Instrukcja obsługi i instalacja 3m 1113127c

Instrukcja obsługi i instalacja 3m 1113127c jest ważnym elementem użytkowania urządzenia. Instrukcja obsługi i instalacja powinna być czytelna i jasna, aby użytkownicy mogli w pełni wykorzystać wszystkie funkcje urządzenia. Instrukcja powinna zawierać informacje na temat tego, jak urządzenie działa, jak go zainstalować, jak wykorzystać wszystkie funkcje i jak z niego korzystać w bezpieczny sposób. Instrukcja powinna również zawierać informacje dotyczące czyszczenia i konserwacji urządzenia, aby zapewnić jego długotrwałe działanie. Instrukcja obsługi i instalacja 3m 1113127c umożliwia użytkownikom wykorzystanie wszystkich funkcji urządzenia i korzystanie z niego w sposób bezpieczny i efektywny.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i instalacja 3m 1113127c

Lekki, odporny na uderzenia korpus wykonany z solidnego materiału kompozytowego

Łatwe przełączanie między przewodem ciśnieniowym a systemem kubków do natrysku 3M™ PPS serii 2. 0

Szybkozmienne dysze w zakresie od 0. 9 do 2. 0

Zobacz więcej szczegółów

 • Lekki, odporny na uderzenia korpus wykonany z solidnego materiału kompozytowego
 • Łatwe przełączanie między przewodem ciśnieniowym a systemem kubków do natrysku 3M™ PPS serii 2. 0
 • Szybkozmienne dysze w zakresie od 0. 0
 • Zaprojektowane dla komfortu
 • Prosta, innowacyjna konstrukcja oznacza mniejszą liczbę części w przypadku konserwacji lub przebudowy

Lekki i łatwy w użyciu 3M™ Przemysłowy pistolet lakierniczy został stworzony pod kątem wymagań lakiernika przemysłowego. Wykonany z odpornego na uderzenia kompozytu, jest to jeden z najlżejszych pistoletów natryskowych w branży, a jednocześnie jest on wystarczająco trwały, aby sprostać wymagającym warunkom. Jego wszechstronna konstrukcja umożliwia natryskiwanie ze źródła pod ciśnieniem lub kubka grawitacyjnego. Wymienne dysze w wersjach od 0. 0 umożliwiają natryskiwanie szerokiej gamy powłok.

3M™ Przemysłowy pistolet lakierniczy to rozwiązanie do natryskiwania przemysłowego, które pomoże zredukować zmienność procesu i zwiększyć wydajność, zapewniając technikom łatwiejszy sposób natryskiwania.Lekki i łatwy w użyciu 3M™ Przemysłowy pistolet lakierniczy został zaprojektowany pod kątem natryskiwania przemysłowego. Wykonany z solidnego, odpornego na uderzenia materiału kompozytowego pistolet natryskowy jest jednym z najlżejszych modeli w branży, a jednocześnie zapewnia on wytrzymałość w najcięższych warunkach przemysłowych. Pistolet natryskowy został zoptymalizowany od spustu do korpusu przez kinezjologów w celu zwiększenia komfortu, szczególnie w przypadku wysokich wymagań natryskiwania przez cały dzień.Dzięki uniwersalnej konstrukcji lakiernicy mogą natryskiwać produkty lakiernicze pod ciśnieniem lub z kubka grawitacyjnego. Przewód ciśnieniowy i dysze umożliwiają ciągłe, masowe natryskiwanie w przypadku większych zadań. W przypadku napraw punktowych i małych powierzchni, należy zmienić ustawienia pistoletu natryskowego, aby skorzystać z systemu kubków do natrysku 3M™ PPS™ serii 2. 0. Dzięki temu używasz odpowiedniej ilości produktu, aby dopasować ją pod kątem wielkości zadania.Prosta, innowacyjna konstrukcja oznacza mniejszą liczbę części w przypadku konserwacji. Dzięki szybkozmiennym dyszom, ciecz nigdy nie przechodzi przez korpus pistoletu natryskowego. Czyszczenie jest tak proste, jak wytarcie końcówki iglicy i wymiana głowicy, co oznacza zniwelowanie potrzeby demontażu i moczenia sprzętu w rozpuszczalniku. To jak kupowanie nowego pistoletu natryskowego przy każdej wymianie dyszy.Głowice 3M™ Performance w rozmiarach od 0. 0 umożliwiają łatwe natryskiwanie szerokiej gamy powłok – od bejc i podkładów po powłoki nawierzchniowe, a nawet kleje.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.


Centrum obsługi telefonicznej


 • PL

Zapisz się


Zarejestruj swoje nowe konto pl. com i uprość zakupy. Korzyści z indywidualnego konta:

 • Zarejestruj swoje urządzenie, aby mieć wszystkie dane pod ręką
 • Przedłuż gwarancję na swoje urządzenie
 • Funkcjonalny, szybki i przejrzysty system zgłoszeń serwisowych
 • Przejrzyj produkty, z których korzystasz
 • Ciesz się łatwymi zakupami online
 • Zarządzaj subskrypcją newslettera
 • i więcej..
 • Zaloguj sie


  Zaloguj się na swoje konto społecznościowe

  Lub zaloguj się za pomocą swoich danych

  np. W6503SPL lub 463004


  Kod urządzenia to 6-cyfrowy numer, który można znaleźć na tabliczce znamionowej urządzenia lub w karcie gwarancyjnej.

  Instrukcje obsługi i inne informacje

  Chcemy, aby nasi klienci podążali we właściwym kierunku, dlatego zebraliśmy w jednym miejscu informacje, do których warto mieć komfortowy dostęp. Kliknij tutaj, aby zobaczyć instrukcję obsługi swojego pojazdu.

  Wprowadź numer VIN swojego pojazdu

  —LUB—

  Wpisz rocznik i model pojazdu

  Instrukcja obsługi i instalacja 3m 1113127c

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i instalacja 3m 1113127c

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i instalacja 3m 1113127c