Informacje i instrukcje montażu Electrolux Eft600

Electrolux Eft600 to wielofunkcyjny kuchenny robot, który zapewnia szybkie i łatwe gotowanie. Jego wyjątkowe elementy i funkcje sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce uzyskać maksymalny poziom wygody i wydajności w kuchni. Przed rozpoczęciem montażu Electrolux Eft600, należy dokładnie przeczytać instrukcje obsługi, aby upewnić się, że wszystko jest właściwie zamontowane i bezpieczne. W instrukcji znajdziesz informacje dotyczące wszystkich elementów i funkcji, które oferuje ten produkt, a także instrukcje dotyczące montażu. Elektryczny robot kuchenny Electrolux Eft600 został zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym gotowaniu. Jego wyjątkowe funkcje i elementy sprawiają, że jest idealnym urządzeniem do przygotowywania smacznych posiłków dla całej rodziny.

Ostatnia aktualizacja: Informacje i instrukcje montażu Electrolux Eft600

Promocja!

Kup wybrany sprzęt dużego AGD,
a my zapłacimy Twoje rachunki.

Dowiedz się więcej

Zaoszczędź nawet 25% na wybranym sprzęcie AGD.

Zasady promocji

i drugi wybrany produkt.

ODBIERZ robot planetarny w prezencie.

Sprawdź szczegóły promocji

Szuflada UniversalDose

Umożliwia umieszczenie każdego rodzaju detergentu, również kapsułki.

Przełam schemat

Dowiedz się więcej

Wejdź do wirtualnej kuchni Electrolux!

Poznaj pełną gamę urządzeń do Twojej nowej kuchni.

Promocje

Weź udział w naszych promocjach

Promocje na wybrane produkty. Nasz upominek dla Ciebie. pl/mypages/register-a-product/" data-gtm-id="pap____promotions-and-offers">Zarejestruj produktOdbierz kod rabatowy

Rejestrując urządzenie Electrolux możesz otrzymać kod rabatowy. pl/vacuums-home-comfort/air-comfort/air-purifiers/? page=1" data-gtm-id="pap____the-air-purifier-pure-a9, -against-pollen">Oczyszczacze powietrza Pure A9

Uwolnij dom od smogu i zanieczyszczeń.

Szukasz części zamiennych i akcesoriów?

Sprawdż naszą ofertę. pl/support/onboarding-steam-ovens/" data-gtm-id="pap____discover-the-world-of-steam">Odkryj świat pary800 FlexiBridge® + eXTractorWolność w kuchni – uwolnij przestrzeń bez ograniczeń

Zainstaluj wyciąg w dowolnym miejscu — nie ma konieczności montowania okapu wiszącego nad płytą.

Poznaj naszą ofertę

Piekarniki

Pralki

Płyty do zabudowy

Zmywarki

Odkurzacze tradycyjne workowe

Suszarki

Okapy

Lodówki

Pralko-suszarki

Oczyszczacze powietrza

Odkurzacze bezprzewodowe

Dostawa

Produkty zamówione na naszej stronie internetowej są dostarczane tylko na terenie Polski.
Jeśli dostawa ma być realizowana do innego kraju, należy wejść na stronę, wybrać odpowiedni kraj do którego ma być dostarczona przesyłka i zapoznać się z lokalnymi warunkami sprzedaży i dostaw.

Koszt dostawy

Przesyłka standardowa wynosi 12, 90 zł i dotyczy zamówień o wartości poniżej 290 zł.
W przypadku zamówień o minimalnej wartości 290 zł transport jest gratis.

Dodatkowo jest możliwość skorzystania ze sposobu dostawy za pobraniem.
Kwota za tę opcję wynosi 4, 90 zł i jest doliczana bez względu na wartość zamówienia.

Zamówienia złożone do godziny 12:00, będą doręczone na następny dzień. Po tym czasie realizacja trwa do 48 godzin. Czas dostawy dotyczy dni roboczych i produktów posiadających status "Dostępny". Pozostałe produkty powinny być dostarczane do 30 dni.

Mężczyzna z wkrętarka w ręku montujący meble kuchenne.

Chcesz wykonać montaż kuchni własnymi siłami?

  Chcesz wykonać montaż kuchni własnymi siłami? Pamiętaj, że Twoja praca zaczyna się na długo przed samym montażem mebli. Zobacz, jak prawidłowo przygotować pomieszczenie, jakich narzędzi potrzebujesz oraz gdzie szukać pomocy w razie wątpliwości.

  Co może pójść nie tak z montażem kuchni?

   Zebraliśmy najczęściej popełniane błędy i podpowiadamy, jak możesz się przed nimi uchronić. Dzięki tej wiedzy wszystko powinno pójść gładko i Twoja przestrzeń kuchenna będzie gotowa do montażu mebli.

    Upewnij się, że wiesz, jak się do niego zabrać i jaka kolejność jest najbardziej wskazana. Szafki stojące, wiszące, szafki na AGD, oświetlenie zintegrowane – zobacz nasze praktyczne porady.

    Montaż lodówki do zabudowy

     Z pomocą kilku rozsądnych wskazówek bezbłędnie zamontujesz lodówkę w szafce tak, by wygodnie z niej korzystać na co dzień. Zobacz, jak to robią nasi specjaliści.

     Cięcie i montaż blatów kuchennych

      Idealnie dopasowane blaty to podstawa. Dowiedz się, jak prawidłowo je przyciąć, wyciąć w nich otwory, np. na zlew i baterię oraz połączyć ze sobą tak, by dobrze i długo nam służyły.

      Cięcie i montaż blend maskujących

       Jeśli szafki w Twojej kuchni nie dochodzą do ściany, będą lepiej wyglądać, jeśli zamontujesz na nich blendy wycięte z panelu maskującego. Zobacz instrukcję, jak należy to zrobić.

        Podczas montowania urządzenia w szafce warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, np. prawidłowe podłączenie jej do przyłączy w ścianie oraz idealne dopasowanie do zabudowy. Zobacz film.

         By przebiegł sprawnie i bez niespodzianek, zapoznaj się z kilkoma cennymi poradami naszych specjalistów. Dowiedz się także, czym się różni montowanie szuflad wewnętrznych i zewnętrznych.

          Jeśli planujesz umieścić ten mebel w swojej kuchni, przyda Ci się kilka dobrych wskazówek. Zobacz, w jakiej kolejności należy zrealizować wszystkie etapy montażu – od ustawienia szafek, po montaż paneli dekoracyjnych.

           Sprzęty AGD zakupione w IKEA możesz zmontować sam. Do podłączenia piekarnika, czy płyty indukcyjnej niezbędna jest jednak pomoc fachowca. Zobacz film i dowiedz się co należy zrobić aby wygodnie i bezpiecznie korzystać z AGD w Twojej kuchni.

            Żeby zapewnić sprawną wymianę powietrza w kuchni upewnij się, że poprawnie go podłączyłeś do instalacji budynku. Jeśli posiadasz sufit podwieszany, przyda Ci się nasza kolejna wskazówka.

            Informacje i instrukcje montażu Electrolux Eft600

            Bezpośredni link do pobrania Informacje i instrukcje montażu Electrolux Eft600

            Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

            Ostatnia aktualizacja Informacje i instrukcje montażu Electrolux Eft600