Lista części Electrolux Esf 45010

Lista części do modelu Electrolux ESF 45010 obejmuje szeroką gamę elementów, które mogą być konieczne do naprawy lub wymiany w tym modelu. Te części obejmują filtry, szczotki, łożyska, uszczelki, zawory i inne części zamienne. Lista części do tego modelu jest dostępna na stronie producenta, a także w wielu sklepach online, co umożliwia szybkie znalezienie i zakupienie potrzebnych części. Jest to szczególnie ważne, gdy szybko potrzebna jest naprawa lub wymiana części w Electrolux ESF 45010.

Ostatnia aktualizacja: Lista części Electrolux Esf 45010

Zmywarka pobiera wodę i staje

Nie działa zmywarka? Spokojnie, nie denerwuj się. Spróbuj zdiagnozować problem. Zanim oddasz urządzenie do serwisu, spróbuj sam naprawić sprzęt. Pomożemy Ci na każdym etapie naprawy. Nic, co dzieje się w temacie AGD nam nie umknie.

Zobacz rozwiązanie

Zmywarka pobiera wodę i staje

Awaria sprzętu? Tylko bez paniki! Poszukaj przyczyny problemu. Spróbuj samodzielnie uporać się z awarią. Pomożemy Ci od początku do końca – od diagnozy problemu, aż po wymianę części. Wciąż się szkolimy, by być ze wszystkim na bieżąco.

Zobacz rozwiązanie

Przedmiot został zarezerwowany, sprzedany lub Sprzedający zakończył publikację ogłoszenia.

 • Zdjęcie oferty: Zmywarka Electrolux ESF 45010

O przedmiocie

Zmywarka Electrolux ESF 45010 o szerokości 45 cm, z zewnętrznym panelem, wyświetlaczem 1-cyfrowym, funkcją opóźnionego startu, 5 programami, 5 temperaturami, w klasie energetycznej A. Mieści 9 kompletów naczyń.

Urządzenie jest niemal nowe, używane sporadycznie przez rok.

Odbiór osobisty w Warszawie.

Zachęcam do zadawania pytań.

Zapraszam do kupna!

 • Stan: Bardzo dobry Marka: ElectroluxKolor dominujący: białyPojemność: 9 kompletówSzerokość produktu: 45 cmKlasa efektywności energetycznej: A

Inne ogłoszenia sprzedającego

Zobacz wszystkie

Chcesz kupić więcej z jedną dostawą? WybierzKUP TERAZi w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.

Espadryle Venezia zamszowe roz. 38

  Marka: VeneziaRozmiar: 38Oryginalne opakowanie producenta: pudełko

  Kup teraz

  130 zł

 • STAN: NOWY

  Warszawa, Żoliborz
Inne ogłoszenia sprzedającegoChcesz kupić więcej z jedną dostawą?Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.Oferty sponsorowane
  ElektronikaRTV i AGDAGD wolnostojąceZmywarki

Lista części Electrolux Esf 45010

Bezpośredni link do pobrania Lista części Electrolux Esf 45010

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Lista części Electrolux Esf 45010