Instrukcja obsługi zestawu 4 Gamers 4g 4886

Instrukcja obsługi zestawu 4 Gamers 4g 4886 to jednostronny dokument, który zawiera informacje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji zestawu 4 Gamers 4g 4886. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje o wszystkich elementach zestawu oraz informacje dotyczące bezpieczeństwa pracy i użytkowania. Instrukcja zawiera również informacje o działaniu zestawu oraz wskazówki dotyczące jego obsługi. Instrukcja wyjaśnia również, w jaki sposób użytkownik może wykorzystywać zestaw do rozwiązywania problemów i jakie czynności są konieczne do jego przeglądania. Instrukcja obsługi jest niezbędnym elementem, jeśli chcemy w pełni wykorzystać potencjał zestawu 4 Gamers 4g 4886.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi zestawu 4 Gamers 4g 4886

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Przejdź do treści głównej

Kraje i języki

Ponieważ oferujemy podręczniki użytkownika produktów w wielu językach i różnych regionach, może nastąpić przekierowanie na stronę internetową telefonów Nokia poza wybraną lokalizacją.

Wybierz język

Klawisze i części

Telefon

Ta instrukcja obsługi dotyczy następujących modeli: TA-1489, TA-1507, TA-1485, TA-1492, TA-1494.

 1. Klawisz przewijania
 2. Klawisz połączenia
 3. Lewy klawisz wyboru
 4. Słuchawka
 5. Złącze słuchawkowe
 6. Latarka
 7. Prawy klawisz wyboru
 8. Klawisz zasilania/zakończenia
 9. Głośnik
 10. Aparat
 11. Złącze USB

Nie podłączaj produktów, które generują sygnał wyjściowy, ponieważ może to uszkodzićurządzenie. Do złącza audio nie należy podłączać żadnych źródeł napięcia. Po podłączeniu do złącza audio urządzenia zewnętrznego lub zestawu słuchawkowego innego niż zalecane do użytku z tym urządzeniem, należy zwrócić szczególną uwagę na poziomy głośności.Niektóre części urządzenia są namagnesowane. Urządzenie może przyciągać przedmioty metalowe.Nie trzymaj w pobliżu urządzenia kart kredytowych ani innych magnetycznych nośników danych, ponieważ zapisane na nich informacje mogą zostać skasowane.

Niektóre akcesoria wymienione w tej instrukcji obsługi, takie jak ładowarka, zestaw słuchawkowy lub kabel do transmisji danych, mogą być sprzedawane osobno.

Uwaga: telefon można skonfigurować tak, aby był wyświetlany monit o podanie kodu zabezpieczającego chroniącego prywatność i dane osobiste. Kod fabryczny to 12345. Aby go zmienić, wybierz

Menu

>

Ustawienia

>

Bezpieczeństwo

>

Blokada klawiatury

>

Kod zabezpieczający

, wprowadź nowy kod, sprawdź go i wybierz

OK

. Uwaga: musisz zapamiętać kod, ponieważ spółka HMD Global nie będzie mogła go wprowadzić za Ciebie ani pominąć tego kroku.

Czy te informacje były pomocne?

Nadal potrzebujesz pomocy?

Kontakt z pomocą techniczną

Czat na żywo

Nasz czat w języku [Polski] jest dostępny w godz. 09:00-18:00 (UTC +1). Możesz skontaktować się za pośrednictwem czatu z obsługą klienta w języku angielskim – wystarczy podać swoje dane kontaktowe!

Porozmawiaj z nami na czacie

Przed rozpoczęciem czatu z obsługą klienta podaj nam swoje dane kontaktowe.

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wyślij nam e-mail

Opisz problem, a my odpowiemy pocztą e-mail.

Jak możemy pomóc?

Opisz problem, a my odpowiemy pocztą e-mail.

*Wypełnij co najmniej te pola.

Wsparcie i pomoc

Naprawa lub wymiana

Czy mimo wypróbowania opcji samodzielnej pomocy Twój telefon nadal nie działa? Pozwól, że się tym zajmiemy.

Naprawa lub wymiana

Wiemy, że z wysyłaniem produktu do naprawy mogą się wiązać pewne niedogodności. Dlatego z myślą o wsparciu klientów opracowaliśmy odpowiedzi na często zadawane pytania.

Rozwiązania większości problemów można znaleźć w naszym centrum pomocy, ale jeśli Twój produkt będzie wymagał naprawy, zrobimy, co w naszej mocy, aby wrócił do Ciebie w ciągu kilku dni.

Wysyłanie produktu do naprawy obejmuje 4 łatwe kroki:

Wypełnij formularz online

Uzupełnij niezbędne dane dotyczące produktu oraz informacje na swój temat.

Odbiór przez kuriera

Określ preferowany termin odbioru zapakowanego produktu lub zostaw go w zatwierdzonym punkcie odbioru.

Naprawa lub wymiana

Sprawdzimy Twój produkt i naprawimy lub wymienimy go (jeśli naprawa nie będzie możliwa) na miejscu.

Wysyłka produktu

Zazwyczaj w ciągu jednego dnia od naprawy lub wymiany produkt jest wysyłany z powrotem do Ciebie.

Rozpocznij

Recykling

Wyślij nam niepotrzebne urządzenia do bezpiecznej utylizacji.

Recykling

Nie wyrzucaj starego telefonu – oddaj go do recyklingu i pomóż planecie.

Wyślij niepotrzebny telefon do nas i miej pewność, że zostanie poddany bezpiecznej utylizacji. Nic Cię to nie kosztuje, a my zadbamy o ponowne wykorzystanie surowców.

Aby rozwiać ewentualne wątpliwości, przygotowaliśmy odpowiedzi na kilka często zadawanych pytań. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat tego, jak będzie przebiegać recykling Twojego telefonu lub jak go do nas wysłać, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty e-mail.

2 łatwe kroki:

Określ preferowany termin odbioru zapakowanego produktu lub zostaw go w zatwierdzonym punkcie odbioru. com/pl_PL/recycle">Rozpocznij

Website ©2023 Sony Interactive Entertainment Europe Limited. Cała zawartość, tytuły gier, nazwy handlowe i/lub wizualna postać gier, znaki handlowe, grafika i związane z nimi zdjęcia, są znakami handlowymi i materiałami objętymi prawami autorskimi, należącymi do ich prawowitych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej informacji

Instrukcja obsługi zestawu 4 Gamers 4g 4886

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi zestawu 4 Gamers 4g 4886

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi zestawu 4 Gamers 4g 4886