Instrukcja warsztatowa Beko 870465mb to kompletny podręcznik pozwalający na wykonanie napraw w samochodach marki Beko. Zawiera on wszystkie niezbędne informacje dotyczące konfiguracji, konserwacji i naprawy samochodów Beko. Instrukcja zawiera szczegółowe diagramy, wskazówki i instrukcje dotyczące wszystkich aspektów samochodu, takich jak układ hamulcowy, zawieszenie, system kontroli trakcji i układ napędowy. Przewodnik także zawiera szczegółowe informacje, jak prawidłowo używać wszystkich narzędzi, części i części zamiennych wymaganych do wykonania napraw. Instrukcja warsztatowa Beko 870465mb jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą naprawić swoje samochody Beko zgodnie z wytycznymi producenta.
Ostatnia aktualizacja: Instrukcja warsztatowa Beko 870465mb
YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Pralki Beko.
Mamy 102 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 102 produktów Beko w kategorii Pralki.
- 2 5acdw
Potrzebujesz wsparcia?
Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.
Wybierz produkt
Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
Instrukcje obsługi
Wyszukaj numer urządzenia
Informacje gwarancyjne
Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty
Skontaktuj się z nami
Chcesz się skontaktować?
Przewodnik napraw i części zamiennych
Potrzebujesz pomocy technicznej?
Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług
Znajdź usługę
Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.
Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.
Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.
Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.
Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.
Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.
Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia.
Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot.
Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.
Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.
Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym.
Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.
Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.
Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.
Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia.
Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.
Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.
Jesteśmy tu dla Ciebie!
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.
222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
Potrzebujesz więcej wsparcia?
Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.
- Home
- Marki
- Beko