Instrukcja instalacji Retrofit California Air Tools 2010

Instalacja Retrofit California Air Tools 2010 jest prosta i wygodna. Aby ją wykonać, należy najpierw wybrać miejsce, w którym będzie umieszczony sprzęt. Następnie należy dokładnie zapoznać się z instrukcją instalacji i przestrzegać jej wskazówek. Podczas instalacji należy zwrócić szczególną uwagę na wszystkie połączenia instalacji i upewnić się, że są one prawidłowo zamontowane. Po zakończeniu instalacji należy sprawdzić, czy wszystkie elementy są poprawnie zamontowane, a następnie uruchomić sprzęt i sprawdzić, czy wszystko działa prawidłowo.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji Retrofit California Air Tools 2010

Informacje o instalacji szybka instalacja pakietu Office - Office | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 3 min
 • Dotyczy:
  Office 2010

Podsumowanie

W przypadku pakietu Microsoft Office 2010 firma Microsoft oferuje nowy sposób pobierania i instalowania produktów pakietu Office 2010. Ta technologia jest nazywana click-to-run, a w tym artykule omówiono kliknięcie do uruchomienia i sposób interakcji z niektórymi aplikacjami chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem.

Więcej informacji

Co to jest kliknięcie do uruchomienia?

Click-to-Run to nowy sposób dostarczania i aktualizowania pakietu Microsoft Office dla klientów korzystających z łączy szerokopasmowych. Funkcja Click-to-Run korzysta z technologii wirtualizacji i przesyłania strumieniowego firmy Microsoft.

Jak działa funkcja Click-to-Run?

Produkty typu "kliknij, aby uruchomić" używają przesyłania strumieniowego. Pomyśl o tym w taki sam sposób, jak myślisz o przesyłaniu strumieniowego wideo. Możesz obejrzeć pierwszą część wideo przed pobraniem całego pliku. Podobnie, za pomocą polecenia Kliknij, aby uruchomić, możesz rozpocząć korzystanie z pakietu Office przed pobraniem całego pakietu lub produktu. Podczas korzystania z aplikacji reszta pakietu Office jest pobierana w tle po cichu.

Innym aspektem kliknięcia w celu uruchomienia pakietu Office jest unikatowy sposób przechowywania pakietu Office po pobraniu go na komputer. Funkcja click-to-Run używa technologii wirtualizacji firmy Microsoft do przechowywania pakietu Office 2010 w zwirtualizowanej przestrzeni aplikacji. Ten wirtualny "bąbelek" oddziela pakiet Office od zwykłego systemu plików i aplikacji na dysku twardym. Dzięki temu pakiet Office 2010 Click-to-Run współistnieje obok dowolnej istniejącej wersji pakietu Office, która jest już zainstalowana na komputerze. Istnieją również inne korzyści wynikające z kliknięcia w celu uruchomienia pakietu Office.

Dlaczego dysk Q lub dysk R są wyświetlane na moim komputerze po zainstalowaniu pakietu Office za pomocą polecenia Kliknij, aby uruchomić?

Dysk Q (lub czasami dysk R) jest wyświetlany, gdy użytkownicy instalują produkt lub pakiet Office 2010 wdrożony za pośrednictwem funkcji Szybka instalacja. Te produkty wymagają instalacji wirtualnego systemu plików na dysku logicznym i dlatego użytkownicy widzą dysk Q lub dysk R.

Jakich produktów używa kliknięcie do uruchomienia?

Dostarczanie typu "kliknij, aby uruchomić" jest dostępne dla pakietu Office Home & Student 2010 i Office Home & Business 2010 po pobraniu bezpośrednio z firmy Microsoft. Funkcja Click-to-Run jest również używana w pakiecie Office Starter 2010.

Aplikacje pakietu Office do uruchamiania i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem

Kliknij, aby uruchomić zgodność oprogramowania chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem

Implementacja dysku Q (lub dysk R w niektórych systemach) nie jest jeszcze w pełni zgodna z niektórymi istniejącymi rozwiązaniami chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem. Dopóki wszyscy dostawcy oprogramowania chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem nie będą dystrybuować wersji oprogramowania zgodnego z technologią wirtualizacji firmy Microsoft, niektóre aplikacje chroniące przed złośliwym oprogramowaniem mogą nie wykrywać ani czyścić złośliwego oprogramowania, które przeniknęło do środowiska wirtualnego pakietów pakietu Office 2010 zainstalowanych przy użyciu funkcji Szybka instalacja.

Czy kliknięcie w celu uruchomienia stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników, którzy korzystali z funkcji Szybka uruchomienie w celu uzyskania pakietu Office 2010?

Implementacja click-to-Run pakietu Microsoft Office oparta na technologii wirtualizacji firmy Microsoft jest zgodna ze ścisłymi standardami zabezpieczeń firmy Microsoft. Użytkownicy nie są bardziej podatni na ataki niż wtedy, gdy nie mają produktu pakietu Office typu "kliknij, aby uruchomić". Aplikacja Click-to-Run przeszła testy penetracyjnych innych firm i ukończyła szeroko zakrojone przeglądy zabezpieczeń.

Mimo to użytkownicy będą mieli konfigurację dysku Q lub dysku R, która jest niezgodna z niektórymi rozwiązaniami chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem. W związku z tym złośliwe oprogramowanie może ukryć niewykryte na dysku Q lub dysku R, ale tylko wtedy, gdy komputer użytkownika jest już wykorzystany. Firma Microsoft nie wie o żadnym wystąpieniu tego scenariusza, ale jest to uważane za możliwe.

Co użytkownicy mogą zrobić, aby chronić przed złośliwym oprogramowaniem, dopóki ich dostawcy ochrony przed złośliwym oprogramowaniem nie wydają aktualizacji zgodnej z technologią wirtualizacji firmy Microsoft?

Użytkownicy powinni uruchamiać istniejące oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem. Nie są one bardziej narażone na ataki niż w przypadku, gdy nie zainstalowano produktu pakietu Office typu "szybka instalacja". Jeśli podczas instalacji pakietu Office występują problemy, użytkownicy mogą wykonać naprawę pakietu Office. Ta procedura usuwa zawartość inną niż Microsoft i przywraca pakiet Office do pierwotnego stanu instalacji. Firma Microsoft zaleca również, aby użytkownicy kontaktowali się ze swoimi dostawcami ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, aby uzyskać konkretną pomoc dotyczącą złośliwego oprogramowania.

Co zrobić, jeśli mój dostawca ochrony przed złośliwym oprogramowaniem nie ma rozwiązania do wykrywania i czyszczenia złośliwego oprogramowania na dysku Q lub dysku R?

Dostawcy ochrony przed złośliwym oprogramowaniem powinni skontaktować się z firmą Microsoft.


Opinia

Dodatkowe zasoby

Instrukcja instalacji Retrofit California Air Tools 2010

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji Retrofit California Air Tools 2010

 1. Podręcznik procedur regulacji i testowania 8level Awrt 150

 2. Podręcznik z informacjami dotyczącymi przepisów i bezpieczeństwa Canon Eos 30d 8 2mp Digital Slr Camera

 3. Programowanie Konserwacja Rozwiązywanie problemów Hitachi L22h01 Cw

 4. Instalacja i konfiguracja Gude Aeg Tb6080tw

 5. Podręcznik pracy w sieci Beko Dhy 9p56 Vw

 6. Instrukcja bezpieczeństwa i montażu Brother Bas 326f 0

 7. Obsługa i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Asus Mx32vq Series

 8. Akcesoria Instrukcja obsługi D Link Dxs 3326gsr Xstack Switch Stackable

 9. Ilustrowany podział części Calculated Industries 8305 Kitchencalc Pro

 10. Podręcznik z informacjami dotyczącymi przepisów i bezpieczeństwa Hitachi Ed A110a1dn

 11. Broszura informacyjna Epson C353a

 12. Podręcznik pomocy 2x3 Wz4

 13. Instrukcja użytkowania i pielęgnacji oraz instrukcja montażu Beko Ca7015ffx

 14. Przed użyciem Electrolux Ergospace Series

 15. Instrukcje bezpieczeństwa Dell P4317q

 16. Instrukcje montażu i użytkowania Frigidaire Cra083at70

 17. Instrukcja obsługi i pielęgnacji Bosch 125b Lp

 18. Instrukcja montażu oraz instrukcja użytkowania i pielęgnacji Brother Dcp J152w

 19. Informacje techniczne i obsługa Emerson Roc364

 20. Podręcznik zarządzania usb Fujitsu Ftp 628wsl212 20 R

 21. Bezpieczeństwo, gwarancja i instrukcja obsługi produktu Electrolux E24rd75hss0

 22. Instrukcja montażu i opis funkcji Cisco Catalyst 4500e Series

 23. Instrukcja obsługi Quick Connect Dell Optiplex Sx Systems

 24. Podręcznik zarządzania usb Frigidaire Fac053j7a

 25. Instrukcje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji Asus Eee Pc 900

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji Retrofit California Air Tools 2010