwości. Jeśli pojawi się ekran Kontrola konta użytkownika, kliknij Tak. )

  Jeśli nie możesz odnaleźć ikony skanera, sterownik skanera nie został zainstalowany. Przejdź do działu Pliki do pobrania i pobierz oraz zainstaluj najnowszy sterownik skanera.

  Użytkownicy systemu Windows 7:

 • Kliknij kartę Ustawienia sieciowe i wybierz opcję Określ urządzenie według adresu.
 • Wprowadź adres IP, który potwierdzono w Kroku 1 i kliknij OK.


 • Jeśli wystąpi konflikt adresu IP, skonsultuj się z administratorem sieci, aby uzyskać poprawny adres IP.

  Krok 3: Sprawdź ustawienia zapory

  Sprawdź ustawienia zapory w komputerze. Jeśli w Twoim komputerze aktywna jest zapora ogniowa, może ona odrzucać połączenia sieciowe, które są konieczne do poprawnego działania oprogramowania do skanowania w sieci. Wyłącz zaporę w komputerze i ponownie użyj funkcji skanowania sieciowego.
  Jeśli funkcja działa poprawnie po wyłączeniu zapory, oznacza to, że zapora w komputerze odrzuca niezbędne połączenia sieciowe. W takim przypadku firma Brother zaleca wyłączenie zapory ogniowej w komputerze za każdym razem, gdy chcesz użyć funkcji skanowania sieciowego za pomocą przycisku skanowania, lub pozostawienie jej aktywnej i wprowadzenie dodatkowych ustawień.

  > Informacje na temat wyłączania zapory lub pozostawienia jej aktywnej znajdują się w pytaniu FAQ: Jak zmienić ustawienia zapory ogniowej (system Windows)

  Powiązane modele

  DCP-7010, DCP-7025, DCP-8040, DCP-8045D, MFC-3240C, MFC-3320CN, MFC-410CN, MFC-425CN, MFC-5440CN, MFC-5460CN, MFC-7225N, MFC-7420, MFC-7820N, MFC-8220, MFC-8420, MFC-8440, MFC-8840D, MFC-8840DN, MFC-9420CN

  Opinie dotyczące treści

  Aby pomóc nam udoskonalać naszą pomoc techniczną, przekaż poniżej swoją opinię.

  Jeśli drukarka jest podłączana przy użyciu przewodu, podłącz go do urządzenia. Połączenie zostanie nawiązane automatycznie, komputer pobierze odpowiednie sterowniki i będzie można z niego korzystać od razu. Aby podłączyć drukarkę bezprzewodową, wykonaj następujące czynności:

  1. Wybierz pozycję Rozpocznij > Ustawienia > urządzenia Bluetooth & > drukarki & skanery .

   Otwieranie ustawień drukarek & skanerów

  2. Obok pozycji Dodaj drukarkę lub skaner wybierz pozycję Dodaj urządzenie.

   Poczekaj, aż znajdziesz pobliskie drukarki, a następnie znajdź odpowiednią drukarkę i wybierz pozycję Dodaj urządzenie. Jeśli chcesz usunąć drukarkę później, zaznacz ją, a następnie wybierz pozycję Usuń.

   Jeśli nie widzisz drukarki, spróbuj rozwiązać problem, wykonując czynności opisane w artykule Rozwiązywanie problemów z połączeniem drukarki i drukowaniem w Windows.

  Powiązane tematy

   Dowiedz się, jak zainstalować drukarkę w Windows.

   Dowiedz się, jak pobrać sterowniki drukarek w Windows. com/pl-pl/windows/jak-pobra%C4%87-i-zainstalowa%C4%87-najnowsze-sterowniki-drukarki-4ff66446-a2ab-b77f-46f4-a6d3fe4bf661">zainstalować sterowniki drukarki w Windows. com/pl-pl/windows/ustawianie-drukarki-domy%C5%9Blnej-w-windows-e10cf8b8-e596-b102-bf84-c41022b5036f">skonfigurować drukarkę domyślną w Windows. com/pl-pl/windows/wy%C5%9Bwietlanie-kolejki-wydruku-w-systemie-windows-71505b3a-ba6b-14b2-b7f9-fd6204675ab5">wyświetlić kolejkę drukarki w Windows.

   Dowiedz się, jak zmienić stan drukarki z "offline" na "online" w Windows.

   Jeśli masz problem ze zmianą stanu drukarki w trybie offline, zobacz Rozwiązywanie problemów z drukarkami w trybie offline.

   Jeśli masz problem z łącznością drukarki w Windows, zobacz Rozwiązywanie problemów z połączeniem drukarki i drukowaniem w Windows.

  Wybierz przycisk Start , a następnie wybierz pozycję Ustawienia > Urządzenia > Drukarki & skanery > Dodaj drukarkę lub skaner. net/pl-pl/media/79e66243-d939-4b4a-a981-9cca385e6972. png" alt="tekst alternatywny" loading="lazy"/>

  Zaczekaj na zakończenie wyszukiwania pobliskich drukarek, wybierz tę, której chcesz użyć, a następnie wybierz pozycję Dodaj urządzenie. Jeśli chcesz usunąć drukarkę później, wyróżnij ją i wybierz pozycję Usuń.

  Powiązane tematy

  Poszukuje Schematy do georadaru lub podobnych zeczy jak magnetometry czy inne podobe do tego wykrywacza White's TM 808, Moze ktos takie bajery robil w domu i mu sie udalo, po co kupowac jak mozna chyba zrobic samemu takie cacko domową robotą, skoro wykrywacz metalu mozna zrobic to to zapewne tez??

  Moze ktos mi powie czy cos lepszego jest niz to i za ile i gdzie mozna kupic CZEKAM NA WYPOWIEDZIWykrywacz metali White's TM 808Цена: 3990зл (брутто)
  Wskaźnik umieszczony na obudowie pokazuje siłę sygnału i naładowanie baterii.
  Przełącznik pozwalający na powrót do pierwotnych ustawień
  Pokrętło eliminacji wpływu gruntu pozwala na eliminowanie mineralizacji gruntu dla najlepszego wykrywania metali
  Fabrycznie ustawione zerowanie pozwala na szybkie zmienianie między trybami poszukiwania metali i pustych przestrzeni.
  Wbudowane gniazdo słuchawek 1/4 cala.
  Pokrętło regulacji zasięgu detekcji
  Aluminiowa konstrukcja z zatrzaskami dla łatwego montażu (wszystkie kontakty elektryczne powstają po zmontowaniu wykrywacza).
  Wykończenie trwałą emalią
  Zasilanie 4 baterie R 14Wielkość obiektu Przybliżona głębokość
  wykrywania
  7, 5 cm2 1, 07 m
  15 cm2 1, 37 m
  22, 5 cm2 1, 52 m
  Puszka 4l - od góry 1, 37 m
  Puszka 4l - z boku 1, 67 m
  Kanister 20l - od góry 1, 67 m
  Kanister 20l - z boku 2, 95 m
  Zbiornik 60 litrów - z boku 3, 04 m
  Mały samochód 6, 10 m
  ZABRANIA SIĘ UMIESZCZANIA W TYM DZIALE JAKICHKOLWIEK ZAŁĄCZNIKÓW.
  Poczytaj REGULAMIN i ogłoszenia na tej stronie. [h]

  Obsługa skanera sieciowego 808 Audio Hex Encore

  Bezpośredni link do pobrania Obsługa skanera sieciowego 808 Audio Hex Encore

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Obsługa skanera sieciowego 808 Audio Hex Encore