Instrukcja obsługi i instrukcja instalacji Cisco 851w Integrated Services Router

Cisco 851w Integrated Services Router jest wielofunkcyjnym router zintegrowanym z zaawansowanymi usługami sieciowymi. Instrukcja obsługi zawiera informacje na temat funkcji routera oraz opisuje jak konfigurować urządzenia, aby uzyskać pożądane wyniki. Instrukcja instalacji jest bardziej szczegółowa i zawiera informacje na temat wszystkich kroków instalacji i skonfigurowania routera, aby działał poprawnie. Instrukcja instalacji Cisco 851w Integrated Services Router jest dostępna w wersji elektronicznej i papierowej, aby ułatwić użytkownikom instalację i skonfigurowanie routera. Instrukcja zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji i diagnostyki oraz dostarcza informacji na temat bezpieczeństwa i nadzoru.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i instrukcja instalacji Cisco 851w Integrated Services Router

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Zapraszamy do korzystania z naszego wsparcia w formie instrukcji tekstowych. Znajdują się tutaj instrukcje do rozwiązywania najczęściej zgłaszanych problemów. Jeśli jednak brakuje rozwiązania Twojego problemu skontaktuj się z nami - postaramy się pomóc.

Poniżej znajduje się lista głównych kategorii porad. Aby przejść do konkretnego działu kliknij na link.

  1. Podgląd zdalny z kamer przez P2P
  2. Podgląd zdalny z kamer przez przekierowanie portów
  3. Aktualizacje urządzeń
  4. Instrukcje ogólne

Podgląd zdalny z kamer przez P2P

Podgląd na żywo z kamer bezpieczeństwa polega na przesyłaniu obrazu bieżącego z kamery do telefonu/tabletu lub komputera za pomocą technologii P2P, czyli chmury. Aby zrealizować zatem taką opcję warunkiem koniecznym jest uzyskanie dostępu do sieci za pomocą Wi-Fi lub poprzez dane komórkowe.

KONFIGURACJA PODGLĄDU ZDALNEGO - KOMPUTERY STACJONARNE

KONFIGURACJA PODGLĄDU ZDALNEGO - SMARTFONY I IPHONE'Y

Podgląd zdalny z kamer przez przekierowanie portów

Przekierowanie portów to sposób, w jaki router zezwala na ruch na określonych portach. W naszym przypadku są to porty specyficzne dla NVR. Ruch sieciowy musi zostać skierowany do rejestratora. Poniżej znajdują się instrukcje, które opracowane zostały według serii BCS i umożliwiają wykonanie podglądu zdalnego.
 

Aktualizacja urządzeń

Aktualizacja Kamer BCS point

Instrukcja instalacji najnowszej wersji oprogramowania. W web serwisie urządzenia wpisujemy adres IP i w ustawieniach odczytujemy najważniejsze informacje. W tej zakładce można sprawdzić model i wersje obecnego oprogramowania.

Aktualizacja kamer BCS Line

Kamerę BCS Line możemy zaktualizować na dwa sposoby. Poprzez dedykowany program Configtool lub z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. W instrukcji opisane zostały oba rozwiązania. pl/instrukcje-aktualizacja-rejestratorow-bcs-line">Aktualizacja rejestratorów BCS Line

Instrukcja aktualizacji z wykorzystaniem oprogramowania Configtool oraz poprzez Web service. Ważne, aby podczas przeprowadzania procesu nie odłączać urządzenia od sieci i zasilania.

Instrukcje ogólne

Instrukcja obsługi Smart PSS

Smart Professional Surveillance System.

Jak poprawnie skonfigurować oprogramowanie do odtwarzania i zarządzania monitoringiem? Instrukcja menedżera urządzeń oraz konfiguracja alarmów. pl/instrukcje-obsluga-rejestratorow-ip-bcs-point/">

Instrukcja do rejestratorów IP BCS Point

Jak zalogować się po raz pierwszy do urządzenia NVR?

Opis operacji myszy, informacje o przyciskach na panelu przednim, konfiguracja początkowa i zaawansowana oraz wiele innych.

Przedstawiamy instrukcję obsługi Router Cisco RV325-K9-G5

Router Cisco RV325-K9-G5 instrukcja obsługi – Pobierz

Sprawdź parametry i cenę produktu
w sklepie morele. net

Rozważasz zakup “Router Cisco RV325-K9-G5 lub masz pytania dotyczące jego działania? Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) Router Cisco RV325-K9-G5!

Instrukcja obsługi i instrukcja instalacji Cisco 851w Integrated Services Router

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i instrukcja instalacji Cisco 851w Integrated Services Router

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i instrukcja instalacji Cisco 851w Integrated Services Router