Książka z instrukcjami i przepisami Asus Brt Ac828

Asus Brt AC828 to książka z instrukcjami i przepisami, która pomaga użytkownikom w korzystaniu z urządzenia Asus Brt AC828. Książka zawiera szczegółowe informacje na temat konfiguracji i użytkowania urządzenia, a także przepisy dotyczące sieci bezprzewodowej i zasad bezpieczeństwa. Dzięki książce każdy użytkownik może uzyskać wszystkie informacje, jakie są potrzebne, aby skonfigurować i użytkować urządzenie w sposób bezpieczny i wydajny. Książka zawiera również wskazówki dotyczące korzystania z sieci bezprzewodowej, a także instrukcje dotyczące konfiguracji i użytkowania urządzenia. Dzięki książce użytkownicy mogą z łatwością zarządzać urządzeniem i korzystać z niego w sposób bezpieczny.

Ostatnia aktualizacja: Książka z instrukcjami i przepisami Asus Brt Ac828

Nasza ocena £ 441. 50OdAmazonkaCena po sprawdzeniu VAT 400inc

Znakomita wydajność w krótkim i krótkim zakresie oraz szereg przydatnych funkcji dla małych firm

Zalety Osiem portów Gigabit Ethernet Możliwość ustawienia Wi-Fi hotspotCons Expensive

Jeśli chodzi o routery bezprzewodowe, małe firmy zazwyczaj muszą wybierać między dwoma rodzajami produktów: takim, który oferuje funkcje, których potrzebują, a nie wydajnością bezprzewodową, której nie chcą; lub szybki, potężny router konsumencki, który zupełnie nie pasuje do ustawień biznesowych.

Asus "BRT-AC828 wydaje się oferować najlepsze z obu światów. Ma nie mniej niż osiem portów Gigabit Ethernet. Jest sprzętowy serwer VPN, wiele uprawnień dostępu do użytkowników i grup oraz parę gigabitowych portów WAN - więc jeśli masz zapasowe połączenie z Internetem, możesz ustawić router, aby automatycznie przełączał się na niego, jeśli linia główna przestanie działać.

BRT-AC828 może nawet skonfigurować i hostować hotspot Wi-Fi marki klienta, jakiego spotykasz w hotelach i bardziej ekskluzywnych kawiarniach, wraz z nazwą użytkownika portalu captive i hasłem.

Asus BRT-AC828 Wireless-AC2600 Dual-WAN VPN Wi-Fi Router

Kreator w sekcji sieci gościnnej routera przeprowadzi Cię przez to wszystko, pozwalając skonfigurować wiele nazw użytkowników i haseł, z których każdy ma własny limit czasu dostępu do internetu. Możliwe jest nawet dodanie własnego obrazu tła firmy do strony portalu przechwytującego, aby nie wyglądała ona na zwykłą. Router oferuje również obsługę sieci Wi-Fi Facebooka i standardowych sieci dla gości. Brakuje tylko możliwości przetwarzania płatności: ta funkcja służy wyłącznie do konfigurowania darmowych hotspotów Wi-Fi.

Jest to urządzenie strumieniowe 4 × 4 802. 11ac Wave 2 o łącznej teoretycznej przepustowości 2, 533 Gb / s; który rozkłada się do 1, 733 Mb / s przy częstotliwości 5 GHz i 800 Mb / s przy częstotliwości 2. 4 GHz. W praktyce nigdy nie osiągniesz takich prędkości, ale stwierdziliśmy, że ogólna wydajność BRT-AC828 była doskonała w naszych testach.

Z bliska odnotowaliśmy średnią przepustowość pobierania 87MB / s przez 5GHz, która nie jest najszybsza, ale wciąż wystarczająca dla większości aplikacji. To na dalekim zasięgu błyska BRT-AC828, dostarczając średnią przepustowość ponad 5GHz w naszej kuchennej lokalizacji 21. 4MB / s - to nie jest daleko od doskonałej Google Wi-Fi i BT Whole Home Wi-Fi systemy.

Recenzja Asusa BRT-AC828: Werdykt

Asus BRT-AC828 nie jest jednak tani: konsumenci powinni zamiast tego rozważyć inwestowanie w system Google WiFi lub BT. Ale dla małych firm, które chcą zapewnić niezawodne Wi-Fi dla swoich klientów, bez konieczności zakupu rozwiązania na zamówienie, jest to doskonały wybór.

Źródło

IEEE 802. 11a
IEEE 802. 11b
IEEE 802. 11g
WiFi 4 (802. 11n)
WiFi 5 (802. 11ac)

802. 11a: maks. 54 Mb/s
802. 11b: maks. 11 Mb/s
802. 11g: maks. 11n: maks. 800 Mb/s
802. 11ac: maks. 1734 Mb/s

External 3 dBi dipole antenna x 4

Technologia MIMO
2, 4 GHz 4 x 4
5 GHz 4 x 4

RJ45 for Gigabits BaseT for WAN x 2, RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 8
USB 3. 0 x 2
M. 2 SATA(SOCKET3) x 1

WPS Button, Reset Button, Power Button, Power Switch, USB eject

Power x 1
LAN x 8
Wi-Fi x 2
LAN x 2
Fail-over x 1
SSD x 1

AC Input: 110V~240V(50~60Hz)
DC Output: 19 V with max. 1. 75 A current

- Maximum Bandwidth limiter rule:32
- Maximum Traditional QoS rule:32
- Traffic analysis period:Daily, Weekly, Monthly
Tak

- Traffic analysis period:

- Wi-Fi Encryption:Open system, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise
- Maximum Guest Network rule:2. 4GHz x4, 5GHz x4
Guest Network Connection time limit
- Guest Network Encryption:Open system, WPA/WPA2-Personal
- Maximum MAC filters:64
Tak

- Internet connection Type:PPPoE, PPTP, L2TP, Automatic IP, Static IP
WAN Aggregation
- Maximum port forwarding rule:64
- Maximum port triggering rule:32
Tak
- NAT Passthrough:PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H. 323, SIP Passthrough, PPPoE relay

LAN Link Aggregation
Tak
- Maximum manually assign IP address rule:64

- File System:HFS+, NTFS, vFAT, ext2, ext3, ext4
Tak

- Operating mode:Accesspoint, Router
- Operating system:ASUSWRT
- Maximum Firewall keyword filter:64
- Maximum Firewall network service filter:32
- Maximum Firewall URL filter:64
Tak

BRT-AC828, wyposażony we wszystkie funkcje sieciowe i niezawodność, których potrzeba Twojej firmie, jest zaprojektowany dla rozwijających się firm znajdujących się na drodze do sukcesu. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy też zawodowym graczem, w każdej sferze biznesu, od najmniejszej restauracji do największego sklepu detalicznego, BRT-AC828 może pomóc Ci połączyć się z sukcesem.

Podwójne pasmo Wi-Fi AC2600 nie tylko pozwala na szybkie i stabilne połączenie z wieloma urządzeniami, ale również oferuje doskonały zasięg — do 100 metrów w paśmie 2, 4GHz w otwartych przestrzeniach* — idealny dla typowego biura. Nawet w biurach o złożonym rozmieszczeniu, potężny mechanizm MU-MIMO 4x4 (4 nadają, 4 odbierają) z czterema zewnętrznymi antenami oraz wyregulowaną mocą wyjściową zapewnia zoptymalizowany odbiór w celu uzyskania jak najlepszej wydajności.

Dla maksymalnej szybkości, dwa fizyczne porty WAN Gigabit Ethernet routera BRT-AC828 dostarczają łączną przepustowość WAN na poziomie 2 GB/s. Aby zapewnić nieprzerwaną pracę WAN, można skonfigurować porty tak, by uzyskać dwa niezależne połączenia internetowe, z czego jedno będzie automatyczną kopią zapasową, jeśli drugie zostanie przerwane.

Złącza M. 2 SSD dla ultraszybkiego przechowywania

Niesamowicie szybka, wbudowana przestrzeń dyskowa zapewnia Ci potężny wbudowany mini-NAS dla tworzenia kopii zapasowych i przechowywania plików.

Aż do 4GB/s LAN z agregacją łączy

Agregacja łączy na ośmiu gigabitowych portach LAN umożliwia przyspieszenie transferu LAN do 4GB/s.

Obsługa mobilnych łączy szerokopasmowych LTE

Korzystaj z modemu USB LTE jako głównego lub zapasowego połączenia z Internetem dla zwiększonej wszechstronności i elastyczności

Niesamowicie szybka wbudowana przestrzeń dyskowa zapewnia Ci potężny wbudowany mini-NAS dla tworzenia kopii zapasowych i przechowywania plików.

Agregacja łączy na ośmiu gigabitowych portach LAN umożliwia przyspieszenie transferu LAN do 4GB/s. jpg"/>

Korzystaj z modemu USB LTE jako głównego lub zapasowego połączenia z Internetem dla zwiększonej wszechstronności i elastyczności

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika systemu menu graficznego, nie musisz się martwić o złożone ustawienia sieci. W kilku krokach ustaw bezpłatną stronę powitalną Wi-Fi dla swoich klientów i przekieruj ich na swoją stronę promocyjną, aby zwiększyć wyniki promocji.

Chroń poufne firmowe informacje z Intrusion Prevention System, filtrowaniem treści i innymi zaawansowanymi funkcjami bez uszczerbku na efektywności pracy.

Aż do 250 jedoczesnych połączeń pozwala ASUS BRT-AC828 spełnić nawet najtrudniejsze wymagania użytkowania. Rewolucyjna technologia MU-MIMO pozwala wielu klientom kompatybilnym z MU-MIMO pracować z maksymalną prędkością, zwiększając przepustowość sieci.

Oficjalne sprostowanie
* Rzeczywista przepustowość danych różni się w zależności od warunków sieci i czynników środowiskowych.
* Firma ASUS otrzymała najwyższy wynik liczbowy wśród routerów bezprzewodowych w Raporcie zadowolenia klientów z użytkowania routerów bezprzewodowych (Wireless Router Satisfaction Report) na rok 2015, przeprowadzonego przez firmę J. D. Power w oparciu o 2716 odpowiedzi otrzymanych z badań przeprowadzonych od listopada do grudnia 2015 r. przez 8 firm mierzących satysfakcję z routerów bezprzewodowych. Twoje odczucia mogą się różnić. Odwiedź stronę jdpower. com

Książka z instrukcjami i przepisami Asus Brt Ac828

Bezpośredni link do pobrania Książka z instrukcjami i przepisami Asus Brt Ac828

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka z instrukcjami i przepisami Asus Brt Ac828