Instalacja oprogramowania sprzętowego Craftsman 247 8867

Instalacja oprogramowania sprzętowego Craftsman 247 8867 jest prosta i pozwala na dostosowanie narzędzi do Twoich potrzeb. Instalacja prawie zawsze zaczyna się od wprowadzenia dysku CD, który zawiera oprogramowanie sprzętowe Craftsman 247 8867. Po wprowadzeniu dysku CD system wykryje automatycznie oprogramowanie i wyświetli instrukcje instalacji. Następnie, jeśli to konieczne, skonfiguruj ustawienia zgodnie z instrukcjami. Po wykonaniu wszystkich instrukcji proces instalacji powinien zakończyć się i narzędzie Craftsman 247 8867 będzie gotowe do użytku.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja oprogramowania sprzętowego Craftsman 247 8867

Klucz sprzętowy otrzymany przy zakupie programu nie zawiera żadnych aktywacji. Praca z programem jest możliwa przez 60 dni. W tym czasie należy zarejestrować program i uzyskać kod aktywacji, który następnie należy wprowadzić do klucza. Od momentu wprowadzenia aktywacji możliwa jest praca z programem bez ograniczeń czasowych.

Przy zmianie rocznikowej programu, niezbędna jest nowa aktywacja. Przykładowo z Finansów i Księgowości 2017 (FKP270) do Księgowości 2018 (FKP280) Natomiast w przypadku zmiany literowej, ponowna aktywacja nie jest wymagana.

Aby otrzymać kod aktywacji, konieczne jest wysłanie do Sage sp. z o. o. karty rejestracyjnej, zawierającej wszystkie dane niezbędne do wydania kodu aktywacji, aby wygenerować i wysłać taką kartą, należy:

Jeśli dopiero zaczynamy pracować z kluczem sprzętowym, bądź na komputerze nie ma zainstalowanego oprogramowania do klucza sprzętowego należy pobrać i zainstalować program:

Serwer kluczy sprzętowych

Instrukcja instalacji - YouTube

Dokumentacja do klucza sprzętowego

Instrukcja aktywacji - YouTube

1. Aby wygenerować kartę rejestracyjną, należy w menu start systemu Windows wpisać Programowanie oraz uruchomić aplikację Programowanie kluczy sprzętowych.
Domyślna ścieżka do programowania kluczy sprzętowych (C:\Program Files (x86)\Sage\HK)

2. Po uruchomieniu aplikacji widzimy programy które są aktywowane na kluczu, jeśli chcemy aktywować nowy program wybieramy przycisk Aktywuj.

 Jeśli po kliknięciu przycisku „Aktywuj” otrzymamy błąd – „(24) Błąd odczytu danych klucza” oznacza to że klucz sprzętowy nie jest wpięty do komputera przy którym się znajdujemy, jeśli jest – przepinamy w inny port USB

3. Po kliknięciu przycisku Aktywuj pojawia się okno jak poniżej. W pierwsze pole podajemy numery seryjne od naszego programu, następnie wybieramy przycisk Generuj i na koniec Zarejestruj program.

4. Na kolejnych stronach karty rejestracyjnej uzupełniamy informacje o firmie która zakupiła program zgodnie z danymi na fakturze zakupu.

5. Po wypełnieniu karty rejestracyjnej, mamy do wyboru dwie możliwości:

a. Jeśli na komputerze zainstalowany jest program do obsługi poczty mailowej – Wybieramy opcję Wyślij e-mail.

b. Następnie pojawi się okno pytające o dostęp do poczty mailowej w którym wybieramy opcję Zezwalaj.

Po kliknięciu zezwalaj, sprawdzamy naszą pocztę czy udało się wysłać maila z załącznikiem karta. xml na adres [email protected] jeśli nie, postępujemy jak w przypadku podpunktu b.

c. Jeśli na komputerze nie mamy zainstalowanego programu do obsługi poczty mailowej, klikamy w ikonę „trzech kropek” 

Następnie w oknie które się pojawi, wybieramy dogodną dla nas lokalizację do zapisania pliku.

Jeśli aktywujemy kilka programów na raz, w przypadku zapisywania plików w tym samym miejscu – otrzymamy komunikat informujący o tym że plik już istnieje. Wystarczy że wybierzemy opcję „Podmień” Nazwa „karta. xml” nie może być modyfikowana, gdyż automat rejestracyjny po zmianie nazwy pliku może odrzucić kartę.

Po wskazaniu miejsca, potwierdzamy przyciskiem Zapisz następnie logujemy się do naszej poczty. Piszemy nowego maila na adres [email protected] oraz dodajemy załącznik karta. xml z wybranego przez nas miejsca. Domyślnie zalecamy pulpit aby Państwo mieli jak najłatwiejszy dostęp. Temat i treść wiadomości może pozostać pusty, najważniejszy jest załącznik.

W przypadku ponownej aktywacji tej samej wersji programu, kartę należy wysłać wraz z opisem sytuacji (dlaczego potrzebna jest ponowna aktywacja) na [email protected]

6. Po 30-60 minutach od wysłania karty rejestracyjnej (w przypadku wysłania na [email protected] proces aktywacji trwa zazwyczaj do 2/3 dni) otrzymają Państwo kod aktywacji, należy go wprowadzić do Programowania kluczy sprzętowych aby aktywować program:

a. Uruchamiamy programowanie kluczy sprzętowych (Domyślna ścieżka do programowania kluczy sprzętowych C:\Program Files (x86)\Sage\HK

Po uruchomieniu aplikacji, wybieramy przycisk Aktywuj.

c. Następnie podajemy raz jeszcze nasz numer seryjny, klikamy generuj oraz w 4 pole – wprowadzamy otrzymany drogą mailową kod aktywacji, potwierdzamy przyciskiem Aktywuj.

d. Otrzymujemy komunikat Dane zostały zapisane – nasz program został prawidłowo aktywowany.


Specjalista

Warunek:

 • Falownik musi być połączony z internetem.

Sposób postępowania:

 1. Otworzyć interfejs użytkownika ( Nawiązanie połączenia z interfejsem użytkownika).
 2. Zalogować się w interfejsie użytkownika jako InstalatorLogowanie i wylogowanie z interfejsu użytkownika).
 3. Otworzyć menu Parametry urządzenia.
 4. Nacisnąć przycisk [Edytuj parametry].
 5. Wybrać Urządzenie > Aktualizacja.
 6. Wybrać parametr Szukaj i instaluj aktualizację i ustawić na wartość Wykonaj.
 7. Kliknąć przycisk [Zapisz wszystkie].
 • W tle zostanie przeprowadzona aktualizacja oprogramowania sprzętowego.

  Ostatnia aktualizacja:

  Zainstaluj ExpressVPN na swoim routerze w kilka minut z naszym interaktywnym przewodnikiem.

  Rozpocznij

  Ten poradnik pokaże Ci, jak skonfigurować ExpressVPN na routerach Asus.

  ExpressVPN jest obsługiwany przez następujące modele routerów Asus:

  • RT-AC68U (do v3)
  • RT-AC87U
  • RT-AC56R
  • RT-AC56S
  • RT-AC56U

  Jeśli model Twojego routera Asus nie obsługuje ExpressVPN, możesz skorzystać z ręcznej konfiguracji OpenVPN.

  Ważne: Instalacja oprogramowania sprzętowego innych firm (np. oprogramowania ExpressVPN) może spowodować unieważnienie gwarancji routera. Jeśli Cię to martwi, najpierw skontaktuj się z producentem swojego routera.

  Przejdź do…

  1. Pobierz oprogramowanie sprzętowe ExpressVPN
  2. Połącz router Asus z Internetem
  3. Zainstaluj oprogramowanie sprzętowe ExpressVPN
  4. Połącz się z routerem z uruchomionym VPN
  5. Ukończ konfigurację na routerze


  1. Pobierz oprogramowanie sprzętowe ExpressVPN

  Pobierz oprogramowanie sprzętowe ze strony internetowej ExpressVPN. Z menu rozwijanego wybierz model swojego routera Asus.

  Kliknij Pobierz oprogramowanie sprzętowe.

  Nie zamykaj tego okna. Znajdujący się tam kod aktywacyjny będzie Ci potrzebny do późniejszej konfiguracji. co/wp-content/uploads/2017/10/expressvpn-account-router-activation-code. ai/client/to_auto, q_lossy, ret_img, w_1340, h_514/https://s23429. png" alt="Nie zamykaj okna przeglądarki. Znajdujący się tam kod aktywacyjny będzie Ci potrzebny do późniejszej konfiguracji. " width="1340" height="514" data-srcset="https://sp-ao. co/wp-content/uploads/2017/10/expressvpn-account-router-activation-code-300x115. co/wp-content/uploads/2017/10/expressvpn-account-router-activation-code-1024x393. co/wp-content/uploads/2017/10/expressvpn-account-router-activation-code-768x295. co/wp-content/uploads/2017/10/expressvpn-account-router-activation-code-177x68. co/wp-content/uploads/2017/10/expressvpn-account-router-activation-code-800x307. png 800w"/>

  Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z pomocą techniczną ExpressVPN, aby otrzymać natychmiastowe wsparcie.

  Wróć do góry


  2. Połącz router Asus z Internetem

  Ważne: Jeśli obecnie używasz innego routera, zalecamy Ci dodanie routera Asus jako dodatkowego routera do istniejącej sieci. Jeśli chcesz zastąpić istniejący router routerem Asus, zalecamy skonfigurowanie routera Asus jako dodatkowego routera przed usunięciem tego istniejącego.
  Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że:
  • Router Asus jest włączony.
  • Router Asus jest połączony z Internetem (za pomocą modemu lub istniejącego routera).
  • Twoje urządzenie jest podłączone do routera Asus (za pomocą sieci Wi-Fi lub kabla LAN).

  Jeśli instalujesz ExpressVPN na istniejącym routerze, który zakończył już wstępną konfigurację sieci:
  przejdź do instalacji oprogramowania sprzętowego ExpressVPN.

  Jeśli instalujesz ExpressVPN na nowym routerze, który nie zakończył jeszcze wstępnej konfiguracji sieci:

  1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz 192. 168. 1. 1 lub router. asus. com.
  2. Zakończ wstępną konfigurację sieci, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie.
  3. Przejdź do instalacji oprogramowania sprzętowego ExpressVPN.

  Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z pomocą techniczną ExpressVPN, aby otrzymać natychmiastowe wsparcie.

  Wróć do góry


  3. Zainstaluj oprogramowanie sprzętowe ExpressVPN

  Ważne: Zainstalowanie oprogramowania sprzętowego ExpressVPN na routerze Asus spowoduje usunięcie bieżących ustawień routera (np. Twoje SSID sieci Wi-Fi i hasło). W każdej chwili możesz zresetować swój router do domyślnego oprogramowania sprzętowego Asus.

  W pasku adresu przeglądarki wprowadź router. com lub 192. 1. (jeśli w przeszłości bramka domyślna została przez Cebie zmieniona, możesz ją również znaleźć w ustawieniach urządzenia).

  Wprowadź nazwę użytkownika i hasło routera Asus. Domyślna nazwa użytkownika i hasło to admin.

  Uwaga: Jeśli nie możesz zalogować się za pomocą danych admin, możesz spróbować zalogować się za pomocą domyślnych danych uwierzytelniających wydrukowanych na spodzie Twojego routera Asus. Jeśli jednak zostały one zmienione przez Ciebie w przeszłości, ale ich nie pamiętasz, musisz zresetować router, aby można było użyć domyślnych danych do zalogowania się. co/wp-content/uploads/2015/11/asus-router-admin-panel-sign-in. ai/client/to_auto, q_lossy, ret_img, w_1340, h_666/https://s23429. png" alt="Zaloguj się do panelu administracyjnego Asus za pomocą nazwy użytkownika i hasła (admin). " width="1340" height="666" data-srcset="https://sp-ao. co/wp-content/uploads/2015/11/asus-router-admin-panel-sign-in-300x149. co/wp-content/uploads/2015/11/asus-router-admin-panel-sign-in-1024x509. co/wp-content/uploads/2015/11/asus-router-admin-panel-sign-in-768x382. co/wp-content/uploads/2015/11/asus-router-admin-panel-sign-in-177x88. co/wp-content/uploads/2015/11/asus-router-admin-panel-sign-in-800x398. png 800w"/>

  Uwaga: Gdy wejdziesz w ustawienia administratora routera, znajdziesz tam hasło Wi-Fi routera pod opcją kod PIN lub klucz WPA-PSK. Zanotuj hasło, ponieważ będzie trzeba je później podać.

  W panelu bocznym kliknij Administracja > Aktualizacja oprogramowana sprzętowego. co/wp-content/uploads/2017/10/asus-rt-ac68u-3. 0. 4. 385_10000-admin-firmware-upgrade. ai/client/to_auto, q_lossy, ret_img, w_1340, h_318/https://s23429. png" alt="Kliknij „Aktualizacja oprogramowania sprzętowego”. " width="1340" height="318" data-srcset="https://sp-ao. 385_10000-admin-firmware-upgrade-300x71. 385_10000-admin-firmware-upgrade-1024x243. 385_10000-admin-firmware-upgrade-768x182. 385_10000-admin-firmware-upgrade-177x42. 385_10000-admin-firmware-upgrade-800x190. png 800w"/>

  Kliknij Prześlij, a następnie wybierz pobrany wcześniej plik. trx oprogramowania sprzętowego ExpressVPN. 385_10000-upload-firmware. ai/client/to_auto, q_lossy, ret_img, w_1340, h_350/https://s23429. png" alt="Kliknij „Prześlij”, aby załadować oprogramowanie sprzętowe ExpressVPN. " width="1340" height="350" data-srcset="https://sp-ao. 385_10000-upload-firmware-300x78. 385_10000-upload-firmware-1024x267. 385_10000-upload-firmware-768x201. 385_10000-upload-firmware-177x46. 385_10000-upload-firmware-800x209. png 800w"/>

  Po udanej aktualizacji oprogramowania sprzętowego na ekranie pojawi się komunikat: „Aktualizacja oprogramowania sprzętowego zakończyła się pomyślnie. Zrestartuj (Twój model routera Asus) ręcznie”.

  Oprogramowanie sprzętowe ExpressVPN na Twoim routerze Asus zostało zainstalowane.

  Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z pomocą techniczną ExpressVPN, aby otrzymać natychmiastowe wsparcie.

  Wróć do góry


  4. Połącz się z routerem z uruchomionym ExpressVPN

  Podłącz swoje urządzenie do nowego routera za pomocą Wi-Fi lub kabla LAN.

  W przypadku Wi-Fi nazwa sieci będzie wyświetlana jako nazwa sieci Wi-Fi routera Asus (jeśli nazwa sieci Wi-Fi routera Asus nie została przez Ciebe wcześniej zmieniona, będzie to domyślna nazwa sieci Wi-Fi wydrukowana na spodzie routera Asus). Możliwe, że minie trochę czasu, zanim sieć pojawi się na liście sieci.

  Następnie wprowadź hasło sieci Wi-Fi (domyślne hasło Wi-Fi możesz też znaleźć na spodzie routera).

  Wróć do góry


  5. Zakończ konfigurację na routerze

  Po podłączeniu swojego urządzenia do sieci zobaczysz ekran konfiguracji routera z uruchomionym ExpressVPN. Jeśli się nie pojawi, wejdź na expressvpnrouter. com. Wybierz opcję Rozpocznij i postępuj zgodnie z instrukcją.

  Po zakończeniu konfiguracji zanotuj nazwę i hasło do Wi-Fi oraz hasło do routera.

  Udało Ci się skonfigurować ExpressVPN na swoim routerze.

  Uwaga: Po ustawieniu hasła administratora routera, router automatycznie zainstaluje wszelkie dostępne aktualizacje.

  Wróć do góry

  Czy ten artykuł okazał się pomocny?

  Instalacja oprogramowania sprzętowego Craftsman 247 8867

  Bezpośredni link do pobrania Instalacja oprogramowania sprzętowego Craftsman 247 8867

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instalacja oprogramowania sprzętowego Craftsman 247 8867