Instrukcje montażu Electrolux Eb4gl70ksp

Instrukcje montażu Electrolux EB4GL70KSP są szczegółowymi instrukcjami umożliwiającymi szybkie i bezpieczne złożenie pralki. Instrukcje zawierają dokładne informacje na temat montażu, ustawiania i użytkowania pralki, a także wskazówki dotyczące bezpiecznej eksploatacji. Instrukcje zawierają także informacje dotyczące konserwacji i czyszczenia urządzenia, co pozwala użytkownikom korzystać z pralki w bezpieczny i łatwy sposób. Instrukcje montażu Electrolux EB4GL70KSP są skomponowane w sposób umożliwiający łatwe zrozumienie i szybkie skojarzenie, dzięki czemu składanie pralki jest proste i szybkie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje montażu Electrolux Eb4gl70ksp

Ostatnia aktualizacja 22. 11. 2022 09:41

Problem

 • Prawidłowy montaż łącznika E4YHMKP2, SKP11GW
 • Jak zamontować łącznik pralki z suszarką?

Dotyczy

 • Pralki ładowane od przodu
 • Suszarki

Rozwiązanie

Instrukcję montażu łącznika znajdziesz tutaj.

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym dostępnym na kanale Electrolux na YouTube, poniżej zamieszczamy link do filmu.


Jak zainstalować łącznik

Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.

Bez problemu znajdziesz ją na naszej stronie internetowej.

Wyszukaj po prostu rzeczony produkt w naszej wyszukiwarce na stronie, a potem zajrzyj do zakładki „Informacje o produkcie”. Znajdziesz tam instrukcję montażu i inne dokumenty, które zostały dołączone do produktu.

Rzecz, którą posiadasz, została wycofana ze sprzedaży? Nic straconego! W dalszym ciągu możemy odnaleźć dla Ciebie odpowiednią instrukcję. Skontaktuj się z nami np. za pomocą chatu dostępnego na stronie internetowej.

Czy powyższa informacja okazała się być pomocna?

Dziękujemy za Twoją opinię!

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Perkoz74 30 Jun 2019 00:35 5682

 • #1Level 5  

  #1

  Cześć

  Borykam się z montażem zmywarki do zabudowy. Problem polega na tym, że zmywarka wchodzi w przygotowaną pod nią wnękę praktycznie, że "na wcisk". W załączonej instrukcji zalecają 1. 5cm przerwy po każdej stronie. Dodatkowo w zestawie są też 2 przyklejane uszczelki (niewiadomego przeznaczenia) na całą wysokość zmywarki montowane na jej bokach, po środku, których nie mam szansy tam wcisnąć. Czy montaż jej tak jak jest, bez zostawiania zapasu po bokach wpłynie na zmywarkę negatywnie?

 • #2SsaabLevel 15  #2

  Witam, ja mam zmywarkę 40 cm Boscha bodajże i wcisnąłem na styk, bo niestety miałem tylko 40 cm i może pare mm wolnej przestrzeni w małej kuchni bloku z wielkiej płyty. Chodzi już 2 lata i jest OK.Twoja jest do zabudowy, moja jest zwykła, więc może jest to inaczej..

 • #3Zibi690Level 6  #3

  Witam, czy mógł byś mi napisać konkretny model tej zmywarki bo ja szukam już od jakiegoś czasu i nie mogę nic znaleźć o szerokości 40cm tak mnie załatwił stolarz i już nie idzie nic przerobić w kuchni bo brak miejsca.

 • #4Ryszard49Level 38  #4

  Perkoz74, do standardowych szafek zmywarki wchodzą bez problemu.

 • #5#5

  Tylko ze moja szafka ma szerokość 40cm a zmywarki maja np. 44, 80 albo 45cm

 • #6#6

  Odpowiadam na swoje pytanie. Nie polecam montować zmywarek we wnękach "na ścisk". Po pewnym czasie sąsiadujące szafki zeszły się w kierunku zmywarki (z niewiadomych przyczyn, podejrzewam obciążenie ich, czy pracę podłogi), o 2 - 3mm. Co spowodowało duże tarcie na frontu zmywarki o owe szafki. Teraz muszę albo rozebrać kuchnie i dać więcej miejsca na zmywarkę (1cm więcej starczy w zupełności, albo zeszlifować 2-3mm front. Raczej zdecyduje się na to drugie.

Instrukcje montażu Electrolux Eb4gl70ksp

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje montażu Electrolux Eb4gl70ksp

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje montażu Electrolux Eb4gl70ksp