Książeczka ostrzegawcza i instrukcja obsługi Frigidaire Fftr2021t

Książeczka ostrzegawcza i instrukcja obsługi Frigidaire Fftr2021t zawiera ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa i użytkowania tego urządzenia. Instrukcja zawiera informacje dotyczące wyłączania i włączania urządzenia, jego czyszczenia i konserwacji, ustawiania temperatury i innych funkcji. Instrukcja zawiera również informacje dotyczące opcji czyszczenia i zamrażania oraz informacje, które pomogą uniknąć uszkodzenia urządzenia. Ważne jest, aby zapoznać się z Książeczką ostrzegawczą i instrukcją obsługi Frigidaire Fftr2021t, aby móc w pełni korzystać z wszystkich funkcji i możliwości tego urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Książeczka ostrzegawcza i instrukcja obsługi Frigidaire Fftr2021t

Co łączy Stephena Kinga z księżną Dianą?
Co wspólnego mają ze sobą młotek, pornosy i jego opowiadania?
Której swojej powieści Król Grozy najbardziej nie lubi?
I wreszcie: co robił w piwnicy domu Kinga zespół Ramones?

Stephen King. Instrukcja obsługi to pierwszy kompleksowy przewodnik po literackim i filmowym świecie twórcy To. Omówiono tu wszystkie książki, jakie wydał (oraz kilka tych, które chciał napisać), każdą adaptację filmową. Znajdziecie tu miniprzewodnik po miasteczku Castle Rock i historię powstania Mrocznej Wieży.

Stephen King. Instrukcja obsługi to także rozmowy z twórcami, którzy pracowali z Kingiem – Mickiem Garrisem (Lśnienie, Bastion), Peterem Straubem (Talizman, Czarny dom) Zakiem Hilditchem (1922), Tommym Lee Wallace’em (To) – czy z tymi, którzy stali się częścią ikonicznych adaptacji jego prozy, jak Lisa i Louise Burns, czyli bliźniaczki Grady z Lśnienia Kubricka. Amerykański rynek powieści grozy podsumowuje Robert McCammon, wyróżniony Nagrodą Brama Stokera twórca takich bestsellerów, jak Magiczne lata i Łabędzia pieśń (pięć milionów sprzedanych egzemplarzy).

Z kolei popularni pisarze (Katarzyna Puzyńska, Wojciech Chmielarz, Remigiusz Mróz, Jakub Małecki, Robert J. Szmidt, Rafał Kosik, Mort Castle i Artur Cieślar) podzielili się opowieściami o ich „pierwszym razie z Kingiem” i o tym, co w jego twórczości najbardziej ich przeraża. Instrukcja obsługi to najpełniejszy przewodnik po twórczości Stephena Kinga dostępny na polskim rynku. I jedyny taki stworzony przez autora z Europy.

Szczegółowe informacje na temat książki Stephen King: Instrukcja obsługi

Robert Ziębiński

Robert Ziębiński urodził się w 1978 roku. Jest pisarzem, redaktorem, dziennikarzem, publicystą, reporterem i twórcą audycji radiowych. To również autor horrorów, thrillerów, reportaży, powieści dla młodzieży i książek popularnonaukowych. Ziębiński studiował dziennikarstwo...

 • Facebook
 • TwitterMailPinterest
 • Szczegóły ogłoszenia

  Oferta odosoby prywatnej Stanużywane Przeznaczenieosobowe
 • Rok produkcji-

  Witam. Sprzedam instrukcje obsługi do golfa 4 w ładnym stanie nie zniszczoną. Możliwość wysyłki

  Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

  Dodaj załącznik

  Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję regulamin i nową politykę prywatności Sprzedajemy. pl rozwiń

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sprzedajemy. pl Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu 53-333, ul. Powstańców Śląskich 2-4, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedajemy. pl

 • Zobacz również
 • Ostatnio oglądane
 • TECHNICS Instrukcja obsługi

  CENA DOTYCZY JEDNEJ WYBRANEJ SZTUKI Sprzedam nastepujace instrukcje obsługi Technics w jezyku Polskim. WZMACNIACZ SU-VZ220, SU-810, ST-610L DWIE SZTUKI, RS-TR323. W jezyku Angielskim Compact Disc SL-PS67OA/SL-PS77OA …

  15 zł

  11 Lut 2023Poznań

  Instrukcja obsługi Marklin. Sprzedam starą instrukcję obsługi Marklin. Instrukcja zachowana w stanie jak na jej lata w miarę dobrze z widocznymi śladami użytkowania jak na zdjęciach. Okładka jest lekko postrzępiona w prawym rogu [góra) Ranty lekk…

  120 zł

  11 Lut 2023Gdańsk

  Etui + instrukcja obsługi + książka serwisowa VW Golf VIISprzedam oryginalne etui wraz z oryginalną instrukcją obsługi i oryginalną książką serwisową do Volkswagena Golfa VII. Wydanie 05. 2013. Stan bardzo dobry, brak zniszczeń, pogniecionych kartek itd. Książka serwisowa zawi…

  100 zł

  12 Lut 2023Warszawa

  Katalog części, Instrukcja obsługi, Instrukcja naprawyOdwiedź naszą stronę - flt-kop. comUżywana w dobrym stanie i kompletna dokumentacja techniczna i instrukcje dociągników, kombajnów i maszyn rolniczych oraz budowlanych.Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo nawe…

  100 zł

  14 Lut 2023Szamotuły

  JCB 2cx instrukcja obsługi, instrukcja napraw wysyłka! Witam,Mam na sprzedaż instrukcje napraw i obsługi do: JCB 2CXcena instrukcji napraw 150 zł / j. polski cena 200 złcena instrukcji obslugi 80 zł / j polski cena 120 złkomplet 200 zł / komplet 250 zł j. polski…

  80 zł

  16 Sty 2023Kielce

  VOLVO S830 instrukcja obsługi, instrukcja naprawMam na sprzedaż instrukcje obsługi i instrukcje napraw do: VOLVO S830 kombajncena instrukcji obsługi 70 złcena instrukcji napraw 200 złkomplet 240 złj. szwedzkiW instrukcji obsługi pokazane jak maszynę uż…

  70 zł

  27 Sty 2023

  INSTRUKCJA OBSŁUGI - SHARP ZQ-P10Tytuł: SHARP ZQ-P10Instrukcja obsługi.Wersja językowa: angielskiStan jak na zdjęciu, egzemplarz używany.Wysyłka na terenie Polski listem poleconym przy przedpłacie: 12, 99 PLNJednorazowy zakup powyżej 50PLN kosz…

  5 zł

  29 Lis 2022Radom

  INSTRUKCJA OBSŁUGI - NOKIA 6210Tytuł: NOKIA 6210Wersja językowa: polskiStan jak na zdjęciu, egzemplarz używany.

  20 zł

  29 Lis 2022

  INSTRUKCJA OBSŁUGI - NOKIA 3310Tytuł: NOKIA 3310

  15 zł

  29 Lis 2022

  INSTRUKCJA OBSŁUGI - NOKIA 2310Tytuł: NOKIA 2310

  INSTRUKCJA OBSŁUGI - NOKIA 6020Tytuł: NOKIA 6020

  Toruńkujawsko-pomorskiezobacz na mapie »

  Zobacz podobne ogłoszenia

  Lampka kontrolna świateł pozycyjnych

  Lampka kontrolna świateł drogowych

  Lampka kontrolna świateł mijania

  Lampka kontrolna tylnych świateł przeciwmgielnych

  Lampka kontrolna automatycznych świateł drogowych

  Patrz paragraf „Oświetlenie i sygnalizacja zewnętrzna“ w rozdziale 1.

  Lampka kontrolna świateł kierunkowskazów lewych

  Lampka kontrolna świateł kierunkowskazów prawych

  Lampka·ostrzegawcza·rezerwy paliwa w zbiorniku

  Wyświetla się w kolorze pomarańczowym przy włączaniu zapłonu lub uruchamianiu silnika i, zależnie od pojazdu, gaśnie po kilku sekundach albo zmienia kolor na biały. Jeżeli podczas jazdy zmienia się na kolor pomarańczowy i towarzyszy temu sygnał dźwiękowy, należy jak najszybciej zatankować. Można przejechać jeszcze około 50 km.

  Lampka sygnalizująca konieczność zatrzymania się

  Zapala się przy włączeniu zapłonu lub uruchomieniu silnika, a następnie gaśnie, kiedy silnik zaczyna pracować. Zapala się równocześnie z innymi lampkami i/lub komunikatami, towarzyszy jej też emisja pojedynczego sygnału dźwiękowego.

  Informuje o konieczności natychmiastowego zatrzymania pojazdu, ze względu na bezpieczeństwo podróżujących nim osób, jeżeli tylko pozwalają na to warunki ruchu drogowego. Należy wyłączyć silnik i nie uruchamiać go ponownie.

  Należy skontaktować się z Autoryzowanym Partnerem marki.

  Lampka kontrolna informująca o usterce układu hamulcowego

  Zapala się przy włączaniu zapłonu albo w chwili uruchomienia silnika, a następnie gaśnie po kilku sekundach.

  Jeżeli zaświeci się podczas hamowania wraz z lampką kontrolną ® i emisją sygnału dźwiękowego, sygnalizuje obniżenie poziomu płynu w układzie lub usterkę układu hamulcowego.

  Należy natychmiast zatrzymać samochód i skontaktować się z Autoryzowanym Partnerem marki.

  Lampka kontrolna ładowania akumulatora

  Jeżeli zaświeci się podczas jazdy wraz z lampką kontrolną ® i emisją sygnału dźwiękowego, oznacza zbyt intensywne ładowanie akumulatora lub jego rozładowanie.

  Należy zatrzymać się i skontaktować z Autoryzowanym Partnerem marki.

  Lampka kontrolna ciśnienia oleju silnikowego

  Jeżeli zaświeci się podczas jazdy wraz z lampką kontrolną ® i emisją sygnału dźwiękowego, należy koniecznie zatrzymać samochód i wyłączyć zapłon.

  Sprawdzić poziom oleju. Jeśli poziom jest prawidłowy, świecenie lampki ostrzegawczej dotyczy czegoś innego.

  Skontaktować się z Autoryzowanym Partnerem marki.

  Lampka kontrolna systemu kontroli toru jazdy (ESC) oraz układu antypoślizgowego

  Lampka ta może zaświecić się w kilku przypadkach: Patrz paragraf „Systemy wspomagania prowadzenia pojazdu” w rozdziale 2.

  Lampka kontrolna układu kierowniczego ze zmiennym wspomaganiem

  Jeżeli ta lampka kontrolna zapala się w czasie jazdy wraz z lampką kontrolną ®, oznacza to usterkę systemu.

  Lampka ostrzegawcza

  Zapala się przy włączeniu zapłonu lub uruchomieniu silnika, a następnie gaśnie, kiedy silnik zaczyna pracować. Może zaświecić się równocześnie z innymi lampkami i/lub komunikatami wyświetlanymi na tablicy wskaźników.

  Należy zachować ostrożność i niezwłocznie zwrócić się do ASO. Nieprzestrzeganie tego zalecenia może spowodować uszkodzenie pojazdu.

  Lampka kontrolna układu oczyszczania spalin

  Zależnie od wyposażenia pojazdu, lampka zapala się w momencie uruchamiania silnika i, zależnie od pojazdu, przy wyłączaniu zapłonu, gdy silnik znajduje się w fazie czuwania (patrz „Funkcja Stop and Start” w rozdziale 2), następnie gaśnie.

  –Jeżeli lampka świeci się w światłem ciągłym, należy jak najszybciej udać się do Autoryzowanego Partnera marki;

  –jeżeli lampka miga, należy zmniejszyć prędkość obrotową silnika aż przestanie migać. Należy jak najszybciej skontaktować się z Autoryzowanym Partnerem marki.

  Patrz paragraf „Rady związane z przeglądem i ochroną środowiska” w rozdziale 2.

  Lampka kontrolna układu ABS (układ zabezpieczający przed blokowaniem kół podczas hamowania)

  Zaświecenie się tej lampki w czasie jazdy sygnalizuje nieprawidłowe działanie układu ABS.

  W takim wypadku, układ hamulcowy działa w sposób „klasyczny”, tak jak w pojazdach nie wyposażonych w system ABS.

  Lampka ostrzegawcza przegrzania płynu chłodzącego

  Zapala się na czerwono przy włączeniu zapłonu lub uruchomieniu silnika.

  Gdy lampka zmienia kolor na czerwony, należy się zatrzymać i pozostawić silnik pracujący na biegu jałowym przez jedną, dwie minuty.

  Temperatura płynu chłodzącego powinna się obniżyć. W przeciwnym razie wyłączyć silnik. Po jego ostygnięciu, sprawdzić płyn w układzie chłodzenia.

  Lampka ostrzegawcza grzania świec żarowych (wersje z silnikiem wysokoprężnym)

  Musi zapalić się po włączeniu zapłonu. Oznacza działanie świec żarowych.

  Gaśnie gdy świece są rozgrzane. Silnik może zostać uruchomiony.

  Lampka ostrzegawcza informująca o pozostawieniu otwartych drzwi

  Wskaźniki zmiany prędkości

  Zapalają się w momencie, gdy zalecana jest zmiana biegu na wyższy (strzałka w górę) lub niższy (strzałka w dół).

  Zależnie od wersji pojazdu na tablicy wskaźników wyświetlany jest sugerowany bieg.

  Patrz paragraf „Porady dotyczące jazdy, ECO jazda” w rozdziale 2.

  Światło kierunkowskazuAirbag

  Jeśli nie zapala się po włączeniu zapłonu lub świeci się, gdy silnik pracuje, sygnalizuje usterkę systemu.

  Należy jak najszybciej skontaktować się z Autoryzowanym Partnerem marki.

  Lampka kontrolna stopy na pedale hamulca

  Zapala się, kiedy wymagane jest naciśnięcie pedału hamulca. Patrz rozdział 2, paragraf „Automatyczna skrzynia biegów”.

  Lampka kontrolna zaciągnięcia automatycznego hamulca parkingowego

  Patrz część „Automatyczny hamulec parkingowy” w rozdziale 2.

  Lampka kontrolna stanu czuwania silnika

  Patrz paragraf „Funkcja Stop and Start“ w rozdziale 2.

  Lampka kontrolna braku dostępności stanu czuwania silnika

  Lampki ostrzegawcze ogranicznika prędkości.

  Zapoznać się z informacjami w części „Ogranicznik prędkości“ w rozdziale 2.

  Lampki ostrzegawcze ogranicznika prędkości..

  Lampki kontrolne regulatora prędkości.

  Patrz paragraf „Regulator prędkości” w rozdziale 2.

  Lampki kontrolne regulatora prędkości..

  Lampka ostrzegawcza regulatora prędkości z funkcją kontroli odległości

  Patrz "Regulator prędkości" w rozdziale 2.

  Lampka kontrolna systemu wspomagania parkowania

  Patrz punkt „System wspomagania parkowania” w rozdziale 2.

  System kontroli ciśnienia w ogumieniu

  Patrz paragraf „System kontroli ciśnienia w oponach” w rozdziale 2.

  Lampka kontrolna ostrzegająca o zmianie pasa ruchu

  Patrz paragraf „Ostrzeżenie o zmianie pasa ruchu” w rozdziale 2.

  Lampka kontrolna aktywnego hamowania awaryjnego

  Patrz informacje na temat „Aktywnego hamowania awaryjnego” w rozdziale 2.

  Lampka ostrzegawcza filtra cząstek stałych (wersja z silnikiem benzynowym)

  Patrz paragraf „Cechy szczególne wersji z silnikiem benzynowym” w rozdziale 2.

  Lampka kontrolna trybu ECO

  Zapala się, kiedy włączony jest tryb ECO .

  Lampka ostrzegawcza swobodnego toczenia w trybieECO

  Zapala się w trybie ECO po aktywacji funkcji "Swobodne toczenie" w trybie ECO" (ON) w menu ustawień użytkownika.

  Lampka ostrzegawcza ma przyciemniony kolor, gdy pojazd nie toczy się swobodnie.

  Lampka ostrzegawcza świeci jasnym światłem, gdy pojazd toczy się swobodnie (neutralny moment obrotowy automatycznej skrzyni biegów).

  Lampka ostrzegawcza sygnalizująca poziom odczynnika oraz nieprawidłowości w działaniu układu oczyszczania spalin

  Patrz informacje w punkcie „Zbiornik odczynnika” w rozdziale 1.

  Poduszka powietrzna pasażera Airbag ON

  Patrz „Funkcja bezpieczeństwo dzieci: wyłączanie/włączanie poduszki powietrznej pasażera airbag” w rozdziale 1.

  Poduszka powietrzna pasażera Airbag OFF

  Patrz „Funkcja bezpieczeństwo dzieci: wyłączanie/włączanie poduszki powietrznej pasażera airbag” w rozdziale 1).

  Lampka ostrzegawcza sygnalizująca niezapięcie pasa bezpieczeństwa kierowcy i, zależnie od wersji pojazdu, pasa bezpieczeństwa pasażera z przodu.

  Patrz paragraf „Pasy bezpieczeństwa” w rozdziale 1.

  Ostrzeżenie o niezapiętym pasie bezpieczeństwa z tyłu (zależnie od wersji pojazdu)

  Książeczka ostrzegawcza i instrukcja obsługi Frigidaire Fftr2021t

  Bezpośredni link do pobrania Książeczka ostrzegawcza i instrukcja obsługi Frigidaire Fftr2021t

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Książeczka ostrzegawcza i instrukcja obsługi Frigidaire Fftr2021t