Instrukcja instalacji, uruchomienia i serwisowania Haier L19ta12w

Instalacja, uruchomienia i serwisowanie Haier L19ta12w jest łatwe i szybkie. Przed instalacją należy upewnić się, że wszystkie elementy są dostępne i sprawdzić, czy istnieje odpowiednia lokalizacja do zainstalowania i uruchomienia produktu. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcją instalacji, która jest dostarczana wraz z produktem. Kiedy produkt jest już zainstalowany i uruchomiony, należy wykonać okresową konserwację, aby zapewnić jego długotrwałe działanie. W przypadku jakichkolwiek problemów z produktem należy skonsultować się z autoryzowanym serwisem Haier, aby zapewnić bezpieczne i niezawodne użytkowanie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji, uruchomienia i serwisowania Haier L19ta12w

Supermocny laptop z klasą i do klasy

ThinkPad 11e waży zaledwie półtora kilograma, ma gumowe ochraniacze oraz wzmocnione porty i zawiasy, a ponadto jest odporny na upadki, dlatego znosi trudne warunki w szkole. Doskonale nadaje się do nauki poza domem oraz pracy indywidualnej i współpracy. Uczniowie i nauczyciele zyskują dostęp do licznych aplikacji ułatwiających i uprzyjemniających naukę, a administratorzy IT docenią szybkie uruchamianie systemu i wszechstronne funkcje zarządzania, umożliwiające dostosowanie komputerów do potrzeb poszczególnych nauczycieli.

Dane techniczne produktu Procesory Intel® Core™ i5 siódmej generacji

Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

 • Safari
 • Chrome
 • Edge
 • Firefox
 • Przykłady wyszukiwania

 • Nasz katalog procesorów, chipsetów, zestawów, dysków SSD, produktów serwerowych i innych można przeszukiwać na kilka sposobów.

  Nazwa marki:Core i7

  Numer produktu:i7-12700KF

  Kod zamówienia:CM8071504553829

  Kod SPEC:SRL4P

  Nazwa kodowa:Alder Lake

  Wyszukiwanie zaawansowane

  Użyj tego narzędzia do filtrowania procesorów Intel® według gniazda, liczby rdzeni, rozmiaru pamięci cache, maksymalnej pamięci i innych kryteriów

  Czekamy na Twoją opinię

  Chcemy, aby zestaw narzędzi ARK był dla Ciebie przydatny. Wprowadź tutaj swoje komentarze, pytania i sugestie. W ciągu 2 dni roboczych otrzymasz odpowiedź.

  Komentarze zostały wysłane. Dziękujemy za przesłany komentarz.

  Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane tylko w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie. Ani Twoje dane, ani adres e-mail nie zostały dodane do żadnej listy dystrybucyjnej, co oznacza, że z firmy Intel Corporation nie otrzymasz żadnych niezamówionych wiadomości. Klikając przycisk „Prześlij”, potwierdzasz akceptację Warunków użytkowania i zrozumienie Zasad poufności danych firmy Intel.

  Podane tu informacje mogą ulec zmianie w dowolnym czasie i bez powiadomienia. Firma Intel może w każdej chwili i bez powiadomienia dokonać zmian w cyklu życia produktu, specyfikacjach i opisach produktów. Informacje są dostarczane „jako takie” i firma Intel nie składa żadnych oświadczeń ani nie udziela żadnych gwarancji w zakresie dokładności danych czy funkcji produktu, dostępności, funkcjonalności czy zgodności wymienionych produktów. Więcej informacji na temat powyższych produktów lub systemów można uzyskać u ich dostawcy.

  „Zapowiedziane” kody SKU nie są jeszcze dostępne. Więcej informacji na temat dostępności na rynku można znaleźć na stronie Data wprowadzenia produktu na rynek.

  Maksymalne TDP systemu jest oparte na najgorszym z możliwych scenariuszu. Rzeczywiste TDP może być niższe, jeśli nie wszystkie wejścia/wyjścia chipsetów są używane.

  Znasz już budowę podstawowego zestawu komputerowego, wiesz też, jakie dodatkowe urządzenia można do niego podłączyć. Za sprawną pracę komputera odpowiedzialne są podzespoły, zamontowane wewnątrz obudowy komputera.

  R1T8UabtybMHu1
  Animacja: Elementy jednostki centralnej

  Źródło: Tomasz Krupa, licencja: CC BY 3. 0.

  Rozpoznaj te elementy. Określ rolę, jaką spełniają w jednostce centralnej. Jeżeli masz problemy, zapoznaj się z poniższymi wyjaśnieniami:

  • Płyta głównaPłyta główna,

  • Procesor CPUProcesor CPU,

  • Pamięć RAMPamięć RAM,

  • Pamięć ROMPamięć ROM,

  • Karta graficznaKarta graficzna,

  • Karta dźwiękowaKarta dźwiękowa,

  • Karta sieciowaKarta sieciowa,

  • Dysk twardyDysk twardy,

  • Napęd płyt optycznych CD, DVD, Blue RayNapęd płyt optycznych CD, DVD, Blue Ray,

  • ZasilaczZasilacz.

  iY6sBw3g2t_d169e93
  iY6sBw3g2t_d169e99
  iY6sBw3g2t_d169e106
  iY6sBw3g2t_d169e112
  iY6sBw3g2t_d169e118
  iY6sBw3g2t_d169e124
  iY6sBw3g2t_d169e130
  iY6sBw3g2t_d169e137
  iY6sBw3g2t_d169e143
  iY6sBw3g2t_d169e149

  Aplikacje dostępne w

  Instrukcja instalacji, uruchomienia i serwisowania Haier L19ta12w

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji, uruchomienia i serwisowania Haier L19ta12w

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji, uruchomienia i serwisowania Haier L19ta12w