Informacje o produkcie Hitachi Dmp860

Hitachi DMP860 to wielofunkcyjny produkt wykorzystujący techniki wirtualnej rzeczywistości, który może być wykorzystywany w wielu zastosowaniach. Umożliwia on tworzenie i dostarczanie treści wirtualnej rzeczywistości, a także wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii do tworzenia i prezentacji wirtualnych środowisk. Umożliwia tworzenie wirtualnych środowisk, które są w pełni interaktywne i wykorzystują algorytmy AI do symulacji środowiska i obiektów. Dzięki temu pozwala on tworzyć bardziej realistyczne doświadczenia, które są wysoce zaawansowane i zbliżone do rzeczywistości. Umożliwia również tworzenie interaktywnych środowisk, które wykorzystują technologię wirtualnej rzeczywistości, aby stworzyć wysoce zaawansowane systemy wizualizacji dla użytkowników.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o produkcie Hitachi Dmp860

Możesz wyświetlać produkty w Google bezpłatnie. Więcej informacji znajdziesz w Przewodniku dotyczącym bezpłatnego wyświetlania ofert oraz w naszej prezentacji.

Omówienie

Bezpłatne informacje pozwalają klientom zobaczyć wyniki dotyczące produktów z Twojego sklepu w różnych usługach Google, takich jak karta Zakupy, YouTube, wyszukiwarka Google (. com), Grafika Google i Obiektyw Google. Nie pobieramy opłat od stron internetowych, które są częścią indeksu wyszukiwarki Google, by uporządkować i wyświetlać odpowiednie informacje, a sprzedawcy biorący udział w programie także mogą porządkować i wyświetlać informacje o produktach w Google bez opłat.

Dostępność

Aby wyświetlać bezpłatne informacje, musisz wykonać te czynności:

Wymagania

Uwaga: nie gwarantujemy, że produkty będą się wyświetlać w Google, ponieważ na podstawie przesłanych przez Ciebie danych będziemy dopasowywać je do treści wyszukiwanych przez klientów.

 • Przestrzegaj zasad dotyczących wyświetlania produktów w bezpłatnych informacjach.
 • Przestrzegaj zasad dotyczących reklam produktowych.
 • Dodaj informacje o zasadach zwrotów do swojej witryny, aby wyświetlać informacje o zwrotach w bezpłatnych informacjach. Informacja o tym, czy produkt można zwrócić, może wpłynąć na decyzję zakupową klienta.
 • Zalecamy również dodanie zasad zwrotów w Merchant Center.
 • Skonfiguruj ustawienia dostawy lub dodaj koszty dostawy za pomocą atrybutu dostawa [shipping] w danych produktów. Dzięki temu klienci mają dostęp do ważnych informacji o dostawie produktów, którymi mogą być zainteresowani.
 • Uwaga: musisz skonfigurować ustawienia dostawy lub dodać koszty dostawy za pomocą atrybutu dostawa [shipping] w tych krajach: Australia, Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Izrael, Japonia, Kanada, Korea Południowa, Niemcy, Polska, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Wielka Brytania i Włochy.

  Polecane

  Pamiętaj o regularnym aktualizowaniu konta i przesyłaniu informacji wysokiej jakości. Dzięki temu zadbasz o zadowolenie klientów, co może wpłynąć na możliwość wyświetlania bezpłatnych informacji.

 • Możesz przestrzegać naszych wskazówek dotyczących SEO, aby poprawić widoczność swojej witryny w Google i zapewnić pozytywne wrażenia klientów.
 • W razie potrzeby połącz konto Merchant Center z platformą innej firmy.
 • W odpowiednich przypadkach połącz konto Merchant Center z dotychczasowym profilem firmy.
 • Aby móc korzystać z ocen sprzedawców, musisz włączyć Opinie konsumenckie Google lub skorzystać z usług opinii innych firm.
 • Dopasuj dane produktów w pliku danych Merchant Center do swojej witryny, aby użytkownicy w obu usługach widzieli te same informacje, takie jak ceny.
 • Przesyłanie danych produktów

  Nowe konta

  Gdy tworzysz nowe konto Merchant Center, możesz zarejestrować się w programie bezpłatnych informacji, przesyłając dane produktów.

  Dotychczasowe konta

  Jeśli masz już konto Merchant Center z przesłanymi danymi produktów, możliwe, że uczestniczysz już w programie bezpłatnych informacji. Możesz to sprawdzić, otwierając ustawienia miejsca docelowego plików danych na koncie Merchant Center:

  1. Zaloguj się na konto Merchant Center.
  2. Kliknij Produkty w głównym menu nawigacyjnym po lewej stronie.
  3. Kliknij Pliki danych, by zobaczyć ustawienia poszczególnych plików danych.
  4. Jeśli Twój plik danych jest w programie bezpłatnych informacji: w kolumnie „Miejsce docelowe” zobaczysz „Bezpłatne informacje”.
  5. Jeśli Twój plik danych nie jest w programie bezpłatnych informacji: wybierz plik danych, a następnie kliknij Ustawienia. W sekcji „Miejsca docelowe” zaznacz pole obok pozycji „Bezpłatne informacje”.

  Partnerzy

  Jeśli Twoje konto zostało utworzone przez partnera, dane produktów zostały przesłane do Merchant Center za pomocą Content API. Wszystkie zmiany, które musisz wprowadzić w danych produktów, musisz wprowadzić w portalu dla partnerów lub omówić z partnerem.

  Aby w pełni wykorzystać potencjał bezpłatnych informacji o produkcie, zalecamy przesłanie całego asortymentu w pliku danych o produktach.

  Inne sposoby wykorzystywania danych produktów w bezpłatnych informacjach

 • Dane z Twojej witryny: zawartość w Twojej witrynie, która została zindeksowana i jest związana z handlem detalicznym, może być wyświetlana w informacjach i adnotacjach o produktach bez opłat w usługach Google. Może się to zdarzyć nawet wtedy, gdy informacje nie zostały oznaczone za pomocą schema. org ani przesłane za pomocą Merchant Center. Dzięki temu mamy pewność, że osoby szukające informacji w Google zobaczą szeroką gamę produktów oferowanych przez wielu różnych sprzedawców. W dowolnym momencie możesz sprawdzić, w jaki sposób wyświetlają się Twoje informacje o produkcie, i zrezygnować z tej funkcji, wdrażając ustawienia skanowania i indeksowania.
 • Dane z Merchant Center: Google może nadal wykorzystywać i wyświetlać niektóre przesłane przez Ciebie informacje z pliku danych, takie jak tytuły i zdjęcia, zgodnie z Warunkami korzystania z usługi Merchant Center, aby udoskonalać usługi Google.
 • Podaj wymagane atrybuty produktu

  Informacje o produktach, które przesyłasz za pomocą tych atrybutów, to podstawa tworzenia bezpłatnych informacji o produktach. Informacje o problemach z przesyłanymi danymi produktów znajdziesz w sekcji „Diagnostyka” na karcie „Produkty” konta Merchant Center. Więcej informacji o specyfikacji danych produktów

  Uwaga: jeśli w swojej witrynie korzystasz ze znaczników danych strukturalnych, kliknij poszczególne atrybuty w tabeli, aby znaleźć odpowiednią nazwę atrybutu schema. org. Aby rozwiązać problem, sprawdź błędy w Search Console i zadbaj o to, aby znaczniki zostały dodane prawidłowo.

  Do wyświetlania bezpłatnych informacji wymagana jest większość poniższych atrybutów:

  Tytuł [title]

  Link [link]

  Link do zdjęcia [image_link]

  Wymagany w przypadku wszystkich produktów
  Aby uniknąć odrzucenia, upewnij się, że zdjęcie jest wystarczająco duże i nie zawiera treści promocyjnych.

  Cena [price]

  Opis [description]

  Stan [condition]

  Marka [brand]

  GTIN [gtin]

  MPN [mpn]

  W pakiecie [is_bundle]

  Kolor [color]

  Podatek [tax]

  Wzór [pattern]

  Rodzaj rozmiaru [size_type]

  Tabela rozmiarów [size_system]

  Dookreśl standardowy rozmiar produktu przesyłany w atrybucie rozmiar [size]. com/merchants/answer/9340054">Link w indeksie wyszukiwarki Google [canonical_link]

  Zalecany w przypadku wszystkich produktów
  Pomóż dopasować dane produktów do zapytań użytkowników, powiązując je z prawidłowym adresem URL w indeksie wyszukiwania Google. Jeśli nie zostanie użyty, adres URL podany w atrybucie link [link] lub link mobilny [mobile_link] w pliku danych zostanie zindeksowany. com/merchants/answer/9826542">Więcej informacji o atrybutach linków i raportowaniu skuteczności w przypadku bezpłatnych informacji

  AtrybutDodatkowe informacje

  Identyfikator [id]

  Wymagany w przypadku wszystkich produktówWymagany w przypadku wszystkich produktów
  Jeśli dodasz konkretne ceny dla atrybutu cena, każda obniżka cen na podstawie aktywnej średniej historycznej cen Twoich produktów może pojawić się w informacjach o produkcie. com/merchants/answer/6324371">Więcej informacji o sprawdzonych metodach korzystania z atrybutu cena w pliku danych o produktach
  Dostępność [availability]Wymagany w przypadku każdego używanego i odnowionego produktuWymagany w przypadku każdego produktu mającego jasno określoną markę lub producentaWymagany dla wszystkich nowych produktów z numerem GTIN przypisanym przez producenta
  Dopasuj informacje o produktach do najtrafniejszych zapytań. com/merchants/answer/160161">Więcej informacji o unikalnych identyfikatorach produktów
  Wymagany dla wszystkich produktów bez numeru GTIN

  Opakowanie zbiorcze [multipack]

  Wymagany, jeśli produkt jest w opakowaniu zbiorczym
  Poinformuj kupujących, że produkt składa się z wielu identycznych elementów (np. „10 par białych bawełnianych skarpet”).
  Wymagany, jeśli produkt jest sprzedawany w pakiecieWymagany w przypadku produktów z kategorii Ubrania i akcesoria
  Użyj tego atrybutu, aby przesłać podstawowy kolor produktu. Jeśli produkt występuje w wersjach, które różnią się od siebie kolorem, użyj atrybutu identyfikator grupy produktów [item_group_id], aby przesłać każdy kolor jako osobną wersję. com/merchants/answer/6324492">Rozmiar [size]

  Określ standardowy rozmiar produktu. Jeśli produkt występuje w wersjach, które różnią się od siebie rozmiarem, użyj atrybutu identyfikator grupy produktów [item_group_id], aby przesłać każdy rozmiar jako osobną wersję. com/merchants/answer/6324463">Grupa wiekowa [age_group]

  Określ grupę demograficzną, do której kierujesz dany produkt. Ten atrybut jest używany z atrybutem płeć [gender], aby użytkownicy widzieli poprawne informacje dotyczące rozmiaru (podaj na przykład wartość „damski” w przypadku dorosłej kobiety oraz „dziewczęcy” w przypadku dziewczynki). com/merchants/answer/6324479">Płeć [gender]

  Określ, do której płci kierowany jest produkt. Jeśli produkt nie jest przeznaczony dla konkretnej płci, podaj w atrybucie wartość „uniseks”. Tego atrybutu używamy razem z atrybutami rozmiar [size] i grupa wiekowa [age_group], aby ujednolicić rozmiary oraz kategorie wyświetlane użytkownikom. Na przykład koszulka z atrybutem płeć o wartości „męski” oraz atrybutem „grupa wiekowa” o wartości „dzieci” znajdzie się w kategorii „koszulki dla chłopców”. com/merchants/answer/6324507">Identyfikator grupy produktów [item_group_id]

  Wymagany dla wersji produktu
  Użyj tego atrybutu, aby grupować wersje produktu w swoich danych. com/merchants/answer/6324484">Dostawa [shipping]

  Wymagany, gdy trzeba zastąpić wprowadzone na koncie Merchant Center ustawienia dostawy
  Więcej informacji o ustawieniach dostawy oraz ich konfigurowaniu.
  Wymagany, gdy trzeba zastąpić wprowadzone na koncie Merchant Center ustawienia podatkówZalecane tylko w przypadku produktów z kategorii Ubrania i akcesoria
  Użyj tego atrybutu, aby opisać wzór lub motyw graficzny na produkcie. Jeśli sprzedajesz produkt w kilku wersjach z różnymi wzorami, użyj atrybutu identyfikator grupy produktów, aby przesłać każdy wzór jako osobną wersję. com/merchants/answer/6324410">Materiał [material]

  Zalecany tylko w przypadku produktów z kategorii Ubrania i akcesoria
  Określ główne materiały, z których wykonany jest produkt. Klienci często szukają produktów według konkretnego materiału (np. „kurtki skórzane”). com/merchants/answer/6324370">Link do dodatkowego zdjęcia [additional_image_link]

  Zalecany
  Oprócz wymaganego atrybutu link do zdjęcia [image_link] prześlij też maksymalnie 10 dodatkowych zdjęć dla każdego produktu, aby umożliwić kupującym obejrzenie go z każdej strony.

  Raportowanie

  Dowiedz się, jak śledzić wyniki bezpłatnych informacji w Merchant Center i Search Console.

  Powiązane artykuły

 • Gdzie Google wyświetla bezpłatne informacje
 • Konfigurowanie plików danych
 • Konfiguracja bezpłatnych informacji o produktach
 • Znaczniki danych strukturalnych w Merchant Center
 • Kampanie i reklamy produktowe – informacje
 • Informacje o programie podsumowania statystyk wrażeń klientów z zakupów Google
 • Czy to było pomocne?

  Jak możemy ją poprawić?

  Wyniki mogą zawierać przykłady wyrażeń wulgarnych.

  Wyniki mogą zawierać przykłady wyrażeń potocznych.

  4 druk offsetowy kolorów, wyświetlanie informacji o haczyku Informacje o produkcie Podstawowe informacje Opis produktu Wyświetlacz tekturowy, wyświetlacz z tektury falistej, wyświetlacz z kartonu, wyświetlacz papierowy, wyświetlacz podłogowy, wyświetlacz pop,... WięcejCzatuj teraz Skontaktuj się teraz

  4 Color Offset Printing, Hook Sidekick Display Product Detail Basic Info Product Description Cardboard display, corrugated display, carton display, paper display, floor display, pop display, POS display, pallet display, display shelf, display equipment, standee display,... Read MoreChat NowBosch D-TECT 150 - informacje o produkcie Podstawowe informacjeor energy labels Bosch D-tect 150 ProfessionalThe Legend of Zelda: The Wind Waker HD (WiiU) - informacje o produkcie Podstawowe informacjeKody i karty pre-paid do The Legend of Zelda: The Wind Waker HD (WiiU)Procter and Gamble BLEND-A-DENT PLUS Duo Schutz (podwójna ochrona) 40g - informacje o produkcie Podstawowe informacje ProducentProcter and Gamble BLEND-A-DENT PLUS Duo Schutz (podwójna ochrona) 40g, Procter and Gamble BLEND-A-DENT PLUS Duo

  Nie znaleziono wyników dla tego znaczenia.

  Wyniki: 267807. Pasujących: 7. Czas odpowiedzi: 193 ms.

  DocumentsRozwiązania dla firmKoniugacjaSynonimyKorektorInformacje o nas i pomoc

  Wykaz słów: 1-300, 301-600, 601-900

  Wykaz zwrotów: 1-400, 401-800, 801-1200

  Wykaz wyrażeń: 801-1200

  AS Inbank S. A.

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Banki Spółdzielcze

  Ogólne warunki Ubezpieczeń Komunikacyjnych

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Dokument zawierający informacje o produkcie

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  BNP Paribas

  Ogólne warunki Ubezpieczeń Komunikacyjnych

  Capital Service S. A

  Pakiet medyczny OK

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Ochrona życia i zdrowia dla Klientów Kredyt OK

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Deutsche Bank Polska S.

  Euro Providus S.

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Ubezpieczenie dla Klientów Euro Providus

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  GOING Sp. z o. o.

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  IPF Polska Sp.

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Novum Finance Sp.

  Ubezpieczenie dla Klientów Novum

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  PKO Leasing S.

  Grupowe ubezpieczenie na życie Korzystających PKO Leasing S. "LIFE"

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Prosta Ochrona

  Prosta Ochrona

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Santander Bank Polska S.

  Ubezpieczenie All Risk

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Ubezpieczenie dla Klientów Deutsche Bank Polska S. PPI

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Indywidualne ubezpieczenie dla Kredytobiorców Kredytów hipotecznych w Deutsche Bank Polska S.

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Indywidualne ubezpieczenie "Pakiet Bezpieczeństwa"

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Grupowe ubezpieczenie "Pakiet Bezpieczeństwa"

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Indywidualne ubezpieczenie "Gwarancja Spłaty"

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Nazwa produktu: Ubezpieczenie dla Klientów Deutsche Bank Polska S. All Risk

   Produkt wycofany ze sprzedaży

  Ubezpieczenia dla aktywnych Sp.

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Zachodniopomorska SKOK

  Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym

  Informacje o produkcie Hitachi Dmp860

  Bezpośredni link do pobrania Informacje o produkcie Hitachi Dmp860

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacje o produkcie Hitachi Dmp860