Kurs instalacji Electrolux Eeb4231pox

Electrolux Eeb4231pox to wysokowydajny kurs instalacji okapów, który zapewnia szereg korzyści wszystkim użytkownikom okapów. Pozwala on na szybką i bezproblemową instalację okapów bez potrzeby specjalnych narzędzi. Kurs instalacji Electrolux Eeb4231pox wyposażony jest w wyjątkowe funkcje, które ułatwiają instalację. Są to między innymi zintegrowana przewodnica instalacyjna, która pomaga w instalacji okapów i regulacji ich położenia, oraz funkcja automatycznego wyłączania, która zapobiega nadmiernemu wyczerpywaniu się energii. Kurs instalacji Electrolux Eeb4231pox jest łatwy w obsłudze i ma niski poziom hałasu. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uzyskać doskonałe rezultaty bez zbędnego stresu.

Ostatnia aktualizacja: Kurs instalacji Electrolux Eeb4231pox

VdS Schadenverhütung, międzynarodowy partner w dziedzinie bezpieczeństwa należy do wiodących jednostek rzeczoznawczych i certyfikujących na świecie. VdS zatrudnia około 500 ekspertów i oferuje Państwu bogate spektrum usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa, systemów zabezpieczeń, cyberbezpieczeństwa oraz systemów informacyjnych na temat naturalnych zagrożeń.

Optymalne bezpieczeństwo naszych partnerów opiera się na kompleksowym podejściu VdS do ochrony przeciwpożarowej, które zbudowaliśmy na zaufaniu i bogatym ponad 114-letnim doświadczeniu. Skutecznie łączymy w nim wszystkie aspekty związane z ochroną przeciwpożarową. Wszystkie największe przedsiębiorstwa w Niemczech oraz szereg decydentów na całym świecie zaufało gwarantowanej przez VdS skuteczności i bezpieczeństwu.

Zakres działalności VdS w Polsce obejmuje m. in. : kontrole instalacji przeciwpożarowych, weryfikacje projektów, egzaminy dla głównych odpowiedzialnych specjalistów, certyfikacje firm i usług. Centrum Edukacji VdS organizuje szkolenia, warsztaty specjalistyczne i seminaria dedykowane, które są prowadzone przez rzeczoznawców VdS. Wyznaczamy międzynarodowe standardy z zakresu techniki bezpieczeństwa w oparciu o opracowane przez naszych ekspertów wytyczne. Wszystkie publikacje VdS w języku polskim w formie książki są dostępne w naszym biurze.

62. edycja kursu w Akademii SOLSUM 8-10 lutego 2023 – zapisy otwarte


Liczba mikroinstalacji fotowoltaicznych w polskim systemie elektroenergetycznym na przestrzeni ostatnich lat wykazuje trend wzrostowy w tempie wykładniczym.

Łącznie w polskim systemie elektroenergetycznym pracuje już ponad milion mikroinstalacji fotowoltaicznych. Moc przekroczyła 7GW.

Prognozy zakładają, że kolejny kamień milowy – 20 GW zainstalowanych w PV w Polsce – zostanie osiągnięty w 2025 r., a w 2030 r. skumulowana moc zainstalowana może wynieść nawet 28, 5 GW.

Szkolenie to przygotowuje do montażu systemów fotowoltaicznych i egzaminu UDT, forma zajęć: teoria + praktyka.

Uprawnienia zdobyte podczas III dni kursu uprawniają do montażu, konserwacji i podłączania instalacji fotowoltaicznych oraz posiadają zgodność z ustawą OZE a także spełniają wymogi dla instalatorów do montażu instalacji fotowoltaicznych korzystających z wybranych dofinansowań. 

SOLSUM posiada akredytację UDT na prowadzenia szkoleń od 2015 roku. Poniżej aktualne zaświadczenie. pl/wp-content/uploads/2021/02/Zrzut-ekranu-2021-02-1-o-14. 22. 54. png">

Od 1 lipca 2016r. obowiązuje ustawa OZE, która wprowadza ułatwienia dla instalacji fotowoltaicznych i wprowadza system wsparcia w postaci upustów dla mikroinstalacji fotowoltaicznych wprowadzając korzystne dla Prosumentów zasady rozliczenia energii z operatorem.

SOLSUM ściśle współpracuje z liderami rynku i największymi producentami inwerterów, paneli fotowoltaicznych, systemów magazynowania energii i innych urządzeń.

SOLSUM sp. z o. o. nie tylko wspiera nowoczesne technologie, również realizuje inwestycje w fotowoltaikę w systemie pod klucz, tworzy sieci ogólnopolskiej współpracy by dostarczać najlepsze technologie z zakresu fotowoltaiki dopasowane do potrzeb klienta.

Zapraszamy na szkolenie i do uczestnictwa w dynamicznym rozwoju technologii fotowoltaicznych.

Zostań profesjonalnym instalatorem systemów fotowoltaicznych.

Grupa docelowa

 • Osoby pragnące zdobyć wiedzę a przede wszystkim praktyczne umiejętności pozwalające na wykonywanie efektywnych i bezpiecznych instalacji fotowoltaicznych, pracować w zawodzie instalatora systemów fotowoltaicznych
 • Osoby planujące zajmować się montażem elektrowni fotowoltaicznych i sprzedażą urządzeń
 • Przedsiębiorcy którzy chcieliby rozszerzyć działalność o nowe technologie a także nawiązać współpracę dystrybucyjną/monterską/sprzedażową
 • Elektrycy
 • Projektanci i architekci
 • Osoby bezrobotne, chcące otrzymywać zlecenia montaży/pracować jako instalator PV
 • Firmy chcące podnieść kwalifikacje pracowników dotyczące elektrowni słonecznych
 • Pasjonaci fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii chętnie wymienimy doświadczenia i opowiemy o zbliżających się trendach
 • Koncerny energetyczne
 • Urzędy Pracy
 • Jednostki samorządowe, Zakłady Wodociągowe, Ciepłownicze,

Kto może? Do kursu może przystąpić osoba pełnoletnia bez względu na kierunek i poziom wykształcenia czy doświadczenia zawodowego. Świadectwo kwalifikacji i uprawnienia uzyskają tylko te osoby, które przejdą kurs i pozytywnie zdadzą egzamin państwowy.

Wartości dodane szkolenia

 • Program partnerski i możliwość stałej współpracy na korzystnych i przejrzystych zasadach
 • Autoryzacja SOLSUM na dystrybucję i przedstawicielstwo regionalne
 • Refundacja kosztów szkolenia w przypadku stałej współpracy!
 • O szkoleniu

  Szkolenie jest podzielone na III poziomy (3 dni).  Część zajęć odbędzie się w specjalnie w tym celu przygotowanym obiekcie szkoleniowym w którym zainstalowane są rożne typy instalacji OZE:

  On-grid (współpraca systemu PV z siecią OSD), Off-grid DC, Off-grid AC, system z magazynowaniem nadwyżek energii (systemy wyspowe), system fotowoltaiczny + pompa ciepładachy wykonane w technologii BIPV (zastąpienie standardowego pokrycia panelami PV) i wiele innych.

  Szkolenie będzie się odbywać w budynku plus energetycznym, całkowicie niezależnym energetycznie dzięki źródłom OZE i systemowi magazynowania energii.

  Rozkład tematyczny dobrany jest tak, aby przeprowadzić uczestnika szkolenia przez wszystkie najważniejsze etapy instalacji systemu fotowoltaicznego.

  Rozkład tematyczny dobrany jest tak, aby przeprowadzić instalatora przez wszystkie najważniejsze etapy instalacji systemu fotowoltaicznego.

  Małe grupy szkoleniowe gwarantują indywidualne podejście a także dostęp do części warsztatowej na dogodnych warunkach.

  Zajęcia teoretyczne w środę i w czwartek odbędą się online na żywo z trenerem i możliwością interakcji. Trzeci dzień do warsztaty praktyczne w siedzibie SOLSUM. 

  Program szkolenia:

  I poziom 8 lutego 2023 środa:

  Wprowadzenie do fotowoltaiki

  Fotowoltaika w Polsce i na świecie, dane historyczne, stan aktualny, perspektywy rozwoju

  Ułatwienia dla fotowoltaiki, nowelizacja ustawy – główne założenia

  Zasoby energii słonecznej/ radiacja, uzysk – wprowadzenie

  Uzysk z instalacji, pochylenia, azymut – jakie mają znaczenie, wykresy

  Moduły PV: budowa, technologie ogniw PV, rodzaje, parametry techniczne

  Standardy i normy – moduły fotowoltaiczne

  Degradacja modułów, wpływ elementów zacienienia na prace instalacji

  Najczęściej popełniane błędy na etapie projektowania i montażu

  Wypełnianie formularza wniosku instalacji PV (ćwiczenia praktyczne)

  Konserwacja paneli fotowoltaicznych

  Oprogramowanie do wspomagania projektowania instalacji PV

  Metodologia doboru elementów systemu

  Zabezpieczenia i bezpieczeństwo w systemach on grid i off-grid

  Dobre praktyki montażowe

  Przygotowanie do egzaminu UDT – omówienie przykładowych pytań i zadań praktycznych

  II poziom 9 lutego 2023r. czwartek

  Systemy montażowe do różnych rodzajów dachów

  Systemy montażowe do instalacji na gruncie

  Inwertery: rodzaje, parametry techniczne, normy.

  Podstawy projektowania systemów PV

  Kryteria doboru inwerterów i modułów PV

  Metodologia doboru systemu mocowania

  Współpraca instalacji PV z systemem elektroenergetycznym

  Konfiguracja inwerterów

  Zabezpieczenia inwerterów

  Ochrona przeciwprzepięciowa

  Wyliczenie okresu zwrotu dla mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy do 10kWp

  Omówienie zasad rozliczeń dla Prosumentów

  Omówienie systemu upustów dla mikroinstalacji

  III poziom 10 lutego 2023r. piątek (dzień praktyczny)

  Zajęcia praktyczne, omówienie i prezentacja na żywo wybranych instalacji np. instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, systemu magazynowania energii, systemów nadążnych (trackerów), turbiny wiatrowej, stacji ładowania samochodów elektrycznych lub inne.

  – połączenia wyrównawcze

  – prowadzenie okablowania trasy kablowe

  – rodzaje zabezpieczeń DC (przepięciowe, przeciążeniowe stringowe, rozłączniki DC)

  – budowa zabezpieczeń od strony DC

  – instalacja zabezpieczeń i akcesoriów

  – kontrola parametrów pracy

  – zapoznanie ze schematem instalacji PV

  – czynniki mające wpływ na pracę instalacji fotowoltaicznej

  – Praca z miernikami

  Montaż modułów fotowoltaicznych na przykładowych konstrukcjach wsporczych

  – uruchomienie testowej instalacji

  O godz. 16. 00 odbędzie się dla chętnych egzamin SEP.

  Szkolenie przygotowawcze do egzaminu państwowego w celu zdobycia uprawnień w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji i urządzeń elektrycznych

  Kurs SEP obejmuje:

  Przeprowadzamy kursy i organizujemy egzaminy na stanowiska dozoru lub eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym na niżej wymienione urządzenia, instalacje i sieci. Kurs zakończony jest egzaminem państwowym, po jego zdaniu zostaną wydane stosowne uprawnienia.

  Grupa I – Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną.

 • Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego;
 • Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV;
 • Urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV;
 • Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW;
 • Urządzenia elektrotermiczne;
 • Elektryczna sieć trakcyjna;
 • Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym;
 • Aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji; sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt 1-9.
 • Podczas kursu uczestnicy będą mieli możliwość dodatkowo zapoznania się z systemem magazynowania energii technologii litowo-jonowej, carportami fotowoltaicznymi, stacjami ładowania aut elektrycznych. pl/wp-content/uploads/2020/11/Carport-na-strone-3. pl/wp-content/uploads/2020/11/Carport-na-strone-3-1024x729. jpg" alt="" width="1024" height="729" srcset="https://solsum. pl/wp-content/uploads/2020/11/Carport-na-strone-3-300x214. pl/wp-content/uploads/2020/11/Carport-na-strone-3-768x547. jpg 768w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px"/>

  Dlaczego akademia SOLSUM:

  1. Doświadczenie w montażu, zajęcia praktyczne prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w montażu fotowoltaiki.
  2. Teoria sprawdzona w praktyce: m. in. budowaliśmy w Polsce kilkaset instalacji m. farmę fotowoltaiczną o mocy 200kWp z największym w Polsce magazynem energii 
  3. Jest to najbardziej kompleksowe szkolenie dotyczące instalacji pv aktualnie na rynku – 59. edycja to świadectwo gwarancji jakości i zaufania dla naszych kursów
  4. Szkolimy od 2012r. z zakresu fotowoltaiki, magazynowania energii 
  5. Jesteśmy akredytowaną przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) jednostką szkoleniową od 2015r.
  6. Nie jest to szkolenie producenta, omawiamy zalety i wady zastosowanych komponentów kilkunastu producentów z branży fotowoltaicznej, dając wybór i klientom i naszym partnerom co do jakości i cen a także najlepszych technologii
  7. Podczas szkolenia przedstawiamy doświadczenia zebrane podczas kilku lat pracy z instalacjami PV jak i nowe trendy na rynku fotowoltaiki
  8. Uprawnienia elektryczne do 1kV zakończone egzaminem państwowym, które są niezbędne do prac związanych z podłączaniem instalacji fotowoltaicznych

  Trenerzy:

  Paweł Gumulak – Przedsiębiorca od 1998 roku, Prezes Solsum Sp. o., 9 lat międzynarodowego doświadczenia w zakresie systemów fotowoltaicznych, ukończył SMA Solar Academy w Niestetal w Niemczech, właściciel elektrowni fotowoltaicznych

  mgr inż. Jan Mółka – projektant farm fotowoltaicznych i mikroinstalacji, portolio projektów na ponad 100MWp, poprowadzi moduł dotyczące poprawnego doboru, projektowania instalacji fotowoltaicznych a także omówi procedurę zgłoszenia/uzyskania warunków przyłączeniowych dla instalacji fotowoltaicznych

  Paweł Kapała – 9 lat doświadczenia w zakresie fotowoltaiki, menadżer projektów – omówienie analizy rentowności inwestycji w elektrownie fotowoltaiczną oraz aktualnych zasad rozliczeń z operatorem po nowelizacji ustawy OZE

  Edward Kubiak – Ponad 20 lat doświadczenia w dużej i małej energetyce, instalator farm i mikroinstalacji fotowoltaicznych w wersjach: on-grid, off-grid, hybrydowych

  Komisja Stowarzyszenia Elektryków Polskich prowadząca kurs i egzamin państwowy z uprawnień elektrycznej SEP E1 i D.

  Kiedy?  

  8-10 lutego 2023r. 

  Gdzie?

  Pierwsze dwa dni – online. Trzeci dzień Akademia SOLSUM Siedziba SOLSUM sp. o. 

  Świniarsko 821

  33-395 Świniarsko

  Link z lokalizacją i wskazówką dojazdu w google maps: kliknij tutaj

  Cena obejmuje: 

  3 dniowy intensywny kurs instalatora systemów fotowoltaicznych, certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla UDT, materiały szkoleniowe na temat komponentów, dostęp do konsultacji podczas szkolenia, specyfikacje techniczne, katalogi ze schematami omawianych urządzeń, wyżywienie: obiady, bufet kawowy (kawa, herbata, woda mineralna, owoce, soki i ciasto)

  Cena szkolenia:

  1200zł netto (z VATem 1476 zł) za dzień szkoleniowy

  Rabaty:

  Przy zakupie II poziomów cena 2200zł netto (2 dni) (z VATem 2706 zł). Oszczędzasz 246zł

  Przy zakupie III poziomów cena za kurs to 2900zł netto (3 dni) (z VATem 3567zł). Oszczędzasz 861 zł

  Uprawnienia SEP/UDT:

  Cena 2900zł netto nie obejmuje kursu na uprawienia SEP. Cena kursu i uprawnień SEP E1 przy zakupie III poziomów 680zł brutto. Cena uprawnień D1 to 780 zł brutto. Płatność za SEP – na miejscu.

  Kurs i egzamin SEP odbywa się drugiego dnia w godzinach wieczornych. Egzamin UDT (Urząd Dozoru Technicznego) w zakresie fotowoltaiki odbywa się już w oddziałach terenowych UDT na terenie Polski. Ważność zaświadczenia uprawniającego do podejścia do ugzaminu UDT, które otrzymuje uczestnik po ukończeniu kursu ważne jest rok i w tym czasie należy podejść do egzaminu UDT w celu zdobycia uprawnień. Uprawnienia SEP oraz UDT ważna są 5 lat od wydania.

  Po zmianach przepisów aby uczestniczyć w szkoleniu SEP i przystąpić do egzaminu SEP należy spełnić jeden z poniższych warunków: albo osoba dołącza do każdego wniosku – kserokopię pierwszej strony dyplomu ukończenia szkoły branżowej, świadectwa szkoły o profilu elektrycznym, elektronicznym ect. albo właściciel firmy kierujący Pracowników wypełnia i podpisujecie zaświadczenie, że osoba jest zatrudniona w firmie. Jeśli osoba posiada już uprawnienia które straciły ważność to załącza kserokopię takich uprawnień.

  W celu odbycia poziomu II i III wymagane są ukończone niższe poziomy

  Wyżywienie w cenie tylko przy zapisie na III poziomy. 

  Liczba miejsc ograniczona, grupy warsztatowe min. 10 osób.

  Warunkiem zagwarantowania miejsca na szkoleniu jest dokonanie płatności w formie przedpłaty.

  Noclegi: Cena kursu w wersji stacjonarnej nie obejmuje noclegów.

  Możliwość kredytowania szkolenia przez raty online.

  Jak się zapisać?

  W celu zapisu i potwierdzenia rezerwacji na kurs prosimy o dokonanie wpłaty na powyższy numer konta oraz o podesłania na adres szkolenia@solsum. pl danych uczestnika (imię, nazwisko, telefon), danych do faktury wraz z numerem NIP/paragonu. Dane do faktury firmowej muszą być dostarczone najpóźniej w dniu dokonania wpłaty mailowo na szkolenia@solsum. pl. W przeciwnym przypadku faktura zostanie wystawiona na osobę fizyczną.

  Wpłat należy dokonywać na poniższe dane:

  STUDIO ZOOM Paweł Gumulak ul. Bolesława Chrobrego 8, 33-350 Piwniczna-Zdrój

  Numer rachunku: 95 1140 2004 0000 3802 3454 8238.

  Tytuł wpłaty: [Imię i Nazwisko] – Akademia SOLSUM luty 2023

  Ważne: w tytule przelewu proszę podać także numer NIP na który ma być wystawiona faktura na firmę. 

 • Przeszkoliliśmy już ponad 2100 osób w Akademii SOLSUM od roku 2012. 
 • Oprócz instalatorów szkoliliśmy inwestorów, operatorów energetycznych, Urzędy Pracy, Gminy – szkolimy i od początku działalności zajmujemy się fotowoltaiką
 • Eksperci SOLSUM są systematycznie zapraszani jako konsultanci dla projektów elektrowni fotowoltaicznej oraz jako eksperci w konferencjach i wydarzeniach poświęconych zagadnieniom fotowoltaiki w Polsce
 • Uruchomiliśmy pierwszy w Polsce system magazynowania Tesla Powerwall
 • Tworzymy autorskie programy szkoleniowe korzystając z własnych materiałów i praktycznych analiz zarówno od strony technologii jak i finansowej
 • Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy szkolenia dwudniowe wraz z wizytą na elektrowniach PV o mocach od 1 do 3 MWp w różnych technologiach oraz 3 dniowe warsztaty wraz z praktycznym montażem i podłączeniem technologii on-grid, off-grid, hybrydowej.
 • Posiadamy zaawansowane i innowacyjne technologie dotyczące paneli fotowoltaicznych, inwerterów jak i technologii budowy elektrowni słonecznych, które wprowadzamy niejednokrotnie jako pierwsi w Polsce
 • Przychodząc do nas dostajesz gwarancję jakości przekazywanej wiedzy i doświadczenia trenerów SOLSUM
 • Poprzez uczestnictwo w szkoleniu masz możliwość nawiązania fachowego wsparcia w zakresie przeprowadzenia procesu inwestycyjnego swojej elektrowni oraz masz dostęp do wysokiej klasy komponentów dobranych na miarę
 • Liczba miejsc ograniczona.

  Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmian kolejności zajęć a także w zmian w programie szkolenia ze względu na warunki pogodowe lub inne czynniki bez wcześniejszego powiadomienia. Warunkiem wzięcia udziału w kursie/szkoleniu jest dokonanie 100% przedpłaty tytułem zadatku, na podany na stronie nr konta. Zadatek zostanie zaliczony na poczet ceny kursu/szkolenia. W razie niepojawienia się uczestnika na kursie/szkoleniu lub rezygnacji z udziału w nim, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Jest możliwość jednorazowego przeniesienia rezerwacji na kolejną edycję.
  W czasie szkolenia mogą być wykonywane przez SOLSUM zdjęcia/filmy wykorzystywane następnie w celach informacyjnych i/lub marketingowych. Uczestnik dokonując zapisu na szkolenie wyraża na to zgodę.

  Materiały szkoleniowe przewidziane dla każdego uczestnika zostaną przekazane na miejscu lub elektronicznie, również faktury, certyfikaty i zaświadczenia dla UDT.

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu lub przeprowadzenia części teoretycznej w wersji online, jeśli nie zbierze się minimalna liczba osób lub w przypadku wystąpienia siły wyższej na którą organizator nie ma wpływu, ewentualnie innych zdarzeń, wpłacone zadatki, rezerwacje zostaną przeniesione na kolejną edycję kursu i nie podlegają zwrotowi.

  Kontakt w sprawie kursu i organizowanych szkoleń:

  E-mail: szkolenia@solsum. pl

  Copyright © 2021 Solsum 

  PROCEDURA REKLAMACYJNA i REGULAMIN

 • Reklamację dotyczącą szkolenia należy składać do 7 dni od ukończenia szkolenia, faksem, pocztą elektroniczną lub na piśmie do kierownika Ośrodka Szkoleniowego. Reklamacja złożona po tym terminie nie będzie rozpatrywana.
 • Reklamacja powinna zawierać: nazwę szkolenia, datę rozpoczęcia i zakończenia szkolenia, dane osoby składającej reklamację, treść reklamacji (powód reklamacji), ewentualne dokumenty stwierdzające zasadność reklamacji.
 • Reklamacji podlega:
 • – niewykonanie usługi szkoleniowej w ustalonym terminie,

  – częściowe wykonanie usługi szkoleniowej powstałe z winy Ośrodka Szkoleniowego,

  – niewykonanie z należytą starannością usługi szkoleniowej

  1. Po złożeniu reklamacji Ośrodek Szkoleniowy ma (zgodnie z Regulaminem) 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji. Następnym etapem jest skuteczne poinformowanie (mailowo, faksem, telefonicznie lub listownie) uczestnika kursu o decyzji Ośrodka Szkoleniowego w sprawie reklamacji.
  2. W przypadku uznania roszczeń słuchacza Ośrodek Szkoleniowy zobowiązuje się do ponownego przeprowadzenia szkolenia, którego dotyczy reklamacja na własny koszt.
  3. W przypadku nieuznania reklamacji uczestnikowi szkolenia (zmawiającemu), który składał reklamacje przysługuje odwołanie do właściciela Ośrodka Szkoleniowego. Właściciel Ośrodka szkoleniowego ma 2 tygodnie na ustosunkowanie się do reklamacji po czym skutecznie informuje składającego reklamacje o swojej decyzji.
  4. Koszty nieuzasadnionego złożenia reklamacji usługi szkoleniowej pokrywa uczestnik szkolenia (zamawiający) składający reklamację.
  5. Akademia SOLSUM

   • SZKOLENIA z MONTAŻU KLIMATYZACJI

    ponad 1000 przeszkolonych osób z całej Europy

   • SZKOLENIA z SERWISU KLIMATYZACJI

    Naucz się jak naprawić klimatyzator

    SZKOLENIA z MONTAŻU POMP CIEPŁA

    Szkolenia i kursy na żywo lub online

   Pomysł na Akademię Instalatorów powstał w mojej głowie w 2015. Kilka lat temu, kiedy wkraczałem na rynek związany z klimatyzacją wiedza na temat prawidłowego montażu była bardzo trudna do zdobycia, wręcz niemożliwa. Do dzisiaj niewiele się zmieniło. Jednostki certyfikujące wybrane przez UDT wymagają od potencjalnych monterów wiedzy, której nie mają gdzie zdobyć... Uczestniczyłem w kilku szkoleniach na terenie Polski i widziałem ich bardzo niski poziom...

   Jak w takim razie nauczyłem się montować klimatyzatory? Na własnych doświadczeniach. Kupiłem z kolegą kilka urządzeń, narzędzia, drabiny i zamontowaliśmy je w zaprzyjaźnionej firmie, oczywiście nie obyło się bez wielu przygód.. Pierwszy montaż trwał prawie 3 tygodnie:D Dzisiaj montaż zajmuje nam 3 godziny!

   Ty nie musisz przez to przechodzić! Skorzystaj z mojego doświadczenia i naucz się montować klimatyzację oraz pompy ciepłą w biurach i mieszkaniach, a dzięki poradom z zakresu marketingu jakich Ci udzielę będziesz w stanie rozwinąć swoją własną firmę i przebić się przez konkurencję!

   Najlepsze szkolenia z montażu i serwisu klimatyzacjii pomp ciepła. Zapisz się, nie pożałujesz!

   JAKIE SZKOLENIA OFERUJEMY?  


   Szkolenie z montażu klimatyzacji na żywo

   Szkolimy osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z montażem klimatyzacji. Jeśli nie masz zielonego pojęcia jak dobrać urządzenie, gdzie je zamontować, jakie narzędzia i materiały będą Ci potrzebne, a tym bardziej jak to prawidłowo zrobić, uruchomić oraz zdiagnozować klimatyzację - to szkolenie na żywo jest dla Ciebie!

   Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach 5-10 osób, ponieważ zależy mi, żeby każdemu poświęcić możliwie najwięcej uwagi i żeby każdy wyjeżdżając miał wiedzę i pewność, że poradzi sobie z pierwszym i kolejnym montażem klimatyzacji.

  6. Poznaj więcej szczegółów na temat szkolenia i zapisz się już teraz.
  7. Masz pytania? Zadaj je!
  8. Szkolenie z montażu klimatyzacji online

   Całe szkolenie z montażu klimatyzacji jakie prowadzę na żywo zostało nagrane i udostępniam je w formie kilkudziesięciu filmów video dostępnych 24h na dobę przez Internet. Masz nieograniczoną liczbę odtworzeń, dzięki czemu możesz powracać do materiałów dowolną ilość razy i o dowolnej porze.

   Obok każdego video znajdują się miejsca do zadawania pytań, na które odpowiadam w możliwie najszybszym możliwym czasie.

   W zależności od tego, czego potrzebujesz podzieliłem dostęp na 3 różne pakiety, a do każdego z nich dokładam dodatkowo podręcznik, który możesz mieć zawsze przy sobie i w razie potrzeby odświeżyć swoją wiedzę.

  9. Zobacz poszczególne pakiety i wybierz swój. html" title="Kontakt - szkolenie z klimatyzacji">Masz pytania? Zadaj je!
  Kurs instalacji Electrolux Eeb4231pox

  Bezpośredni link do pobrania Kurs instalacji Electrolux Eeb4231pox

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Kurs instalacji Electrolux Eeb4231pox