Książka instruktażowa 3m Digiral Walldisplay 9200pd

Książka instruktażowa 3m Digiral Walldisplay 9200pd to innowacyjne narzędzie, które pozwala wyświetlać treści cyfrowe na ścianach i innych powierzchniach. Jest to przenośna, lekka i łatwa w obsłudze jednostka, która zawiera wszystkie potrzebne narzędzia do wyświetlania i prezentacji treści w wysokiej jakości obrazu. Ma wbudowaną funkcję automatycznego ustawiania poziomu jasności oraz zgodność z najnowszymi technologiami, dzięki czemu może być używana zarówno w domach, jak i w firmach. Książka instruktażowa 3m Digiral Walldisplay 9200pd jest idealnym narzędziem dla osób, które chcą przedstawiać swoje treści w wysokiej jakości wizualnej.

Ostatnia aktualizacja: Książka instruktażowa 3m Digiral Walldisplay 9200pd

Książki instruktażowe

48, 00 

Trzecia część z serii książek o technice filcowania.

  • Opis

„Magia filcowania: szale, część 1” zawiera 14 rozdziałów, w których przedstawione są techniki tworzenia szali filcowych. W części tej krok po kroku przedstawione jest wykonanie szali z wykorzystaniem delikatnych czesanek, prefilcu oraz silk laps’u. Znajdują się tu szale delikatne jak mgiełka i cieplejsze o ciekawych formach. Tworzone są falbany, warkocze, ażury, formy przestrzenne oraz faktury z użyciem wełny przędzonej, a także loków, wełnianego groszku czy kawałków jedwabiu.

Tytuł: Magia filcowania: szale, część I
Autor: Irena Biskup, Justyna Wróbel-Mikołajczyk
Wydawnictwo: Pawie Oczko

Okładka: Miękka
Ilość stron: 168
Wymiary: 275 × 204 mm

Darmowa aplikacja na Twój telefon

Ładowacze czołowy RODA TUR-3 EURORAMKA
Modele ciągników do których jest dostępny ładowacz czołowy:
URSUS: C330, C360, C360/3P
MF: 235, 2812, 255, 3512

posiadamy ładowacze z siłownikami:
1 stronnego działania 6400 cena netto
2 stronnego działania 6900 cena netto

Każdy ładowacz zawiera: zestaw przewodów hydraulicznych wraz z rozdzielaczem oraz śruby montażowe
TUR-3, euro-ramka, udźwig do 700 kg, 3 sekcyjny, węże schowane w ramie, zapinany na euro-złączach, wysięgnik wzmacniany z podwójnym wspornikiem wewnątrz ramy.
Do każdego ładowacza pisemna gwarancja na 12 miesiące, książka, instruktażowa.

Roda Sp. z o. o. Maszyny Rolnicze
Dąbrówka 103A
38-200 Jasło

TEL: 0048
608
175
887

WSPÓŁPRACA:
Zapraszamy do współpracy zarówno składnice maszyn, sklepy, hurtownie, jak i sieci handlowe. Nasz profesjonalny zespół przygotuje indywidualną ofertę oraz zadba, aby zamówienie zrealizowane zostało zgodnie z wszelkimi Państwa życzeniami i oczekiwaniami. Prosimy o kontakt telefoniczny, listowny lub za pomocą poczty elektronicznej. Dla stałych klientów przewidujemy bardzo korzystne warunki.

Książka instruktażowa 3m Digiral Walldisplay 9200pd

Bezpośredni link do pobrania Książka instruktażowa 3m Digiral Walldisplay 9200pd

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka instruktażowa 3m Digiral Walldisplay 9200pd