Instrukcja montażu i gwarancja Bosch 940es

Instrukcja montażu i gwarancja Bosch 940es to kompletny zestaw instrukcji i gwarancji dla użytkowników urządzenia Bosch 940es. Instrukcja zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące bezpiecznego i skutecznego montażu, uruchomienia i użytkowania urządzenia, a także wszelkie informacje dotyczące gwarancji i usług serwisowych. Instrukcja zawiera również szczegółowe informacje dotyczące zasad użytkowania i konserwacji urządzenia, a także przydatne wskazówki dotyczące stosowania i przechowywania. Gwarancja Bosch 940es gwarantuje właścicielowi produktu, że wszystkie części i elementy produktu są wolne od wad materiałowych i wykonawczych. Gwarancja obejmuje również naprawy lub wymiany wszystkich części i elementów produktu, jeśli zostaną one uznane za niesprawne lub uszkodzone w okresie trzech lat od daty zakupu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i gwarancja Bosch 940es

I. Zgłaszający

II. Reklamowany towar
III. Załączniki

Dozwolone rozszerzenia: JPG, PNG, GIF, JPEG, PDF

Dopuszczalny rozmiar załącznika to 5MB.

Dopuszczalny łączny rozmiar to 15MB.

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Szybka i prosta konfiguracja

Dowiedz się, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego wraz ze stacją dokującą i jak ułożyć przewód ograniczający.

Instrukcja instalacji nowszych modeli kosiarek Indego

W naszej instrukcji objaśniamy wszystkie czynności potrzebne do zainstalowania Twojej kosiarki Indego XS, S/S+, M/M+ oraz 350/400, 350/400 Connect. Obejrzyj film lub pobierz naszą instrukcję instalacji jako plik PDF.

Instrukcja instalacji starszych modeli kosiarek Indego

W naszym filmie instruktażowym pokażemy Ci, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego, Indego 800, 1000 Connect lub 1200 Connect wraz ze stacją dokującą oraz ułożyć przewód ograniczający. Możesz także pobrać instrukcję instalacji w pliku PDF.


Indego – instruktaże wideo

Obejrzyj całą procedurę instalacji nowszych modeli kosiarek Indego tutaj:

Indego – Wideotutoriale

Dowiedz się więcej o funkcjach i konserwacji kosiarek Indego dzięki tym filmom.

Firmware

W przypadku modeli Connect możesz pobrać najnowsze oprogramowanie firmowe bezpośrednio na swoją kosiarkę, korzystając z aplikacji Bosch Smart Gardening.

Instrukcja: Indego XS 300 models

Instrukcja: Indego S/S+ 500 & M/M+ 700


Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Infolinia techniczna

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli będziesz mieć pytania na temat stosowania kosiarki Indego.

Instrukcja montażu i gwarancja Bosch 940es

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i gwarancja Bosch 940es

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i gwarancja Bosch 940es