Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Ge Gdf510pgmbb

Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Ge Gdf510pgmbb to wyjątkowo przydatny przewodnik, który pomoże Ci w prawidłowym instalowaniu i korzystaniu z tego urządzenia. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje na temat instalacji i konfiguracji, a także wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania urządzenia. Instrukcja szczegółowo opisuje również wszystkie dostępne funkcje i opcje, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swoje urządzenie. Przeczytanie instrukcji montażu, obsługi i bezpieczeństwa Ge Gdf510pgmbb jest niezbędne przed rozpoczęciem użytkowania tego urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Ge Gdf510pgmbb

Najnowsza flagowa
platforma mobilna
Qualcomm® Snapdragon™ 855

6, 4-calowy ekran NanoEdge
zajmujący niemal
całą powierzchnię przodu
telefonu, pokryty szkłem
Corning® Gorilla® Glass 6

Bateria o wysokiej
pojemności 5000 mAh,
z obsługą Quick Charge 4. 0

Podwójny aparat typu
flip z 48Mpix matrycą
Sony IMX586 i 13Mpix
obiektywem
szerokokątnym

Łącząc w sobie nowatorskie rozwiązania ASUS, wiodącą w branży wydajność i wyrafinowane wzornictwo, nowy ZenFone 6 wychodzi ponad przeciętność. Jego przełomowe funkcje to między innymi konstrukcja NanoEdge z ekranem na całej powierzchni, wyjątkowy aparat fotograficzny typu flip 48 Mpix, a także niesamowita długość działania baterii. Dlaczego zadowalać się przeciętnością, jeśli dostępny jest ZenFone 6?

Ekran

Niczym nieograniczone wrażenia wizualne z ekranem Nano-Edge

Konstrukcja NanoEdge z ekranem na całej powierzchni oferuje paletę kolorów klasy kinowej pokrywającą 100% przestrzeni barwnej DCI-P3, dzięki której postrzegasz wszystko w bardzo żywych, realistycznych kolorach – nawet przebywając na zewnątrz w jasnym świetle słonecznym. Ten zapierający dech w piersiach ekran jest w pełni chroniony przez najnowsze szkło Corning® Gorilla® Glass 6, które jest maksymalnie odporne na uszkodzenia w przypadku upadku. ZenFone 6 jest więc wyjątkowo wytrzymałym telefonem.

92%

stosunek ekranu do obudowy

600 nitów

czytelność i jasność
na zewnątrz

Corning®

Gorilla® Glass 6

dla najlepszej ochrony

Wydajność

Wydajny, flagowy procesor

Flagowa platforma mobilna Qualcomm® Snapdragon™ 855 to najszybszy ze wszystkich tego typu procesorów, dlatego nigdy nie zabraknie Ci mocy obliczeniowej lub wydajności do przetwarzania grafiki. Dzięki zastosowaniu imponujących 8 GB pamięci i 256 GB przestrzeni dyskowej na dane, ZenFone 6 dysponuje wydajnością, jakiej wymagają najnowsze aplikacje i gry.

Qualcomm® Adreno

640

GPU

Bateria

Prawdziwy potwór wśród baterii do nieprzerwanego mobilnego użytkowania

Ogniwo zastosowane w ZenFone 6 to prawdziwy potwór wśród smartfonowych baterii dysponujący wysoką pojemnością 5000 mAh, która pozwala Ci praktycznie bez przerwy cieszyć się mobilnym użytkowaniem. Nie musisz już korzystać z nieporęcznych ładowarek lub power banków, nawet wtedy, gdy przez cały dzień jesteś w drodze.

Nawet

2 dni

nieprzerwanego
użytkowania2

33 dni

w trybie czuwania
przy poł. 4G2

33, 3 godz.

czasu rozmowy
przy poł. 3G2

21 godz.

surfowania w Internecie
przez Wi-Fi2

Obsługa technologii

Quick Charge 4. 0

Wzornictwo

Wzornictwo wychodzące ponad przeciętność

ZenFone 6 został opracowany, aby imponować. Nowatorski moduł aparatu fotograficznego typu flip jest wykonany z wysoce zaawansowanego technologicznie płynnego metalu, a ponadto napędzany indywidualnie zaprojektowanym silnikiem krokowym. Komfortowa powłoka tylna ze szkła o zakrzywieniu 3D oraz elegancki, a jednocześnie futurystyczny nowy wygląd – w wariantach Twilight Silver lub Midnight Black — wszystko to sprawia, że ZenFone 6 wyróżnia się naprawdę wyjątkowym połączeniem rozwiązań technologicznych z najwyższej klasy wykończeniem.

Corning® Gorilla® Glass

o zakrzywieniu 3D

Podwójne aparaty fotograficzne

Nowa era fotografii mobilnej

System podwójnych aparatów w telefonie ZenFone 6 dysponuje flagową matrycą Sony IMX586, która stoi na szczycie mobilnych rozwiązań fotograficznych. Główny aparat 48 MP zapewnia niespotykaną dotąd rozdzielczość i wykorzystuje najnowocześniejszą technologię Quad Bayer dla zapewnienia czułości na światło na poziomie dużych pikseli. Drugi aparat typu 13 MP ultrawide pozwala Ci zawierać większy obszar tła w Twoich ujęciach, niezależnie od tego, czy będą to zdjęcia selfie, Twoich przyjaciół, czy też krajobrazu. ZenFone 6 zapewnia Ci ekscytujące i całkiem nowe wrażenia z fotografii mobilnej.

Sony

IMX586

flagowa matryca

Wiodący w branży

48 MP

aparat główny3

F1, 79

duży otwór
przysłony

1, 6µm

duży efektywny
rozmiar piksela4

Ultrawide

13 MP

drugi aparat

Tryb HDR+ Enhanced

Uchwyć dzień

Dzięki funkcji HDR+ Enhanced telefon ZenFone 6 jest niezrównany pod względem wykonywania zapierających dech w piersiach ujęć w świetle dziennym. Technologia ta wykonuje wiele różnych ujęć o krótkiej ekspozycji, a następnie łączy je w jedno końcowe zdjęcie, doskonale zachowując najjaśniejsze punkty, cienie i wszystkie detale. ZenFone 6 umożliwia Ci wykonywanie niesamowitych zdjęć, które są nawet lepsze niż rzeczywistość!

Tryb HDR+ Enhanced WYŁ.

Tryb HDR+ Enhanced WŁ.

Tryb Super Night

Uchwyć noc

Dzięki zintegrowaniu trybu Noc, ZenFone 6 wykonuje możliwie najlepsze zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia. Łącząc ze sobą kilka ujęć o różnych wartościach ekspozycji, tryb Super Night zachowuje nawet najdrobniejsze detale i zapewnia wyjątkowo żywe kolory – co w normalnym wypadku zostałoby utracone podczas fotografowania w ciemności. Ta funkcja rekonstrukcji koloru na poziomie pikseli sprawia, że Twoje ujęcia nocne są naprawdę atmosferyczne.

Tryb Super Night WYŁ.

Tryb Super Night WŁ.

Aparat typu flip

Żegnajcie tradycyjne rozwiązania, witaj aparacie flip!

Rewolucyjna, obrotowa kamera eliminuje wszelkie ograniczenia w Twojej kreatywności i zapewnia Ci swobodę do naprawdę nowatorskiego podejścia do fotografii. Zapomnij o dotychczasowych rozwiązaniach i odkryj całkiem nowe sposoby wyrażenia swojej osobowości za pomocą zdjęć i filmów!

Fotografowanie pod
dowolnym kątem

Przedni aparat o wysokiej
rozdzielczości

Przedni aparat
szerokokątny

Fotografowanie pod dowolnym kątem

Masz pełną kontrolę nad modułem aparatu fotograficznego, mogąc obracać go w zakresie 0-180° za pośrednictwem interfejsu aparatu. Nie musisz więc znosić nienaturalnych pozycji podczas fotografowania – teraz możesz łatwo wybrać kąt ustawienia aparatu wymagany do dowolnego ujęcia!

Auto panorama

aparat można automatycznie obracać, aby wykonywać panoramiczne ujęcia o wysokiej rozdzielczości o orientacji pionowej lub poziomej. Dodając do tego jeszcze automatyczny wybór czasu naświetlania, wykonywanie zdjęć panoramicznych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a ponadto zmniejsza się ryzyko popsucia ujęcia na skutek wstrząsów rąk.

Przedni aparat o wysokiej rozdzielczości

Dzięki 48 megapikselom ZenFone 6 dysponuje aparatem przednim o rozdzielczości wiodącej w branży, który doskonale sprawdza się do wykonywania niesamowicie ostrych zdjęć, czy to w dzień, czy w nocy, wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz.

Przedni aparat szerokokątny

Zastosowanie obiektywu ultrawide 125° pozwala Ci bez problemu zmieścić więcej tła na swoim zdjęciu, czy też zgromadzić swoich przyjaciół do optymalnych grupowych zdjęć selfie!

Funkcja Motion Tracking

Uchwyć całą akcję

Masz dosyć sytuacji, gdy poruszające się obiekty znikają z ujęcia podczas nagrywania filmów o szybkiej akcji? Korzystając z telefonu ZenFone 6, musisz jedynie wyostrzyć fotografowany obiekt, a obrotowy aparat automatycznie będzie go dla Ciebie śledzić. Ponadto zaawansowana technologia elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS) pomaga zredukować wstrząsy aparatu. ZenFone 6 jest zawsze gotowy do uchwycenia Twoich najlepszych momentów na filmie o wyraźnym i ostrym obrazie!

*Funkcja Motion Tracking aktualnie jest dostępna wyłącznie w wersji beta dla telefonu ZenFone 6.

ZenUI 6

Płynniejszy, szybszy, bardziej przemyślany

ZenUI 6 został opracowany specjalnie dla Ciebie. Łączy on w sobie płynność z wysoką prędkością działania, a co najważniejsze – jest łatwy w użyciu. Można go bardzo łatwo obsługiwać jedną ręką dzięki przeprojektowanemu interfejsowi użytkownika, a nowo dodany Inteligentny Klawisz natychmiastowo reaguje na Twoje polecenia. Tym razem dostarczamy Ci tylko najważniejsze funkcje, dzięki czemu jest to najszybsza jak dotąd wersja ZenUI. Przygotuj się na przyjemność z korzystania z nowego ZenUI 6!

Dowiedz się więcej na temat ZenUI 6

Dźwięk

Usłyszysz każdy, najdelikatniejszy dźwięk

ZenFone 6 oferuje to, co najlepsze z różnych dziedzin, w tym także doskonały dźwięk. Dwa głośniki stereo z metalową cewką drgającą, napędzane dwoma wydajnymi, inteligentnymi wzmacniaczami NXP o niskim poziomie zniekształceń, gwarantują bardzo mocny, bogaty w detale i kryształowo czysty dźwięk. Nowe słuchawki douszne ZenEar Pro zostały dostrojone przez 1MORE, zapewniając dźwięk jakości premium w celu udoskonalenia Twoich wrażeń podczas słuchania.

Dwa inteligentne wzmacniacze

Nowe

ZenEar Pro

dostrojone przez 1MORE

Dźwięk o wysokiej rozdzielczościOficjalne Wsparcie | ASUS Polska

Wielkie możliwości. Kompaktowa forma.

Wyjątkowo wydajny Zenfone 8 oferuje wysoką moc w kompaktowej formie, łącząc w sobie komfort obsługi z idealną mobilnością. Otrzymujesz również najnowszą platformę mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G dla zagwarantowania optymalnej wydajności, ekran AMOLED 120 Hz wyświetlający niesamowicie ostry i zapierający dech w piersiach obraz, baterię o dużej pojemności 4000 mAh do nieprzerwanej pracy lub rozgrywki, a także system kamer klasy profesjonalnej z sensorami Sony. Zenfone 8 zapewnia optymalną pracę, atrakcyjny wygląd i doskonałe wrażenia podczas użytkowania!

WYDAJNOŚĆ

Rewolucyjna wydajność

Zenfone 8 jest napędzany zaawansowaną platformą mobilną Qualcomm Snapdragon 888 5G wykonaną w procesie technologicznym 5 nm, dzięki czemu jest to najwydajniejszy model Zenfone. Ponadto oferuje najwyższe możliwe prędkości połączeń w standardzie 5G. Zenfone 8 dysponuje również najnowszą technologią WiFi 6E2 z obsługą 6 GHz, co gwarantuje szybsze i bardziej stabilne połączenia. Z telefonem Zenfone 8 wykonasz szybciej każde zadanie!

Flagowa platforma

Qualcomm®

Snapdragon 888

Nawet o

25%

szybsza praca1

35%

szybsze renderowanie grafiki1

EKRAN

Odkryj wizualną doskonałość

Ekran AMOLED 120 Hz z czasem reakcji 1 ms gwarantuje superpłynne przewijanie treści na ekranie i obraz pozbawiony rozmycia: przy każdym dotknięciu docenisz szybkość wyświetlania! Dzięki pokryciu przestrzeni barw DCI-P3 w 112% filmy i zdjęcia wyglądają wyjątkowo realistycznie, a wiodąca w branży precyzja odwzorowywania barw na poziomie Delta-E <1 sprawia, że każdy kolor jest renderowany z maksymalną wiernością. Wyświetlacz posiada ponadto certyfikację HDR10+, dzięki czemu nawet najciemniejsze sceny charakteryzują się bogactwem detali. W celu jak najdłuższego zachowania wspaniałego obrazu, ekran jest chroniony najnowszym szkłem Corning® Gorilla® Glass Victus™ – najbardziej wytrzymałym ze wszystkich dotychczasowych wersji.

120Hz

częstotliwość odświeżania

112%

DCI-P3 szeroka przestrzeń barwna

Delta-E < 1

dokładność wyświetlania kolorów

DESIGN

Mobilność zdefiniowana na nowo

Zenfone 8 na nowo definiuje pojęcie urządzenia mobilnego, zapewniając Ci maksymalną wydajność, bez zbędnego obciążenia czy nieporęcznego rozmiaru. Został on zaprojektowany pod kątem wygodnego użytkowania

Wygląd, któremu nie można się oprzeć

Lekki Zenfone 8 został zaprojektowany, aby zachwycać. Wyróżnia się stylem urządzenia klasy premium. Panel tylny o trójwymiarowym zaokrągleniu idealnie pasuje do kształtu dłoni, gwarantując maksymalny komfort chwytu dla całkowitej kontroli. Ponadto z tyłu zastosowano najnowszą powłokę z matowego szkła, która zapewnia przejrzysty i elegancki wygląd. Zenfone 8 jest elegancki i stylowy – i pozostanie taki przez długi czas!

Obsidian Black

Moonlight White

Horizon Silver

WODOODPORNOŚĆ

Telefon gotowy na nieprzewidziane sytuacje

Dzięki odporności na wodę i pył w klasie ochrony IP68 telefon Zenfone 8 radzi sobie z nieoczekiwanymi wypadkami i pozwala cieszyć się w pełni użytkowaniem bez obaw. 4

BATTERY

Duża bateria, kompaktowe wymiary

Wewnątrz kompaktowego telefonu Zenfone 8 znajduje się wydajna bateria o pojemności 4000 mAh, która zapewnia moc do nieprzerwanego użytkowania. Dla jeszcze dłuższego działania system ładowania automatycznie zapamiętuje Twoje nawyki użytkowania, dzięki czemu telefon jest zawsze gotowy do pracy. Dla najlepszej możliwej optymalizacji zasilania dostępne są automatyczne tryby, które pozwalają Ci wybrać: od zoptymalizowanej wydajności, aż po maksymalny czas pracy baterii. Możesz również skorzystać z trybu zaawansowanego, aby dostosować zużycie energii telefonu Zenfone 8 pod kątem własnych potrzeb.

4000mAh

bateria o wysokiej pojemności

30-watowa

ładowarka HyperCharge

Nowy

tryb systemowy

– do optymalizacji

KAMERA

Profesjonalnej klasy system dwóch kamer z tyłu

System dwóch kamer o klasie profesjonalnej w telefonie Zenfone 8 pozwoli Ci uchwycić każdy cenny moment życia, wykonując zdjęcia najwyższej jakości w każdych warunkach. Kamera główna o rozdzielczości 64 megapikseli zapewnia niespotykaną dotąd rozdzielczość wraz ze światłoczułością na wysokim poziomie – do perfekcyjnych zdjęć zarówno w dzień, jak i w nocy. Kamera z obiektywem ultraszerokokątnym daje Ci jeszcze większą swobodę podczas kadrowania, a ponadto umożliwia wykonywanie niesamowitych ujęć makro z przybliżeniem detali fotografowanego obiektu. Z telefonem Zenfone 8 bez trudu uchwycisz każdy magiczny moment.

Kamera szerokokątna 64 MP

Flagowa matryca Sony® IMX686
Przesłona F1, 8, rozmiar matrycy 1/1, 7”
Duży efektywny rozmiar piksela 1, 6 µm77
Technologia Quad Bayer, 2x1 OCL PDAF
Optyczna stabilizacja obrazu

Kamera ultraszerokokątna 12 MP

Sony® Flagowa matryca Sony® IMX363
Rozmiar piksela 1, 4 µm
Autofokus Dual PD
Ujęcia makro z odl. 4 cm
Korekcja dystorsji w czasie rzeczywistym

PRZEDNI APARAT

Zdjęcia selfie, które naprawdę zabłysną

Główna kamera przednia 12 MP jest wyposażona w najnowszy sensor Sony® IMX663 i zapewnia pełne bogactwo detali wraz z zaawansowaną funkcją autofokusa, dzięki czemu telefonem Zenfone 8 wykonasz najlepsze zdjęcia selfies – za każdym razem.

Przedni aparat 12 MP

Matryca Sony® IMX663
Rozmiar piksela 1, 22 µm
Autofokus Dual PD

WIDEO

Dodaj magię kina do swoich filmów

Zenfone 8 zapewnia Ci najwyższą jakość wideo i umożliwia wykonywanie stabilnych i płynnych filmów z szybką akcją. Ponadto udostępnia niesamowite funkcje wideo w profesjonalnym trybie wideo (Pro Video), w tym funkcje swobodny zoom (Free Zoom) i filtr przeciwwietrzny (Wind Filter), za pomocą których uzyskasz efekty kinowe w swoich filmach. Zintegrowano również trzy mikrofony dla ulepszonego rejestrowania dźwięku podczas nagrywania filmu. Dzięki temu w trybie wyboru kierunku dźwięku możesz wybrać ten, z którego ma być nagrywany dźwięk, eliminując w dźwięki niepożądane.

DŹWIĘK

Przyjemność dla Twoich uszu

Dokładaliśmy starań, aby pomimo kompaktowych rozmiarów telefonu zapewnić Ci najlepszą możliwą jakość dźwięku. Głośniki stereo są napędzane dwoma najbardziej zaawansowanymi wzmacniaczami dźwięku, co przekłada się na większą głośność, szerszy zakres dynamiczny, silniejsze basy oraz lepszą równowagę tonalną. Dla jeszcze bardziej immersyjnych wrażeń dźwiękowych podczas projektowania telefonu Zenfone 8 współpracowaliśmy ze specjalistami od optymalizacji dźwięku z firmy Dirac – celem uzyskania czystego brzmienia z wyważonymi basami i bogactwem detali. Aby zapewnić Ci jeszcze lepsze wrażenia dźwiękowe ponownie zintegrowaliśmy gniazdo audio 3, 5 mm, dzięki czemu możesz cieszyć się najlepszym dźwiękiem i maksymalnym możliwym komfortem korzystania!

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Gniazdo słuchawkowe 3, 5 mm

ZenUI 8

Szybszy, wygodniejszy i bardziej inteligentny

ZenUI 8 koncentruje się na zapewnieniu Ci bardziej wygodnej i inteligentnej obsługi telefonu, łącząc w sobie prostotę z szybkością. Doskonałe wrażenia użytkowania zapewniają Ci różne możliwości personalizacji, dzięki którym dopasujesz interfejs użytkownika dokładnie do swoich potrzeb. Dowiedz się więcej na temat nowych funkcji zastosowanych w ZenUI 8.

Standardowa wersja systemu AndroidProste i przejrzyste wzornictwo oparte na stockowym systemie Android – do idealnego dopasowania do Twoich potrzeb!

Tryb obsługi jedną rękąWygodna obsługa jedną ręką – za jednym gestem!

Tryb systemowyNadaj priorytet mocy obliczeniowej lub przedłuż czas pracy baterii dzięki łatwo wyłączanym trybom

Inteligentny przyciskNatychmiastowy dostęp do Twoich ulubionych poleceń. Wyznacz swoje własne zasady!

Tryb ciemnyAutomatycznie dostosowuje aplikacje do ciemnego schematu kolorystycznego dla zapewnienia minimalistycznego i wygodnego stylu.

Oglądasz ostry obraz – w każdych warunkach

Technologia przyciemniania DC skutecznie redukuje migotanie ekranu w warunkach słabego oświetlenia. Niezależnie od tego, czy przebywasz w pełnym słońcu, czy też w ciemnym pomieszczeniu, Zenfone 8 zapewnia Ci maksymalną czytelność obrazu i optymalny komfort oglądania.

Technologia

przyciemniania3

Najsilniejsza ochrona ze wszystkich dotychczasowych

Dla zachowania idealnego wyglądu ekranu telefonu Zenfone 8 jest on zabezpieczony najnowszą wersją szkła Corning Gorilla Glass Victus, które wyróżnia się teraz jeszcze większą odpornością na przypadkowe uderzenia i zarysowania. ZenFone 8 został stworzony pod kątem wysokiej wytrzymałości!

* w porównaniu do Gorilla Glass 6

Do

2 metrów

– odporność ekranu na upadek

Nawet

2 razy

większa wytrzymałość na zarysowania*

Wygodne sterowanie jedną ręką

Zastosowany w telefonie Zenfone 8 ekran o przekątnej 5, 9 cala ma idealny rozmiar, który gwarantuje wygodną obsługę jedną ręką. Nasz najnowszy tryb obsługi jedną ręką zapewnia Ci pełne możliwości sterowania samym kciukiem – wystarczy przesunąć od krawędzi ekranu w dół, aby zmniejszyć rozmiary okna i ustawić wszystkie opcje sterowania w bezpośrednim zasięgu. Możesz łatwo dostosować strefę aktywacji poprzez dłuższe naciśnięcie, idealnie dostosowując ustawienia do swoich preferencji.

tryb obsługi jedną ręką

Idealny kształt do każdej wielkości ręki

Kluczowym aspektem podczas projektowania telefonu Zenfone 8 było zapewnienie wyjątkowej łatwości użytkowania, nawet przy obsłudze jedną ręką. Po wykonaniu szerokich badań, testów i prototypów uzyskaliśmy idealne wymiary dla zagwarantowania najlepszego zasięgu dla osób o każdej wielkości dłoni.

Wyświetlacz 5. 4”​

Zenfone 8​
Wyświetlacz 5. 9”

Wyświetlacz 6. 7”

Hard

Stretch

Natural

Zoptymalizowany czas pracy baterii dla dłuższej żywotności

Zenfone 8 optymalnie chroni zastosowaną w nim baterię o pojemności 4000 mAh, utrzymując ją w dobrym stanie technicznym i przedłużając jej żywotność. System ochrony baterii wykorzystuje całą gamę różnych opcji ładowania, w tym stabilne ładowanie, planowanie ładowania oraz limit ładowania. Ponadto zaawansowane zarządzanie aplikacjami ogranicza nieaktywne aplikacje w tle, zapewniając nawet o 67% większą oszczędność energii. Zenfone 8 zawsze optymalizuje się pod kątem najwyższej efektywności energetycznej – niezależnie od wykonywanego zadania.

Nawet

2x

dłuższa żywotność baterii6

67%

większa oszczędność energii6

Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Ge Gdf510pgmbb

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Ge Gdf510pgmbb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu, obsługi i bezpieczeństwa Ge Gdf510pgmbb