Instrukcja instalacji i szybkiego startu Canon Imageformula Dr G1100 Production Document Scanner

Instalacja i szybki start Canon Imageformula DR G1100 Production Document Scanner jest łatwa i sprawna. W zestawie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, aby móc szybko i łatwo rozpocząć skanowanie. Zestaw zawiera skaner, kabel zasilający, kabel USB i oprogramowanie. Przed rozpoczęciem skanowania należy zainstalować oprogramowanie, które pozwoli Ci na łatwe wykonywanie skanowania. Następnie należy podłączyć skaner do komputera za pomocą kabla USB. Po podłączeniu skanera należy uruchomić oprogramowanie i przejść przez prosty proces konfiguracji skanera. Po zakończeniu procesu konfiguracji skanera będzie on gotowy do użycia. Proces instalacji i szybkiego startu skanera Canon Imageformula DR G1100 Production Document Scanner jest wystarczająco prosty, aby każdy mógł go wykonać.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i szybkiego startu Canon Imageformula Dr G1100 Production Document Scanner

Przeczytaj online Karta Specyfikacji dla Canon imageFORMULA DR-G1100 Production Document Scanner Skanery imageFORMULA

Jeśli nie masz technicznej możliwości pobrania Karta Specyfikacji dla Canon imageFORMULA DR-G1100 Production Document Scanner
możesz przeczytaj bezpośrednio na naszej stronie lub
Pobierz Canon imageFORMULA DR-G1100 Production Document Scanner Karta Specyfikacji

 • 1
 • 2
 • 3

Inne instrukcje Canon imageFORMULA DR-G1100 Production Document Scanner

 • Inne instrukcje Canon Skanery imageFORMULA

  Inne instrukcje Canon

  Oferujemy Tobie Broszura dla Canon imageFORMULA DR-G1130 Production Document Scanner: plik PDF 1019 Kb, 2 stron.

  Na tej stronie możesz pobrać to Broszura i przeczytać w internecie. Będziesz także mieć możliwość zadania pytania o Canon imageFORMULA DR-G1130 Production Document Scanner.

  Pobierz Canon imageFORMULA DR-G1130 Production Document Scanner Broszura

   Rozmiar pliku: 1019 Kb

  Policz strony: 2 strońPolicz wyświetlenia: 723 wyświetleńRodzaj pliku: Portable Document Format (PDF)

  Przeczytaj w internecie Canon imageFORMULA DR-G1130 Production Document Scanner Broszura

  Przed przystąpieniem do łączenia drukarki PIXMA z siecią bezprzewodową należy sprawdzić, czy spełnione są następujące dwa warunki:

  1. Musisz mieć punkt dostępu (czasami nazywany routerem lub koncentratorem), za pomocą którego możesz uzyskać połączenie z Internetem. Przed przejściem do następnego kroku punkt dostępu musi być w pełni funkcjonalny.
  2. Musisz mieć urządzenie obliczeniowe, np. komputer PC, Mac, tablet lub smartfon, nazywane dalej komputerem, które ma połączenie z Internetem.

   Aby sprawdzić, czy komputer przeznaczony do pracy z drukarką jest podłączony do sieci, spróbuj otworzyć na nim stronę internetową, np. www. com. Jeśli strona internetowa nie zostanie wyświetlona, oznacza to, że nie ma prawidłowego połączenia z Internetem. Należy wyeliminować ten problem przed kontynuacją.

  UWAGA

  Jeśli masz problemy lub nie wiesz, w jaki sposób skonfigurować punkt dostępu lub połączenie z Internetem, zapoznaj się z instrukcją obsługi punktu dostępu, z którego korzystasz, lub skontaktuj się z dostawcą usług internetowych (ISP).

  Po spełnieniu powyższych warunków wybierz produkt poniżej, aby uzyskać dostęp do instrukcji dotyczących konfiguracji sieci bezprzewodowej.

  Instrukcja instalacji i szybkiego startu Canon Imageformula Dr G1100 Production Document Scanner

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i szybkiego startu Canon Imageformula Dr G1100 Production Document Scanner

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i szybkiego startu Canon Imageformula Dr G1100 Production Document Scanner