Instrukcje szybkiego startu 4tek Eco3e

Instrukcje szybkiego startu 4tek Eco3e to zestaw instrukcji, które służą do szybkiego i łatwego rozpoczęcia korzystania z 4tek Eco3e. Dzięki tym instrukcjom użytkownik będzie mógł szybko i łatwo skonfigurować swój 4tek Eco3e, a także dowiedzieć się, jak używać jego funkcji. Instrukcje szybkiego startu 4tek Eco3e są dostępne w wersji drukowanej i online, tak aby użytkownik mógł wybrać preferowaną metodę poznawania nowego sprzętu. Instrukcje szybkiego startu 4tek Eco3e zawierają szczegółowe informacje niezbędne do konfiguracji, instalacji i używania 4tek Eco3e. Zawierają one także wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i najlepszych praktyk, aby zapewnić użytkownikom możliwie najlepsze doświadczenia z korzystania z 4tek Eco3e.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje szybkiego startu 4tek Eco3e

Dostępne prowadnice

System Windows 10
PowierzchniaProgram Microsoft Edge

Windows 10

W domu lub w miejscu praca te przewodniki ułatwią szybkie rozpoczęcie korzystania z nich.

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji sklepu Microsoft Store, dzięki którym można szybko rozpocząć pracę i zacząć korzystać z dodatku m.

Szybki Start: Windows Defender

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji usługi Windows Defender, dzięki którym można szybko rozpocząć pracę z innymi.

Szybki Start:https://go. com/fwlink/? linkid=825670aplikacji Maps

Ten krótki przewodnik PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji aplikacji Maps, dzięki czemu można szybko rozpocząć pracę. Dowiesz się, jak korzystać z kilku znanych funkcji, które ułatwiają Oszczędzanie czasu i baw się w podróży.

Szybki Start: zdjęciahttps://go. com/fwlink/? linkid=825671aplikacji

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji aplikacji Zdjęcia, dzięki którym można szybko rozpocząć pracę. Dowiesz się, jak korzystać z narzędzi do edycji i funkcji organizacji, które będą tworzyć zdjęcia i albumy z listy.

Szybki Start: filmy & aplikacji TV

W tym krótkim przewodniku PDF przedstawiono niektóre przydatne porady i wskazówki ułatwiające rozpoczęcie korzystania z aplikacji Filmy i telewizor w systemie Windows 10. com/fwlink/? linkid=825647" target="_blank">Szybki Start: pulpit w pracy

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji pulpitu, dzięki czemu można szybko rozpocząć pracę, korzystając z domu lub w pracy. Dowiesz się, jak korzystać z nowych funkcji, które mogą ułatwić oszczędzanie czasu, być bardziej zorganizowane i robić więcej. com/fwlink/? linkid=825668" target="_blank">Szybki Start: Nawiązywanie połączenia z drukarką sieciową

Ten przewodnik PDF zawiera omówienie różnych sposobów łączenia się z drukarką sieciową, jeśli występują problemy z połączeniem sieciowym. Zaproponowano możliwość wypróbowania, czy jest to mała, średnia czy Duża organizacja. com/fwlink/? linkid=841894" target="_blank">Szybki Start: dobierz własne urządzenie

W tym krótkim przewodniku PDF są przełączane ustawienia urządzeń dla konta służbowego. Dowiedz się, jak korzystać z urządzenia osobistego w celu uzyskiwania dostępu do zasobów organizacyjnych, konfigurowania konta e-mail i łączenia się z właściwą siecią Wi-Fi.

Szybki Start: Microsoft Store

Surface

Te Przewodniki Szybki Start pozwalają na poruszanie się po książce Surface i w programie Surface Pro 4. com/fwlink/? linkid=827480książka powierzchniowa

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji książki Surface, dzięki którym można szybko rozpocząć pracę i zwiększyć produktywność w domu lub w pracy. Dowiesz się, jak korzystać z funkcji, które mogą ułatwić oszczędzanie czasu i robić więcej. com/fwlink/? linkid=827481" target="_blank">Szybki Start: powierzchnia Pro 4

Ten krótki przewodnik po plikach PDF zawiera omówienie najważniejszych funkcji powierzchni Pro 4, dzięki którym można szybko rozpocząć pracę i zwiększyć produktywność w domu lub w pracy.

Microsoft Edge

Te Przewodniki Szybki Start ułatwiają poruszanie się po programie Microsoft Edge.

Ten Poradnik Szybkiego Startu został stworzony by umożliwić szybkie rozpoczęcie grania ze znajomością podstawowych mechanik. Pokryjemy tu podstawowe aspekty moda, ale wiele małych detali zostało tu pominiętych.Pełna instrukcja dostępna jest tutaj lub wfolderze Steam/steamapps/common/Empires/Manual.

Sekcja I: Podstawy rozgrywki

Początki

1. Pierwsza rzecz, jaką zobaczysz po dołączeniu do serwera to Wiadomość dnia (MOTD). Pokazuje ona regulamin serwera, dlatego przeczytaj ją uważnie przed zamknięciem.

2. Drugie okno to ekran wyboru drużyny ekran wyboru drużyny. Naciśnij Auto-Assign (losowe przydzielenie), by zostać przydzielonym do drużyny z mniejszą ilością graczy.

3. Po wybraniu drużyny pokazany zostaje ekran wyboru klasy.Podstawową klasą jest Inżynier (Engineer). Inżynier jest w stanie zrobić wszystko co potrzebne we wczesnych fazach gry, więc będziesz przygotowany na wszystko, co może cię spotkać.WSKAZÓWKA: Okna z numerem w prawym górnym rogu mogą być kliknięte, aby wybrać jedną z kilku broni.

4. Kliknij otwarte miejsce na umiejętność ("skill slot") aby wybrać umiejętności z menu wyboru umiejętności. Aby dotrzeć do umiejętności specyficznych dla klasy, kliknij rozwijające się okienko w lewym górnym rogu i wybierz "Class Specific" (specyficzne dla klasy). Kiedy skończyłeś, naciśnij "Accept" (Zatwierdź). Ewentualnie możesz używać domyślnie wybranych umiejętności. Sugestia dla Inżynierów: "Repair Upgrade" (Ulepszenie Napraw) i "Revive" (Reanimacja) są świetnymi początkowymi umiejętnościami.


5. Teraz czas dołączyć do oddziału.Wybierz oddział z rozwijanego okna i naciśnij przycisk "join squad" (dołącz do oddziału). Jeśli będziesz się trzymać blisko Dowódcy Oddziału (zielona gwiazdka), będziesz szybciej zdobywać punkty. Jesli dołączysz do pustego oddziału, zostajesz Dowódcą Oddziału.Dowódcy Oddziałów mogą używać punktów oddziału, aby otrzymać różne bonusy na polu walki zależne od ich klasy przez zależne od ich klasy przez menu "popup" lub "F" (domyślnie 'F').

Zamknij ekran, gdy skończysz.(Może on być otwarty w każdej chwili po naciśnięciu domyślnie 'C').6. To otworzy mapę respawnu (jeśli tego nie zrobi, naciśnij'Enter' (by default)aby otworzyć ją manualnie). Wybierz punkt (duże czerwone lub niebieskie okrągłe guziki,zależnie od drużyny) przez lewy klik. Twój zaznaczony punkt będzie zaznaczony przez powiększenie przycisku.(W tym wypadku najbardziej południowy, środkowy punkt jest wybrany).

[OPCJONALNIE] Jeśli gra dopiero się zaczęła, musisz także wybrać Komandora używając Menu Głosowania na Komandora (Commander Vote). Kliknij na nick, aby zagłosować nawybranego gracza. W przypadku remisu, komandor wybierany jest losowo. Gracze bez doświadzczenia nie powinni dowodzić aż do momentu rozeznania się w grze, gdyż rola komandora jest krytyczna dla sukcesu drużyny.

Możesz zgłosić się (opt in) lub zrezygnować (opt out) z głosowania na komandora przez naciśnięcie odpowiednich przycisków w dolnych rogach menu. Jeśli nie wiesz jak dowodzić albo nie chcesz tego robić, po prostu zrezygnuj.

7. Naciśnij Przycisk ataku (domyślnie LPM) aby się zrespić.Wskazówka: Jeśli się nie zrespisz, ponownie wybierz klasę i punkt respawnu (zgodnie z opisem w punktach 3. i 6. )

Twój HUD

OK, zrespiłeś się. Na początek trochę informacji o HUD-zie. Jest podzielony na cztery bloki:
1. Lewy górny róg pokazuje twojego obecnego komandora i badania.


2. Prawy górny róg pokazuje, ile zasobów i posiłków ma drużyna.

 • Kupony (tzw. "Tickets") pokazują ile razy twoja (i przeciwna) drużyna może się zrespić
 • Pojazdy na polu bitwy.
 • "Wages" - Fundusze osobiste.
 • "Resources" - Pieniądze drużyny.
 • Zasoby/Sek. - Ile zasobów twoja drużyna otrzymuje na sekundę.
2. Minimapa daje widok z lotu ptaka na całą mapę. Możesz ją przybliżyć i oddalić używając klawiszy zoomu ('[' oraz']', domyślnie).Na minimapie, jednostki Imperium Brenodi są zawsze niebieskie, a jednostki Północnej Frakcji (Northern Faction) czerwone.Minimapa pokazuje też lokacje złóż zasobów, zazwyczaj pokazanych jako małe żółte kropki(kolor może różnić się na różnych mapach).


3. Lewy dolny róg pokazuje twoje zdrowie i wytrzymałość. Twoje zdrowie spada gdy odnosisz obrażenia i może być odnowione przez skrzynki z życiem lub Inżynierów używających przyrządu Inżyniera na tobie. Wytrzymałość,używana przy skakaniu i sprintowaniu, zawsze regeneruje się z czasem.Jesli całkowicie braknie ci wytrzymałości, nie będzie się ona regenerować przez kilka sekund.

4. Prawy dolny róg pokazuje twój licznik amunicji. Linia nabojów reprezentuje pozostałą w magazynku amunicję. Numer po prawej to pozostała amunicja, którą posiadasz.
Komandor może dać ci bezpośrednie rozkazy. Pozwalają one komandorowi łatwo kierować jego żołnierzy ttam, gdzie drużyna najbardziej tego potrzebuje.

Gdy otrzymasz rozkaz, pokaże się on na twoim ekranie jako albo:

 • zielony pięciokąt (dla rozkazów ruchu i obrony), or
 • Czerwony romb (dla rozkazów ataku). Romb rozkazu ataku będzie podążał za jednostką, na którą został nałożony, dając ci kierunek i taktyczną przewagę.
 • Gdy dostajesz rozkaz, usłyszysz instrukcję i jeden z tych kształtów pojawi się na twoim HUD-zie. Jeśli nie patrzysz na cel, kształt pojawi się na boku lub dole twojego ekranu, mówiąc ci, w którym kierunku musisz patrzeć by go zlokalizować.

  Interakcje wewnątrz gry


  W zbrojowniach, ustawiane przez Inżynierów, orazczasami rozrzucone po mapie, skrzynki z zapasami. Dostępne w dwóch smakach:Amunicja (skrzynka Inżyniera kwalifikuje się tutaj) i Zdrowie. Aby użyć jednej ze skrzynek naciśnij i przytrzymaj klawisz"UŻYJ"('domyślnie E') gdy jesteś obok skrzynki i patrzysz na nią.

  Podobnie do skrzynek działają konsole w fabrykach pojazdów. Aby jej użyć, podejdź do niej i naciśnij klawisz"UŻYJ".Empires ma wiele różnych pojazdów. Aby wsiąść do pojazdu, podejdź do niego i naciśnij klawisz"UŻYJ". Możesz zmienić pozycje wewnątrz pojazdu używając klawiszy funkcyjnych (F1, F2, F3, etc). Pozycja F1 to zawsze pozycja kierowcy. Ponowne naciśnięcie klawisza"UŻYJ" spowoduje opuszczenie pojazdu.NIE zabieraj pojazdów, które mogą być używane przez innych. Zamiast tego, zbuduj własny w fabryce pojazdów.

  Sekcja II: Gra

  W Empires, WSPÓŁPRACA JEST KLUCZOWA. Idź samemu i załatwisz dwóch lub trzech gości, idź ze swoim zespołem, a zniszczycie całą bazę.

  Podstawy

  Ogólnie, każda runda Empires toczy się tak:

  1. Wyjdź z bazy natychmiast do punktu ataku lub obrony twojej drużyny. Jeśli gra dopiero się zaczęła, słuchaj strategii Komandora.
  2. Zajmij i broń złóż zasobów, aby twoja drużyna zbierała zasoby.
  3. Atakuj złoża zasobów przeciwnika aby zniszczyć jegoekonomię.
  4. Zajmij wrogie posterunki i przyj w kierunku głównej bazy wroga.
  5. Zniszcz pojazd dowodzenia wroga lub wyczerp jego biletyi zabij wszystkich przeciwników, którzy jeszcze żyją.
  6. Jeśli obu drużynom zabraknie kuponów, gra zaczyna 5-minutowe odliczanie. Gdy się skończy, gra wkracza w fazę Nagłej Śmierci (Sudden Death). Oba pojazdy dowodzenia giną wtedy od jednego trafienia materiałem wybuchowym.
  To są podstawowe kroki w Klasycznej rozgrywce. Jest też tryb podboju, w którym zazwyczaj są piechota i czołgi, ale nie ma Komandora. Jest też trybMisji, gdzie jedna drużyna ma określony cel do osiągnięcia, zazwyczaj w ograniczonym czasie. Mapy Podboju i Misji często używają Flag jako punktów respawnu.

  Wskazówki dla piechoty


  Ogólne wskazówki:

 • Możesz wybrać punkt respawnu z mapy, ( domyślnie "Enter"). Gdy zginiesz następnym razem, pojawisz się tam.
 • Możesz zmienić klasę i umiejętności w koszarach, zbrojowni lub przy fladze przez naciśnięcie"b" (domyślnie) i wybranie nowego załadunku. Zmiana w innym miejscu nie da natychmiastowego efektu.
 • Możesz wziąć dodatkową amunicję od Inżynierów stawiających skrzynki z amunicją i zbrojowni, a ponowne wybranie klasy w Koszarach zresetuje jej ilość do początkowej.
 • Naciśnięcie klawisza "F"(domyślnie) przywoła popup menu. Możesz użyć myszki lub klawiszy pokazanych w nawiasach aby wybrać różne opcje.
 • Broń palna nie zadaje obrażeń budynkom(także działkom). Tylko materiały wybuchowe działają.
 • Jako każda klasa oprócz Inżyniera, możesz pomóc budować budynki przytrzymując klawisz "UŻYJ" ("E" domyślnie).
 • Strzały w głowę zadają dodatkowe obrażeniazależnie od użytej broni.
 • Niechcianą "funkcją", którą będziesz często widzieć jest killspawning. Gdy wpiszesz'! kill' w czacie (lub 'kill' w konsoli) aby zrespić się w atakowanej lokalizacji. To bardzo poręczny sposób szybkiego przemieszczania się po polu bitwy, ale uważaj by nie zużyć zbyt wielu biletów.

  Ogólne porady dla klas:

 • Inżynier (Engineer): Najlepsza klasa wsparcia. SMG są skuteczne przeciw wszystkim wrogom igranaty sejsmiczne ("seismics") zadają duże obrażenia budynkom. Narzędzie Inżyniera pozwala stawiać drobne struktury i skrzynki z amunicją, konstruować i niszczyć budynki i pojazdy, oraz (z umiejętnością Reanimacji) reanimować zabitych kolegów.
 • Strzelec (Rifleman): Bardzo skuteczny przeciw wszystkim klasom, lepkie bomby w dobrych rękach mogą zniszczyć czołgi. Choś w założeniu prosty, może być prawdziwą maszyną zniszczenia. Jest jednak nieskuteczny przeciw budynkom.
 • Grenadier: Z rakietnicą, moździerzem i minami, jest najlepszą klasą przeciw jednostkom opancerzonym. Z treningiem, moździerz może załatwić każdy cel, a miny mogą być ułożone w stos, aby wysadzić każdy czołg.
 • Zwiadowca: Głównie używany do sabotowania sił przeciwnika. Może sabotować budynki, robiąc je podatne na atak i mniej skuteczne. Jego granaty dezorientują i osłabiają wrogów. Trudny do nauczenia, trudniejszy do opanowania.
 • Wskazówki dla Inżyniera:

 • Używając Narzędzia Inżyniera, możesz budować, reperować i leczyć przyjazne budynki, pojazdy i graczytrzymając atak (lewy klik). Możesz też dekonstruować wrogie pojazdy i budynki.
 • Z wyciągniętym narzędziem Inżyniera, prawy klik otwiera osobiste opcje budowy.
 • Ulepszenie Naprawy to bardzo przydatna umiejętność na początku rundy.
 • Używając Reanimacji (Revive) możesz przywrócić martwych przyjaciół do życia. Po prostu zbliż się do zwłok i przytrzymaj lewy klik (zużywa 50% energii). Ikona reanimacji wisi nad ciałami martwych kolegów.
 • Inżynierskie granaty są dobre przeciw budynkom.
 • Kamery Inżynierów automatycznie wykrywają piechotę, a Radary pojazdy. Duży żółty kwadrat pojawi się krótko wokół zauważonego przeciwnika.
 • Wskazówki dla pojazdów

 • Możesz budować pojazdy w Fabryce Pojazdów. Podejdź do konsoli budowania pojazdów lub naciśnij'V' (domyślnie) gdy wejdzie do fabryki.
 • Pojazdy mogą być ulepszane nową bronią, pancerzem i silnikiem opracowanymi przez komandora przy użyciu radaru. Naciśnij przycisk "CUSTOMIZE" aby zacząć ulepszać pojazd.
 • Pojazdy mogą być przezbrojoneprzez naciśnięcie 'V'(domyślnie) podczas stania na stacji napraw. Amunicja jest również odnawiana podczas stania na stacji.
 • Pojazdy kosztują zasoby. Nie marnuj ich albo twoja drużyna przegra.
 • Pojazdy mogą się przegrzać jesli strzelasz za często. Ulepszone silniki spowalniają przegrzewanie się.
 • Upewnij się, że masz właściwą broń. Niektóre są słabe przeciwko czołgom, ale mocne przeciw piechocie i na odwrót. Popytaj innych jesli potrzebujesz pomocy w decyzji.
 • Uważaj na miny. Powodują znaczne obrażenia pojazdom. Pojedyncza mina może zdewastować nieulepszony pojazd.
 • Wskazówki do tworzenia pojazdu:
 • Pojazdy mają limit załadunku, pokazany w lewym dolnym rogu. Jeśli jest czerwony, nie będziesz mógł stworzyć pojazdu.
  WSKAZÓWKA: Maksymalne użycie dostępnej nośności pojazdu jest dobrym nawykiem, ale zawsze wybieraj dużo pancerza zamiast wielu broni.
 • Nie bierz największego, najdroższego czołgu jeśli twoja drużyna ma mało zasobów. Dwa w pełni ulepszone średnie czołgi kosztują tyle, co w pełni ulepszony cięzki, ale te średnie mają przewagę liczebną i ogniową.
 • Czasami jest do wyboru wiele broni, pancerzy i silników. Jesli nie wiesz jaki czołg wybrać lub jak go wyposażyć, nie bój się zapytać kolegów.
 • Startowe pancerz, silnik i bronie są bardzo słabe. Używaj nowo opracowanych odpowiedników gdy tylko możesz. Jesli ważne badania są prawie skończone, poczekaj aż się skończą przed wyposażeniem czołgu.
 • Wskazówki dla komandora

  Dowodzenie i badania sąwytłumaczone w pełnej instrukcji dostępnej tutaj lub (opcjonalnie) wfolderze  Steam/steamapps/common/Empires/Manual.

  Jest jedna rzecz o której powinieneś wiedzieć o Komandorze. Ma najcięższą rolęze wszystkich, więc nie bądź surowy gdy coś nie idzie za dobrze.

  To w zasadzie tyle. Trzymaj się innych, słuchaj Komandora i używaj taktycznych rozwiązań zamiast brutalnej siły a będziesz miał świetną zabawę. Ciesz się z pierwszej gry w Empires.

  Korzystaj z dodatkowego spokoju dźwięku bezprzewodowemu czujnikowi ruchu L430E. Jest wodoodporny, więc możesz go ustawić na dworze, przy garażu lub na podjeździe, a poprzez połączenie go z zestawem dzwonka do drzwi Honeywell Home, zawsze będziesz wiedzieć, że gość podchodzi do drzwi.

  • ActivLink Technology

   Wczesne ostrzeżenia

   Ten zewnętrzny bezprzewodowy czujnik ruchu zapewnia prosty i skuteczny sposób powiadamiania Ciebie, że zbliża się gość, nawet zanim dojdzie do drzwi. Czujnik działający w technologii Honeywell Home ActivLink łączy się z dzwonkiem do drzwi w celu wygenerowania wczesnego ostrzeżenia dźwiękowego.

  Kup teraz

  Nasze produkty są dostępne w sieci marketów budowlanych w całym kraju.
  Alternatywnie, możesz też kupić produkt bezpośrednio na następujących stronach.

  Zestawy dzwonków do drzwi Honeywell Home

  które współpracują z L430E Bezprzewodowy czujnik ruchu (IP54) – biały

  Łatwa instalacja

  Wszystkie panele z przyciskami Honeywell Home oraz akcesoria są proste do instalacji, z możliwą instalacją bez śrubokręta oraz łatwo otwieraną przegródką na baterie tak, by umożliwić kompletne ustawienie w kolka minut. Wszystko to objęte jest 2-letnią gwarancją na produkt.

  Instrukcja szybkiego startuBezpieczeństwo i gwarancjaKarta danych

  Zawartość opakowania:

  • 1 x Bezprzewodowy czujnik ruchu
  • 1 x Instrukcja szybkiego startu, 1 x Bezpieczeństwo i gwarancja
  • 1 x Deklaracja zgodności

  Instrukcje szybkiego startu 4tek Eco3e

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcje szybkiego startu 4tek Eco3e

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcje szybkiego startu 4tek Eco3e