Instrukcja montażu i obsługi D Link 8x10 100base Tx

D-Link 8x10 100Base-TX to wydajny, 8-portowy przełącznik sieciowy 100Base-TX. Przełącznik wyposażony jest w 8 portów sieciowych 10/100Base-TX, które mogą być używane do połączenia zarówno z urządzeniami sieciowymi 10Base-T, jak i 100Base-TX. Przełącznik posiada automatyczne wykrywanie portu i automatyczną negocjację szybkości przesyłania danych. Instalacja i konfiguracja tego przełącznika sieciowego jest łatwa i prosta. Przełącznik jest w stanie obsługiwać do 8 urządzeń jednocześnie, a jego przyciski, porty i wskaźniki LED można łatwo monitorować. Przełącznik D-Link 8x10 100Base-TX jest doskonałym rozwiązaniem dla średnich i dużych sieci, które wymagają wysokiej wydajności i niezawodności.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i obsługi D Link 8x10 100base Tx

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera (Po zapisie sprawdź swoją skrzynkę mailową. Znajdziesz tam link do potwierdzenia subskrypcji).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2019 poz. 123 tj. ) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez KROSS S. A. przy ul. Leszno 46 z siedzibą w Przasnyszu.

Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych w Polityce Prywatności.

*

Instrukcja montażu i obsługi D Link 8x10 100base Tx

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i obsługi D Link 8x10 100base Tx

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i obsługi D Link 8x10 100base Tx